Jsem frigidni?? - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Jsem frigidni??

Diskuze

Afrodiziakum
kamila.336
| 19. 11. 2019 09:01
Nevyzkousela jste nejake afrodiziakum? Ja jsem cetla o spanelskych muskach a jenom dobre recenze na ne.
anonym
| 25. 6. 2014 20:16
Význam slova frigidní sice o nechuti k ***u hovoří, http://www.infoz.cz/frigidni/
ale myslím si, že frigidita je nějaký dlouhodobý stav a nevznikne "ze dne na den". Zkus najít důvod, proč na *** nemáš chuť. Třeba je to právě v muži, který za tu dobu ztloust a přestal o sebe pečovat. Nebo v něčem úplně jiném. Často to bývá spojeno se stresem, neschopnost uvolnit se.
Klara90
| 5. 1. 2012 13:10
Taky se mi občas stává, že na *** nemám já nebo přítel chuť. Jednou jsme někde něco vyčetli o španělských muškách a rozhodli jsme se to vyzkoušet. Někdy to docela pomůže :) zkus se na ně kouknout http://www.ruzovyslon.cz/…spanelske-musky/
Neříkám, že je to zázrak, ale vyzkoušet to můžeš... určitě to neublíží, spíše pomůže.
tip
evicka13
| 27. 3. 2011 22:09
Zkus ho nejak zaujmout, připrav mu večeři a pak ho překvap třeba takhle: http://www.spodni-pradlo-leontyna.cz/…ke-pradlo/c-996/
tip
evicka13
| 27. 3. 2011 22:09
Zkus ho nejak zaujmout, připrav mu večeři a pak ho překvap třeba takhle: http://www.spodni-pradlo-leontyna.cz/…ke-pradlo/c-996/
tip
evicka13
| 27. 3. 2011 22:09
Zkus ho nejak zaujmout, připrav mu večeři a pak ho překvap třeba takhle: http://www.spodni-pradlo-leontyna.cz/…ke-pradlo/c-996/
(-:
Sajrajt
| 27. 5. 2010 23:32
Jojo, je úžasný a výjimečný, nadpozemský a ty situace.. uplně jako by je někdo předem napsal, jako by to bylo z nějakého románu, nebo od Boha, hm?
Jsem frigidni??
Terranova
| 27. 5. 2010 15:13
Takze lidi, vsechno uz je v poradku, my jsme si to vsechno na rovinu vyrikali, vysvetlili, urcili si hranice. budovat duveru sice ted bude velmi tezke......nas vztah je uzasny!!! Ted uz pro me zustava jen jedna otazka a ta se tyka te antikoncepce. Kdyz ji vysadim, urcite budu mit chut na ***, tak jak vsichni jini co to udelali, ale co jineho mam brat??? Myslite ze s naplastema je to uplne to same nebo je to jinsi???
...
ax
| 27. 5. 2010 09:56
Na *** se dívá každý (nejen) chlap. Nejspíš ho sledoval i dříve, možná ne tak často, akorát jsi to nevěděla. Nijak bych se nad tím nepohoršovala.

Jinak co se týká tvého postoje k ***u. Já si myslím, že jestli budeš chtít váš vztah zachránit, budeš se muset prostě někdy překonat, i kdyby jsi sebevíc nechtěla ...

Možná bych opravdu zkusila vysadit antikoncepci. Kup si nějaké hezké spodní prádlo, nový parfém, voňavé tělové mléko apod., aspoň u mně to tak funguje, že když si připadám přitažlivá, chut se zvyšuje...

Nemyslím si, že jsi frigidní. Spíš si myslím, že jsi buď ty sama nějak vnitřně nespokojená / vystresovaná, nebo něco skřípe ve vašem vztahu, ačkoliv si to nechceš připustit. A ono, ruku na srdce, něco skřípe, protože jinak by váš neuspokojivý ***uální život probíral s tebou (maximálně v hospodě s chlapama po pár pivech), a ne s polonahou slečnou přes skype.

Jinak souhlasím se Sajrajtem. - Každý ti bude říkat, jak moc tě miluje, jak jsi jeho jediná a největší láska. Bude ti to říkat ještě hodinu před rozchodem a možná ještě i během něj. Jsou to taková zadní vrátka, která si připravuje, kdyby mu to náhodnou s novou známostí nevyšlo ... Takže tak.
!!
Sajrajt
| 27. 5. 2010 08:46
Hmno abych řekl pravdu, já spíš souhlasím s Yoyinkou.
Ano, jasně, že ti říká, že tě hrozně miluje a je šťastný tenhle vztah je ten vůbec nejlepší, co kdy měl a tebe má rád ze všech ex nejvíc. Jenže co jiného má říkat? Čekáš, že ti poví, že jsi béčko a pěkně ho sereš? Možná že je ten typ.. ale spíš bych řekl, že prostě pozvdechne a zatne zuby.

Jinak ano, chlap určitě chce, aby ho jeho žena občas svedla. Protože jinak si začne myslet, že už ji nevzrušuje, že je pro ni nepřitažlivý. A takový chlap si chce dokázat, že na to má a že je kanón a může podlehnout nějaké milence. Byl jsem v podobné situaci, milence jsem nepodlehl, ale příjemné to nebylo.

Jinak co se týče těch amatérů - skoro každý chlap kouká na ***. Ale že chodí na amatréry může bejt znamení. Zkus vystopovat konkrétní videa, na která se díval. Pokud chtěl vidět jen nějaké prasárničky, je to ok. Ale pokud se snaží najít video s nadrženou ženou, která po chlapovi touží, má z milování nenafingované potěšení a hodně si ho užívá, dozvíš se, co mu doma chybí. Zvláště pokud ti budou hlavní aktérky podobné..

Jinak nevím, co ti poradit. Hlavně s ním nepřestaň spát úplně, to by byl konec. Bohužel těmhle věcem se někdy nedá poručit.. tak bych zkusil ty fintičky, co psala zonan.
Mé řešení...
zonan
| 27. 5. 2010 07:45
Když jsem začala mít podobný problém, narazila jsem na internetu na stránky o tantrajóze pro ženy a hned jsem se přihlásila na kurz. Nezklamal mě. Pak jsem vysadila HA a začala mít opačný problém s větší chutí, než manžel . Zkus mrknout na www.mohendzodaro.cz .

Netrap se tím, že Tvůj partner se dívá na amatéry. Vážně to není nic špatného a už vůbec to neznamená, že by Tě nemiloval nebo po Tobě netoužil. Začni se dívat také. I tak můžeš v sobě probudit vášeň. Milování, *** se totiž rodí v hlavě. Začni tedy zkoumat své tělo. Ono totiž pokaždé reaguje na něco jiného. Jednou na dotek, jindy funguje zrakový podnět, někdy slovo... Začni být vynalézavá, tvořivá. Z počátku to možná bude těžká práce, ale pak to půjde úplně samo. Jen si hrej a netrap se.
Jsem frigidni??
Terranova
| 27. 5. 2010 01:59
Nemame zadne problemy ve vztahu, aspon on tvrdi ze je spokojeny jak nikdy nebyl...jenze problem je ze ja bych *** chtela mit kazdy den, doprat mu ho, jenze nemam tu chut, ja si myslim ze to bude vlivem HA, prvni rok naseho vztahu jsem takovy problem nemela, az ted poslednich par mesicu...ted jsem se vlastne dozvedela ze on chodi na amateri.sk, je to pro me vazne ponizujici...oba dva se milujeme, nas vztah klape, tak proc to dela???
není to vliv HA ?
yoyinka
| 26. 5. 2010 20:42
Je možné, že v tom Vašem vztahu něco skřípe? Že necítíš potřebu vyjádřit lásku svému partnerovi ve formě něžností? Nebo dohormady vztahové problémy a vliv HA ?

Také bych se na tvém místě bála, každý kluk chce aby ho partnerka občas svedla, ne? Už pro jeho ego to musí být náročné. Nedivila bych se, kdyby to nevydržel, svět je plný nástrah.
frigidita
Kloa
| 26. 5. 2010 18:46
Nedá mi to než se připojit k názoru Tatu, že je to v hlavě, a asi hodně hluboko. Strach, že tě partner začne podvádět věřím dokáže napáchat paseku. Asi je to přirozená obrana proti "zneužití".
Mluvila jsi o tom s přítelem? Asi by to chtělo ze sebe nějak dostat ven.
A nikdy předtím jsi nechuť necítila?
Jsem frigidni??
Terranova
| 26. 5. 2010 16:22
Skype uz je v kosi nastesti...ale co dal???
Je to v hlavě
Tatu
| 26. 5. 2010 14:50
Pořád je otevřen soubor Překvapení na Skypu. I když je jen na liště, pořád to hlodá a dělá neplechu. Až bude v koši, spraví se to samo. Nebo až bude v koši dotyčný.
Jsem frigidni??
Terranova
| 25. 5. 2010 20:05
Jeste musim poopravit udaje.. Kdyz uz *** mame (tak 2x za tyden) tak je to v pohode, libi se mi to, ale ten zacatek, proste se mi do neho nechce, nejsem vzrusena, pak uz jo, ale nevydrzi to dlouho, a hned uz zase jsem sucha...
Jsem frigidni??
Terranova
| 25. 5. 2010 19:58
Zdravim vsechny a doufam ze mi nekdo poradi Je mi 25 let, s pritelem jsem rok a 7 mesicu, a uz tak po roce jsem ztratila chut na ***. *** nikdy nezacim ja, protoze na neho vubec nemam chut, skoro nic me nevzrusi. Na zacatku vztahu (tzn.cca cely rok) byl *** perfektni, snad nejlepsi jaky jsem s kym mela, ale ted uz ho nepotrebuju..proc??????? Co mam delat abych to zmenila??? Ja bych chtela mit *** klidne i denne, ale nejde to proste. HA beru od svych 16 let, nikdy jsem ji nevysadila.Tohle me zacalo trapit az kdyz jsem nasla v pritelovem skypu konverzaci s kamaradkou jak se bavi o me, ze ja nemam chut na ***, ze jsem asi frigidni..a ta jejich konverzace byla dost o ***u, ona byla na webkamere jen v kosilce a od ji daval komplimenty...dost me to vzalo, bojim se ze me zacne podvadet, pritom on me miluje a chce se mnou byt. co mam delat???? Ja chci byt jina, ale nejde mi to!!!! poradte nekdo neco...
anonym
| 18. 7. 2013 14:41
TO Terranova: S přítelem jsme se s podobným problémem vypořádávali přes rok, vůbec jsem nejevila zájem jak o ***, přítel na mě nemohl pomalu sáhnout, jakýkoliv dotyk my byl nadmíru nepříjemný. Přítel byl naštěstí velice trpělivý i přes to, že mu *** opravdu chyběl. Oba nás to velice trápilo. Z mojí strany byl náš vztah byl na bodě mrazu a já se bála že semnou rozejde. Nakonec pomohla antikoncepce, svěřila jsem se s gynekoložce a ta mi předepsala jinou antikoncepci – Bonadeu, se slovy, že takhle je dělaná přímo na to. Tedy na sníženou chuť k ***u. Mohu ji vřele doporučit, náš ***uální život se vrátil opět do normálu, oba si užíváme, tak jako dřív, možná i víc :)

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
cudlik
15. 4. 2024 17:44
70217
helena.07
15. 4. 2024 14:30
11772
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Gabriela ediv
21. 1. 2024 20:59
478
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video