Trápí vás alergie? Braňte se všemi dostupnými prostředky | e15.cz

Trápí vás alergie? Braňte se všemi dostupnými prostředky

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Blíží se jaro a bohužel s ním i pylová sezóna. Budeme tak vystaveni útokům mnoha alergenů. Podle nových vědeckých poznatků však mohou alergeny pronikat do těla nejen dýchacími cestami, ale i pokožkou a tak vyvolat alergickou reakci. Naštěstí existuje péče, která nás bezpečně ochrání.

Pokožka jako ochranný štít


Málokdo si uvědomuje, jak je pro nás pokožka důležitá. Je to vlastně jakýsi ochranný štít, který nás chrání před nepříznivými vlivy vnějšího prostředí a zároveň kontaktuje s okolním světem.

Ale pozor, kůže není zcela nepropustná. A tak její horní vrstvou mohou do těla pronikat různé škodlivé látky a také alergeny, které pak vyvolávají alergické reakce. Je proto velmi důležité, zvláště pro alergiky, věnovat pokožce zvýšenou péči a k tomu vybírat správné přípravky. Pomocnou ruku vám může nabídnout značka Eucerin se svojí speciální dermokosmetickou řadou pH5.

Autor: Ženy - E15Proč právě Eucerin?


Všechny výrobky Eucerin pH5 obsahují unikátní formuli pH5 EnzymSchutz, která udržuje přirozené pH pokožky a stimuluje aktivitu kožních enzymů. Ty pak zevnitř posilují ochrannou kožní bariéru a přispívají k celkové regeneraci pokožky. Díky tomu je pokožka lépe chráněna před podrážděním i prostupováním alergenů do těla. Účinnost přípravků pH5 byla vědecky prokázána.

Studie například ukázaly, že pH5 tělové mléko omezuje pronikání alergenů pokožkou v 97 %. Vhodnost přípravků pro alergiky pak testovala Německá asociace pro alergiky a astmatiky DAAB. 95 % účastníků testu potvrdilo vynikající kožní snášenlivost přípravků pH5. Nejlepší ale je, vždy si vše vyzkoušet na vlastní „kůži“…v tomto případě doslova.

Eucerin nabízí jako první péči o pokožku s prokázanou ochranou proti alergenům!

Autor: Ženy - E15
http://go.cz.bbelements.com/please/redirect/11074/2/1/7/?param=84290/88195_1_

Skvělé tipy nejen pro alergikypH5 SPRCHOVÁ EMULZE - šetrně zbaví pokožku nečistot a pylu. Pro suchou pokožku nebo pro opravdu luxusní pocit ze sprchování doporučujeme pH5 Relipidační sprchový olej.

pH5 ŠAMPON NA VLASY PRO CITLIVOU POKOŽKU HLAVY – jemně odstraní z vlasů zachycený pyl, který může vyvolávat alergické reakce. Alergici by si měli mýt vlasy každý večer před spaním, aby případný pyl v noci nevdechovali.

pH5 HYDRATAČNÍ TĚLOVÉ MLÉKO – udržuje pokožku optimálně hydratovanou po celý den a chrání ji před alergeny. Speciální složení s dexpanthenolem navíc podrážděnou pokožku rychle zklidní. Na obličej doporučujeme pH5 Hydratační krém na obličej a tělo

 

(komerční prezentace)
30. 3. 2009

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video