ÚKOL - zůstat celý den vitální a přitom efektivně hubnout tuky | e15.cz

ÚKOL - zůstat celý den vitální a přitom efektivně hubnout tuky

Inzerce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Potřebujete shodit pár kil a jít na to hlavně zdravě a s trvalým efektem? Nemáte čas si při celodenním shonu přesně odvažovat porce a vařit? MULTABEN je řešení!

Ať už se ale potýkáte s nadváhou od malička, nebo jste přibrala v těhotenství či díky hektické práci, nemusíte se cítit provinile, teď se jednoduše můžete zbavit tukových zásob a přiblížit se tak své vysněné postavě. Pro dosáhnutí těch nejlepších výsledků je dobré nejen zdravě jíst. Je také důležité pravidelné cvičení, díky kterému se vám posílí svaly a zvýší spotřeba kalorií. Jeden kilogram svalů spálí o 100 kcal za den více! Svaly dokonce hodně kalorií pálí, i když spíte.

Základním stavebním kamenem svalů jsou bílkoviny, proto ve vašem jídelníčku nesmí chybět. Na ty jsou bohaté dietní proteinové produkty Multaben, které dále obsahují sacharidy s nízkým glykemickým indexem vhodné i pro diabetiky a omega3 mastné kyseliny podporující skvělou kondici a postavu.

Vychutnat si můžete například zdravý a lahodný koktejl FIGUR EIWEISS SHAKE, který stejně jako ostatní produkty obsahuje pro hubnutí důležitý L-carnitin a obsah bílkovin má dokonce 45 %. Právě vysoký podíl bílkovin zabraňuje nedostatku v těle během vašeho redukčního programu a ochrání ho před nežádoucím úbytkem svalové a vazivové tkáně. Místo toho tělo úspěšně redukuje tukové rezervy na produkci energie a podporuje tak úbytek váhy a redukci tukových polštářů.

Velkou misku hutné polévky FIGUR EIWEISS SUPPE alespoň 1x denně ocení především pánové, kteří si kolikrát bez slaného sousta neumí přestavit svět.

Bílkovinná dieta v podobě koktejlů, pěn a polévek Multaben obsahuje všechny důležité vitamíny, minerální látky, stopové prvky a vlákninu v dostatečném množství, proto jím můžete krátkodobě nahradit celodenní stravu. Návod jak na to najdete v sestaveném jídelníčku pod názvem PROGRAM 21.

Na cestách nebo jen tak jako zdravou svačinku určitě oceníte tyčinky VITA FITNESS RIEGEL a MOLKE RIEGEL, ideální alternativu tradičních kalorických a tučných tyčinek. Můžete je použít jako ideální zdravý snack mezi jídly, pro řešení malého hladu si můžete dát v rámci redukčního programu až dvě denně. Tyčinka je zdrojem kvalitních sacharidů, bílkovin, pouze vhodných rostlinných tuků a důležitých vitamínů.

Multaben nabízí vysoce kvalitní a nutričně vyváženou stravu, pro kterou si za 25 let působení na trhu získala důvěru mnoha spokojených uživatelů.

multaben.cz a dieta-multaben.cz

Autor: Inzerce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video