Nečekaný zvrat. Slavík balí fidlátka! | e15.cz

Nečekaný zvrat. Slavík balí fidlátka!

ZDROJ: Ženy - E15

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Pavel Slavík (54), pro šikovné ruce přezdívaný božský Pája, přijal nabídku na pozici seřizovače balírenských strojů. Pokud i vy hledáte zaměstnání, měli byste vědět, že na portálu www.prace.cz je soustředěna nejširší nabídka pracovních pozic na celém českém internetu.

Aktuální počet pracovních nabídek lze sledovat na hlavní stránce. Číslo jde do desítek tisíc. Vítejte na portálu s největší nabídkou pracovních příležitostí.

Agent ve vašich službách

Portál se snaží zajistit zájemcům o zaměstnání nejen nejširší nabídku, ale také nejsnazší cestu k té správné. Jak to funguje? Prostřednictvím služby Agent může zájemce upřesnit, v jakém oboru či na jaké pozici má zájem pracovat.

Odpovídající nabídky pak automaticky dostává do své e-mailové schránky. Využití Agenta lze přizpůsobit například i tomu, zda práci sháníte urgentně, anebo se teprve rozhlížíte po lepší příležitosti a chcete sledovat pouze ty nejzajímavější nabídky.

Nabídka je pouze začátek

Zájemci o zaměstnání najdou na stránkách také rady a nástroje, které jim pomohou zorientovat se na aktuálním pracovním trhu a reagovat na konkrétní nabídky. Jak postupovat při výběru? O kolik si říct? Jak sestavit dobrý životopis? Pokud se potřebujete dostat do obrazu, jste na správném místě. Na hlavní stránce najdete odkazy na vše, co potřebujete vědět, abyste při hledání zaměstnání byli úspěšní.

Ve vašem kraji

Řada internetových portálů s nabídkou zaměstnání se omezuje na velká města. Portál prace.cz má díky své pozici jedničky na internetu výhodu širokého regionálního dosahu. Malá města, kraje, tam všude zaměstnavatelé o portálu prace.cz vědí a dlouhodobě s ním spolupracují. Pokud hledáte zaměstnání, navštívit portál prace.cz se vyplatí. Ať už hledáte jakoukoli práci a kdekoli.

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video