Soutěž o balíčky přírodních emulzí EFFFI | e15.cz

Soutěž o balíčky přírodních emulzí EFFFI

Ženy.cz

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Pobyt v přírodě nám mnohdy způsobí nejen potěšení, ale třeba i drobné úrazy, namožení či otoky. Přírodní emulze EFFFI nám pomohou zbavit se těchto nepříjemných obtíží.

První pomoc při bolestech pohybového aparátu

I zimní dny lákají k výletům a sportování, měli bychom ale dávat pozor na zranění a namožení svalů, pokud k němu dojde, je ideálním pomocníkem chladivá gelová emulze EFFFI blue, která se používá ke zmírnění a léčbě akutních stavů, jako jsou například čerstvá poranění pohybového aparátu svalů a vazů (natažení, namožení) a kloubů (výrony, vymknutí apod.).

Emulze snižuje zánět a zmenšuje otoky, případně brání jejich vzniku. Chladivý a léčivý účinek EFFFI blue je zaručen díky třem složkám, které emulze obsahuje: mandarinku, mátu a kafr. Aplikujeme v akutních stavech 4 x – 6 x denně, později 3 x denně do odeznění příznaků. Emulzi si můžete objednat na internetových stránkách www.efffi.cz, její cena je 290 Kč.

Mandarinka, kaštan a mentol - zázračná trojice pro boj s bolestí

EFFFI green je chladivá emulze, která je určena především pro léčbu vazivových obtíží a k regeneraci poúrazových stavů. Pokud vás trápí bolesti kloubů, šlach, tenisové lokty, patní ostruhy či křečové žíly, pak je tato emulze správnou volbou.

Hlavními složkami jsou mandarinka, kaštan a mentol. Emulze je obohacena také o MSM, což je organická síra, která reparuje chrupavky a vazivové tkáně a je vstřebatelná pokožkou. Objednat si ji můžete na internetových stránkách www.efffi.cz za 290 Kč

Mladistvý vzhled s EFFFI gold

Emulze EFFFI gold s účinnou látkou z jedu chřestýšovce pomáhá udržet mladistvý vzhled, chrání proti nepříznivým vlivům životního prostředí, hýčká pleť a rychle a účinně zlepšuje její kondici. A hlavně, zpomaluje stárnutí pokožky a tvorbu vrásek. Používá se 1 x až 2 x denně (ráno, večer) na obličej a dekolt. Emulze EFFFI gold (50 ml), cena: 590 Kč, k zakoupení výhradně na www.efffi.cz.

Emulze pro krásnou pleť bez jizev

EFFFI purple je emulze, která urychluje hojení povrchových ran, jako jsou jizvy po operacích a úrazech, jizvy po akné, spáleniny či povrchový zánět žil. EFFFI purple je také účinnou podporou v léčbě lupénky a ekzematických onemocněních kůže. Byliny obsažené v emulzi urychlují hojení a odstraňují projevy zánětu. Emulze je k dostání na internetových stránkách www.efffi.cz. 100 ml za 550 Kč anebo 50 ml za 290 Kč.

Přírodní emulze EFFFIAutor: Ženy - E15

Soutěžte o balíčky přírodních emulzí EFFFI

Stačí jen správně odpovědět na soutěžní otázku a tři výherci se mohou těšit na balíček 4 emulzí EFFFI, každý v hodnotě 1460 Kč. Nápovědu hledejte na www.efffi.cz.

Cenu získá výherce, který správně odpoví na soutěžní otázku jako 50., 100. a 150. v pořadí.

Možnost odpovídat máte od 4. 2. do 10. 2. 2013.

Pokud nejste zaregistrována, nebo přihlášena, klikněte sem.

Zkontrolujte si v nastavení, zda máte vyplněné kontaktní údaje (poštovní adresu), abychom se s vámi v případě výhry mohli rychle spojit. Každý soutěžící smí soutěžit jen jednou, duplicity budou vymazány.

Všeobecná soutěžní pravidla naleznete ZDE.

Soutěžní otázka:

Autor: Ženy.cz

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video