Nemůžu zapomenout! - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

nemůžu zapomenout!

Diskuze

No hezky ti ubližoval :(
Radyna
| 7. 7. 2011 10:19
Myslím, že s tím neskončí, bude to za pár chvil to samé, tohle se nedělá..My se po 12letém manželství takhle nikdy netitulovali, vždycky jsme si zachovali k sobě úctu a to jsme se mohli pohádat hodně..Jak by jsme se nazývali pak? A to s těma kamarádkami je to taky fajn, takže přetrpěla si 3 měsíce bez něj, určitě to přežiješ i dál a nová láska na tebe nenechá dlouho čekat :) to ti jen ze srdce přeju, a pak jen budeš sama kroutit hlavou nad tím jak tě mohlo jen tenkrát napadnout s ním zůstat... Člověk by měl mít v sobě aspoň trošku hrdosti, i když je zamilovaný...
Jak mám zapomenout???
hobitka
| 6. 7. 2011 14:05
Ahoj,
chtěla bych poprosit o radu, po 3 letech jsme se rozešli s přítelem,už to jsou 3 měsíce a stale nemohu zapomenout, at´ hodně pracuji, věnuju se škole, rodině,kamaradům. On by se chtěl vrátit a mé srdíčko táké,ale rozum mi to nedovolí, pač už jsme měli párkrát řrozpory, např. nazýval mě nepěknými slovi, ukradl psa, a spal s mýma nekolika "kamarádkama" , dělal to na truc. A vůbec to nechápe,že se nezachoval pěkně mi príjde. Mám radči zapomenout,ale jak? Nebo to opět přejít a doufat,že se to zlepší a bude to vztahmjako na začátku?
Děkuji za vzácné rady
nemůžu na něj zapomenout
Telita
| 13. 6. 2011 19:48
Ahoj...vím,že to bolí,ale věř,že za nějakou dobu si ma to ani nevzpomeneš,najdeš si někoho,kdo bude lepší,bude si tě vážit a třeba si řekneš,jak jsem s ním tak dlouho mohla vydržet...
No já nevím
Tatu
| 13. 6. 2011 12:24
ale podle mne to není žádné překvapení. Podle toho prvního příspěvku se spolu přeci znali už měsíc, než se ti poprvé ozvala a bylo jasné, že se k ní vrátí po tom inermezzu s vážně nemyšleným návratem k tobě. Jestli můžeš, tak se směj. Dělá to sympatičtější vrásky než pláč.
hledím
micha11
| 10. 6. 2011 14:27
Bože lidi, teď nevím co je lepší, jestli se tomu všemu smát nebo brečet. Dozvěděla sem že "můj úžasný bývalí přítel" už si stihl během týdne po čtyřeletým vztahu nají novou známost. A ejhle kdo je .....ta ženská co mi psalaa ty "milé" sms že se spolu scházejí....Nevím jak sem mohla být tak slepáá....člověk potřebuje pořádnej kopanec, aby si uvědomil jak byl blbej...
anonym
| 22. 9. 2011 09:20
TO :Ahoj.
Ani netušíš jak moc ti rozumím.Já žila s přítelem 8 let.Každý jsme měli za sebou rozvod a své děti,jenž často byli příčinou konfliktu.Vztah jsme ale měli krásný a zažili spoustu nádherných let.Poslední rok se ale partnerovy přestalo pracovně dařit a byl často podrážděný.Říkala jsem si,že to bude tou krizí a stále věřila,že spolu zestárneme.No a letos na jaře začal být odtažitý,začal se lépe oblékat a mobil nepustil z ruky ani v noci.A pak se začal zaplétat do svých lží.Tak jsem uhodila a přiznal,že se chce odstěhovat.Byla jsem na dně.Navíc jsem zjistila,že musím na operaci.Dohodli jsme se,že odejde až po ní a já si říkala,že si to třeba ještě rozmyslí a skončí to s tou druhou.Chyba.Ačkoliv mi nepřiznal,že se s někým slejzá,po týdnu od dohody přišel,že se chce odstěhovat už do týdne,aby nedošlo k propojení vztahu.Při tom mi říkal,jak je to pro něj těžké,že mě stále miluje.Co je nad to někoho milovat,když je to oboustranné???Týdny jsem probrečela,brala prášky a snažila se s tím srovnat.Navíc je to prodavačka z obchodu,kam jsme chodili spolu nakoupit.Mimo jiné ona je vdaná a opustila funkčí rodinu,aby s NÍM mohla bydlet.Dnes jsem 14dnů po operaci.Snažím se mít nadhled,ale nedokážu mu odpustit,že mě podvedl a opustil ve chvíli,kdy ho nejvíc potřebuji.Na druhou stranu mi stále moc chybí.Rozum říká zapomeň,ale v srdci ho mám moc a moc. , i když už to jsou 3měsíce co je pryč.
uvidis bude lip
Tancicioblak
| 6. 6. 2011 19:09
Netrap se a hlavu vzuhuru,uvidis bude lip a takovy clovek ti za slzy nestoji sam moc dobre vim o cem mluvim zil jsem ve vztahu plnym lzi pretvarek a podvodu ale kdyz mi konecne doslo o co de a ver bylo to sokujci zjisteni,tak sem si rek co te nezabije to te posili a bud rad ze ses ji zbavil,dneska mam novou pritelkyni ktera si me vazi a jsem zase stastnej,takze se opravdu netrap vsechno zly je k necemu dobry a ber to z nadhledem,hodne sil
To se bohužel mezi lidma někdy stane
Tatu
| 6. 6. 2011 08:57
Třeba nebyl tak úplně dobrej jak sisi myslela. Vykecej se z toho i někde jinde. Pobreč si, po slzách se ti uleví, zavztekej si na něj, uštrikuj si vúdú panenku, propíchej jí jehlou na stotisíckrát, rozdrť jí, dozčtvrť, utop a spal, nebo nejdřív spal a pak utop, mokrá by nehořela, pohřbi ten vztah a dej tomu čas a hlavně se nebabrej v tom co jsi udělala špatně. To si nech napotom, až to přebolí, teď by sis tím jen zbytečně drásala srdce. Až budeš schopná racionální úvahy. Člověk by neměl opakovat chyby, ale v lásce to chodí někdy docela jinak.
T
nemůžu zapomenout!
micha11
| 5. 6. 2011 13:15
Nedokážu se smířit s rozchodem s mým přítelem. Byli jsme spolu 4 roky života a já pořád nepochápu, kde jsem udělala chybu. Nikdy sem ho nepodvedla, věřila sem že mu na mě záleží, možná sem byla jen trochu žárlivá. Už jsme plánovali společný život, společný byt, na několik z nich jsme se byli dokonce podívat. Ale pak se to nějak zvrtlo, tak nějak ze dne na den. Den před tím, co sem se těšila na společný víkend s mým milím se mi na sociální síti ozvala nějaká cizí strarší ženská, že se schází s mým přítelem už celý měsíc. Strašně ve mě zatrnulo, nevěřila sem tomu, chtěla sem počkat a zeptat se přítele na druhý den, ale nevydržela sem to, zvedla sem telefon a hned sem se ho zeptala jestli někoho takového zná. Řekl, že nikoho takového nezná, že si ze mě dělá jen někdo legraci. Položila sem tedy telefon a myslela sem si, že vše bude fajn, že je to jen nějaká prkotina. Jenže zprávy od neznámé stále chodili. Tvrdila, že ví že sem s mým přítelem mluvila a že sem se na ni ptala. Bylo to tak ponižující. Nemohla sem překousnout, že mi zalhal s uplně klidným hlasem. Ještě ten den sme se rozešli, bylo tak hrozné!!! Po týdnu, co jsem nezvedla telefony ve mě začalo hlodat svědomí, co když sem udělala hroznou věc, co když to nebyla pravda. zvedla sem tedy telefon a chtěla sem se sejít a vysvětlit si situaci. Byli sme spolu několikrát venku a když mi řekl že by se ke mě chtěl vrátit byla sem v sedmém nebi. Řekl že ta ženská je hloupá, že s ní byl jen na kafe a to bylo všechno. Byla sem tak ráda, že se ke mě chce vrátit!!! Jenže pak se něco změnilo, o dva dny později mi oznámil, že už to tak necítí, že ho mrzí všechno co mi navykládal a že se ke mě už nevrátí. Byla sem na dně, jak mi mohl zase něco nalhávat. Už sem něvěděla co si mám myslet. Tak strašně mě to zklamalo!! Jenže to nebylo všechno, nevím jestli mi chtěl ještě víc ublížit, ale na sociálních sítích si mě vymazal ze všech přátel a místo mě (ženy kterou měl tak rád) si tam dal tu cizí hloupou ženskou, která mi napsala!!! Takhle zlomená sem nikdy nebyla, nedokážu přemýšlet vůbec nad ničím!!!! Tak moc sem ho Milovala!

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Alka...
19. 4. 2024 13:25
70252
♥Jarka*Alice♥
19. 4. 2024 12:19
11797
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video