Nevera - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

nevera

Diskuze

To byl jen takový nápad
Tatu
| 20. 4. 2011 07:45
když se s tím nedokáže vyrovnat. Píše, že to pořád není tak jak by chtěla aby to bylo, je nespokojená. Tak co zbývá, když nedokáže odpustit bezpodmínečně?
no
Radyna
| 19. 4. 2011 09:33
já sice nejsem zastáncem oko za oko a zub za zub, a ani nevím jestli by se tímto rodina udržela, to už by jsme si mohli všichni dělat všechno a s kým chceme..
I když volný vztah by taky nebyl někdy marný , ale to jen z mého pohledu a situace ve které se zrovna nacházím...
Otevřený vztah
Tatu
| 18. 4. 2011 09:21
Já bych si tak představil, že to je vztah, kam vejde a odejde kdo chce, kdy chce a na jakoukoli dobu, která se mu zlíbí, bez ohledu na to, kolik už je uvnitř lidí. Asi je to myšleno jinak, ale já kdykoli to slyším či čtu, představím si to co jsem popsal výše a docela se z toho osypu.
K problému: někdo to zkrátka nepřenese přes srdce a nedokáže tu křivdu strávit. Pak nezbýva než oko za oko, vyrovnat skore, zkrátka mu to vrátit... A začít zase od začátku. Někdo řekne křivárna, snížíš se na jeho úroveň! Ano, a co. Třeba se ale jen tímto způsobem zachrání manželství a známé a stabilní prostředí pro výchovu dětí.
A nemusí to být s jeho kamarádem a nemusí o tom ani vědět.
Tatu s tebou nejde
Radyna
| 16. 4. 2011 17:45
nijak jinak než vždy souhlasit!
Jooo
Tatu
| 16. 4. 2011 14:36
jen jestli je normální
Zapomeň
Radyna
| 15. 4. 2011 09:33
na polibek, jestli to udělal v době krize a v alkoholovém opojení tak mu buď odpuštěno. Myslím, že se v životě budeš potýkat ještě daleko většími rozhodnutími než jestli mu odpustit opileckou pusu. Buď nad věcí, on ví že to víš a jestli je normální tak už to příště neudělá..
Tamara80
cd
| 15. 4. 2011 08:57
No ja tomu nerozumim - na jednu stranu rikas, ze bojujes jako lvice, na druhou stranu jsi byla "odmitnuta" jen trikrat Co pak maji rikat chlapi, kteri si tech odmitnuti leckdy uziji i nekolik za tyden (hlavne ze zacatku vztahu). Chce to vic trpelivosti ... tim myslim na obou stranach
polibek
kuky
| 15. 4. 2011 02:10
ahojky Ženušky
mám na vás dotaz , jak byste se k tomu stavěly Vy.
Jsem ve 3 letém vztahu a když jsme měly krizi dozvědla jsem se že přítel políbil jinou hollku v alkoholovém opojení. Za střízliva to nikdy neudělal.
Mám mu dál věřit a budovat znovu důvěru nebo to bude ztracená důvěra ?
Předem děkuji
odpoved
ruzova
| 22. 2. 2011 09:33
Mas v tom opravdu gulas nerozvedly jsme se zijem spolu mame deti a ja ho miluji on to tvrdi taky k milenci zatim citim jen kamaradstvi jsme na uplnem zacatku a prave nevim jestly to mam udelat a nebo ne nam pocit ze neziju jen prezivam a nebo dozivam nejak se nemuzu smirit stim ze jsem byla ta druha a to boli a diky .
odpoved
ruzova
| 22. 2. 2011 09:28
Od manzela odejit nechci je to snad jen pobaveni miluji sveho muze ale ne tak abych mu odpoustela vsechno hrozne me stim ublizil vzdycky jsme mely otevreny vztach a tohle byla rana pod pas duvera je fuc zijem spolu mluvime milujem se ale uz to neni to co bylo tet o me projevil zajem jiny muz a ja mam choutky flirtovak koketovat proste se pobavit vim jen jedno ze chci mit pocit ze jeste ziju.
No já nevím
Martinbzb
| 22. 2. 2011 08:48
Teda se přiznám že v tom mám jako trochu guláš.

Manžel tě podvedl, ty jsi na to přisla, situaci jste ustáli ( zde jsem změnil rody předpokládám že ty s manželem ne ty s kamarádkou )
A ustáli znamená že jste se jen nerozvedli, nebo ve vztahu k manželovi pořád něco cítíš ?
A možnost milenckého vztahu tím myslíš že ty si chceš zpestřil jen ***uální život, nebo k milenci něco cítíš, nebo to má být pomsta ve stylu když ty, tak já taky ?

Jak ti má kdo poradit ?

Jinak se přiznám že neznám ve svém okolí pár kde bych mohl, u někoho kdo je ženatý-vdaná víc jak deset let, říct jo ani jeden z ních nezahnul, ikdyž důvody byli různé .....
ruzova
zonan
| 21. 2. 2011 12:04
1. Dokážeš odejít od manžela a žít sama?
2. Rodí se v Tobě láska k jinému muži nebo je to jen oko za oko?

Sama zkušenosti s mileneckým životem nemám, jen pozoruji a jsem občas i za vrbu. A právě nyní jedna žena prožívá rozchod s milencem. Pomohlo jí to v uvědomění, že milenecký vztah možná dává na chvíli křídla, ale velmi brzy je člověk v zajetí lží, podvodů a velkého strachu. Tak si zhodnoť sama, jestli milenecký vztah za to stojí.
nevera ano ci ne
ruzova
| 21. 2. 2011 11:42
Ahojky ziji uz dvanact let v manzelstvi muj muz me podvedl s moji kamaradkou prisla jsem na to nahodou celkem jsme tu situaci ustaly tet mam moznost mileneckaho vstahu a rozhoduji se zda ano ci ne poradte.
makak
Tamara80
| 4. 2. 2011 22:11
Děkuju za radu,jestli sem atraktívní to řešit nemusím zamiloval se do mě ví jaká sem takže v tomhle problém není,a nejsem typická tepláková ženská ale asi sem na něho dost tlačila,a zahnala sem ho kolikrát do kouta,a po prac.době sme pořád spolu,klasika jak u každého páru.,ale těďka už sem se smířila s tím že prostě nemá takový apetít.Já víc udělat nemůžu,kolikrát si řeknu že jěště něco skusim ale pak si řeknu že další odmítnutí by sem už asi nepřežila tak to nechávam tak prostě a třeba se to spraví...
nevěra
makak
| 3. 2. 2011 19:05
Jako muž ,vidím problém v tom, že buď nejsi promin dost atraktívní anebo manžel je přepracovaný - stresy, anebo jsi se v minulosti projevila nějak negativně. Věnuj větší pozornost co manžel dělá po pracovní době, kde chodí a s kým se stýka. To ti může ledacos napovědět. V neposlední žadě skus na něho nenásilnou formou zapůsobit ***y .COpak jako by náchodou společná ***y film na PC nebo videu. Přejí ať to výjde a určitě dej vědět o výsledku.

Ale pamatuj muž nemá rád ,když je postaven před hotovou věc bez " boje " ,musí si *** a její zájem vybojovat a proto tročku cukej.
:-))
Tamara80
| 30. 1. 2011 16:18
dikes za radu tohle všechno co si napsala sem skoušela,ale po třetím pokuse v mém novém prádle a jeho odpovědí,,jáá dneska sem táááák unavený,,sem to vzdala a žádny pokusy už neskoušim,tohle se mi nikdy nestalo že by mi chlap řekl nééé takže nějak už sem stratila trpelivost a dospěla sem k názoru ať si přijde sám když bude chtít,a ja sem se zařídila podle svého.Všechno nám klape máme krásny vztah ale ja *** potřebuju jako každý zdravý člověk.


A věř mi že sem lvice ale děkuju za radu Tamara
:)
Weronika
| 25. 1. 2011 21:32
Ahoj kdyz zacnu takhle kazdy muz masturbuje i kazda zena ikdyz ma ***u hory doly tak to kazdy dela. Musim priznat ze jsme meli s pritelem taky v ***u takovou dlouhou pomlku a celkem dost me to nicilo.
A opravdu si nemyslim ze tohle by musela byt nevera jen proste uz s toho ***u neco vyprchalo chce to ted jen okorenit:)
Ja bych treba zkusila nejaky *** film (ja vzdycky vybiram takove kde je hezky chlap ) a pak se na to spolu divame s pritelem ze zacatku se celkem stydel a ted to ma rad:)
A jindy ho zas treba privazu k posteli takze je na me co a jak budu chtit delat vsechno je podle me a on klidne muze rikat ze nechce a nema chut:) ale musis ho vzdycky navnadit na to aby na to mel chut:)
Vereri,spolecnou koupeli , ***y pradlo a je to tvoje:)
Bud jako lvice nam chlapi nesmi odolavat:)
nevera
Tamara80
| 18. 1. 2011 00:52
čauky milé dámy,mám takový problém a chcu se podělit a třeba mi něco napíšete....


S mým mužem žiju 3 roky v domácnosti známe se 5 let,je mi 30let jemu 25let.Zhruba rok bojuju o jeho přízeň co se týče ***u ať udělám cokoliv prostě nic,jednou za mésíc i to mám pocit že to dělá jen kvůli mě.Všechno v našem vztahu je v pořádku,rozumíme si máme společné aktivity,pohodový život bych řekla...ale tohle co se děje s ním poslední rok nechápu,když sem se zeptala jestli nemá milenku(nic jiného mě nenapadlo,když muž odmíta ***),tak mi řek že nemá,že nemá důvod a má doma mě,což je síce pěkné ale jeho chováni vě mě vyvoláva jenom tuhle myšlenku,pár krát sem ho přistihla jak masturbuje,naštěstí mě nevidel nerada bych byla ať ho nejak zablokuju,tak to je v celku všechno diky za připadne věty Tamara

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
jirinaova
18. 4. 2024 15:44
70243
helena.07
18. 4. 2024 11:55
11784
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video