Výherci produktů pro intimní hygienu Gyntima! | e15.cz

Výherci produktů pro intimní hygienu Gyntima!

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Celoročně trápí spoustu žen problém s názvem mykóza! Nepříjemné obtíže jako pálení a svědění zevních genitálií a bílý výtok trápí tři ze čtyř žen. Řada produktů Gyntima je vyvinuta speciálně pro intimní hygienu ženy.

 Mykózy se vracejí ženám, které mají zpravidla problémy s imunitou. Pět až deset procent pacientek trpí tímto onemocněním opakovaně.

Intimní mycí gel je určený pro každodenní intimní hygienu ženy – pomáhá předcházet vaginálním infekcím. Obsahuje účinnou látku pinarol – výtažek ze smrkových výhonků a čerstvého jehličí. Pinarol a Aloe vera mají antibakteriální, antimykotické a protizánětlivé účinky. Mycí gel zajistí pro pokožku vašeho těla dlouhotrvající svěžest. Kyselina mléčná reguluje pH a působí, jako hydratační faktor.
 

Autor: Ženy - E15
 
Autor: Ženy - E15


Lubrikační gel Gyntima odstraňuje fyziologické problémy plynoucí z nedostatečné lubrikace, zvyšuje kluznost a snižuje riziko výskytu drobných poranění poševní sliznice. Díky antimikrobiálním látkám také snižuje možné uplatnění bakteriálních a kvasinkových infekcí.

Vaginální čípky probiotica vytvářejí živnou půdu pro laktobacily a zabezpečují jejich optimální rozmnožování. Díky tomu chrání před škodlivými bakteriemi a infekcemi a zajišťují přirozenou biologickou rovnováhu v pochvě. Laktobacily potlačují množení hnilobných a plísňotvorných bakterií a to včetně kvasinky Candida albicans. Přídavek šalvěje zaručuje antimykotické, protizánětlivé, dezinfekční a hydratační účinky. 

Autor: Ženy - E15


Za účelem prevence se Gyntima vaginální čípky probiotica doporučují používat dlouhodobě. Zvlášť účinné je používání v období menopauzy ( přechodu) a laktace( kojení). 

Vyzkoušejte i vy produkty pro intimní hygienu Gyntima! Pět z vás, kteří odpoví správně na naši soutěžní otázku získá balíček s vaginálními čípky, lubrikačním gelem a mycím gel Gyntima v cekové hodnotě 400 Kč.

Soutěžní otázka:

Jaké účinky má šalvěj obsažená v produktech Gyntima? 


 
Správná odpověď:
b) Antimykotické, protizánětlivé, dezinfekční a hydratační účinky

Výherci:
Irena Kašická, Hranice
Kamila Čechová, Zlín
Petra Janečková, Ostrava
Jitka Osíčková, Lanžhot
Jitka Smetanová, Uherské Hradiště


4. srpna 2010

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video