Má někoho ? - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Má někoho ?

Diskuze

:)
angelwoman
| 25. 3. 2011 18:45
Terka to napsala, myslím, více než výstižně a já to vidím stejně. Také jsem si dřív myslela, že můžu mít partnera jistého, ale o tom to opravdu není. Ostatně - kdybys měl něco jistého, jak by ses k tomu choval?? Jako k samozřejmosti, která zůstane stejná, ať se děje, co se děje a to je myslím pro vztah horší věc, než mít trochu nejistoty.
Pracovat neustále na vztahu a důvěřovat si je lepší strategie, než pátrat, domýšlet si a trápit se - to jsem si potvrdila ve vlastním vztahu. Nerýpej se v tom, nebo přijdeš zbytečně o hezký vztah a radši se dívej do budoucnosti
lenule
lena60
| 25. 3. 2011 16:21
ahojík pokud ste spolu 2 roky tak by si měl vědět jaká tvoje partnerka je když potká nějákýho vešáka ,jestli s ním začne flirtovat nebo ne.já popravdě sem na svým přítelovi udělala test asi po roce abych veděla jestli mi bude věrný .koupila sem si simkartu a začala mu vypisovat sms jako že se mi líbí a tak že su nějáká blondýna nebo tak .tak sem čekala až mi odepiše byla sem nervozní .a on napsal že má přitelkyni a at de do háje že mě miluje.pak sem to skusila zase po pul roce a bylo to skoro stejný tak takhle si proklepni aji svoji přítelkyni at víš jestli ji mužeš věřit
pavell
terka07
| 18. 3. 2011 19:24
ted nevím jeslti jsem nezkomlila přezdívku, pokud ano tak se omlouvám. píšeš, že jsi chtěl mít něco jistého ,ale co máš vlastně jistého nikdy nic. Využívej každého dne, každé hodiny, kterou máte, kterou můžete být spolu a nenič si tyhle chvilky nějako unejistotou nebo podezíráním, život máte jeden, dny i hodiny ubíhají a je škoda je promarnit. Jistotu totiž nemáš nikdy ani ty ani ona, kde máš jistotu, že se za rok neb za týden nestane něco podobného tobě? Nesuď jí a nevytýkej i když sám ted tvrdíš, že tobě se to nestane, nevěř tomu. Jsme jen lidi, lidi, kteří občas potřebují vědět, že někomu na nás záleží, lidi, kteří potřebují slyšet, že bez nás žít nemohou, prostě jen lidi. Nejsme naštěstí stroje, které by měli naprogramovaný na celý život jednu lásku, každý vztah je sázka do loterie buď výjde nebo ne. A proto ti radím, zapomeň a užívej si toho co máš dej do toho všechno a uvidíš, že se ti t vrátí několikanásbně, zrovna tak jako by se ti vrátila nedůvěra a pochybnost. Vztah nemůžeš stavět na nedůvěře, ale na toleranci a důvěře s kapkou přátelství , jen na lásce ,at je to sebehezčí postavit dlouhodobý vztah nejde, to je můj názor.
.
Pavell
| 18. 3. 2011 19:04
No ja si myslim,že právě jí trápilo svědomí,když mi to řekla takle s odstupem času. Asi se do něho zakoukala ze začátku a proto jí to pak trápilo a nechtěla mi to říct a právě až teď. Je ale pravda,že já se taky občas do nějaký zakoukám,že se mi líbí a když dojde ke komunikaci,tak až potom si to uvědomuji, že nedělám dobře,protože ji mám rád. Zaleží asi potom jak se věcy vyvinou a v tomhle případě osud hrál proti nevěře. Je to těžký,když ji chci mít jen pro sebe, ale asi nikdy nebude nic jistýho,stím se budu asi muset smířit,ale zatím nevim jak.
Moc děkuji za názory, hodně mi to pomohlo věci chápat z jinýho úhlu.
...
anonym
| 18. 3. 2011 18:42
Ahoj,
vypadá to,že se do něj zakoukala a on to vycítil,takže začal toho využívat a možná si sní tak trochu hrát.Možná kdyby tam byl déle,tak by jí tak oblbnul,že by do toho spadla ani sama by nevěděla jak.Tím,že jí nabídnul *** za peníze jí naštěstí otevřel oči a uvědomila si,že on to tak nebere jako ona.Pak jí trápilo jak byla naivní a co málem udělala a tak aby to nedusila v sobě řekla ti to a chtěla slyšet tvůj názor,tvojí útěchu.Prostě si uvědomila,že ti málem ublížila a že vlastně může být ráda,že má tebe.Jste ještě oba mladí,takže na miminko nespěchej,zkuste se ještě víc poznávat.
Chtěla být k tobě
anonym
| 18. 3. 2011 17:11
naprosto upřímná a v tomhle případě to není ten správný přístup.
Kdyby měla špatné svědomí nebo pocit viny, bude tajit všechno.
Možná ti chtěla naznačit, že je atraktivní i pro jiné muže a že je ráda, že je zrovna s tebou. Možná si lehce zahrávala s tím, že v tobě trochu žárlivosti vzbudí. Netuší, že je to hra s ohněm.

Taky se ti určitě líbí jiné ženy. Asi o tom, která se ti líbí a proč, své přítelkyni nevykládáš. Tušíš, že by mohla žárlit.

Nedělej předčasné uzávěry a rozhodnutí.
Na to máte času dost.
:-(
Pavell
| 18. 3. 2011 14:39
Taky si myslim,že ji přitahoval a ona to asi dávala najevo a proto to zkoušel. Díky tomu,že tam byl jen jeden týden,tak k ničemu asi nedošlo,kdyby tam zůstal natrvalo,tak si o ten *** za peníze neřekne a bude to zkoušet pomalu. Potom co se teďka stalo,tak asi zapomenu na miminko co plánujem.Jsem z toho znechucenej a nejraději bych byl sám a neřešil takový úlety. Příjde někdo další a bude se to opakovat.
Nepátrat, nešťourat, neškrábat, nepitvat.
Tatu
| 18. 3. 2011 13:39
Nepřemýšlet o tom. Přesně jak napsala Terka 007
a chceš znášt odopověd?
terka07
| 17. 3. 2011 19:50
ono to totiž ted už je absolutně jedno. Já vím tobě to jedno není a asi tě to hlodá, ale jestli jí máš opravdu rád tak na t hodně rychle zapomeň. Ona tě totiž má ráda určitě, kdyby ne, pokračovala by dál v mlžení a neřekla by ti ani to co ti řekla, určitě tam nějaké chvilkové opojení proběhlo, asi jí přitahoval a naštěstí si to všechno podupal sám. Přeci kdyby s ním něco měla tak by jí nenabízel peníze za ***, že jo. No a přeci kdyby viděl, že po něm tak šíleně jde, tak by jí chviličku mazal med kolem pusy a do postele by ji dostal i zadarm nemyslíš? Takže podle mne jí imponoval, líbil se jí jako chlap, ale s tebou nebo s láskou to nemělo nic společného . Ale věř mi, že ti radím dobře, nejsem už žádná mladice a mám ledas co za sebou, jeslti jí máš rád tak rychle zapomeň a nepřemýšlej o tom, protože nedůvěra dokáže pokazit i tu největší zamilvanost. Ber to tak , chlap je pryč, ona dostala za vyučenou a je u tebe , svěřila se ti, věří ti tak to je přeci to nejdůležitější
Má někoho ?
Pavell
| 17. 3. 2011 16:38
Ahoj. Nevím si rady s přítelkyní,tak kde jinde najit radu než u žen. S
přítelkyní jsme spolu 2 roky, mě je 25 a jí 21. Bydlíme každý ještě u
rodičů ikdyž 6 dni z 7 je u mě,ale jen do nedávna. Asi před měsícem k
ní do práce přišel nový kolega . Říkala,že to byl samej sval a že to je
určitě nějakej ***ř,jenže když snim poprvé mluvila,říkala mi,že byla
až v šoku jak byl "normálni" s názorama (v duchu jsem si říkal,to se mam
asi na co těšit). Od té doby už o něm nic neřekla,týdny byla ke mě
apatická ,*** se vytratil a byl o ničem a jezdila ke mě asi jen 2x do
týdne na chviličku,že nemá čas,že musí doma uklízet atd... až včera,že
se mi musí svěřit. Řekla mi,že tam byl ten kolega jen 1 týden a odešel,
že se ji ale snažil uhnat a pořád nějak to zkoušel a poslední dny s
otázkama "myslíš,že mam svaly ? Cheš si šáhnout"? až nakonec poslední
den jí nabídl *** za 5000 jako nějaký kur**. Když jsem se začal
vyptávat,jestli věděl,že má přítele tak věděl,myslím si,že se do něj
zakoukala ze začátku,ale zklamal ji těma úchylárnama. Nechtěla mi už na
dalsí otázky odpovídat,stím že udělala chybu mi to říct a nechce o tom
už nikdy mluvit. Když jsem se ji ptal předtim co v práci, odpovádala jak
ve škole,že nic,porad stejné ,ale lhala mi tim prasákem. Co si mam o
tom myslet??? Měla sním románek,zamilovala se na chvíli ? Ona mi to už
určitě neřekne.

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
♥Jarka*Alice♥
18. 4. 2024 22:38
11789
jizerka
18. 4. 2024 22:39
70248
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video