Uklízejte svou domácnost ekologicky! | e15.cz

Uklízejte svou domácnost ekologicky!

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Žijeme každý ve své domácnosti, kterou je potřeba čas od času uklízet, ale nejen to. Rozdíl je mezi uklizenou domácností a čistou domácností, mezi vypraným prádlem a čistě vypraným prádlem, mezi umytým nádobím a čistě umytým nádobím...

K modernímu životnímu stylu také neodmyslitelně patří shon a stres, zejména v oblasti větších měst. Jako prevence zatěžujících faktorů jsou doporučovány různé metody jejich eliminace, ale tím se zde nechceme podrobně zabývat. Chceme vám ukázat, jak si můžete ušetřit spousty času, námahy a také peněz tím, že budete používat moderní prostředky a navíc tím prospějete svému zdraví a také životnímu prostředí. Pojďme si shrnout některé základní informace.

Žijeme každý ve své domácnosti, kterou je potřeba čas od času uklízet. My vám chceme ukázat, jak můžete mít čistou domácnost, čistě vyprané prádlo, čistě umyté nádobí, čistou a zdraví neškodnou toaletu a to vše mnohem rychleji a bez námahy, než jak jste byli zvyklí doposud! Nevěříte, že je to možné?

Autor: Ženy - E15


Moderní životní s sebou přináší časové zatížení pro každého z nás a proto, když můžeme najít způsob, který nám ulehčí práci a požadovaný výsledek se dostaví rychle, jsme za to vděčni. Ušetřený čas můžeme věnovat své rodině, svým koníčkům, zábavě, sportu, prostě čemukoliv, protože na to budeme mít čas!
Ale teď k tomu“čistému“.

Náš organismus je jako zásobárna, kam se ukládá vše, tedy to dobré i špatné co dýcháme, pijeme, jíme, proniká nám pokožkou a v některý moment se může negativně projevit na našem zdraví. Čím méně nás tedy bude naše okolní prostředí zatěžovat, tím lépe pro naše zdraví. Co to konkrétně znamená? Používat pro údržbu domácnosti čisticí prostředky, které jsou bez obsahu chloru a formaldehydů, což jsou látky velmi agresivní a zdraví škodlivé. Bezfosfátové mycí a prací prostředky, které nezatěžují přírodu a v důsledku nás samotné.

Kde hledat a koupit takové prostředky? Nemusíme chodit daleko. Existuje český výrobce s názvem Eurona, který vyrábí opravdu široký sortiment těchto šetrných produktů a slaví s tím trvalé úspěchy nejen doma, ale i v zahraničí. Kompletní nabídku naleznete na www.euronabycerny.com, protože v běžných kamenných obchodech jej nenaleznete. Jsou výjimečné a tomu odpovídá i způsob, jakým je můžete snadno získat a to doručením až k vám domů a podržte se, do 24 hodin od objednání, a tento trend si drží již 7 let. 

Autor: Ženy - E15


Jak souvisí mé zdraví s pracím prostředkem nebo čisticím prostředkem?


Předně jsme uváděli, že formaldehydy jsou škodlivé látky s karcinogenními účinky. Chlor má dokonce tu vlastnost, že se při odpařování drží u země (je těžší než vzduch) a proto je mnohem zákeřnější, při používání v domácnosti, pro malé děti tím, že naleptává sliznice. Vaše toaleta může být čistá i bez chloru!

Uvědomte si také, že kvalitní prací prostředek bez zbytečných látek, tzv. plnidel, se mnohem lépe vymáchá z prádla a tak, když budete mít oblečení celý den na sobě, nebudou se vám do těla dostávat pokožkou zbytky prostředku, nebudete jej vdechovat atd.

Podobné je to s prostředky na nádobí, ze kterého jíme!!! Víte, že běžný saponát musíte opláchnout mnohonásobně (tím nemyslíme jen 2-3x), aby se dokonale smyly jeho zbytky z povrchu nádobí? Jinak totiž z talíře, příboru či hrnce s jídlem požijete i zmíněný saponát. Přemýšleli jste o tom, na kolik si ceníte své zdraví a zda ušetřené desetikoruny za ten podezřele laciný produkt ve vašem nákupním košíku v supermarketu vyváží hodnotu vašeho zdraví?

Jak ale ušetřit čas a peníze?


Pokud mám možnost použít speciální prostředek, který mi vše urychlí a bez námahy či drhnutí a tedy i bez poškození čištěného povrchu, získávám čas a šetřím. K tomu mám jistotu, že moje domácnost je opravdu čistá a přitom bezpečná pro celou rodinu. V nabídce společnosti EURONA naleznete více než 220 skvělých ekologicky šetrných výrobků.

Co říci závěrem? Záleží vám na vašem zdraví a zdraví vaší rodiny? Přemýšlejte nyní, jaké prostředky na úklid domácnosti kupujete a zda na první pohled laciné prostředky nejsou ve finále ty nejdražší… Doba a trend se za posledních 10-15 let změnil a k tomu se přizpůsobujeme i my. Moderní trend není jen líbivé slůvko, je to naše současnost a záleží na nás, jaká bude budoucnost pro naše děti.


www.eurona.cz.
(komerční prezentace)
20. září 2010

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video