NADĚLTE SVÝM PENĚZŮM VÝHODNÉ A BEZPEČNÉ ZHODNOCENÍ | e15.cz

NADĚLTE SVÝM PENĚZŮM VÝHODNÉ A BEZPEČNÉ ZHODNOCENÍ

ZDROJ: Ženy - E15

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Nový rok už pomalu klepe na dveře. Dáváte si novoroční předsevzetí? Jedním z nich může být i rozhodnutí začít lépe nakládat se svými penězi. A k tomu se dobře hodí třeba stavební spoření.

Stavební spoření je jedním z nejvýhodnějších a nejbezpečnějších produktů finančního trhu. S jeho pomocí výhodně zhodnotíte své úspory, je to však také optimální cesta, jak financovat pořízení vlastního bydlení nebo jeho úpravy. Pokud se rozhodnete uzavřít stavební spoření u Českomoravské stavební spořitelny, můžete se navíc spolehnout na kvalifikované poradenství 2900 renomovaných finančních poradců.

Pro koho se stavební spoření hodí?

Odpověď je jednoduchá: pro každého a v každém věku. Klienti Lišky si mohou vybrat z několika variant, takzvaných tarifů, přesně podle svých budoucích záměrů a potřeb.

Jaké jsou hlavní výhody stavebního spoření?

Finanční prostředky vložené na účet stavebního spoření jsou hodnoceny až 5,04 % ročně. V případě čtyřčlenné rodiny může státní podpora činit až osm tisíc korun za rok. Vklady jsou ze zákona pojištěny, a to až do výše sto tisíc eur.

Můžete spořit, jak dlouho chcete (více než šest let). Finance získané za pomoci stavebního spoření využijete k nákupu či výstavbě vlastní nemovitosti, rekonstrukci bytu nebo rodinného domu. Během spoření si navíc vytváříte nárok na úvěr ze stavebního spoření, kterým také můžete financovat své bydlení.

U Lišky si navíc ke stavebnímu spoření můžete pořídit výhodnou Kartu klienta a s ní čerpat zajímavé slevy ve více než 1000 obchodech a firmách. K tomu dvakrát ročně obdržíte do rodiny klientský magazín Liška, kde se dozvíte nejrůznější novinky a tipy z oblasti bydlení.

Pokud si v Českomoravské stavební spořitelně uzavřete smlouvu o stavebním spoření právě teď, má pro Vás Liška připravenu akci „Smlouva zdarma“. Za uzavření smlouvy o stavebním spoření dostanete prémii odpovídající stoprocentní slevě z úhrady prvotní smlouvy (maximálně 2000 Kč). A pokud budete každý měsíc spořit podle podmínek vztahujících se k Vaší smlouvě (VOP), přidá Vám Liška ještě prémii 10 % za pravidelné spoření, maximálně 1000 Kč.

Chcete se o stavebním spoření dozvědět více? Všechny informace o tomto produktu i další nabídce Českomoravské stavební spořitelny najdete na internetové adrese www.cmss.cz. Snadno tam také vyhledáte kontakt na nejbližšího finančního poradce ČMSS.

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video