ANO NEBO NE? - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

ANO NEBO NE?

Diskuze

Nitulka
zonan
| 19. 5. 2011 08:22
Ve Tvém věku začínáte vztahy poznávat, oťukáváte se a zkoušíte, jaké to je. Já kdysi po každém zklamání nenáviděla, když mi mamka říkávala, že čas vše zahojí. Ale měla pravdu. Po každém konci přichází nový začátek. Je brzo vázat se na jednoho chlapce, když jich po světě běhá velké množství. Jednou určitě přijde ten, který bude o Tebe stát i déle než jeden den a Ty to budeš cítit stejně. A nebudeš pro to muset nic dělat! Tak se teď netrap a nech v sobě zase rozsvítit sluníčko. Ať záříš do širokého okolí.
Klaudi
zonan
| 19. 5. 2011 08:10
lolka to napsala moc krásně. Pořádně si to přečti. Ptáš se, jestli je to bulimie. Takže, začala sis pěstovat návyk. Je to stejné jako začít kouřit. Ze začátku to ještě tak moc nepotřebuješ a najednou je to životně důležité. Ani nepostřehneš, kdy se staneš závislou a nebudeš vědět, jak to zastavit!!! Po každém jídle poběžíš na záchod a budeš zvracet! Stane se z Tebe pobledlá vychrtlá chudinka bez energie a života! (A to už nemluvím o ohrožení života!) A pokud to nyní děláš kvůli chlapcům, tak pak o Tebe žádný nezavadí ani pohledem! Oni totiž mají rádi děvčata plná energie. Děvčata veselá a sebevědomá (jak píše lolka). Ne chodícího ducha. A tím určitě budeš, když tělu nedáš žádné živiny. Zvracením si možná vyprázdníš žaludek, ale víš, co děláš svému jícnu a hrtanu? Zvratky, díky agresivním žaludečním šťávám (musí přeci rozložit potravu), naleptávají sliznici. Klaudie, ke své výšce máš nyní ideální váhu. Nedrž ani žádnou dietu, protože ta Ti rozhodí metabolismus. Nastane jojo efekt. Už jsi o něm určitě něco četla. Dietama se totiž můžeš krásně propracovat i ke 100 kg (já to svého času dotáhla na 80 ). Má jediná rada. Není to asi moc populární, ale najdi si nějaký sport, který Ti bude vyhovovat. Plavání, běhání, rychlá chůze, aerobik, spining, nebo i posilovna pod dohledem odborného trenéra... Nabídka je pestrá. A nepřeháněj to se zátěží, cvič jen pro radost, ale pravidelně. Je to rozhodně přínosnější, než diety, či zvracení.
muj kluk..!!
Nitulka
| 18. 5. 2011 14:10
dobry den chtela bych se jenom poradit co mam delat a hlavne abych to nepokazila...!! mam kluka a ten si me vubec nevsima a newim co stin ..!! ?? sem snim 6dni ten prvni den to bylo uplne nezapomenutelny a tty dalsi dyn ... to je uplne obracene.. :( jak to..?? POMOC....
apostol
| 10. 1. 2012 17:34
TO Nitulka: CO si od toho vztahu slibuješ?? Co vůbec od vztahu s klukem čekáš? Jen příjemné prožitky (požitky)? Problém je obvykle právě v nereálných očekáváních od vztahu a neochoty vzájemného odevzádní se, které je zárukou stability. A taky spěch do nějakého vztahu, to vede jen do problémů! :-\
Důležité je
lolka
| 16. 5. 2011 21:53
že pochybuješ o tom, co právě provádíš sobě. Uvědom si, co děláš. Znám několik holek, co dopadly velmi špatně, skončily v nemocnici s váhou 29 kg a druhá 32 kg. Nezdá se ti to málo?? Ony si připadaly stále tlusté, jako teď ty se svými krásnými 60 kg. Chlapy mají rádi, když je na co šáhnout, kost a kůže se nikomu nelíbí. Uškodíš nejen sobě ale i své rodině a přátelům, protože se pro tebe budou trápit. Je to špatný nápad a rychle zapřemýšlej, co děláš špatně. Ev. radím, zajdi si za psychologem, tohle nemusejí vědět rodiče, je to zdarma, ideální poradna pro rodinu apod., tak jsou schopni s tebou probrat, proč se uchyluješ ke zvracení. A jen tak mezi náma holkama, není lepší ty sladkosti vynechat z jídelníčku a nestrkat si tak díky špatnému svědomí prsty do krku??

Všichni jíme sladké a máš pocit, že jsme všichni obézní, nejsme, já taky pojídám kde co a měřím 163 a mám 54 kg. Mám postavu takovou, že i když jsem měla po prvním dítěti 49 kg, zůstávaly mi stále boky. Jednou jsem viděla jít krásnou čtyřicátnici, je mi o víc než deset let méně, ale ona se nesla, plná pozitivní energie, vyzařovala *** appeal, prostě super baba a měla stejné, spíš větší boky než já, tak jsem si řekla, že když budu umět to, co ona a budu si zdravě věřit, budou mi to věřit i ostatní lidé a věř nebo ne, za pár dní mi chodily samé pochvaly na to, jak vypadám skvěle, zkus tohle místo těch blbostí... Hodně štěstí a doufám, že si právě nepíšu s budoucí vychrtlinou, o které se bude zase psát, jak tragicky zemřela na šíleně oslabený organismus, vezmi zavčas rozum do hrsti a pokud to nezvládáš sama, zavčas si najdi kamarádku a jdi s ní k psychologovi.
ANO NEBO NE?
Klaudi
| 8. 4. 2011 16:49
Dobrý den. Mám pro Vás dotaz. Budu vděčná za každou odpověď. Je mi 15 let, 164/60kilo.. Už týden si
vyvolávám zvracení po jídle. Nepřejídám se jak se u bulimie dělá. Jím
normálně(občas nezdravé jídla,ale v normálních dávkách), ale třeba večer
tučné jídla nebo sladké a proto jídlo vyzvracím. Dělala sem to cca před
3mi měsíci když mi bylo těžko. ale cca 1 za měsíc. Teďka už je to 8mý
den co si prsty strkám do krku shcválně. MYslíte že to je jenom
přechodné období nebo trpím bulimií? mám vyhledat lékařskou pomoc? Pokud
ano, šlo by to bez vědomí rodičů? Zatím mi to nějak život nekazí.
Děkuju za odpovědi
anonym
| 11. 8. 2011 14:58
TO Klaudi:
Ahoj, vzhledem k tomu, ze pravdepodobne ostatni prispevky nepsaly holky (zeny se zkusenosti s necim podobnym, napisu Ti i ja. Vsechny samozrejme mely pravdu co se tyce toho, ze je to nezdrave a muze to zkoncit spatne. Nekdy v sestnacti jsem mela podobny problem, zacalo to vicemene stejne, neprejidala jsem se, ale zvracela vecere nebo kdyz ksem se nacpala necim hodne nezdravym na noc. Nebudu to moc rozepisovat, dnes je mi tricet a uz davno to nedelam. Prestala jsem nekdy na koleji, takze to trvalo par let s prestavkami, nekdy tri dny po sobe, nekdy nekolik mesicu nic. Chapu proc to delas, proto Ti napisu jak to je. Zvracenim nezhubnes. Co ti vsak zustane spoustu let, je opravdu nehezke vytahane bricho. Shodou okolnosti jsem znala jeste dalsi holky co na tom byly podobne, zadna do toho vylozene nespadla, ale zadna nezhubla, vsechny si vytahali brisko a dost casto i narusili sklovinu. Kdyz pominu takove ty opravdu vazne problemy ke kterym to muze dojit - naleptani sliznice a pod, ale o tom uz ostatni psaly, tak opravdu neni o co stat. Je to naprosto k nicemu, to mi ver. Radeji si najdi nejaky novy, dalsi konicek, maluj, pis, fot, cokoli a pokud to bude neco do ceho se zazeres, nebudes na jidlo tolik myslet. Jinak to s tim sebevedomym a umenim se "prodat" takova jaka jsi je pravda. Zenska ktera nemysli na sve nedostatky bude pro okoli vzdy pritazlivejsi nez hubena zamindrakovana. Hodne stesti a krasny zivot

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Mariana
19. 4. 2024 19:29
70260
2112Hana
19. 4. 2024 18:33
11798
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video