Soutěž: Vyhrajte balíček švýcarské řady produktů Perskindol | e15.cz

Soutěž: Vyhrajte balíček švýcarské řady produktů Perskindol

ZDROJ: Ženy - E15

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Podzim je obdobím, kdy se většina z nás vrací do normálního režimu po letních dovolených plných sportu a pohybu. Jak ale poskytnout svalům a kloubům unaveným fyzickou námahou potřebnou péči a připravit je na návrat k převážně indoorovým sportovním aktivitám?

PERSKINDOL: MAZANÉ ŘEŠENÍ PRO VAŠE SVALY A KLOUBY

Kromě úlevy ve formě klidového režimu, ledování nebo protahování je dobré mít po ruce také účinný prostředek, který lze využít k masážím postižených partií. Rychlou a účinnou pomocí může být kvalitní švýcarská řada produktů Perskindol, která obsahuje aktivní přírodní ingredience.

Kvalitní produkty PERSKINDOL vyvinuté ve spolupráci se zkušenými švýcarskými odborníky z profesionálního sportu, slouží k regeneraci svalů a kloubů před, během i po zátěži. Bez nich si dnes nikdo švýcarskou sportovní scénu nedokáže ani představit.

Řada Perskindol Classic (žlutý) má duální efekt (chladí/hřeje). Po aplikaci okamžitě uleví od bolesti a stimuluje krevní cirkulaci. Kvalitně ošetří svaly i klouby před i po námaze. Obsahuje mentol 1,5 % a esenciální oleje například z borovicových jehlic, libavky, levandule apod.

Perskindol Cool má modrou barvu. Má pouze chladivý, kontinuální efekt. Pomáhá při vykloubení, podvrknutí, naražení, natažení, ale i na zhmoždění či podlitiny. Obsahuje mentol 7 % a esenciální oleje z citronu a máty.

SOUTĚŽ

Vyhrajte balíček švýcarské řady produktů Perskindol, která představuje rychlou a účinnou pomoc pro unavené svaly a klouby.

Odpovězte správně na soutěžní otázku a zařaďte se do slosování o dárkový balíček obsahující hřejivý a chladivý Perskindol Gel (na ošetření menší plochy) a Perskindol Classic Spray. Nápovědu najdete na www.perskindol.cz.

Cenu získá 6 výherců, kteří správně odpovědí na naši soutěžní otázku jako 20., 40., 60., 80., 100., a 120 v pořadí.

Možnost odpovídat máte od 18. - 24. listopadu 2013.

Soutěžní otázka

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video