Těhotenství-před,po,toužim,příznaky - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

těhotenství-před,po,toužim,příznaky

Diskuze

anonym
| 16. 6. 2016 12:03
Já jsem teď čerstvě zjistila že jsem těhotná, nebylo to plánované a tak jsem se nijak na to nepřipravovala, nebrala žádné vitamíny, nic. Vím že se bere kyselina listová ale co dál? Co jste tak brávaly nebo berete v těhu za vitamíny??
abelin
| 18. 3. 2015 10:31
Dobrý den,
chtěla bych poprosit nastávající maminky o vyplnění krátkého anonymního dotazníku pro svoji diplomku. Děkuji všem.
Pro vyplnění kliknout prosím na odkaz níž:
http://www.survio.com/…5F4X9U8Q4T9Z6W9J
xisa.x
| 9. 12. 2014 09:49
dobrý den,
chtěla bych se zeptat, s přítelem se snažíme o dítě, antikoncepci jsem vysadila před půl rokem. Cyklus a se mi upravil, ale občas špiním i mezi menstruacemi a trpím permanentními bolestmi v podbřišku. Dočetla jsem se, že to může být po vysazení HA a nebo jak mi řekla paní lékařka náročnou prací, kterou mám. Mohu otěhotnět a nebo je něco špatně. Pokud s tímto máte některá zkušenost, napište prosím děkuji
anonym
| 15. 9. 2014 13:42
Ahoj všem budoucím mamkám, obejvila jsem zajímavé informace pro všechny těhotné, ale i kojící zde: http://www.leky-poradna.cz/…tenstvi-uvod.htm Stojí za přečtení
anonym
| 23. 6. 2014 10:09
Ahoj,
bojím se že jsem těhotná... Už je to totiž cca 43 dni bez menstruace a to je hrozně moc. Dělala jsem si 3 těhu testy a všechny vyšly negativně. Samozřejmě se chci objednat na gyndu, ale než tam dojdu.. Co myslíte?
Můžu brát v potaz třeba i posunutí menstruace kvůli psychicky těžkému měsíci?
?
kerstyn
| 29. 10. 2010 20:30
damy poradite mi????
je to normalni?????????
kerstyn
| 22. 10. 2010 19:32




Dobry den damy....ptam se Vas,protoze jste zkusenejsi..a sve sestre se tohle styim rict.........mam krasneho partnera,kteremu je 26.sice ma jedno dite.ale nevychovava ho...se svou minulou divkou uz neni.ale to neni to tema,ktere chci resit.....vecne se otacim za miminkama.za kocarkama atd.nekdy snim o tom ,ze mam miminko,strasne si ho preju,ale myslim i na to ze mi bude 20 a ze je to asi jeste brzo,jak na telo,tak i na tuhle dobu.....Je normalni....,ze si takhle brzo preji miminko???
re
slona
| 2. 7. 2010 13:48
Tak to máte velkou šanci mít doma vodnáře , myslím, že se nebudete nudit . Jinak přeju, aby to vše proběhlo ve zdraví. Budu se těšit na novinky a fotky. Tak na zdraví
Díky moc.
Kettlery
| 2. 7. 2010 11:50
Slono,
děkuju moc. S manželem jsme se už chvilku snažili, takže jsme opravdu rádi, že to vyšlo. Teď ještě, aby bylo všechno v pořádku a v únoru už budeme tři.
gratuluju!
slona
| 30. 6. 2010 14:35
Ahoj Kettlery,
tak to je úžasná zpráva! Moc gratuluju
Nějaká další nastávající maminka
Kettlery
| 30. 6. 2010 11:11
Ahojte,
chci se zeptat, jestli se tu někde nenajde nějaká další těhu, která by se se mnou chtěla podělit o pár zkušeností. Čekám své první mimčo a jsem v 8. týdnu.
ODPOVED
ardnile
| 5. 5. 2010 17:11
MÁME STEJNÝ PROBLÉM,AKORAT MUJ PŘÍTEL SE NEUDĚLAL,MYSLÍŠ TEDY ŽE JE TO MOŽNY ABYCH BYLA???
ZOUFALSTVÍ
ardnile
| 5. 5. 2010 17:08
AHOJ,CHTĚLA SEM SE ZEPTAT,JE MOŽNÉ ABYCH BYLA TĚHOTNÁ,KDYŽ SME SI TO SE SVÝM PŘÍTELEM UDĚLALI BEZ OCHRANY A ANTIKONCEPCE?MUJ PŘÍTEL SE TEDY ALE NEUDĚLAL,TAKŽE BY TO MOŽNÉ BÝT NEMĚLO NE?????JSEM UŽ NA NERVY,ZATÍM SEM NEDOSTALA MENSTRUACI.
..
slunko
| 4. 5. 2010 14:53
když to takhle plánuješ, tak bych určitě začala brát kyselinu listovou, je dobrá už v samotném začátku těhotenství, v prvních 3měsících je nejdůležitější... a v té hormonální stabilizaci po vysazení antikoncepce určitě taky neublíží :). Jinak bych být tebou pila čaj z kontryhele, je to zásadní bylinka pro ženské orgány a mnoho žen pomohl otěhotnět, já ho piju i ted po porodu, kdy se mi dávají do kupy orgány.
No a samozřejmě, upravit trošku životosprávu na zdravější režim, hodně vitamínů apod.
Tak držím palce
bojím se
anonym
| 6. 6. 2007 21:21
dobry den.. chci se zeptat..s přítelem sme spolu nespali ale provadeli sme oralní ***.. nevím jestli to mel na rukach ale pak se oblekl a sel vyprstil me znovu bojím se uz sem dostala menstruaci zpozdení o dva dny. mela sem ji docela silnou dva dny pak uz ne. a ted je to tak tyden po menstruaci a je mi blbe a bolí me bricho nevím jestli je to z toho ze si to vsugerovavam..:( prosím moc o radu.. dyztak na meililk Gymnastika@seznam.cz dekuji moc
Dítě
anonym
| 22. 5. 2007 12:24
Jako já bych si na jednu stranu dítě přála..a pořád se mi to zdá brzy..a až mi bude třeba 30, tak už bude nejvyšší čas:o)...Úplně bez dětí bych být nechtěla, ale pořád mám pocit, že si chci něco v životě dokázat a ještě si ho užít:o)..Přítel by chtěl nejradši hned, nevím jestli to říká ze srandy nebo jen tak, že se mu ty miminka líbí, ale každopádně nemyslí vůbec na peníze - já ještě studuju, sice trochu pracuju, ale ne moc...On pracuje, ale penez vydělá akorát tak pro sebe (18 000 v Praze) a nic našetřeno nemá, žije z měsíce na měsíc...Tak nevím kde bychom na dítě vzali:) Mimoto žijeme ještě v pronájmu s dalšími lidmi, takže jeho představy jsou teda spíš utopické než realistickéTerka
Terko
anonym
| 22. 5. 2007 09:40
a co, no tak nezatoužíš po dítěti, i kdyby nikdy, a co se stane? Komu to vadí? Jistě budeš plnohodnotný človíček i bez dětí. Co na to přítel?
Těhotenství
anonym
| 22. 5. 2007 09:26
Ach jo...Je to hezké, jak to tady tak čtu, ale musím přiznat,že já z toho mám nejméně v dalších 6 letech panickou hrůzu..Taky se mi zdají sny o tom,že jsem těhotná, nebo že už pak mám miminko, ale probudím se úplně zpocená a jsem ráda, že to byl jenom sen...Přijde mi to jako úplný konec všeho,mimino a pak už se jen usadit a nejméně dalších 15 let se o něho starat:o)...Ráda cestuju a to s malým dítětem moc nejde...Úplně se děsím toho, že bych teď nebo v dalších letech měla dítě...Přítele sice mám, 3 roky, už spolu rok bydlíme a v pohodě...ale dítě nechci...Nejhorší je, že se bojím, že i za těch pár let ho chtít nebudu...Možná jsem jako moje maminka, ta si život užívala, pracovala v cestovní kanceláři a procestovala svět....a mě měla až v 38 letech....Tak uvidíme, jak to dopadne..Ale všem vám ostatním držím palečky,ať se vám to povede,pokud chceteTerka
Příznaky atd...
anonym
| 22. 5. 2007 00:35
ahoj, k těm příznaků: v prvním těhotenství jsem měla první příznaky týden po vynechání menstruace. Strašně mě bolely prsa a měnila se mi nálada a vůbec jsem se cítila tak zvlášně. dělala jsem si už dva těh. testy ale byly pořád negativní. Tak jsem ještě čekala a pak 3tí test to potvrdil. Vůbec mi jinak nebylo špatně, až na konci těh. v dopravních prostředcích, ale dalo se to vydržet. Ještě si vzpomínám, že mne často pálila žáha a to je dost nepříjemné. Přibrala jsem 35 kg. pořád jsem jedla a spala, tak si na tu váhu dávejte pozor jinak budete jak koule, zůstalo mi 9 kg která už jsem neschodila. Teď zkoušim druhé, zatím žádné příznaky, tak nevím, ale až to bude tak to bude. Ještě ke Kristýnce: měla jsem dítě v 25 letech, záleží na tom jak je člověk nastavený, jestli jsi vnitřně přesvědčená, že už je čas, tak se neboj, dá se to v pohodě zvládnout. Stačí si důvěřovat a taky po porodu nasouchat miminku ono ti řekne co potřebuje, trvá to tak týden než se sladíte ale věř mi funguje to a pak bude všechno dobrý,

přeju hodně úspěchu vše hezký večer. papa
Nejde otěhotnět?
anonym
| 3. 5. 2007 13:59
Ahojky! Mě tvrdili, že nemůžu otěhotnět 3 roky. Protože jsem byla po dvou operacích a čekaly mě již druhé lázně, tak jsem neužívala celé ty 3 roky antikonvepci. Vždy jsem si moc přála otěhotnět, pozorovala jsem se, každý měsíc doufala, že "TO" nedostanu. Po druhých lázních přišel zvrat. S přítelem jsme jezdili po republice - pracovně a naplánovali si dovolenou.Mimi jsem už nechtěla, řekla jsem si, že až bude čas, tak přijde.Milovali jsme se velmi sporadicky(nebyl čas) a pak sem doufala, že se nic nestalo.Den před odletem na dovču mi řekli, že jsem v tom. Mám krásné zdravé dvojčátka - holčičky. A tom jsem už o mimi nechtěla ani slyšet.
Misule
Kloa
| 12. 4. 2007 16:37
Ahoj.
Myslím, že už se to probíralo někde v tématu "Hormonální antikoncepce".
To jak dlouho bereš HA nemá na otěhotnění vliv, však víš kolik holek se strachuje, že když zapomněly jednu pilulku, že jsou těhotné. Takže to vůbec nemusí trvat delší dobu jak se bojíš. Může to přijít hned po první ovulaci. Ale co se doporučuje je po vysazení HA chvíli počkat (říká se 3 měsíce) ať se cyklus stane přirozeným, taky je v této době větší riziko dvojčat, protože se po vysazení najednou začne uvolňovat i více vajíček.... Tak pokud chceš dvojčata, tak je to nejlepší příležitost
Dotaz...
Misule
| 12. 4. 2007 16:18
Mám takovou otázečku. Beru asi čtyři roky HA a teď by jsme s přítelem chtěli miminko. Když antikoncepci vysadím,myslíte,že potrvá delší dobu,než se to povede? Předem díky za odpověď...
Kristýnko,
anonym
| 11. 3. 2007 18:22
Taky jsem měla první dítě ve 22 letech, a v pohodě. Jestli se cítíš, jestli je moc chceš, tak jdi do toho. Samozřejmě že to zvládneš. Držím pěsti!!!
Touzim po miminku
anonym
| 11. 3. 2007 11:52
Ahoj, je mi skoro 22 let, pritelovi bude za mesic 27 a taky bychom strasne moc chteli miminko. Jsme spolu 3,5 roku a z toho 3 roky spolu bydlime u mych rodicu. Vztah nam skvele klape a jsem si 100% jista, ze je to ten pravej. Otazku bydleni mame vyresenou, pred necelym rokem a pul jsme zacali stavet baracek, ale ja mam porad pochyby o tom, jestli nejni jeste brzo. Strasne moc zavidim vsem maminkam jejich miminka a velky briska, dost casto se mi zdaji sny to tom, jak jsem taky tehotna, nebo vozim kocarek... Ale mam strasnej strach z toho, jestli vsechnu tu zodpovednost zvladnu a abych neudelala nejakou chybu. Mam nekolik kamaradek, co uz miminka maji a jsou nejstastnejsi na svete. Ale mam taky kamaradky bezdetne, co buduji karieru, nebo si jen tak uzivaji a tvrdi, ze dite driv jak ve 28 letech je blbost, ze je to moc brzo, at nejsem hloupa... Me by zajimal vas nazor na vek, jestli mit dite ve 22 letech, nebo az v pozdejsim veku. Dekuji za odpoved.
Když plně kojíš,
anonym
| 6. 3. 2007 19:57
tak především nemáš čas sama na sebe, stále něco děláš a stále nic není hotovo, a to je myslím ten hlavní důvod, proč kila ubývají .
Ale já jsem opravdu shodila, až jsem přestala kojit (po roce).
Asi to má každý jinak. Je fakt, že mi po porodu zůstala vždycky tak čtyři kila, ne víc. A ta šla opravdu sama dolů, ba i víc než ty 4, protože jsem se u dětí naběhala a nevyspala...však to všechny známe...
kojeni
anonym
| 6. 3. 2007 19:44
zdarec.
v tehotenstvi kazda zena pribere nejaka ta kila "navic". a ja se chci zeptat, jeslti je pravda, ze kdyz kojis, tak o velkou vetsinu z nich proste prijdes bez toho aniz bys musela hnout prstem- jak se tak rika ;]
těhulka
bluddicka
| 10. 2. 2007 12:27
Ahojky,

přítel byla na tom úplně stejně. Od začátku těhotenství tvrdil,
že u porodu prostě nebude. Nakonec jsme se dohodli, že bude u mě, dokud
nedojde k samotnému porodu, pak odejde. Jenže nakonec bylo všechno
jinak.

Když jednoho dne ráno vstával do práce, vzbudila jsem se s tím,
že se asi něco děje, ale ať vklidu jde. Asi na hodinku jsem si ještě
zdřímla a když jsem se vzbudila a zjistila, že mi odešla hlenová zátka,
tak jsem volala mámě. Ta přišla, dali jsme si kafíčko, já teda čajík, a
mě začalo pobolívat bříško. A tak jsme šli k mojí úžasné paní
gynekoložce a ta mi potvrdila, že do šesti do večera mám Natálku na
světě. A protože bylo teprve jedenáct, šli jsme s mámou ještě na oběd a
pak domů, kde jsem si lehla do vany.

Bolesti jsem neměla moc velké, spíše jako při menstruaci. Já mám
panickou hrůzu z doktorů a proto jsem odjezd do porodnice odkládala na
co nejpozději, takže jsme s mámou šli za tátou pro auto, volali příteli
do práce ať přijde ve čtyři. Nejlegračnější bylo, že máma byla s každou
hodinou hysteričtější a hysteričtější za to já se urputně bránila
nasednout do auta a odjet do porodnice. Ve čtyři přijel přítel z práce
a jelo se do porodnice. Jakmile jsem viděla doktorský plášť začala jsem
se třást jako osika, když to přítel viděl nehnul se ode mě ani na krok.
Zavedli nás na sál, kde jsme byli ve sprše, skákali na balónu. Prostě
všechno co mi pomohlo aspoň trošku ulehčit stále větší a větší bolesti.
A když pak přišla sestřička a ptala se přítele, jestli bude u porodu,
koukl na mě a řekl že ANO. A mě spadl obrovský kámen ze srdce. Natálka
ale moc nespěchala, bylo osm a pořád nic, bolesti slábly, já byla čím
dál víc unavenější. A tak mi píchli vodu a ve třičtvrtě na devět jsem
držela ten svůj poklad v náručí. A přítel, ten teď všude říká, že to
byl jeho nejhezčí zážitek.

Já myslím, že se Ti určitě podaří přítele přemluvit, bude to obrovský zážitek pro Vás oba.

Držím palečky, ať vše dobře dopadne a prckův příchod na svět prožijete spolu!

Bára
ahojky
anonym
| 9. 2. 2007 22:23
Ahojky chtěla sem se zeptat jestli někdo nezná nějaký pověry nebo co se
ma jis když chcete otěhotnět a nejde to.Nějaký pokrm či pověra co říká
že když se to sní nebo něco takového tak se lépe otěhotní.Moc prosím
poradte.
Těhotná, netěhotná
anonym
| 10. 1. 2007 12:43
Tak na tohle by ti neodpověděl ani gynekolog, kdyby jsi mu psala Tvůj pocit, že máš v břiše jako balon může mít mnoho důvodů. Ani jsi nenapsala jestli užíváš HA, používáš kondom, jak často ke styku dochází, jak dlouho tě bolí v podbříšku atd. Takže moc málo informací na to, aby šlo odpovědět.
bolest při stiku
anonym
| 10. 1. 2007 12:12
Ahojky chtělasem se zeptat cítím se jako když mam v břiše balon tak ztěžka a když se miluji s přítelem bolí mě hrozně pod bříšku může jít o příznak těhotenství na gynekologii sem byla ppřed 2 měsíci a sem zdravá menstruaci bych měla dostat až za týden a půl.Moc děkuji.

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
16. 4. 2024 19:53
11775
Alka...
16. 4. 2024 12:27
70221
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video