Vyšetření bez kapičky krve | e15.cz

Vyšetření bez kapičky krve

Jana Šimoňáková (Dieta)

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Neradi chodíte k lékaři, bojíte se odběrů krve a nebaví vás čekat 14 dní na výsledky? Přesto ale chcete dbát o své zdraví? Pak zkuste jít na správné místo – do Centra prevence zdraví, kde vás vyšetří ihned a krev rozhodně nepoteče.

Myslíte, že to je jen hudba budoucnosti? Že vyšetřit krev bez jejího odběru nelze a že takové centrum u nás ani není? Tak to se pletete.

Nyní na jednom místě můžete zjistit krevní obraz, ionty, jaterní testy, cholesterol, činnost plic, srdce, střev a mnoho dalších tělesných hodnot v organismu, a to bezbolestně, bez odběru krve, s výsledky již za šest minut. A nebojte se, nejdříve jsme to vyzkoušeli za vás.

Fyzika a zdraví? Funguje to

Již i v Čechách je možné využívat unikátní neinvazivní analyzátor krve AMP, který je založen na metodách kvantové fyziky. A to v Centru prevence zdraví v Praze 5, které nedávno otevřela společnost Quantum Medical Institute (QMI). Metodu diagnostiky krve bez odběru jediné kapky vymysleli v Rusku pro nutnost sledovat zdravotní stav kosmonautů.

V kosmu totiž nelze odebírat krev, a proto musel být vymyšlen způsob, který by hodnoty těla přenášel bez kapky krve rovnou na Zemi k lékařům. Činnost přístroje je založena na vzájemném vztahu mezi prací vykonávanou krevním oběhovým systémem vnitřních orgánů a teplem, které vzniká v důsledku chemických reakcí dusíku, kyslíku, vodíku a uhlíku.

Autor: Ženy - E15

5 čidel, 6 minut a 117 hodnot

Na přístroj, jenž vypadá jako menší počítač, je napojeno pět speciálních čidel, která se připevní na tzv. biologicky aktivní body těla – na pravou a levou krční tepnu, do pravého a levého podpaží a na pupek na břišní tepnu. Pak se spustí program sběru dat a výpočtů, při tomto procesu je nutné ležet v klidu, nenechat se vyrušovat či znervózňovat a rovnoměrně dýchat.

Měření hodnotí:

* celkový stav organismu, např. z hlediska funkčnosti či výměny tekutin,

* stav centrálního nervového systému,

* stav srdce i cév,

* hodnoty plic, parametry jater i ledvin,

* práci imunitního systému.

Délka samotného měření je pouhých šest minut. Ihned poté přístroj dodá 117 ukazatelů analýzy krve a pochodů v těle. Lékař nebo specialista se v těchto výsledcích naučí číst a hned je s vámi konzultuje. Citlivost přístroje je kolem 95 %.

Barevné výsledky

V tabulce výsledků neuvidíte jen své výsledky, ale i ty správné hodnoty. Jakmile se ta vaše „čísla“ liší od běžných hodnot v normálu, upozorní na to přístroj barvou. A sice červenou, je-li hodnota nad normálem, nebo modrou, je-li váš výsledek pod normálem. Lékař tak bez problémů pozná, kde by mohl být problém.

Výsledky jsou ihned zhodnoceny, pacient je upozorněn na svůj zdravotní stav a je mu doporučeno, jakého specialistu by měl navštívit. Pak už je jen na vás, jestli o zdraví začnete pečovat, nebo budete své tělo dále huntovat.

Vyzkoušejte i další přístroje

Diagnostika krve není jedinou novinkou, kterou disponuje QMI. Mezi ty další patří třeba také elektroimpedanční mamograf MEIK, kdy žena při vyšetření neabsorbuje žádné radioaktivní vyšetření. Je citlivější a vyšetření je bezbolestné. Nechybí ani EKG kardiovizor, který dokáže trojrozměrně zobrazit změny na myokardu. Systém už v raných stadiích zjistí přítomnost změn na srdci.

Autor: Jana Šimoňáková (Dieta)
18. dubna 2011
0:normal690:true:true
KAŽDÝ DEN NOVÉ SLEVY NA JEDNOM MÍSTĚ!

Autor: Jana Šimoňáková (Dieta)

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video