Kongres žen 2013: S ženami (nejen) pro ženy | e15.cz

Kongres žen 2013: S ženami (nejen) pro ženy

ZDROJ: Ženy - E15

mk

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
V sobotu 15. června 2013 proběhne v Národním domě na Vinohradech historicky první český Kongres žen.

Přijďte strávit den na Kongresu žen!

Ústředním tématem akce je postavení žen na trhu práce, kterému bude věnována řada diskuzí, přednášek i workshopů. Kongres žen je opřístupný všem ženám napříč profesemi, regiony, věkovými skupinami a politickou orientací a účast na akci, včetně kulturního programu a občerstvení, je bezplatná, podmíněná pouze registrací na stránkách kongreszen.cz.

Ideovou myšlenku setkání podpořila řada známých osobností, z nichž s některými z nich bude možné se na Kongresu i osobně setkat. Za všechny jmenujme moderátorku Ester Janečkovou, herečku Simonu Babčákovou, kandidátku na prezidentku Táňu Fischerovou nebo generální ředitelku ING Pojišťovny Renatu Mrázovou.

Co vás čeká a nemine

Pro účastníky Kongresu žen budou je připravena řada přednášek i neformálních diskusí na nejrůznější témata, která se dotýkají žen a jejich role ve společnosti od mateřství po politiku. Otevřeny budou také praktické „diskuzní kavárny“ zaměřené na pracovně právní poradenství, koučink či kariérní poradenství.

Nezapomíná se ani na ženy s dětmi a malými miminky. Po dobu trvání kongresu je možné využít hlídání dětí v dětském koutku Baby Office a na přilehlém Náměstí Míru bude během dopoledne probíhat představení a hry pro děti či kouzelnická show, odpoledne pak divadlo a koncerty.

Zdroj: Kongreszen.cz

Autor: mk

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video