Maxík – životní pojištění pro děti | e15.cz

Maxík – životní pojištění pro děti

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Příchod dítěte je v mnoha rodinách radostnou událostí. Když se narodí, tak ho příbuzní zahrnou spoustou dárků v podobě hraček, oblečení, kočárku či dětských her.

V dnešní době navíc rodiče či prarodiče dítěti začnou hned spořit, aby dítě mělo silné finanční zázemí, jakmile vyroste. Spořicích produktů přímo pro děti je dnes celá řada, od dětských kont až po spořicí účty, či termínované vklady, které se sami obnovují.

Mnozí rodiče se také přiklánějí ke spoření dětem v podobě stavebního spoření, aby pak měly do budoucna základ na pořízení vlastního bydlení.

Prozíraví rodiče, kteří chtějí své dítě pojistit proti nenadálým událostem v kombinaci s možností spoření, sjednávají svým ratolestem životní pojištění již v raném věku.

Právě takovou příležitost přináší ČSOB Dětské životní pojištění Maxík, které může dítěti do 14 let uzavřít kdokoliv a není tak omezené jen na rodinné příslušníky. Například vnoučatům mohou spořit prarodiče nebo teta může spořit neteři.

Maxík je dětské životní pojištění , které v sobě kombinuje pojištění dítěte s možností spoření libovolných částek.

Osoba, která pojištění sjedná, rozhoduje, jakým způsobem se budou prostředky zhodnocovat, na výběr má celou řadu programů investování.

Maxík – životní pojištění pro dětiAutor: Ženy - E15

Pojištění může trvat až do 25 let věku „dítěte“ a jedinou podmínkou je trvání pojistné smlouvy 5 let.

Prostřednictvím „Maxíka“ můžete svým dětem usnadnit „vstup do života“ dospělých, např. zajištěním prostředků na budoucí vzdělání nebo příspěvek na první bydlení. Zároveň může dítě ochránit před důsledky neočekávaných životních událostí.

ČSOBAutor: Ženy - E15

Pojistná ochrana byla vytvořena speciálně na míru pro děti a jejich potřeby. Jednotlivé příspěvky je možné platit buď měsíčně, čtvrtletně, pololetně či ročně.

www.csob.cz/Maxik

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video