Zlepšete si náladu i zdraví! | e15.cz

Zlepšete si náladu i zdraví!

Inzerce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Máte rádi čokoládu? Myslíte však i na své zdraví? Pak mlsejte zdravě! Česká firma Pražská čokoláda nabízí hned několik variant. Jednou z nich jsou „zelené mandle.“ Tento unikátní produkt kombinuje léčivé účinky hořké čokolády a rostliny moringy.

Že hořká čokoláda prospívá našemu zdraví, je obecně známé. Asi každý zažil ten příjemný pocit, když si vychutnává dobrou čokoládu. Při její konzumaci totiž dochází ke zvýšení produkce hormonu štěstí – serotoninu. Ten pomáhá k vytváření pozitivních emocí a k odbourávání stresu. Čokoláda také zvyšuje cirkulaci krve, vede k lepšímu prokrvování mozku, a proto se nám s ní dobře vykonávají mentálně náročné úkoly. Co už je méně známé, že hořká čokoláda nám může být pomocníkem při hubnutí. Snižuje totiž chuť na sladké a tučné pokrmy.

Česká firma Pražská čokoláda má vlastní výrobnu i prodejnu kvalitních čokoládových výrobků. Nejpopulárnějším produktem jsou nasucho pražené mandle obalené mléčnou či hořkou čokoládou s různými posypy. Mezi ty klasické patří skořice nebo kakaový bob. Nabízí však i méně tradiční variace jako Dvořákovy mandle v mléčné čokoládě se zázvorem nebo Karlovy mandle v hořké čokoládě s chilli a se solí.

Autor: Ženy - E15

Pražská čokoláda dodává na trh kvalitní čokoládové výrobky a snaží se, aby se dalo mlsat také zdravě. Vyrábí vlastní DIA čokoládu, u které se jen těžko pozná, že je bez cukru. Specialitu Český nugát z mandlí a českého medu, který má daleko od nugátu z poutí. Tato receptura se doslova rozplývá na jazyku. (Ve Velké Británii produkt získal ocenění Great Taste). A nebo právě zmíněné „zelené mandle“ s hořkou čokoládou poprášené moringou olejodárnou. Moringa je proslulá svou velkou koncentrací živin. Sušené listy moringy mají např. 14 x více vápníku než mléko nebo 4 x více vlákniny než mají ovesné vločky. Její konzumace přispívá především ke zvýšení fyzické energie a vyrovnanosti.

Mandle s moringou, stejně jako všechny ostatní produkty Pražské čokolády, jsou baleny v luxusních krabičkách, plechovkách nebo taštičkách s motivy Prahy. Hodí se proto jako lahodný dárek z Čech, ale pochutnáte si na nich jistě i vy sami. Navíc to jde i zdravě! ;)

www.prazskacokolada.cz

Autor: Ženy - E15

Autor: Inzerce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video