Rozchod-moc to bolí - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

rozchod-moc to bolí

Diskuze

tak to vidíš sama,
miki0405
| 30. 12. 2010 18:43
z jaké rodiny přítel pochází.To vypovídá možná o všech problémech,které jsi s ním zažila.Dneska je opravdu těžké najít někoho do života a to nemluvím jenom o chlapech tento rok se spoustu mých kamarádů rozešlo nebo rozvedlo.. Snad ten další rok bude konečně lepší!

Přeju vám obou do Nového roku spoustu štěstí, zdraví a hlavně konečně PRAVOU lásku
rozchod
afroditka
| 30. 12. 2010 13:41
Diky za odpoved,ale nenecham si nic libit tak,ze si uz jeho rodina na me nesmslne.Nejlepsi obranou je utok.Myslim,ze uz je sama potrestana,ze je uvazana,nebot dnesni holky ty inteligentnejsi maji deti radeji nejdrive ve 30l.Jeste ji to muze i vratit ten jeji pritel,se kterym nevi jak dopadne muze chodit opily,mlatit ji.....Rikam vse se vrati to zle. Je to lenora,ktera sotva se vyuci tak jde radeji na materskou ta praci asi nikdy nevymysli.Obzvlast,kdyz ji vse prilitne do klina.Myslim,ze ta by obcas ranu potrebovala preventivne.Rodice ji spatne vychovali dali volnost a vzdy ustoupili ji.Matka je jeji lesba k tomu tak,ze asi radeji proto se toulala po venku od 12 let...S pritelem jsme se ani nikdy neshodli na vychove,nebot neni ani vychovany sam tak,ze co bych mohla vlastne ocekavat dobreho a za zaraky... Preji alespon tobe krasny N.rok
rozchod- moc to bolí
anonym
| 30. 12. 2010 13:24
Miki děkuji peru se s tím jak můžu,hlavně srdce s rozumem ale čas to spraví,i když jizva zůstane a člověk který se ani nedokáže férově rozejít zřejmě nestojí za to trápení (teď mluví můj rozum) a srdce?tomu pořád chybí
..
miki0405
| 30. 12. 2010 12:27
Držím palečky
rozchod-moc to bolí
anonym
| 30. 12. 2010 11:52
Miki byla to chyba,ale neříct jí že má vztah už tři roky jinde by byla chyba taky,důstojnost ano,ale zase proč by to neměla vědět a já měla jen tiše odejít?je to pryč,teď se potřebuji z toho dostat a zapomenout a ať si dělají co chtějí,myslím,že dopadne holka stejně,mně ublížil a ponížil mně a já z toho potřebuji ven
jasně,
miki0405
| 30. 12. 2010 11:33
ale byla naprostá chyba psát té holce.. Aspoň tohle bylo třeba uhlídat. Zachovala by sis tak svou důstojnost a dokázala, že sebou zametat nenecháš
rozchod-moc to bolí
anonym
| 30. 12. 2010 10:56
miki0405 máš pravdu,ale když to nečekáš a přijde takový šok,tak se ti
zhroutí celý svět a děláš věci jaké bys nikdy nedělal,ublížil mi a teď
vím,že mi za to nestojí a že jsem s tím měla praštit hned a nepsat mu,to
rozum vše říkal,ale srdce je prostě ten orgán který v té chvíli dělá z
člověka pitomce,je těžké se z toho dostat ale den po dni to bude bolet
méně,zahodit to jen tak za hlavu nejde,to bych musela být sobecká jako
on
ahojte,
miki0405
| 30. 12. 2010 10:50
i když mi není 30,mám k vám oboum připomínku. Dobře si pamatujte jedno přísloví, které vzniklo kdysi dávno ale pořád stejně platí: "Zlo na nás pusobí takovou silou, jakou my sami dovolíme." Člověk si vlastně za většinu problémů může sám (neříkám že za všechnu) a jak si ustele tak si taky lehne.

K prvnímu příspěvku můžu říct, že jsi věděla asi dávno, že to nebude ten pravý. Už tehdy když se ti neozýval bych ho nechala být. Je naprostou chybou dělat opak - psát, žadonit a volat. Tohle chlapa odpuzuje. Zachovala bych se takto - nechceš mi psát? Tak ti nebudu psát ani já. A už vůbec bych nepsala té holce, které dával v poslední době přednost! Tím jsi dokázala svoji zoufalost a že tě to štve! V ten moment bych spíš zachovala chladnou hlavu a nechala bych je ať si dělají, co chtějí. Ten tvůj expřítel by se podivil že tě nenaštval a on by se projevil jako ubožák, nikoliv ty. Pro příště si to snad budeš pamatovat a nelituj toho že jsi o něj přišla - svým chováním, které jsi popsala, se spíš jeví jako sobec a podvodník. S takovým bys nebyla šťastná.

Ten druhý příspěvek jsem už někde četla, ale podrobněji. Tam platí to stejné přísloví jako v prvním případě. Už dávno jsi nemusela trpět jeho rodinu a jeho chování. Nechala jsi na sebe působit zlo příliš dlouho a mám obavy, že tě to bude ještě hodně dlouho tížit, protože podle toho co píšeš si jeho rodina na tobě ještě hodně smlsne..

Je mi to líto za vás obě, ale pro příště si nenechejte s*át na hlavu! Vím, lehko se mi to píše, ale všechno špatné je k něčemu přece dobré. Věřím, že další partner bude konečně ten pravý
rozchod
afroditka
| 29. 12. 2010 16:28
zdravim mam podobny problem mozna jeste horsi.Ztrata nyni 8 let spolecenho vztahu.Dopadla jsem tak ne kvuli milence,ale jeho vymazlene dcerunce.Dokud zil pekne v mem byte kde jsem vse delala za nej od beznych praci a jeste chlapskych a on si pronajmul svuj byt pekne a nedal z nej mi ani nic jsem se po 4 letech rohodla ho vykopnout z bytu.Odstehoval se k babicce a nas vztah spise fungoval jako vzdaleny.Nakonec nyni prisla jeho 19 leta vymazlena dcerunka,ktera je naprcla,ze by chtela bytecek tak se hned mohl cely by rozdat a samozrejme co by ne.Vlastni dcera je natolik sprosta,ze radeji udela z otce bezdomovce jen,aby se rozmazlenej,nevychovanej spratek mel dobre.Velmi zarazejici.Ocekaval,ze se asi nakybluje ke me,aby to k ni mel blizko nebot byt ma jen o 2 patra nize.Jeho dcera nikdy pritom nejevila o nej jediny zajem aniz,kdyz byl sam po operaci a v nemocnici ani mu nestala za jedinou navstevu.Nyni,kdyz jsem k tomu rekla sve a vlastne tak jak se veci maji odkopl me a naprosto hodil pres palubu pred capoucem a obycejnou vlastni zlodejskou dcerou.Bohuzel cloveka to mrzi,nebot jsem byla vlastne pro nej stale cizim clovekem na rozdil od vymazlence jeho a presto mu delala veci jako sluzka varila,prala...mel luxusni zde u me komfort a neocenil z toho nic.Dnes uz vim,ze nevdek svetem vladne a clovek nenadela nic.Ale rika se,ze na kazdou svini dojde a tak verim,ze i v tomto pripade.Urcite budu rada,kdyz pisnes.Preji mnohem ti mnohem hodnejsiho poznat pritele ten tvuj satl za to asi jako ten muj
rozchod-moc to bolí
anonym
| 29. 12. 2010 15:38
Ahoj,rozešla jsem se s přítelem po 3letech krásného vztahu,momentálně
jsou to tři týdny a já se pořád nemůžu z toho vzpamatovat a tomu uvěřit.
Začalo
to v půlce listopadu kdy měl přítel spousty problémů v práci,v
rodině,finanční a tak jsme se vídali méně.Pak najednou se přestal ozývat
a jednou mi přišla sms,že je nemocný,po další že je v práci a je vše v
pořádku a nakonec sms že má problémy v práci tak dáme pauzu ju?byla jsem
v šoku,na nic dalšího mi neodpovídal,čekala jsem,psala,prosila a přišlo
jen miláčku vše ok a podobně ale žádná jasná odpověď.Pak po dlouhé době
jsem zavítala na jedny stránky a co nevidím???můj přítel si ve velkým
posílá srdíčka s nějakou ženou-jeho kolegyní z práce,navíc vím,že na
kráse nezáleží,ale naprosto nepřitažlivou ženou.Byl to takový šok,že
srdce se mi rozbušilo,zalilo mně horko a jakoby mi někdo zapíchnul do
srdce nůž.Když jsem mu napsala co to má být tak neodpovídal a hned se
odhlásil a tak to šlo pokaždý až mně vymazal z přátel a tím mně
vyprovokoval k tomu,že napíšu té jeho jestli ví,že má už tři roky vztah
se mnou.Na to mi napsal "tak teď už je konec" chápete to???jakoby tohle
vše konec neznamenal ale ještě jsem snad za to mohla já,že jsem ho
vyrušila.Té jeho "krasavici" jsem napsala,není to můj styl a sama sebe
jsem nepoznala,ale v tu chvíli mi bylo všechno jedno.Neodpovídala a
ničila jsem jí ještě i další den ať to holka nemá tak
jednoduchý,naštvala se na něj a vymazala ho z přátel,ale vzhledem k
tomu,že chudinka je zřejmě ráda když o ní někdo zakopne přilezla za ním
zpět,ona za ním ne on za ní,takže mi oba přišli jako ti největší
ubožáci.Podotýkám,že nám není 15,ale 30 a plánovala jsem s tímto
člověkem společný život,teď je to někdo koho nepoznávám a zachoval se ke
mně hnusně,navíc mi dluží peníze,odmítá komunikovat a je z něj děsný
hrdina.Ani neměl tu slušnost mi to říct do očí a slušně se aspoň rozloučit.A já se už třetí týden trápím,nejím,nespím,brečím a nevím jak z
toho ven,jsem už vyčerpanáděkuji

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Slavka2
19. 4. 2024 08:00
11791
jizerka
18. 4. 2024 22:39
70248
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video