Vztah bez lasky..jde to?? - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Vztah bez lasky..jde to??

Diskuze

ztracim naději
LadyGaGa
| 7. 10. 2009 10:08
Takoy to tak citim..jestli ten vztah cenu.po to sem provedla a co sme zažili..už mam malo naděje na lasku..a zbytek sem napsala ve přispěvku pro Slonu
děkuju za nazor
LadyGaGa
| 7. 10. 2009 09:54
Ja jen chchi abych se citila s nim spojinea..a to ted moc nejsem..u něj doma na vesnici opravdu male..se necitim moc dobře..chybi mi město a společensky život..ikdyž u rodiče taky bydli na vesnici..ale tam je volnsot..a mužu někam zajet..nebo pro mě někdo zajede.ale s přitelem to u nj nejde..nechche se mu Taky si řikam proč mam takove protichudne pocity..že mi na něm zaleži ale na druhou stranu citim že chhci k sobě někoho vic podobneho mě..vice spontanniho a pro dobrodružstvi.a něco zažit...život je jen jeden! přiteli stači ke štěsti jine věci než mě..a o mych si mysli že jsou zbytečne,k ničemu,nebo dětinske..:v mym věku..jako kdyby něco malo pře dvacet let znamenalo byt už moc dospěly..a starat se jn o vydělani peněz či co..přijde mi to tak ..z jeho nazoru Na druhosi stranu třeba to je ten pravy..ale když necitim lasku..zamilovanost..ani nikdy nebyla pořadně..spiš jen litost a souuzněni..když sem mu ubližila . Kdybych ho tak mohla potkat za par let.to by bylo uplně super..on pro rodinu..a ja taky po těch vyblbnutich za par let připravena..na klidnějši život a mimčo..ale tak to nejde udělat.. Ted sem doma..byla sem včera na pohovoru..posilam životopisy.a obvolavam..a lepši šance tady u v okli u našich----takže to asi spěje k přestěhovani tak i tak..Al neni duvra a on mi nebude veřit.a mysli si že budu někam chodit večer s klukama atd..Tak co mam sedět doma na ***ce?..:-o :-/
Zelené jablíčko
anonym
| 3. 10. 2009 06:28
No, taky se mi zdá, že si musíš nejdřív vyřešit sebe.
Až budeš schopná existovat samostatně, sama se zabavit, mít svůj svět, koníčky, kamarádky...pak to nebudeš chtít všechno po něm. Aby on organizoval Tvůj život.

Upřímně, sama asi cítíš, že takhle jak žijete, to nebude ono. Takže odloučení považuji za dobrý tah. Jste na sobě tak nějak ze zoufalství zavěšení, jeden na druhém. Jen proto, že nemáte nic (nikoho) jiného. To je pro kvalitní vztah málo.

Dej si život do kupy a pak tam bude místo pro lásku.
¦
A umíš být spokojená?
slona
| 2. 10. 2009 16:59
Než jsi ho potkala, byla jsi šťastná? Umíš být spokojená sama se sebou nebo z nějakých drobností? Není ten problém spíš v tobě a ty ho svádíš na partnera a vztah?

Já jsem se taky několikrát chtěla balit, ale přišlo mi to tak strašně líto, že jsme si říkala, že bude snazší překonat rozdíly než absolvovat rozchod. To co tě trápí, je důležité a měli byste o tom mluvit a řešit to. Osobně si myslím, že ty tvoje argumenty o tom, že sedí doma a nejde se bavit ven nejsou dostatečné na rozbití vztahu. To, co píšeš o té básničce je podle mě důležitější.

Náš vztah byl v něčem podobný tomu vašemu, ale já jsem se s ním vždy cítila lépe než sama. Měla jsem pocit, že tam kde je on jsem doma, i když jsme jednu dobu bydleli v naprosto šíleném podnájmu.

Nesnaž se to rozseknout radikálně a rychle. Chceš nebo nechceš ten vztah? Ano nebo ne? Musíš se propracovat k jedné z těch odpovědí. A ta správná odpověď nebude tady na diskusi, ale uvnitř tebe.

Listen to your heart before u tell him goodbye
a sakra
LadyGaGa
| 2. 10. 2009 15:37
ted sem si schvalně hodila..a vyšlo mi že nemam odejit..a ja jen na to koukala a nedokazala hodic znovu.. Nevyznam se asi v sobě.. Protože po tom roce aněco..kdy sem nebyla spokojena a čekala že se něco změni..fakt nevimm.. TA pauza asi vše rozhřeši.. Nejhorši že naši měli řeči aby sem bracha nejel zybetečne..kdybych si pak balila zas věci zpět.. Už se to jednou stalo..mě ho přišlo lito...a plakali.jsem..a řekla sem že to zkusime teda znovu..aby nebyl smutny..
Hoď si mincí
slona
| 2. 10. 2009 15:21
Kdesi jsem četla, že když se nemůžeš rozhodnout, tak si máš hodit mincí a pokud se ti výsledek nelíbí a chceš si hodit víckrát, aby ti vyšlo něco jiného, tak víš co chceš víc.
vím
LadyGaGa
| 2. 10. 2009 15:13
Ale to se lehce řika..on ma koničky takove jako prace na domě nebo hrabani se v autech.. Jinak společnsot takřka nepotřebuje..a mě to celkem ubiji..sem prostě jina Dohodli jsem se že v neděli po grilovačce pro mě přijede bracha a ja pujdu zpět k našim..a uvidime co dal..jestli to ma važně cenu..a taky že sem se ochudila o ty randička atak..ale dnes mi řekl že se pry asi nic nezměni..že kdyžby za mnou přijel taky by byl unaveny navic ještě z te cesty ke mě (asi 45km) A když sem se ho zeptala co by děla kdyby to bylo doma fajn a ja tudiž neměla potřebu se stěhovat k němu hned..tak neuměl odpovedět..takže by to asi sand vzdal..podle rekce..za mnou jezdit..super Ted to řešit nebudu.. Navic odchod prospěje i tomu že hledam praci..a u něj v okoli tam toho moc nenii... Vše se mi komlikuje..!
Jak to vidím já...
slona
| 2. 10. 2009 14:32
Já být tebou, tak si vyrazím s kamarádkama do restaurace a jeho nechám v klidu doma. Buď začne chodit s tebou nebo to bude brát jako možnost vidět zase svoje kamarády. Nemusíte být všude spolu. Vztah není o chození po barech.

Zdá se mi, že jsi nevybouřená a on je typ na vážný vztah. Co by ve volném čase chtěl dělat on? Má nějaký koníček, který bys s ním mohla sdílet? Neexistuje nějaká neutrální aktivita?

Myslím, že on do toho vztahu investoval víc než ty a má právo být rozladěný. Buď je nerozhodný a nebo čeká že teď ty jasně řekneš, že o ten vztah stojíš a jsi ochotná k nutným kompromisům.

Když nemůžeš odejít, tak se snaž, aby to začalo klapat, ne?
hmm...
Snoopynka
| 2. 10. 2009 14:12
Podívej, vlastně nevím v čem chceš vlastně poradit...Když tě život s ním nudí, tak s ním prostě nebuď jen takhle ze setrvačnosti...Vždycky se dá dojít k nějakému kompromisu, ale s chlapem je to těžké, když pracuje a přijde večer naštvaný z práce...Tomu mojemu se taky nikam nechce,lehne si k televizi a nejlepší je,když na něho vůbec nemluvím...Taky má rád svůj klid a taky mi kdysi vyčítal, že doma nic neudělám...Ale to, že chodím do práce a k tomu dělám prezenčně školu, to nikdy neviděl, protože i tak jsem byla vždycky z práce i ze školy doma dřív než on a dívala jsem se třeba na televizi..ale to,že jsem mezitím ukldiila,umyla nádobí,vyprala a vyžehlila,toho si nikdy nevšiml....Prostě co ti k tomu říct,popisuješ,jak tě to s ním nebaví,jak ho vlastně ani nemiluješ,tak se s ním rpostě rozejdi, přece s ním nejsi jen kvůli tomu, abys bydlela někde jinde než u rodičů...A pokud ano, tak u něho prostě bydli, ale na nic si nestěžuj...
Vztah bez lasky..jde to??
LadyGaGa
| 2. 10. 2009 12:27
Ahoj všem. Pujdu k veci:-/ Jsem s přitelem rok a dva měsice..po par
tydnech když sme se poznali..tak jsem k němu šla bydlet..Do velkeho
domku, kde bydli s rodiči..a my mame pro sebe horni patro. Hlavni duvod
byl ten že jsem chtěla od rodiču..nejsou moc dobre vztahy..s tatou. Ale
už po asi 3 měsicich sem si řikala že to neni ono..že nechodime nikam
se bavit večer..a nějake ty romanticke vylety..prostě nic.. Vadilo mi
to ale přiteli sem pořad davala naději..resp.byla s nim.. Jak sem se
nudila..a zaroven nebyla bohužel zamilovana tak sem si psala s
jinymi..a jednou na to jednou přišel..o nic nešlo..jen sem chtěla
zahnat nudu..od ty doby mi už moc nevěřii..kolikrat sme se mooc zle
pohadali..a dokazala sem mu řict hrozny sprosty věci..co sem ani ve
skutečnosti nechtěla..Strašně mě to vše mrzi.. Ale nevratim
to..nejhorši..že on už ke mě neni tak mily pořad jako dřiv..chova se ke
mě někdy ošklivě.. A ikdyž sme spolu byly na dovče v Italii na
tyden..tak se to nespravilo...Ja doufala že ano..k našemu vyroči . Řika
že už mu je jedno jestli tu budu..jen se mu ted nechce nikoho hledat...
A štve ho me chovani....Mam pocit že mě u sebe nechava jen aby nebyl
sam..už to naznačil .. Hold sem si to takhle zařidila sama.. vše
uchvatala..a ted je moc těžke odejit..a přijde mi ho lito..a nedokažu
to..naposled (asi po třetí) když sem řekla že se k sobe nehodime..a že
chhci žit jinej život..tak se rozbrečel pry poprve a naposled..a od
te doby je takovy chladny.. Asi myslim vic na ostaní než na sebe.. Ale
nedokažu byt takova abych a odešla s klidem ! V červenci mi dal k
narozeninam kromě jineho takovou basničku na pc udělanou ze svoji hlavy
vymyšlenou..uplně krasna..mam ji za za vytrinou kde ji nechal. Kdykoli
si ji přečtu , tak se rozplaču..takove dojemne..a dojde mi co všechno
mu dělam a jak je hodny..a udělal by pro mě skoro všechno! přitom si
uvědumuju že potřebuju k sobě někoho jineho... on mi když byla krize a
chtěla sem odejit, řikal že je stejny jako ja..jen ho musim někam
dokopat aby jsme šli..ale za chvili bylo vše ve starem..ani na večeři k
narozeninam sme nešli..když byl muj den..tak se vratil z prace a že ho
naštvali tak se mu nikam nechtělo..to ostaně řika furt..že ja se pry
hned naštvu a pak se mu nikam nechce..Proč asi!?? Protože vim že on na
to neni..a radši je doma v klidu..a nemusi moc diskoteky a bary..kvuli
tomu jaky tam jsou ožralove atd.. Ale ja se tu nudim..navic na
vesnici,..nevytahnu paty z domu.. A tak rada bych chodila do
města..aby on něco vymyslel, nebo aspon pro mě nachvili se obětoval a
někam sme zajeli..do resaturace..někdy večer v baru.. Mysli si že chci
takhle chodit pořad někam, ale to neni .pravda. O to více bych si užila
parkrta za měsic klidek u tv s vinkem. Ale s nim to je asi nemožne..byt
spokojena. Vidi to jinak.Navic mi vyčitá že doma nic neděla že jsem u
pc.A že nepomaham jeho rodičum. Ale že chce ze mě hospodynku popira..
Tohle neni pro mě. Zarověn mi naněm zaleži a nedokažu odejit a
ubližit.. Navic mamka ktera moje pocity chape, tak řikala abych nakonec
neudělala chybu.když odejdu.. Jak poznat jestli to je ten pravy? Když
vím že bych si za par let řikala že jsem s nim nic neprožila..Nic co
bych chtěla Ja..Včera mi na to řekl že se chovam jak 15leta..jako kdyby
po dvacitce člověka čekala jen prace a prace a žadna pořadna radost ze
života! ;-( Prosim vaše nazory................

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
cudlik
15. 4. 2024 17:44
70217
helena.07
15. 4. 2024 14:30
11772
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Gabriela ediv
21. 1. 2024 20:59
478
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video