Bolesti hlavy, únava, špatné výsledky krevních testů - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Bolesti hlavy, únava, špatné výsledky krevních testů

Diskuze

lenka.gabc...
| 10. 9. 2015 12:36
Tak pak můžeš napsat, co ti doporučil, také by mě to zajímalo :-\
viky.beckh...
| 13. 10. 2015 15:25
TO lenka.gabcova@email.cz: ahoj holky moje kamaradka mela taky takovy problem dokonce ji i bolest vystrelovala az do cela atd..bylo to prej neprijemny neurolog ji na to dal ataralgin ze je to od krcni patere ta bolest..tak nevim uvidime a muzeme porovnat co doporuci kaledce
kaledka
| 8. 9. 2015 12:56
Jo? ok.. asi máš pravdu, bude dobré se pradit s odborníkem.
Tak uvidíme, ale díky
kaledka
| 4. 9. 2015 13:07
Mě začíná trápit bolest hlavy, asi je to způsobené mým novým zaměstnáním, kde převážně sedím, občas se projdu. Tak nevím co s tím, odnášejí to i záda :(
Co vám pomohlo?
lenka.gabc...
| 7. 9. 2015 14:11
TO tamara.kaledova@seznam.cz:
Zajdi si k doktorovi, on tě vyšetří, poradí...
lepší, než užívat nějaké léky jen tak, on ti něco nebo nějaké doporučí. Fakt si tam raději zajdi, protože některé můžou způsobovat žaludeční vředy, na to pozor.
blahova.zu...
| 5. 6. 2013 15:39
Hezký den všem, moje maminka měla výrazné problémy - na hematologii jí řeší trombocytemii. Tři roky měla neustále hraniční krevní testy, hrozil odběr kostní dřeně. Nyní 5 měsíců užívá přírodní bylinné kapky a krevní testy jsou v normě. lékařka nevěřila svým očím a já jsem strašně šťastná, že mamča je v pořádku. Pokud chcete, napište, ráda se podělím o zkušenosti.
Mail blahova.zuzka@centrum.cz
Morise
| 23. 5. 2013 17:08
Přesně něco podobného bylo i mně. Už jsem nevěděla co a tak jsem si koupila knihu, která se jmenuje Co ti napoví nemoc. Napsal ji Kurt Tepperwein, který je terapeut a léčitel. To co jsem se v té knize dočetla mi ohromě pomohlo. Všechno je to totiž v naší psychice, tyhle symptomy jsou jen vodítka, která nás mají nasměrovat k tomu, co nám doopravdy je... nevěřila jsem tomu, ale nakonec jsem to zkusila a začala tomu věřit... už je to nějakou dobu a můj zdravotní stav se ohromě zlepšil :)
anonym
| 16. 8. 2012 13:51
Dobrý den,ráda by jsem se s Vámi poradila.Brala jsem 3 měsíce tabletky na posílení imunity.Tabletky teď asi dva týdny neberu a cítím se velmi unavená a oslabená.Stává se mi,že prospím i celé dny a ještě k tomu jsem začala mít bolesti hlavy.Můžete mi prosím poradit co stím?
anickadol1
| 25. 2. 2012 18:48
Dobrý den . Poradí Vám na www stránce . Nechci dělat reklamu , napište mi na mail : anickadol1@seznam.cz .
medword1
| 12. 11. 2011 21:42
když jsem se díval na první příspěvek, dotaz okamžitě mě napadlo, že je to přímo ukázkový příklad toho, jak souvisí špatné jaterní testy s migrenosními stavy, čili s bolestí hlavy, které se pak díky užívání analgetik mohou ještě zhoršit, obvykle se tak roztáčí kolotoč "bolí mě hlava, vezmu si prášek, játra nestíhají zpracovat metabolity, bolí mě hlava" myslím si že každého z nás někdy bolela hlava po alkoholu a v tomhle případě je to stejné, játra se snaží odstranit produkty metabolismu, ale nestačí to udělat rychle a pak nám to koluje krví a způsobí například bolehlav v podobě migrény, hodně v tomto ohledu pro nás mohou udělat bylinné přípravky na přírodní bázi, kdy napomáhají v činnosti jater a mnohdy je i regenerují, pokud by měl někdo zájem o podrobnější informace týkajících se tohoto tématu, napište mi do vzkazu, rád pomohu
Reiki
Kamila999
| 5. 6. 2011 19:51
komu chybí energie nebo je nemocný, má jakékoliv problémy pošlu ZDARMA léčivou energii Reiki - oraetlabora@email.cz
bolesti hlavy
orchidey
| 3. 6. 2011 08:22
nevím jestli vám mohu radit ale pokud mate takové problémy rada by vám nabídla bylinkové produkty které jsou bez chemie a dobře reagují na problémy které jste uvedla . spolupracuji s firmou která se zabývá bylinkovými produkty.Pokud budete mít zajemnapište mi na email: mandy08@centrum.cz s pozdravem Jarmila
bolesti hlavy
orchidey
| 3. 6. 2011 08:21
nevím jestli vám mohu radit ale pokud mate takové problémy rada by vám nabídla bylinkové produkty které jsou bez chemie a dobře reagují na problémy které jste uvedla . spolupracuji s firmou která se zabývá bylinkovými produkty.Pokud budete mít zajemnapište mi na email: mandy08@centrum.cz s pozdravem Jarmila
bolesti hlavy
orchidey
| 3. 6. 2011 08:21
nevím jestli vám mohu radit ale pokud mate takové problémy rada by vám nabídla bylinkové produkty které jsou bez chemie a dobře reagují na problémy které jste uvedla . spolupracuji s firmou která se zabývá bylinkovými produkty.Pokud budete mít zajemnapište mi na email: mandy08@centrum.cz s pozdravem Jarmila
bolesti hlavy
orchidey
| 3. 6. 2011 08:21
nevím jestli vám mohu radit ale pokud mate takové problémy rada by vám nabídla bylinkové produkty které jsou bez chemie a dobře reagují na problémy které jste uvedla . spolupracuji s firmou která se zabývá bylinkovými produkty.Pokud budete mít zajemnapište mi na email: mandy08@centrum.cz s pozdravem Jarmila
Bolesti hlavy
topol
| 1. 6. 2011 18:14
Mam 62 rokov a od mladosti som trpela migrenami, az som sa niekedy pozvracala a nebola som k nicomu. Tiez som mala zle pecenove testy - bodaj by aj nie, ked som skoro denne brala niekedy aj dve tab. analgetyk a cim dalej silnejsie. Pred pol rokom som zmenila stravu, na sposob delenej, jem hodne ovocia a zeleniny + semena. Na pecen som uzivala Lagosu a este zvlast Ostropestrec mariansky, ktory napomaha regenerovat pecen. Pol roka som kazde rano nalacno uzivala ; 1PL Panenskeho olivoveho oleja, 1PL medu, 1PLcitronovej stavy -pomiesat a s lyzicou spapat. Cisti a zosiluje cievy / aj zle prekrvenie moze sposobovat bolest hlavy/ a regeneruje pecen. Moje vysledky hovoria za vsetko. Hlava ma prestala boliet uz po dvoch tyzdnoch od zmeny stravovania, ale zmenila som aj zivotny styl. Nikdy predtym by som neverila, ze strava ma tak velky vplyv na nase zdravie. Prajem vsetkym, ktori trpia tymito bolestami, aby sa vam ich podarilo zbavit. Zelam vela zdravia.
bolesti hlavy
beusinka
| 28. 3. 2011 09:25
Dobrý den, bolesti hlavy můžou být způsobeny skoro čímkoli, špatné jaterní testy můžou poukazovat třeba jen na krátkodobé vytížení organismu, dost často v tom hraje roli psychika, tím spíš, jestli již delší dobu máte problémy s bolestmi hlavy. Od toho se odvíjí únava a psychické vyčerpání. Nevím jakou máte životosprávu, ale mě osobně pomohly od únavy a bolestí hlavy bylinné přípravky. Musela jsem trochu změnit i životní styl, začít fungovat zdravěji:), ale nic drastického. Je fakt, že po krátké době mi nejen potíže ustaly nebo se hodně zmírnili, ale taky mi po psychické stránce bylo daleko líp. Pokud budete mít zájem, tak mi napište na mail beusinka.a@seznam.cz a já Vám pošlu info :)
Bolesti hlavy ..
Lilla
| 9. 3. 2011 21:01
O bolestech hlavy vím své. Mám s tím problémy ani nevím jak dlouho. Nejhorší je, že mi zatím nedokákali pomoct ani lékaři, taky nevědí co se mnou. Na neurologických vyšetřeních jsem byla dvakrát a nic se tam neukázalo. Na bolest mi zabírá jen Iblgin, a to dva čtyřstovkový, což je pro žaludek šílený, ale nic jiného mi nezbývá, jinak tu bolest neutlumím.
I já jsem kvůli tomu zkoušela několikrát měnit antikoncepci a nic. Zkusila jsem ji i vysadit, už je to půl roku, ale žádný vliv to na bolest nemá.
Kamarádka měla něco podobného jako ty, myslím tu únavu a špatný krevní testy a bolest hlavy jen vyjímečně. Doktoři po dlouhým bádání přišli na únavový syndrom, ale prý ji nijak pomoci nemůžou, léčení na to není.
To jsem ti moc nepomohla ..
bolest hlavy, únava...
Tomas89
| 9. 3. 2011 20:44
Zdravím,
popisované potíže by mohly být způsobené i sníženou funkcí štítné žlázy. To lze zjistit z endokrinologického vyšetření krve, obvykle je zvýšená hladina SsTSH, což je látka, která se snaží povzbudit činnost štítné žlázy, která je utlumená. Psychika však také může udělat své...
...
Soleil
| 6. 12. 2010 06:17
Jo a s těmi zkušenostmi...já myslím, že mimo ty jaterní testy si bolestmi hlavy a únavou včetně špatné nálady prošel každý. Tam je na vině i deprese nebo třeba špatná strava. Vzhledem k jaterním testům bych Vám doporučovala i na stravu se zaměřit a zvlášť teď v zimě, kdy se nám čertsvé zeleniny a ovoce moc nedostává. Jít na neurologické vyšetření určitě není špatné, ale nestresujte se - někdy se člověk cítí opravdu pod psa, ale ve skutečnosti mu nic není
...
Soleil
| 6. 12. 2010 06:11
Zhoršené jaterní testy mohou být z antikoncepce. Ale bolesti hlavy a únava...tam je tak široké spektrum možností..říkáte, že jste antikoncepci vysadila, tak počkejte nějaký ten měsíc a zkuste na testy znovu. Paralen ani občasný ibalgin by neměl být pro játra tak zdrcující, ale když berete více prášků najednou...kdo ví. Na hlavu si ale rozhodně ibalgin neberte, stanete se na něj "imunní". Zkuste zjistit, jestli bolesti nepochází od krční páteře (př. špatné spaní, dlouhé sezení).
:)
slona
| 5. 12. 2010 23:01
jestli chceš řešit krev a játra, tak bych ti doporučila tohle. Ale stejně si myslím, že příčina většiny potíží je životospráva a psychika. Až když se to nakupí tak přijde únava a další zdravotní problémy.
....
elis91
| 5. 12. 2010 22:51
neřekla bych...když mam špatné výsledky krevních testů tak to asi psychického původu nebude..:)
hmmm
slona
| 5. 12. 2010 21:00
a není to spíš psychického původu?
Bolesti hlavy, únava, špatné výsledky krevních testů
elis91
| 5. 12. 2010 19:22
Dobrý večer. Přes půl roku mám časté bolesti hlavy. Doktoři pořád říkali, že to je nedostatkem pití, ale piju dost. Pujdu na neurologické vyšetření, ale bolesti hlavy nejsou jediné co mě trápí. Poslední dobou se cítím pořád dost unavená, do ničeho se mi nechce a mívám špatnou náladu. Byla jsem na odběru krve při normální preventivní prohlídce, vše mi vyšlo dobře až na játra, kde mám nějaký špatný výsledek. Zatím nevím přesně co to je, musím jít ještě na další testy, ale zajímalo by mě jeslti někdo nemá podobně zkušenosti jako já. Když mě bolela hlava, brala jsem ibalgin nebo paralen a do toho ještě antikoncepci, kterou už jsem ale vysadila. Nemohl by ten špatný výsledek krvenich testů způsoben právě tím, že jsem brala dost léků? Děkuji za odpovědi

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
2112Hana
18. 4. 2024 19:21
11788
jirinaova
18. 4. 2024 15:58
70244
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video