DÝCHÁNEK PRO ....SÁTILETÉ U KAFÍČKA - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

DÝCHÁNEK PRO ....SÁTILETÉ U KAFÍČKA

Diskuze

Vám všem,
Helča
| 31. 12. 2010 16:21
Děvčata
anonym
| 31. 12. 2010 15:59
přicházím popřát všeho nejlepšího v roce 2011
v
Avatar - Bona
Oprava - PF 2011 !!!!!
Bona
| 31. 12. 2010 11:28
...tak to vypadá, že jsem slavila už včera , trochu jsem se sekla v roce . Takže dneska : všechno nej do nového roku 2011
Děvčata,
anonym
| 30. 12. 2010 22:11
také jsem nakoukla, přeji Vám hodně zdraví, štěstí a spokojenosti v Novém roce.
Avatar - Bona
PF 2010
Bona
| 30. 12. 2010 21:44
Děvčátka,
Tak ráda bych Vám poslala hezký obrázek, ale ještě jsem se to nenaučila...
A proto - do nového roku všechno dobré, pevné zdravíčko, veselou mysl a radost ze života. A taky kolem sebe dobré lidičky !!!
Pa příští rok
holčiny ja nakoukla a tady ňeco posiilaam
anonym
| 30. 12. 2010 18:13
jsem tu také s přáním
Johanka41
| 30. 12. 2010 13:26
přeji jednu , jedinou věc : Zdraví - od toho se odvíjí vše ostatní. Tak na zdraví - přátelé !!!
Avatar - VeDuLi
Přáníčko,raději včas posílám!
VeDuLi
| 30. 12. 2010 00:00
teplo,dědečku
Johanka41
| 29. 12. 2010 12:32
je mi teplo, dědečku Mrazíčku, můj děda topí o sto šest
Avatar - VeDuLi
Je Ti teplo,děvče?
VeDuLi
| 28. 12. 2010 23:17
Avatar - Bona
Brrrrr
Bona
| 28. 12. 2010 19:51
...to jsem pěkně na výletě vymrzla. Ani jsem toho moc nenafotila, nějak se zatáhlo a rukám bylo nejlíp v rukavicích hluboko v kapsách...Při zpáteční cestě jsme obdivovaly kouzlo večerního lyžování...A teď , doma v teplíčku, už vymýšlím program na zítra.Musím si užít svých vnuček, které přijely až ze záp. Čech potěšit prarodiče. Dneska byly na návštěvě, zítra si to vynahradíme...
...fotím moc ráda, co budu schopna, ráda poradím...moje nejoblíbenější metoda je metoda pokusu a omylu... No co, žádný učený z nebe nespadl...
Avatar - VeDuLi
Pozdrav
VeDuLi
| 28. 12. 2010 15:49
fotíme
Johanka41
| 28. 12. 2010 14:30
dostala jsem pod stromeček tři tisícovky na foťák, tak ještě zajdu do obchodu, a začnu se učit, už se těšííííím !! Však on mi už někdo poradí.
Avatar - Bona
Zdravím !!!
Bona
| 28. 12. 2010 13:56
Venku je u nás pohádková zima a já dnes mám "den pro kamarádky" ...Odpoledne jedu za Ostravu ještě na jednu návštěvu na chatičku a nesmím zapomenout foťák!!! Moje oblíbená činnost -focení+mazání+úpravy. Většinou tak stojí za řeč jenom pár, ale pěkně si to užívám...A dneska bude co fotit!
V Ostravě je výhoda měst. dopravy, auto ani nemám. Řidičák ano, ale jsem asi zbabělec , vždycky jsem se řízení vyhýbala. Ale vozím se ráda .
Tak, je čas vyrazit, ještě se dneska ukážu...
pěkné odpoledne,
Johanka41
| 28. 12. 2010 12:23
zdravím z pod Řípu, je docela pěkný den, jasno a sluníčko se snaží vykukuje, a je to moc příjemné. Jsme po obědě, zeleninka, libové masénko a brambor. jaká to změna, už se mi stýskalo po něčem lehčím. Zítra se chystáme nakoupit, tak doufám že bude silnice čistá. Máme to do Roudnice víc jak 10 km, před svátky jsme se položili na bok do škarpy a tahali nás traktorem. To byl tedy zážitek, vám povím, byla jsem připoutaná, a nemohla se ani hnout, ležíc na boku, no hrůza. Teď se bojím vyjet ze vrat, ale musíme. Bez chlebíčků na Silvestra, ani ránu !! A taky nemáme doma šampus, to by bylo asi poprvé, bez šampíčka není Silvouše. Tak se kočky chystejte, budem zas o rok --- no, starší ne, ale moudřejší, hi hi hi, ahoj Handa
Johanko41
anonym
| 28. 12. 2010 11:22
však to je tvoje rozhodnutí , nic proti ničemu , jen si člověk přeje být v příjemné společnosti , a to je pak na každé z nás, ale my tu také nakukujem jinam. Však jsem holky zvědavé a píšete tu že se známe dlouho , Některé jsou u nás rok, některé už roky dva , je to prostě na každé z nás , kam se přidá , však já také courám , ale nejvíce nejbližší mi je +55
Bono,
Mira
| 28. 12. 2010 09:11
to jsi na omylu, některá děvčata jsou u nás krátce. Vůbec nemusíš mít ten pocit, že někomu nakukuješ do soukromí. To co děvčata chtějí zveřejnit, tak to prostě udělají. Nakukují k nám i z jiných diskuzí. Děvčata se i schází.
Avatar - VeDuLi
Kuk,
VeDuLi
| 27. 12. 2010 23:46
Tak to jste Vy dvě ,děvčátka.Byla jsem zvědavá,kdo se přidal!
Určitě sem zas mrknu ,moc Vás pozdravuji
Avatar - Bona
Zdravím, Johanko 41
Bona
| 27. 12. 2010 20:08
,tak vážně nevím, jestli se tu ještě někdo přidá...,možná někdo úplně nový, na "55" je už parta sehraná...Občas tam nakouknu, ale mám takový nepříjemný pocit, jako bych někomu nakukovala do soukromí klíčovou dírkou. No ne tak docela, je to přece veřejné "kafíčko" .Tak uvidíme...
Bona
Johanka41
| 27. 12. 2010 16:39
dávám ti za pravdu, jsem krátce na 55 a s tím rozjetým vlakem je pravda. Jsou tam skvělá děvčata, ale znají se už dlouho, mají společné zážitky z minula i ze srazů, a já si tam stále připadám jako vetřelec, i když se ke mě chovají moc hezky. Když vás bude míň, nevadí, však se seznámíte a budete si rozumět. Možná se k vám přidám, sory, holčiny z 55 a víc.
Avatar - VeDuLi
Zlatá neděle je za námi,
VeDuLi
| 19. 12. 2010 22:10
a ten předvánoční týden uteče.Bude štědrý den.
Dnes jsem dopletla tu kapuci ke svetříčku,byla to fuška-pletla a párala-třikrát.Nakonec to vyšlo a je to hezké.Kdybych věděla ,že jsi taky pletařka,hledala bych u Tebe radu.Když jsem měla moje kluky malé ,taky jsem je oplétala,tehdy se to vyplatilo.Pletla jsem i pro neteřinky a synovečky-vlastně kdo chtěl ,neodmítla jsem baví mě to stále.Pak to na čas upadlo, ale teď se to zase vrací.Ještě budou babičky pletařky dobré a mladé něco naučí.Tvoje holčičky budou na jaře jak z cukru,i ty pokračuješ.
Nohavica měl ten koncert pěkně dlouhý a jsem ráda ,že se Ti líbilo.
To je bezva mít dobrou kamarádku,se kterou si můžeš popovídat o všem,svěřit se s dobrým i špatným a hlavně která si to nechá pro sebe,můžeš jí důvěřovat.
Do ,,děvčat 55"jsem to zkusila a mám dost zmatek,hlavně nestíhám.Pamatuji si jen pár zatím,přivítaly mě pěkně.
Dlouho jsem hledala odvahu-???
Do středy ať se Ti v práci daří,hlavně rychle ubíhá.!
Sněhu tam máte taky dost,hlásí oteplení,snad nebude na vánoce pršet?
Pěkný začátek týdne,čaučík
Avatar - Bona
Hezký večer :-),
Bona
| 18. 12. 2010 19:50
tak jsme si to včera obě užily ...Většinou akce,na které se moc netěšíme, dopadnou dobře. Koncert byl skvělý, písničky romantické i typicky ostravské, Nohavica dýchal člověčinou, pohladilo mě to po duši, občas to asi každý potřebuje... Tříhodinový koncert má dneska i zítra ( pro děti), zimní stadion do posledního místečka vyprodaný...Syn to stihnul a odvezl mě.
Dneska jsem trochu uklízela, začala jsem dělat nepečené a plnit...
Dříve jsem hodně šila i pletla, děti chodily jako z cukru, měla jsem radost z toho, když jsem vymyslela nějaký neobvyklý model. Teď jsem se k pletení vrátila, pro holčičky je radost něco vytvořit. Naposledy to byly svetříčky pro dvojčátka ve starorůžové tmavší a světlejší +krémové ,s kapuckou. Ještě je nenosí, budou na jaro. Zítra mám rande s kamarádkou, vždycky se spolu zasmějeme i vylijeme si srdce, známe se už skoro 40 let...Do práce půjdu jenom do středy, těším se, až budu mít o Vánocích svá kuřátka pod křídly.
Měj se hezky !
Všimla jsem si že jsi i na "děvčatech nad 55",já tu odvahu naskočit do rozjetého vlaku nějak postrádám...Papa
P.S. Máš pravdu, na fotce nejsem, fotím (ráda, skoro všechno a všude)
Avatar - VeDuLi
Pěknou sobotu,
VeDuLi
| 18. 12. 2010 19:05
ono už je skoro po ní.Já se dostala až teď k PC.Odpoledne jsem pletla na stroji pro vnučku svetřík,chci aby byl hotový ještě do vánoc.Mám to i sešité,usnadnila jsem si to na plet.stroji-jen hladce.Ale kapuci ještě nemám,tu zítra,ale nevím jak na to.Čepku jsem uháčkovala-povedla se.
Jak bylo na Nohavicovi?domů ses dostala v pořádku?(nedivím se ,taky jsem bývala ráda,když mi řidič autobusu zastavíl tady kousek od našeho domu)Nohavica tady měl být některý den taky ,psala mi známá,že na něj jde.Její dojmy zatím nevím.
Zato Vám se holky dařilo v Aréně.-Punčíček-finský Já ho ještě nikdy nepila,vlastně žádný punč.
Přemýšlala jsem,jestli na té fotce jsi některá z nich Ty?Asi jsi to fotila,že?
Na večírku bylo fajn,tak mě vůbec nemrzí,že jsem šla.Popovídaly jsme si ,zavzpomínaly,zatancovaly,nasmály-atd....Za rok prý zase.
Večer je v telce tacování,nikdy jsem se na to nedívala ,až tentokrát.Moc fandím Anetě,tak uvidíme,jak to dopadne.
Pěkný večer!
Avatar - Bona
Řekla bych, že jsi se rozhodla dobře,
Bona
| 16. 12. 2010 22:46
naše rentiérky se taky účastní akcí pro radost obou stran...Dneska jsme si např. daly scuka na vánočních trzích v ČEZ ARÉNĚ, nákupy jsou podružné,jsme spolu rády a "zahříváme se" tam tradičně finským punčem(s ovocem a mandlemi)...Zítra se chystám na ván. koncert J. Nohavici.Těším se , ale zároveň mám hrůzu z návratu noční Ostravou...Snad už bude syn ze služebky doma,to bych měla odvoz. Hezky si to užij !!! Pa
Avatar - VeDuLi
Na pátek -
VeDuLi
| 16. 12. 2010 21:41
Jsem dostala pozvánku z mého bývalého prac.na závěrečný večírek.Účast jsem slíbila,ale teď se rozhoduji=jít-nejít??Možná jsem se trochu unáhlila v rozhodnutí.Sliby se mají plnit,jsem té zásady.Tak se toho budu držet a když se mi tam nebude líbit,můžu ve vhodnou dobu odejít.Pak napíšu jak jsem se měla.Pěkný víkend
Avatar - Bona
Dneska jsem přišla jen pozdravit,
Bona
| 16. 12. 2010 21:21
den byl hodně akční a nějak se mi seká net, snad se zítra umoudří...A hurááá, zítra začíná víkend ! Tak ať je pohodový...
Avatar - VeDuLi
Po celé republice
VeDuLi
| 15. 12. 2010 22:59
naříkají jaká je všude kalamita se sněhem.Tady je tak tři cm.Den byl dnes opravdu krásný ,svítilo zde slunko a ta troška sněhu zářila,až to dělalo zle na oči.Vytáhlo mě to ven,za humna na stráň a z vrchu byl nádherný rozhled po krajině a ten klídek-baladička.Dlouho jsem tam ale nevydržela,vzdoušek byl pěkně ostrý,tak mi začla být zima,moc jsem se totiž neoblíkla.tak máš pravdu,v teploučku je líp!Včera bylo Lucie-říká se =Lucie noci upije,ale dne nepřidá.Den se začne natahovat až na nový rok.Musíme tu zimu nějak vydržet a nějak si ji zpříjemnit.Jsem ráda,žes dopadla do měkka a jsi celá-marodění se teď nevyplatí!Je fakt,že důchodu se dá užívat pěkně,mě však někdy napadne i to horší,když mám blbou náladu=že mě čeká jen ta černá díra.Stává se to tedy málokdy naštěstí!Jsou tady ty vnoučátka,ty nás zabaví vždy a hned je dobře. Pěkný den!
Avatar - Bona
Zdravím,
Bona
| 15. 12. 2010 18:40
konečně v teple! Dneska jsem za tmy vyšla a za tmy přišla,,,Zimní krajina dnes byla kouzelná, všechno pod bílou čepicí, to je i v Ostravě krásně. Sice mi ráno kousek od domu podjely nohy, ale padala jsem do měkkého . To předloni jsem si z předvánoční Vídně přivezla na památku (a zadarmo!) zlomeninu zápěstí...Důchod? Ten se mi zatím stále vzdaluje. Ani si nedokážu představit, že např.nebudu denně vídat své kolegyně (taky jsme ženský kolektiv a bezvadný), že budu pánem svého času (pokud mi ho nezorganizují děti ), že si v rámci možností a limitů např. zdravotních nebo finančních budu moci dělat co chci a kdy chci. Že bych se nudila, to se teda nebojím . Ale to se teprve uvidí...Pohodový večer
Avatar - VeDuLi
Pěkný večer,
VeDuLi
| 14. 12. 2010 21:56
no jo ,já si uvědomila,že ty ještě pracuješ!Po staru bys už byla v důchodu,dvě děti,přidali nám a tak Ti ještě chvilku potrvá než se dočkáš.Já se na důchod vůbec netěšila(jak někdo=dělali vše možné,aby podplatili dr.na invalidní třeba),mezi lidmi bylo fajn,i když se někdy něco semlelo,zvlášť v ženském kolektivu.Od dubna už ale jsem na zaslouženém,40 let na jednom pracovišti.Ale stále mám čím se zabavit,nenudím se.Co jsem si však zakázala,to jsem od důchodců často slyšela=,,Nemám na nic čas".Mám hodně zájmů a k tomu, když sednu k PC,tam je tolik zajímavého-je těžké se odtrhnout.Díky tomu se teď těším na Tvoje povídání.Se stromkem je to u nás naopak,dlouhá léte umělý,teď už asi 5let živý.Ten máme svůj vypěstovaný za humny.Máme kus pole a k tomu stráně.Na ty manžel nasázel lesní stromky(aby se tam neuchytával nálet planého křoví nebo se to nemuselo síct na seno),tak jak to roste ,prořezává,máme pro sebe i příbuzné podarujem stromečkem.Zase se to znovu posází,už je s toho pěkný lesík. To Ti věřím,že dvojčátka dají zabrat,jistě máte obě co dělat stále kolem nich.Vidím co dohledu potřebuje ta naše malá.Až začnou běhat,ani jim stačit nebudete.Jak čtu,samé holčičky máte.Tak si pěkně odpočiň a dobrou noc.
Avatar - Bona
Ahoj,
Bona
| 14. 12. 2010 21:14
tykání s radostí přijímám. Je fakt, že na chatu si píšu jen s lidmi, se kterými se znám osobně a tykáme si, takže jsem ohledně tykání na fórech nepoučená...Jaký stromeček? Do mých 53 let jenom živý( pro vůni,atmosféru,kvůli dětem...),i když mi nebyl jejich konec na smetišti lhostejný.Pak jsme měli párkrát ten v kontejneru s tím, že ho přesadíme na jaře na zahradu, ale žádný do jara nevydržel. A tak, když děti opustily hnízdo a já jsem zůstala sama, pořídila jsem si malý umělý. Nazdobím ho slaměnými ozdobami, pohraji si s výrobou vánočních svícnů ( z živého jehličí, ta vůně by mi chyběla). Štědrý večer trávím s rodinou syna nebo dcery a vnučkami. Dcera má holčičky 7 let a 20 měsíců, v říjnu se s přítelem stěhovali do Karlových Varů, přijedou 25. 12. a chtějí se zdržet do Nového roku, tak to bude veselo!!! Na Štědrý den letos budu s rod. syna, mají sladká sedmiměsíční dvojčátka holčičky a bydlí taky v Ostravě. Snaše občas vypomáhám, když je syn na služení cestě v zahraničí. Smekám před její trpělivostí, vnučkám teď zrovna rostou zoubky...Zrovna deska jsem u nich byla, aby si maminka zdřímla aspoň přes den. A už i mi padají víčka, když mám v práci ranní týden, jsem zralá do peřin už kolem deváté...Ahojky

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
♥Jarka*Alice♥
18. 4. 2024 08:14
11782
Peggi
17. 4. 2024 22:03
70238
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video