Zasoutěžte si a zažeňte depresi díky omega-3 mastným kyselinám | e15.cz

Zasoutěžte si a zažeňte depresi díky omega-3 mastným kyselinám

Inzerce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Pracujete často do úmoru, nemáte čas vyjít si na čerstvý vzduch a dopadá na vás deprese? Pak byste rozhodně neměli podceňovat konzumaci vyvážené stravy s obsahem omega-3 mastných kyselin, které mají na vaše fyzické i psychické zdraví významný vliv. Jejich přísun si můžete zajistit prostřednictvím konzumace tučných mořských ryb nebo kvalitního doplňku stravy, o který dnes můžete soutěžit.

Větší sklon podléhat úzkostem a depresím míváme třeba ve stresových obdobích nebo také po zimě, kdy máme nedostatek slunečního světla a aktivit v přírodě. Jelikož zdraví organismu závisí i na našem životním stylu, může se naše imunita i psychické rozpoložení zhoršovat při zanedbání odpočinku, pravidelného pohybu a vyvážené stravy. Na správnou funkci imunitního systému mají vliv i omega-3 mastné kyseliny. Jejich konzumace napomáhá nejen správné funkci srdce, mozku nebo očí, ale přispívá také ke snižování příznaků úzkosti a depresí. Výzkumy* dokazují, že omega-3 mastné kyseliny pomáhají formovat buněčné membrány a regulují tok hormonů a jiných látek, které mají vliv na naši náladu. Dokonce se ukázalo, že lidé s deficitem omega-3 mastných kyselin častěji podléhají depresi.

Autor: Ženy - E15

Mezi nejbohatší zdroje omega-3 mastných kyselin patří tučné mořské ryby, jako jsou například losos, sleď nebo makrela. Jejich maso byste si měli dát nejlépe třikrát týdně. Pokud vám však ryby nechutnají, pokryjí dostatečný denní přísun omega-3 mastných kyselin také dvě kapsle doplňku stravy OmegaMarine Forte+ od firmy NaturaMed Pharmaceuticals. Kapsle můžete žvýkat a neucítíte v ústech nepříjemný rybí odér.

Autor: Ženy - E15

O dvouměsíční balení kvalitního doplňku stravy OmegaMarine Forte+ navíc můžete soutěžit. Kromě toho můžete pro své malé kreslíře vyhrát balení fixů s potiskem piráta. Vyhraje deset soutěžících, kteří správně odpoví na otázku.

Odpověď hledejte na www.naturamed.cz.

Soutěž probíhá od 7. do 13.března a vyhrává 10., 20., 30., 40., 50., 60., 70., 80., 90. a 100. správná odpověď.

*http://consumer.healthday.com

Autor: Inzerce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video