Pozvánka: Zdraví v nákupním centru | e15.cz

Pozvánka: Zdraví v nákupním centru

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Veletrh zdraví, který se koná od čtvrtka 16. do neděle 19. září, je unikátní svým umístěním - proběhne v pasážích oblíbeného nákupního a zábavního centra Olympia Brno...

Žijeme v náročné době, která klade důraz na výkon. Chceme-li obstát, je třeba regenerovat síly, udržovat tělo v co nejlepší kondici. Mnohdy přitom stačí málo, třeba jen včasná prevence, dobře zvolená pohybová aktivita, správně sestavený, nutričně vyvážený jídelníček nebo cílená rehabilitace… a potenciální zdravotní rizika se dají eliminovat na minimum. Jenže v ordinacích lékařů často nebývá na osvětu čas a mnohdy chybí i potřebná vstřícnost.

Jako zdroj informací o aktuálních směrech a novinkách v oblasti zdravého životního stylu se pak nabízí třeba internet. Po zdlouhavém pátrání v nekonečném množství odkazů však zpravidla následuje zklamání z nulového účinku anonymně doporučovaných postupů či produktů. Podstatně bezpečnější, finančně i časově úspornější možnost nabízí první Veletrh zdraví, který se koná od čtvrtka 16. do neděle 19. září v pasážích oblíbeného nákupního a zábavního centra Olympia Brno.

Organizátoři Veletrhu zdraví v brněnské Olympii připravili promyšleně koncipovaný program, jedinečný svou komplexností a množstvím atraktivních doprovodných aktivit. Zahrnuje vše od možností prevence, přes zdravý jídelníček, diskuse s odborníky až po názorné prezentace a ochutnávky.

Autor: Ženy - E15


Návštěvníci se tak mohou flexibilně rozhodnout a podle vlastních preferencí vybírat z nabídky téměř třicítky vystavovatelů, pro lepší orientaci a přehlednost rozčleněné do čtyř kategorií: Zdraví a krása (wellness, astrologie, feng-shui, parfumerie, thajské i klasické masáže, kadeřnictví, solária, lékárna…), Aktivní (fitness centra, spinning…), Jídelníček (exhibiční vaření profesionálů, soutěže ve vaření, ochutnávka bio vín, diety „do domu“, sushi…), Prevence (předporodní kurzy, mobily pro seniory a postižené, defibrilátor ve veřejných prostorách, dětský koutek, nabídka specializovaných cestovních kanceláří, Liga vozíčkářů…). Každá kategorie bude mít v pasážích centra stálé místo (zónu) a vlastní program.

V sobotu 18. září se budou dít pozoruhodné věci v zóně Aktivní a Jídelníček, kde se mezi známými hosty představí moderátorka a oblíbená cvičitelka Hanka Kynychová. Návštěvníky přivítá také druhý nejkrásnější muž světa, finalista soutěže Mr. World 2010 Josef Karas a s kuchařskou čepicí herec Martin Zounar, který uvaří několik výtečných jídel. Každý zájemce si může vyzkoušet cvičební stroje, k vidění bude vystoupení breakdance nebo praktická ukázka bojových umění, samozřejmě doplněná o potřebné informace o tomto sportu.

V neděli 19. září je připraven lákavý program v zónách Zdraví a krása a Prevence. O průvodní slovo se postarají Česká Miss 2008 Eliška Bučková a herec a moderátor Petr Vágner, zazpívá Kristýna Šebíková. Publikum bude moci sledovat kompletní vylepšení vizáže - líčení, účes, styling…, které čeká na výherce soutěže o „proměnu“.

Po celou dobu konání Veletrhu zdraví bude probíhat řada dalších prezentací a zajímavých slevových akcí zaměřených na zdravé produkty v prodejnách a restauracích sídlících v brněnské Olympii (např. KFC, Chocotherapia, BurgerKing, DM drogerie apod.) K dispozici návštěvníkům veletrhu bude také brožura s kontakty na vystavovatele a s mapkou jejich umístění v prostorách Olympie.

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video