Soutěž o novinku Proenzi Lady CalciCube | e15.cz

Soutěž o novinku Proenzi Lady CalciCube

ZDROJ: Ženy - E15

Proenzi

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Ve spolupráci se společností Walmark jsme pro Vás připravili soutěž o nový doplněk stravy Proenzi Lady CalciCube. Čokoládové karamely obsahují vápník, vitamin D a K, tedy všechny látky potřebné pro optimální výživu kostí.

Proč by se měla věnovat pozornost výživě kostí?

Z jednoho prostého důvodu. V životě ženy jsou období, která nepřejí pohybovému aparátu, a tělo nutně potřebuje vápníkový doping. Těhotné a kojící ženy mají potřebu zvýšeného příjmu vápníku, který je nutný pro správný vývoj plodu.

V případě, že žena není dostatečně zásobena, odebírá si miminko vápník od ní. Matce tak v budoucnu hrozí osteoporóza, známá též pod pojmem řídnutí kostí. Hrozba osteoporózy se vyhrocuje i po ukončení menstruačního cyklu. V této době může žena přijít až o pětinu veškeré kostní hmoty, což vede k jejich křehkosti a zvýšenému riziku zlomení.

Novinka Proenzi Lady CalciCube nabízí i velmi příjemnou formu preparátu. Žádné tablety, ale chutná měkká žvýkací karamelka s příchutí čokolády a bez použití umělých barviv. Nemusíte ji zapíjet vodou. Karamelka je zabalena v hygienickém a přenosném balení, díky kterému je vždy po ruce.

SOUTĚŽ

Ve hře je 15 výher Proenzi Lady CalciCube po 30 karamelkách. Doplněk stravy obdrží soutěžící, kteří správně odpovědí na soutěžní otázku jako 10., 20., 30., 40., 50., 60., 70., 80., 90., 100., 110., 120.,130., 140. a 150. v pořadí. Nápovědu najdete na www.proenzi.cz

Možnost odpovídat máte od 3. do 10. listopadu 2013.

Autor: Proenzi

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video