Zatočte s celulitidou! | e15.cz

Zatočte s celulitidou!

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Řada kosmetických přípravků Esthenay® ROLL-QUEEN byla vyvinuta s cílem poskytnout komplexní péči o pokožku a napomoci klientkám při zmírňování projevů celulitidy.

S kosmetikou Esthenay konečně zatočíte s celulitidou!


Složky obsažené v kosmetické řadě Esthenay účinně působí proti ukládání tuků, urychlují odplavení toxických látek z těla, posilují rozklad tuků v pokožce a odbourávají celulitidu. Vaše pokožka se s jejich použitím stává vláčná a hebká. Gely jí navíc dodávají potřebné minerály a vitamíny.

Co je to celulitida a jak dokáže snížit sebevědomí, to ví téměř každá žena, která dosáhla středního věku. Ne každá žena ale ví, co celulitidu způsobuje. Oproti zažitému názoru celulitidu nezpůsobují tukové buňky nebo usazená voda, ale degenerativní změny podkožního vaziva.

Díky špatnému lymfatickému toku a krevnímu oběhu se odumřelé buňky nevyplavují přirozeným způsobem z těla a usazují se v podkoží. Tím vznikají nepříjemné hrbolky, které vzhledem připomínají pomerančovou kůru.

Celulitida se vyskytuje většinou na hýždích a stehnech, může ale postihnout i jiné partie na těle (např. paže). S věkem dochází k jejímu postupnému zvýrazňování. Postižené partie se stávají napjaté a mohou být pohmatově až bolestivé.

Problém celulitidy je většinou úzce spjat s poruchou trávení a špatnou syntézou pro pokožku důležitých vitaminů, stopových prvků a aminokyselin nezbytných pro látkovou výměnu. Možností, jak zajistit přísun těchto esenciálních látek do pokožky, je aplikace speciálních kosmetických přípravků. V poslední době se na trhu objevila řada „anticelulitidních“ gelů od předních výrobců kosmetiky i specializovaných laboratoří. Bohužel, zdaleka ne všechny nabízené produkty jsou dostatečně účinné, často se ze strany výrobců jedná o reklamní trik pro zvýšení prodeje v podstatě běžného přípravku, neboť formování postavy a odstraňování celulitidy je v kurzu.

Mezi produkty, jejichž působení přináší opravdu viditelné výsledky při zmírňování celulitidy a formování postavy, je řada Roll-Queen kosmetické značky Esthenay®. Tyto unikátními gely a krémy byly vyvinuté ve společnosti Sentaco, proslulé svými masážními a rekondičními stroji Rolletic® (cvičení na tomto stroji stimuluje lymfatický systém se všemi kladnými efekty, proto jsou stroje používány na odstraňování celulitidy, formování postavy a zvyšování elasticity pokožky), za účelem poskytnout klientkám pomoc pro jejich boj s celulitidou.

Jak tyto přípravky, které obsahují převážně přírodní složky, fungují? Zde je nutné upozornit na fakt, že kosmetika Esthenay® Roll-Queen se skládá z kompletní řady gelů a krémů, přičemž každý přípravek má přesně určený způsob použití. Jednoduše řečeno, gely Esthenay® Roll-Queen pracují tak, že:

· Urychlují prokrvení pokožky a podporují tok lymfy

· Aktivují buněčný metabolismus

· Urychlují odplavení a vylučování odpadních látek z pokožky

· Vyživují a zjemňují, mají protizánětlivé účinky

Výrobky řady proti celulitidě Esthenay můžete zakoupit zde >>

Autor: Ženy - E15

Autor: Ženy - E15

Samoprohřívací gely Esthenay Intensive se používají před cvičením, masážemi či jinou fyzickou aktivitou

Úloha samoprohřívacích gelů Esthenay Intensive spočívá v přípravě pokožky na vlastní proceduru (masáž, cvičení, sport) zaměřenou proti celulitidě. Přírodní látky izolované z plodu papriky a éterické oleje z nati máty posilují prohřívací efekt, čímž dochází k urychlení látkové výměny v kůži a efekty spojené s případnou aplikací masážních procedur či cvičením jsou tak zvýšeny na maximální možnou míru. Tyto látky zároveň poskytují pokožce přiměřenou ochranu z hlediska úpravy složení kožní mikroflóry. Extrakty z přírodní myrhové pryskyřice pokožku chrání před nepříznivými účinky vnějšího prostředí, stimulují regenerační pochody v kůži a potlačují rozvoj nežádoucích mikroorganismů, které svým působením mohou závažným způsobem poškodit pokožku a zabránit tak její správné a přirozené funkci.

Chladící a neutralizující gel Esthenayzklidní namoženou pokožku po cvičení a dodá jí potřebné minerály a vitamíny pro zachování pružnosti

Přibližně dvě hodiny po aplikaci samoprohřívacího gelu je nutné pokožku (která je prohřátá a mnohdy vlivem namáhání podrážděná) zklidnit a regenerovat. Pro tento účel se používá chladící a neutralizující gel Esthenay, který nejenže zklidní namoženou pokožku, ale hlavně pokožce dodá potřebné minerální látky a vitamíny pro uchování její pružnosti.

Gel obsahuje rostlinný glycerin, který spolu s allantoinem a panthenolem přispívá k urychlenému zklidnění podrážděné pokožky, potlačuje vznik zánětlivých míst a napomáhá zacelování případných drobných poškození kůže. Pozitivní vliv gelu na zachování přirozené pružnosti pokožky je dosažen skupinou přírodních látek, které jsou odpovědny za navození přirozené pružnosti stěn krevních vlásečnic.

Jedná se o skupinu látek souhrnně nazývaných escin izolovaných ze semen kaštanu koňského. Aby byla pokožka chráněna před přímými vlivy vnějšího prostředí, obsahuje chladící neutralizující gel látku ze skupin přírodních vosků, která vytváří na pokožce neviditelný tenký ochranný film.

Vliv na pružnost a vláčnost pokožky mají vedle rostlinného glycerinu též obsažené oleje s krátkými řetězci mastných kyselin, které se rychle vstřebávají do hlubších vrstev pokožky, nezanechávají pocit mastnosti a přispívají významnou měrou k navození regeneračních pochodů. Stopové množství látky na bázi oligobotulotoxinu, obsažené v gelu, pokožku navíc dlouhodobě vypíná a vyhlazuje.

Přírodní vyživující krém Esthenay pomůže zachovat elasticitu a hebkost Vaší pokožky

Používání uvedených gelů je vhodné kombinovat s přírodním vyživujícím krémem Esthenay pro každodenní péči o pokožku. Tento krém s vynikajícími účinky pro zachování elasticity a hebkosti pokožky obsahuje množství minerálních a přírodních látek a je vhodný pro každodenní používání.

Obsažené esenciální omega-3 a omega-6 mastné kyseliny (v přípravku se nacházejí v biologicky velmi dobře dostupné formě) podporují rychlou tvorbu kožního tmelu na bázi ceramidů. Oleje s krátkými řetězci se velmi rychle kůží vstřebávají a podílejí se na její hebkosti a vláčnosti. Významný je též podíl vitamínu E přírodního původu, který je součástí použitých panenských rostlinných olejů. Krém obsahuje také mikroprvky v biologicky dostupné formě podílející se na hydrataci a regeneraci pokožky. Jedná se o sodík, hořčík, zinek a mangan, které jsou velmi důležitými složkami v metabolismu kůže.

Hloubková a dlouhodobá přiměřená hydratace je zajištěna přírodními fytosteroly a fosfolipidy. Tyto látky zadržují v hlubších vrstvách kůže přiměřené množství vody a způsobují napnutí a vyhlazení pokožky. K ochraně pokožky a její vláčnosti pak přispívají přírodní vosky a vyšší mastné alkoholy. V krému je obsažena levandulová silice, která potlačuje rozvoj nežádoucí kožní mikroflóry a má m. j. také repelentní účinky.

Gely Esthenay fungují i při vysokém stupni celulitidy!

U osob, u kterých je celulitida 3. a 4. stupně, se dále doporučuje používat na noc gel Esthenay Sensitive, který zásobuje pokožku látkami zabraňujícími úbytku kolagenu a elastinu, a látkami podporujícími metabolismus tukových buněk. S celulitidou lze tedy bojovat i během spánku.

Zbavit se celulitidy není prací na týden, ale dlouhodobým procesem, který je vhodné podpořit i změnou jídelních návyků a v jídelníčku omezit těžké nenasycené tuky, nadměrné slazení, rafinované výrobky, nadměrné pití kávy a černého čaje. Neblahý vliv na krevní oběh má i tabák a tvrdý alkohol. Neméně důležitý je i dostatečný pitný režim. Během dne je vhodné pít minerální vodu, bylinkové či ovocné čaje a zcela se vyhnout slazeným nápojům.

Výrobky řady proti celulitidě Esthenay můžete zakoupit zde >>

Autor: Ženy - E15


(placená inzerce)

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery