Osobní trenér, který Vám zůstane navždy | e15.cz

Osobní trenér, který Vám zůstane navždy

Nela Svěráková

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Moderní doba klade na ženy čím dál větší nároky na efektivní využití času – podávat dobré pracovní výkony, dostatečně se věnovat rodině, starat se o domácnost a ještě mnohem více. V tom všem by však žena neměla zapomínat ani na sebe.

Právě proto bychom Vám rádi představili unikátní novinku na českém trhu – interaktivní podložku TvFit pro pohyb a zábavu Vás, celé rodiny i přátel. Tuto podložku jednoduše kdykoliv připojíte k televizi a ihned můžete využít přes 120 různých cvičení, tréninků a her. Veškeré informace a pokyny máte navíc kompletně v českém jazyce.

Autor: Ženy - E15


Máte chvilku a chcete si zacvičit?TvFit je Váš osobní trenér a zároveň partner při cvičení. Jednotlivé cviky i lekce můžete přizpůsobit své kondici a požadavkům a sami se podílet na jejich sestavování. Animovaný lektor Vám pak vše předcvičí, vysvětlí a zároveň Vás bude kontrolovat, zda cviky provádíte správně. Samozřejmostí je i přesný výpočet spálených kalorií dle Vámi zadaných osobních údajů. Cvičení na TvFitu je rozděleno do různých úrovní pokročilosti a je určeno všem bez rozdílu věku či váhy.

Autor: Ženy - E15


Chcete si dát do těla a zredukovat váhu? Pro Vás má osobní trenér velké množství jednoduchých a efektivních aerobních kroků a cviků, které můžete navzájem kombinovat.

Chcete zpevnit a vytvarovat tělo? Právě pro Vás jsou tu různé posilovací cviky, které zapojí všechny svalové skupiny. Můžete samozřejmě sami zvolit, kterou část těla budete posilovat intenzivněji a kterou méně.

Máte raději klidnější lekce a chcete se protáhnout? Pro Vás je určen speciální jóga program pro zdraví a rovnováhu těla i mysli. Tento program zahrnuje tradiční pozice jógy, které můžete nejprve jednotlivě natrénovat a pak spojit v ucelený trénink.

Autor: Ženy - E15


Všechna zmíněná cvičení můžete samozřejmě kombinovat podle svých potřeb a sestavit si tak úplný tréninkový plán, který Vám vyhovuje. Další možností je výběr z několika desítek speciálně zaměřených tréninků, které pro Vás sestavili profesionální trenéři fitness.

Chcete si užít zábavu s celou rodinou?Kromě cvičení nabízí TvFit spoustu dalších zábavných a pohybových her. Děti i dospělí si mohou například vyzkoušet atletické disciplíny jako je klasický běh, běh přes překážky a další. Je zde také možnost zahrát si bowling, klasický tetris, závody aut, basketball a další skvělé hry.
 
TvFit je také první kvalitní taneční podložkou pro televizi na českém trhu. Stačí v Menu vybrat taneční hru, počet hráčů, oblíbený song a náročnost - a můžete začít tančit podle šipek. Chcete-li se dozvědět o tanečních hrách více, můžete navštívit stránky věnované tanečním podložkám

Autor: Ženy - E15


Interaktivní podložka TvFit je originálním dárkem pro ženy, které chtějí pravidelně a efektivně cvičit pod vedením osobního trenéra, ale také díky velkému množství zábavných a pohybových her skvělým dárkem pro celou rodinu. Více informací včetně ukázkových videí naleznete na www.eshop.tvfit.cz, kde můžete rovnou nakupovat.

Autor: Nela Svěráková
(komerční prezentace)
5. prosince 2010

Autor: Nela Svěráková

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video