Wellness a léčebné zážitky v lázních Hajdúszoboszló | e15.cz

Wellness a léčebné zážitky v lázních Hajdúszoboszló

Inzerce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Maďarské lázeňské město Hajdúszoboszló je výbornou volbou i v zimě. Toto roční období je časem odpočinku, relaxace a možnosti dobít ztracenou energii. Podvědomě hledáme vše, co je hřejivé, a tak nás mysl vede k příjemným pocitům z prohřátí těla v termální vodě. Takové je v největších termálních lázních Evropy habaděj, jak ke koupání a wellness, tak k léčebným procedurám.

Odpočinek a léčba v Hajdúszoboszló

Hajdúszoboszló leží ve východní části Maďarska, v sousedství města Debrecen a z Budapešti jsme tam za dvě hodinky jízdy. Výjimečnost zdejší kvalifikované léčivé vody přezdívané „horké zlato”, vyšla najevo při porovnání s jinými termálními prameny, když se projevily její vynikající účinky zejména při léčbě zánětů a degenerativních onemocnění kloubů, chronických zánětů nervové soustavy či poúrazové regeneraci. Zdejší léčivá voda se používá při veškerých hydroterapeutických postupech a procedurách, které jsou úspěšně doplněny celou řadou komplexních programů. Výsledky léčby jsou potvrzeny jak vědeckými průzkumy, tak zkušenostmi z dlouholeté lékařské praxe. K úspěšnosti léčebného pobytu a našemu celkovému příjemnému naladění přispívají i přívětivé klimatické podmínky kraje a klidná atmosféra městečka Hajdúszoboszló.

Je důležité vědět, že léčivá voda je přístupná i ve většině zdejších hotelů, a tak se v ní můžeme koupat i v termálních bazénech přímo v místě ubytování a využívat vynikající služby místních terapeutů a lékařů, aniž bychom museli opustit hotel.

Věděli jste, že je v Hajdúszoboszló celkem 13 hotelů, které nabízejí bazény s termální vodou a léčebné procedury?

Zimní wellness rozptýlení

K zimnímu lázeňskému pobytu neodmyslitelně patří také rozmazlující wellness služby. Ve většině hotelů v Hajdúszoboszló na nás čeká speciální wellness oddělení s bohatou nabídkou nejrůznějších masáží, ucelených wellness programů včetně saunování. Velký důraz se klade na pohodu, odpočinek a na zachování zdraví v podobě zdravých pokrmů i speciálních diet. Hlavní atrakcí města Hajdúszoboszló je největší lázeňský komplex Evropy, ke kterému nedávno přibyly i kryté zážitkové lázně. Třípatrová budova aquaparku s názvem Aqua-Palace nabízí ideální zábavu a odpočinek pro všechny generace.

Věděli jste, že v krytých zážitkových lázních Aqua-Palace Vás vedle koupání očekávají pestré sportovní programy a rozmazlující wellness procedury během celého roku?

Přijeďte si k nám pro zdraví a odpočinek.

http://hajduszoboszlo.hu/cs/.

Autor: Inzerce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery