Tukožroutka...pro ty, kdo ji ještě neznají | e15.cz

Tukožroutka...pro ty, kdo ji ještě neznají

ZDROJ: Ženy - E15

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Celý svět už obletěla tukoužkoutská polévka, která toho hodně slibuje- snězte ji kolik chcete, kdykoliv chcete a během týdne máte 5 kilogramů dolů. Pokud ji ještě neznáte, čtěte dál.

Zní to opravdu lákavě. Týdenní dieta, během které se konzumuje hustá zeleninová polévka, kterou můžete jíst v libovolném množství a navíc si každý den můžete dovolit ještě něco navíc. Polévka obsahuje minimální množství kalorií a navíc slibuje úbytek až 5 kilogramů za týden. Tedy pokud máte pevnou vůli a opravdu ji vydržíte jíst celý týden, což možná bude pro leckoho problém, protože často  po první dvou třech dnech se na tuto polévku už nemůžete ani podívat, natož ji vložit do úst. Na druhou stranu ale opravdu funguje a tak když zatnete zuby, můžete po týdnu slavit úspěch. Rozhodně ale neřeší obezitu, je spíše vhodná pro ty, kdo potřebují dopnout sukni nebo se dostat do formy před nebo po dovolené, protože účinek spočívá především v důkladném odvodnění organismu a tím pádem, pokud se po jejím skončení opět vrátíte k plným talířům, dojde brzy k jojo efektu. Rozhodně ji nedržte déle než stanovený týden.

Jak tato dieta vypadá?


 
Především je potřeba připravit si tukožroutskou polévku. K tomu budete potřebovat:
1 hlávku bílého zelí
2 zelené papriky
1 kg mrkve
6 jarních cibulek
1 řapíkatý celer
1 vaničku rajčat
1-2 kostky bujónu v kostce

Zeleninu pokrájejte na malé kousky, vložte do hrnce s vodou a uvařte doměkka. Přidejte bujón, podle chuti okořeňte, ovšem  bez soli. Pokud budete mít problém po několika dnech polévku sníst, můžete ji rozmixovat a vypít. Nezapomeňte pít hodně tekutin (voda, slabé bylinkové čaje).

Kromě polévky můžete v následujících 7 dnech jíst:

1.den: ovoce všeho druhu kromě banánů
2.den: zelenina, plus večer jedna brambora s máslem
3.den: ovoce i zelenina
4.den: nízkotučné mléko a 3 banány
5.den: jedna porce kuřecích prs nebo ryby, 6 rajčat
6.den: steak, hlávkový salát
7.den: rýže a zelenina


Jestliže chcete trvale udržet svou váhu, je nutné přehodnotit své stravování, hýbat se a hubnout pomalu, ideální je půl kilogramu za týden.

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video