Slender life – stoly, které (ne)cvičí za vás | e15.cz

Slender life – stoly, které (ne)cvičí za vás

Vendula Kochanová

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Nebaví Vás cvičení typu pilates, či jóga, zumba a bosu jsou na vás moc živelné a po poslední návštěvě fitness Vás bolelo tělo ještě týden? Zkuste spojit cvičení a rehabilitaci a zapojit se do cvičebního programu známého jako Slender life.  

Cvičení Slender life je jedinečnou volbou pro ty ženy, které z nějakého důvodu nemohou či nechtějí navštěvovat běžné fitness centra, nebo klasické cvičební hodiny. Je to způsob cvičení, který, zprvu pro rehabilitaci, vymysleli američtí lékaři ve čtyřicátých letech minulého století.
 
Speciální rekondiční stoly původně sloužily lidem postiženým zraněním, anebo nemocemi páteře, kloubů, kyčlí, dolních či horních končetin. Dnes však cvičení Slender life využívají zkrátka všichni, kteří chtějí zlepšit fyzickou kondici, posílit svaly, ale také se zbavit celulitidy, zeštíhlit a v neposlední řadě si také odpočinout a zregenerovat organismus. 

Autor: Ženy - E15

Foto zdroj: Sporting.sk

 Technika Slender life, nebo také Slender linie je oblíbené zejména proto, že je velice nenáročnou a přesto velice účinnou formou cvičení, kterou zvládne skutečně každý. Stačí se pouze položit na mechanický stůl a s jeho nápomocí provádět jednotlivé cviky. Pohyby, jsou díky dopomoci stolů srovnatelné s cvičením ve vodním prostředí, kdy je tělo nadnášeno vodou. Proto při tréninku na „Slender“ nezatížíte tolik klouby a vaše páteř vám rovněž jen poděkuje. Ze zmíněných důvodů je Slender life vhodný i pro ty, jež trpí nadváhou a běžné cvičení by jim činilo značné problémy.

Nenechte se ale mýlit, stroje Slender rozhodně za vás veškerou dřinu „neodmakají“. Jejich úkolem je spíše působit jako podpěra a zajišťovat správné provedení cviků. Jak se shodují všichni, kteří lekce Slender linie pravidelně navštěvují, pokud cvičíte opravdu poctivě a správně, je to pořádná dřina. Je důležité na stolech pouze neležet a „nenechat“ sebou hýbat, ale cvičit společně s přístrojem, jen tak dosáhnete kýženého efektu.

Jednu lekci Slender linie pořídíte za zhruba 120 až 130 korun. Zakoupit si můžete rovněž cenově zvýhodněnou permanentku na více vstupů, díky níž ušetříte na jedné lekci až padesát korun.

Autor: Vendula Kochanová
20. dubna 2011
0:normal690:true:true KAŽDÝ DEN NOVÉ SLEVY NA JEDNOM MÍSTĚ!Autor: Vendula Kochanová

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video