Zpěvačka Anastacia kvůli rakovině podstoupila oboustrannou mastektomii

Americké zpěvačce Anastacii letos znovu diagnostikovali rakovinu prsu. V létě fanouškům oznámila, že nad rakovinou zvítězila. Nyní zpěvačka přiznala, že podstoupila odstranění poprsí.
Zpěvačka Anastacia kvůli rakovině podstoupila oboustrannou mastektomii
3.10.2013 12:00 |

Hudební hvězda poprvé bojovala s rakovinou již před deseti lety, kdy jí lékaři diagnostikovali zhoubný nádor v ňadru. Začátkem letošního roku kvůli recidivě zákeřné nemoci omezila koncertování, ale i tentokrát se ji podařilo se úspěšně vyléčit. Už během léta ohlásila návrat do práce a tvrdila, že nyní zvítězila nad rakovinou definitivně.

Při první diagnóze před deseti lety podstoupila Anastacia operace a ozařování. Nyní se rozhodla pro oboustrannou mastektomii. Stejný zákrok postoupila nedávno herečka Angelina Jolie, ta tak ovšem učinila preventivních důvodů, jelikož podle lékařských testů u ní hrozila 85 % pravděpodobnost onemocnění. Podobně jako Angelina se také Anastacia nedlouho po zákroku rozhodla podělit o svou zkušenost s veřejností a šířit osvětu.

Svým fanouškům pětačtyřicetiletá zpěvačka prostřednictvím svého twitterového účtu oznámila, že se uzdravuje a cítí se dobře.

Autor článku: MK
Zdroj: Profimedia.cz

Komentáře

Nebyl vložen žádný komentář.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění