Pozvánka: Současné světové trendy ve wellness | e15.cz

Pozvánka: Současné světové trendy ve wellness

Josef Kraus

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Dne 16. května se uskuteční v Praze seminář a následně i konference na téma Současné světové trendy ve wellness. Vstup je bezplatný a všichni jste srdečně zváni.

Na půdě Vysoké školy tělesné výchovy a sportu Palestra se v pondělí 16. května uskuteční seminář týkající se trendů ve zdraví, kondici i životní pohody.

Hlavním hostem semináře, který bude promlouvat, diskutovat a naslouchat, je Petr Řehoř, který má pětadvacetiletou zkušenost v tvorbě a vedení výzkumných týmů v Kanadě, USA, Austrálie a ČR, včetně přípravy specifických studijních programů, které byly sestaveny na základě výsledků výzkumů, které vedl.


Autor: Ženy - E15

Petr Řehoř je zakládajícím členem Health Enhancement Program v USA a koordinátor Health Enhancement implementation efforts ve státě Montana a dalších čtyřech státech USA. Publikoval přes 100 vědeckých a odborných textů v časopisech i monografiích zaměřených na problematiku wellness, vlivu pohybových cvičení na odolnost a adherenci k pohybové aktivitě.

S problematikou extrémních zátěží má bohaté zkušenosti, jelikož jako aktivní sportovec dokončil za posledních třicet let přes 100 lyžařských maratonů, 25 běžeckých maratonů a přes 100 olympijských triatlonů.

Okruhy semináře:
1) Možnosti a svět bez hranic.
2) Základ a teoretický koncept Wellness.
3) Vývoj oblasti Wellness v USA.
4) Struktura a obsah Wellness jako vysokoškolské odborné disciplíny.
5) Oblasti Wellness.
6) Kontext Wellness a možnosti dalšího rozvoje.
7) Srdce Wellness – změna lidského chování.
8) Dotazy a připomínky k tématice Wellness

Program semináře
Registrace účastníků začíná v 13:30 na VŠTVS Palestra, na adrese Pilská 9, Praha 9 – Hostavice. Následuje v 14:00 zahájení a průběh semináře, který potrvá až do 16:15, kdy jej nahradí konference k témuž tématu.

Pokud byste se akce nemohli zúčastnit a přesto vás průběh i výsledek semináře zajímal, bude možné jej živě sledovat na on-line přenosu na stránkách Palestry.

Autor: Josef Kraus
13. května 20011

Autor: Josef Kraus

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video