Rozchod po pěti letech a nový přítel - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

rozchod po pěti letech a nový přítel

Diskuze

anonym
| 15. 9. 2011 22:30
ahoj, mám asi nestandartní otázku, ale chtěla bych se rozejít s přítelem se kterým sem 4 a půl roku, ale bojím se toho, že mi bude nadávat.. Už nám to dlouho neklape, několik kamarádů mi říká že je to ze zvyku a já si to pomalu začínám taky myslet. Sem u něj jak v pasti, nikam mě nepouští ani skoro s kamarádkou ven, sme spolu každej den, chtěla bych zpátky svoji svobodu neptat se ho na všechno když chci někam jít.. prosím o pomoc přemýšlím o tom už rok. Jak to mám ukončit v dobrém?
Tak se mi to opět rozjíždí (?)
Loose
| 30. 10. 2009 12:50
Ahoj, tak jsem zase tady. Budu opět psát o té samé.

Předem ale veliké díky robertgortzoci, měl jsi naprostou pravdu chlape:

Normálně, skáču radostí!

Večer, v půl jedenácté sms:

"Ahoj. Jak zijes? Doufam, ze se mas dobre. Asi se divis, ze ti pisu.
Vim, ze jsem Ti ublizila. A je mi jasne, za to zadna omluva nespravi.
Chci, abys vedel, ze jsem si uvedomila, jaka to byla chyba, zacit si s
Petrem. Mozna i, ze byla chyba rozejit se s tebou, ale to uz nezjistim.
Jen doufam, ze ses z toho dostal a mas se ted vyborne. Urcite sis nasel
holku, ktera se nebude s tebou porad jen hadat. A jestli ne, tak ji
najdes. Mej se krasne.
"


No, asi si dovede predtsvit moji radost! Vyklepany jak ratlik jsem
se oblekl a vybehl na balkon, kura,ja mit cigarety,tak radosti zacal i
kourit . Jsem ji prozvonil, ale nakonec jsem sel i volat. Mel jsem 0,91Kc kreditu, takze tak na minutu a něco hovoru.. Ale i tak.

Vedel jsem, ze kdyz ji volam,delam chybu. Asi to vedela i ona, ze mi to nezvedla.

Tyjo, ja celou noc nespal ,
hlavne, ze den na to průběžná písemka z ajiny/jsou 3 v roce,takže docela důležitá/. Na písemce oči jako kralík, ale snad jsem to nějak
napsal. Dlouho jsem přemýšlel, co ji na to odepsat.. Přec jsem ji nemohl napsat,
že ji všechno odpouštím a chci dse vrátit. Musím mít hrdost,ale jak,
když bych to sám nejraději napsal a věřil v to, že je dobrá, jako dřív
a můžu ji věřit a vrátili by jsme se k sobě..?

No, napsal jsem, že mám život jako na houpačce a že bab pár bylo, ale že s žádnou jsem moc dlouho nevydržel.

(Přece ji jako nenapíšu, že pár jich bylo,ale ukončil jsem to s
nima protože jsem veděl, že jsem si nenašel holku,ale jen náhdradu na
ni. Tak jsem to ukoncil,abych tem holkam neublizoval. A tedko, ze s
holkama nic mit ani nechci, proste potrebuju klid, současně ale citím takovou prázdnotu. Potřebuju prostě to vědomí, že to, co dělám, dělám pro někoho. .. nenasel
jsem jeste zadnou, co by jsme si jakoze nejak vic rozumneli. Vlastne
jo, jednu. Ale ta je zadaná. A po tom, co jsem si prozil, ji urcite nekomu prebirat nehodlam.)

Tak nějak střídmně..

Odpověď?

.... V tatre jeste pracuji,ale vypada to tam zle. Proc jsi to
ukoncil vzdycky tam brzo? To si te zadna neumela k sobe tak pritahnout
jako ja? Nemusis to tak brzo ukoncovat. Pak muzes o tu pravou prijit,
ani si toho nevsimnes. Ty vlaste jezdis nakolej, ze? Takze to doma
nejsi moc casto. Ja tu jsem porad a celkem me to stve.

Tu sms jsem skladal asi pul hodky,aby to
bylo trochu tajemne(nemůžu vyklopit hned všechno,no ne?), ale zase ne jen kecani o nicem. Vzniklo tohle:

"Jn,hezky vanocni darek od Tveho tatky pro rodinu.Ze ho pozdravuju
a gratuluju.Stavba nikdy nebyla sranda.Tatra je v pici,bohuzel.Podle me
dlouho uz nevdrzi,max tak2-5let.Proc tak brzo?Ani nevim.Vsechny jsou
nejak leve.Mozna jsem pravy,takze bych si mel najit asi levou.No,mozna
jsem ten pravy,tak mi nezbyva nic nez leva Tod otázka..

Jo,jsem na kolejich,ale casto si rikam,ze bych mozna i radeji
dojizdel.Pokoj se dvema postelema a umyvadlem,za2500?!Des.. O vikendech
jsem doma,teda ve ctvrtek,nekdy uz ve stredu.Jak kdy."

/pro vysvetleni-jeji tatka opravuje jeden barak. Na vanoce se tam
chteji nastehovat. Ona zatim zije u tatky a dojizdi do skoly. Ale do
vanoc se ma vystehovat. Chce si najit byt v Ove. Vzdycky jsme si
rikali, ze by jsme si nasli byt, jako privat pro sebe. Tak 4lidi. Byly
by jsme spolu a byli stastni. Nemyslim si, ze na to narazi. Ale jen me
to tak napadlo./

Odpověď:

"Me dojizdeni nebavi. V pondeli a utery jsem doma az o pul 10
vecer. Ale na kolej bych nesla nikdy. Vsak vis, co jsem o tom vzdy
rikala. Proto si hledam byt v Ove. Jenze sama do bytu nemuzu, protoze
mi to mamka nezvladne platit. tak potrebuji spolubydlici, jenze nechci
bydlet s nikym cizim."

Kua, nevim. Nejak se mi to nezda. Mi prijde, ze debata sklouze do
urovne toho, ze se budeme bavit o ni. Jenze nevim, nejak bych ji chtel
vylakat ven. Kdyz se teda tak nudí. Ale nejlépe, kdyby to navrhla
sama..:)
Novinky?
Loose
| 28. 9. 2009 22:30
Ahojte, po dlouhé době.

Lakysku, novinky? No, momentalne jsem na VS. Nebudu rikat na ktere-vsak by se o me potom ty holky porvaly. Bych na tech kolejich nestihal spat, ani, jak bych byl popularni,no ni? Takovy romantik ..A ze jich na moji skole neni zrovna nejmin(Ekonomka,no..)
Takze tak. Jsem na koleji, jak jsem jiz rekl. A jestli mas na mysli nejake baby, tak to je v pohode. Jsem volny jako vitr stale.

Nedavno, vlastne dneska, jsem se dozvedel, ze se na me byvala vyptavala(žeprý. Znáš to, on říkal, že jí říkal, že jemu říkala ..). Nevim,co je na tom pravdy. Kazdopadne pravda je ta, ze se ke me taky dostalo, ze po moji byvale a jeji rodine se slehla zem. Jasne, je mi to celkem u pr.. ale ruku na srdce - zajímá mě to! po těch letech jsem pokaždé ocenil ty frky o tom, kde s kým kde byla viděna No, ale neřeším, žejo. Stalo se stalo.

Pomalu si zvykám na vysokoškolsky zivot a rikam si, ze bych mozna i mohl uz narazit na nejakou, ikdyz - jak rikate, nemuzu z ni zase udelat "lovnou zvěř". Takže si asi vemu pilku na dřevo a budu řezat a říkat si "netlač na pilu"

A co Ty, s kým pak jezdíš, nebo píše jezdila jsi v poslední době na kole? No pochlub se ..

Dancemusic:
Jediná rada. Přečíst všechno od začátku a makat. Nic jiného nepomůže, než práce, kamarádi akce. Nesmíš se zastavit..
Dancemusic, Loose
Lakysek
| 14. 9. 2009 12:57
Ahojky

Dancemusic:
pomůže jenom čas, nechat to odbolet... Vím, že to zní krutě, taky jsem to ze začátku nechtěla moc slyšet, ale opravdu to pomohlo. 11 let k nikomu nic necítit je dost dlouhá doba, takže je jasný, že když se pak objevila ona, tak ses na ní musel hodně citově upnout. Ale neboj zase bude dobře, chce to se jen přestat litovat kvůli tomu rozchodu a otevřít oči, jestli ti neutíká něco jinýho

Loose:
Tak jak je? Nějaký novinky? Jsem jedno velký ucho

Mějte se
ach jo
dancemusic
| 6. 9. 2009 20:26
ahoj všem, jsem další zoufalec, kterej neumí zvládnout takovou věc jako je rozchod a hledá na internetu. Pořádně se ani nemám komu vykecat a tak jsem tu. Byl jsem s ní "jenom" 7 měsíců, ale nějak mi teď nejde se z toho dostat. setkali jsme se na párty, líbali jsme se, druhý den mi napsala sms, třetí den napsala že se jí po mě stejská, čtvrtý den pro mě přijela do práce a pak mě chtěla vidět každý den. Byla ale zadaná, jenže to mezi nima bylo už nějakou dobu nefunkční a on jí podváděl, pak jednou v noci zavolala ať pro ní přijedu, byla od krve a s modřinama. po dvou měsících podala žádost o rozvod, třetí měsíc byla rozvedená. Kvůli mě. Řekla že už ho nikdy nechce, že chce jenom mě a napořád. Ze začátku jsem do toho nechtěl jít naplno, před 11ti lety se mi přítelkyně zabila při autonehodě. A ve mě bylo až do letoška úplně prázdno. Přesvědčovala mě, jak moc mě miluje, že se mnou chce zůstat na celý život a jestli jí opustím tak mě zabije, tolik proplakaných nocí kvůli tomu že už to nikdy nechce prožít, plánovala se mnou dítě, chtěla si mě nastěhovat k sobě. 7 měsíců byla spokojená a šťastná, dovolený, víkendy v cizině, výlety... smáli jsme se stejným věcem, ve všem jsme se shodli. jediná věc mi vadila, nechtěla "zatím" nikomu říct že někoho má, že je to moc brzo po rozvodu. a já to respektoval. Zamiloval jsem se do ní a všechno jí věřil. důvěřovali jsme si a o všem si povídali. No a pak přišel 5.srpen, pozvala mě na pohár z lásky. jeli jsme a v cukrárně proběhl hovor na téma "tajení svojí lásky". řekla že neví co chce a musí si to všechno v hlavě uspořádat. 3 dny přemýšlela. V neděli 9. srpna večer přijela, řekla doslova: "CHCI TEĎ BÝT SAMA DOKUD SI TO NEVYŘEŠÍM" ale že vrátit se k exmanželovi nechce, že mu nedůvěřuje, že musí být sama a když už si to tak rozhodla, tak že to dodrží. Hodinu jsme se objímali a brečeli. Druhý den jsem od společných známých slyšel jen suchou větu "my se do toho nechceme plést, ale myslíme si že si za to můžeš sám". Pak jsem se dověděl že jsem jí "prý" nenechal dýchat a že neměla volnost (??prosstě nechápu??) před 14ti dny jsem byl ve městě u známé v obchodě, asi to byla náhoda, ale přišel tam její ex a za minutu i ona. nějak jsem to nezvládnul a z města rychle odjel. Psal jsem jí, proč to všechno, odepsala že jí pozval na oběd a že to vypadá že to dají zase dohromady. Proboha proč, zapoměla snad ? Jsem prostě idiot. týden jsem trpěl, práce nepomáhala, spíš naopak, doktorka mi dala prášky na spaní a nechala mě 14 dní doma. nepomohlo to. Teď tu sedím a řvu jak malý děcko. A přitom už to bude měsíc. Ty voe, je mi 33 a řvu.
Pro všechny...
Jolca
| 6. 9. 2009 19:43
Ahoj všem, vím že to tak je. Chce to čas. Zítra spolu máme jít přesthovat věci z bytu. Hrozně se toho bojím. Příjdu tam, kde jsme spolu byli tak šťastní a budu se stěhovat jinam. On už si bydlí s kamarádama a má se dobře. Je šťastnej, já se o to taky snažím, ale pořád to něják nejde. Taky mi pomáhají kamáradi. Včera a předevčírem jsem měla pocit, že už je to dobrý, jenže čím je to dýl, začíná mi chybět víc. Stýská se mi po obětí, po těch krásnejch slovech, po plánech, po jistotě. Nejsem zvyklá řešit věci sama za sebe, asi se to budu muset učit. Ještě před týdnem bylo všecko skvělý. Jak je možný, že 5 hodin předtím mi řekl jak mě miluje a hned potom mi řekl, že se rozejdeme. Zajímalo by mě, jestli taky vzpomíná. Je to teď těžší než to bylo na začátku. Mnohem. Nejhorší jsou večery. Ani ještě emám sehnaný bydlení a zítra nastupuju do školy, není s kým se o to podělit...
Ale už dost litování. Musíme se tomu postavit. Stejně nám nic jinýho nezbyde.Ale začátky bývají vždycky těžký. Stále ale doufám, že se bude chtít vráti, je to normální? Říkám se, že to chce čas. Ale asi už nikdy. Něco začíná, něco končí a to je asi to krásný.
Holky ..
Loose
| 6. 9. 2009 15:58
Jolco, se ctenim prizpevku mame podobny problem. Kdyz jsem cetl Tvuj pribeh, zakuckaval se mi dech. Jako bych si cetl to, co se mi prave delo a deje v hlave.
Nejhorsi pro me, mozna pro vsechny, je ten zacatek, rozhoupat se sami. Proste hrat uz jen sami za sebe. Ja to vyresil praci/a par hodne dobre propitymi vecery/. Za kym jit? To same jsem si rikal i ja.. Nevedel jsem, komu o tom rict, za kym jit, kdo by mi pomohl. Porad jsem si rikal, ze proc by to vubec nekoho zajimalo. Ale pak,kdyz jsem napsal par kamosum, od nekterych jsem dostal jednoduchou odpoved "Jdem to probrat.". S nekteryma z nich jsem se dlouho nevidel, tak jsme pokecali o vsem moznem a hlavne-aspon na chvili jsem mel myslenky nekde jinde.
Naucil jsem se svarovat, zdokonalil sve dovednosti s motorovou pilou, rizeni ruznych aut atd.
Ale prava, porad si rikam, ze to je malo. Jeste i ted, po dvou mesicich? Ani nevim. Nechci to vedet. Se mi sem-tam o ni zda sen. Vzbudim se vyklepany jak ratlik a reknu si, ze musim myslet na neco jineho. Osobne mi na tohle nejlip pomohla jedna vec - poznavani novych lidi, akce s prateli a hlavne nova láska, no láska, spíše jen zamilovanost. Na lasku to pravda, bylo moc kratke.
Libi se mi citat od jedne kamaradky, "Na lásku exustuje jen jediný lék - ještě větší láska."
Muzu potvrdit! Jedině to, že jsem se do oné osudové holky zakoukal, mi pomohlo více, než všechna práce a akce s přáteli..
Loose, Jolča
Lakysek
| 3. 9. 2009 23:19
Ahojky

Loose:
No s tím kolem - já mám s kým jezdit - kámošky, kámoši V podstatě vím, že mezi kámošema bych našla i pár "obdivovatelů", jen mi by tomu pořád něco chybělo Jak píšeš takový to souznění..
JInak si měl možná pravdu s tím, že to vyprávění o svém minulém vztahu mohla být trochu chyba, ale spíš si myslím, že si ta slečna uvědomila, že mezi váma je trochu dálka... Pár vztahů na dálku jsem v okolí měla, některé z nich vyšly. Ale sama bych se asi hodně rozmýšlela, jestli do toho vztahu jít.

Jolča:
Je mi to moc líto, ale uvidíš, že bude zase líp Píšeš, že to byly krásný 4 roky a zároveń, že jste se za tu dobu několikrát rozešli... Myslím si, že to teda zase tak krásný roky nebyly... Jeden z mých prvních vztahů byl na ty rozchody podobnej... Po rozchodu si většinou ten, kdo zůstal opuštěnej, maluje ten vztah v jasnějších barvách než býval. Možná, že to není tvůj případ. Ale já sama můžu říct, že po posledním rozchodu se mi těžko vybavovaly a vlastně pořád vybavují ty špatný věci, který jsme prožili a spíš se mi pořád pletly na mysl ty krásný Chce to opravdu nějakej čas, tak držím palečky, at je co nejdřív zase líp!!

Mějte se sluníčkově
Jolca
lolka
| 3. 9. 2009 22:56
Ty jsi tak rozumná, jako by to nebyl tvůj první přítel. Ale byli jste spolu relativně dlouho. Uvidíš, že se brzy někdo objeví, však ty to víš a děkuju, žes mi odsouhlasila, co Loose píšu od začátku, ať se nepodbízí.
Taky jsme spolu byli 4 roky
Jolca
| 3. 9. 2009 11:10
Ahoj, vůbec jsem nemohla dočíst to, co jsi psal. Předevčírem se semnou rozešel přítel. Už mockrát jsme se rozešli a zase sešli. Jenže teď je to definitivní, stále tomu nemůžu uvěřit a stále doufám. Tři dny nic nejím a nespím. Byli jsme spolu 4 roky. Krásný 4 roky. A najednou jsem tak sama. Řekl mi, že mě nemiluje, ale že mě má rád. Bylo to hrozný, přemlouvala jsem, prosila jsem. Už prý ne. Rok jsme spolu bydleli, vůbec teď nevím co dělat, kam jít a za kým jít. Hrozně moc bych chtěla někoho potkat, ale vím, že je to brzo. Dokud se to ale nestane, budu se stále trápit. Mám pořád tendece mu napsat, zavolat, říct mu, že ho pořád miluju, ať to spolu urovnáme. Vím, že to nejde, ale říkám si, že přece to nemohlo tak rychle přejít. Přece mě nemohl přestat jentak milovat. Je to hrozné, říkám si, že se aspoň zaměřím na svůj život, ale zatím to pořád nejde. Vím, že to chve čas.
A teď k tomu příspěvku, sice jsem ho nemohla dočíst, protože se mi nahrnuly slzy do očí, ale něco jsem zaregistrovala. Myslím, že bys jí měl nechat. Vykašlat se na to. Neví co che. Tohle jsem Tomášovi( přítel) taky udělala, všecko mi vždycky odpustil, jenže vidíš jak to dopadlo. Myslím, že bys stejně tak skončil i ty. Tohle nikam nepovede a tím, že jí píšeš, se jí akorát víc znechutíš. My ksme s Tomem pro sebe taky byli první a mysleli jsme si že to bude napořád. Nebylo.
Lolka & Lakysek
Loose
| 2. 9. 2009 14:51
Po pravdě řečeno, nevím kde začít. V neděli jsem se vrátil od babi a jakože jsem v jednom kole tady. Vyřizování ohledně školy, úřady, kámoši..
Krom toho, včera mi volal stryko, že jestli by se mi nechtělo přijet, pomoct mu na stavbě. Nevím,ale něco mě tam táhne(už mám i sbaleno,jen sednu na kolo a jedu,snad nezmoknu). Není to tak silné jako posledně ta holka,ale něco jo.

Lolka:
Na to s tou hrdostí už pomlalu přicházím. A povím Ti, je to prča - udělat si i z ní trochu "***". Napíše, když tam nejsem? Odepíšu až když budu mít čas(přece nebudu psát hned,ne??). Pořád si spolu píšeme. Nevím, jestli je to dobře nebo ne. Spíš si říkám, že si možná potom dávám falešné naděje. Na druhou stranu - víme jaké to je s icq. Vztah, když zatvrdne na icq, tak to je pohřbené předem, si myslím. Takže nepředpokládám,že bych se někdy dozvěděl, že na mě čeká,nebo tak(tudiz ji ani nepisu,ze tedko jedu na Sk). To by mě asi kleplo z toho překvapení .

Lakysek:
Ruku na srdce - nepoložilo až tak moc, když to vemu celkově. Ale na druhou stranu v některých směrech mě to mrzí více, než rozchod po těch dvou letech. Každý vztah je v něčem jiný a o tom to právě je.
S ní jsem cítil něco více, takové doslouva souznění. Nevím, jak to popsat, ale prostě kdyby tehdá řekla "Pojď, skočíme z mostu", asi bych šel, šel bych kvůli ní. Bylo to zkrátka jiné. Štve mě to z toho důvodu, že s ní jsem si prostě více rozuměl a bylo to takové spontálnější. Samožřejmě, že utrpěla i moje chlapská čest,ale tak, jako mrzí mě spíše ta holka,než čest,ikdyž bych to neměl říkat nahlas,žejo..
Zpětně si říkám, že jsem asi udělal jednu zásadní chybu(teda podle mě). A to takovou, že jsme mluvili o mé bývalé a tom rozchodu(ona se mě pořád ptala. Její reakce byly "Chudiatko, to si nezasloužíš, atd") => Podle mě si mě po tomto rozhovoru hodila ze škatulky "potencionální partner" do škatulky "nevyrovnaný s minulým vztahem => NEbrat". V tom si myslím, že byla veliká chyba. Nechtěl jsem o tom vztahu mluvit,ale když se zeptala? .. Nedokázal jsem jejím očím říct ne(ale to neznamená, že jiným holkám říct "ne" nedokážu. Nejsem takový, že bych kdejaké holce všechno přikývl.. ). Ale stejně, vztah na dálku? To by si nezasloužila.
Jinak největší prča byla, když mi sestřenka volala, jestli bych jí a jejímu manželovi nešel pomoct vykopat základy pro garáž a zašalovat to. Pohoda, šel jsem a udělal to. Potom jsem u nich byl s mati za nějakou dobu a zrovna betonovali. No by jste nevěřili,jak mi se začala vařit krev v žilách,když jsem slyšel, že "Volal som Jojovi(bratranec od muze do sestrenky), vravel, že neprije, že ma akesi veci na zariadovanie(vime jake..) a ze aji tak v nedelu robit nebuje.." No dovedete si představit,jak bych se na něj asi díval, kdyby tam byl?! Naštěstí já v tu neděli taky nemakal, jsem byl jen na navštěvě a pak jsem jel domů..

/tedko me tak napada, jaka by to byla hruza,kdyby si tohle precetl nekdo z meho okoli,nedej boze ty holky. To bych asi neprezil. By me ukamenovaly,asi. No, pri nejmensim by meli dost dobrou zabavu.. /

Strašně moc a moc se mi líbí tvůj příběh. Zní nádherně. kurnik, být to na mě, tak si říkám, že bych asi jednoho krásného dne navrhl jiné místo, ale to bych si to asi pohnojil, že moc tlačím na pilu,co?

Jen tak na okraj: Učil jsem malého bratrance(10) řezat s pilou(ruční pilou-motorovou bych se asi bál, aby si něco neudělal). Když jsem mu říkal, ať netlačí na pilu, živě jsem si vzpomenul na toto fórum a na problém, který se tu řeší ale to jen tak na okraj

Jo a nakonec Lakysku, jak nemáš nikoho, kdo by s Tebou jezdil na kole, zkus mi napsat nějak vzkaz, uvidíme, můžem se domluvit, podle toho, odkud jsi. Působíš jako správná a chytrá holka(toto není pozvánka na rande. Ikdyž vím, že to tak vyzní,asi)

takže tak. Potom se zkusím zase ozvat. třeba ze Sk. jinak vracím se zase v neděli,asi. protože v kostele(Slovensko pobožná země,tady by jste mě v kostele viděli možná tak na vánoce,ale tam musím*ikdyž.. Chodím tam taky ykvůli jedné kámošce,žejo) se potkám s kámoškou a rád s ní pokecám po cestě domů.. Jinak,jsem zani jel na slovensku v desti pres celou vesnici,bez blatniku. No vypadal jsem jako bych se koupal. Ke vsemu helma, bryle. No a prijedu domu, podiavam se do zrcadla a malem jsem se hambou do zeme propadl! Ja jsem se totiz na sk neholil-naco? vzdyt jsem byl jen se strycem na stavbe,takez pohoda. Dovedete si asi predstavit,jak uchvatne jsem vypadal, tyden neoholeny chlap chudák holka, se musela aji leknout Jsem hold expert. Ale tak, chtěl jsem s ní pokecat.. pokecali jsme všehovšudy 10minut maximálně,ale ten adrenalin... Ten ta to stál. horšíí pak ty mokré hadry a utopený mobil,jsem se bál,že už se nevzpamatuje,ale šlape stále jako hodinky
Lolka
Lakysek
| 31. 8. 2009 22:40
Ahojik, zase tak moc chytrá nejsem Ale doufám, že to jednou opravdu přijde Ale zatím musím počkat, bo vím, že bych hodně srovnávala s bývalým
Krásný den
Loose, Lakysek
lolka
| 27. 8. 2009 07:09
Loose:
Česnekové rohlíky znám

Vidíš, byl jsi hrubý a teď jsi až příliš hodný, ono to opravdu odarazuje, je nebuď hrubý, spíš se opravdu neponižuj, zachovej hrdost. Myslím, že na to přijdeš. Sám jsi si vědom, že nerad posloucháš věty, že jsi příliš hodný na to, aby s tebou holka začla chodit. S hodnými kluky se jen zametá jako s hodnými divkami, je to paradox.

Lakysek:

Ty jsi se ze svých ran života poučila a je to znát, jsi o mnoho moudřejší a to, co píšeš je pravda. Ten výrok znám ještě jinak: Kdo nic nečeká, je jen mile překvapen. A že taková moudra vznikla znamená, že nejsme jediní, kdo měl kdy takové trable.

Nechápu, že nemáš obdivovatele na jízdu na kole, taková chytrá slečna. Všechno bude.
Loose, Lolka
Lakysek
| 26. 8. 2009 23:11
Ahojik po delsi odmlce

Loose:
Četla jsem si tvoje příspěvky a mám moc velkou radost, že si potkal novou slečnu, co tě zaujmula Vím, že už je to tedkom zase jinak, ale ruku na srdce, zase tě to zjištění, že začala chodit s kamarádem, tolik nepoložilo, nebo se mýlím? Ale ta radost a naděje aspoň trochu pomohla zmírnit bolest z toho předchozího rozchodu, což je o co tu běží Prostě, že jsi poznal, že i jiný holky můžou být fajný
Jj, přesně, jak říká Lolka, až potkáš nějakou novou slečnu, tak bych ji tolik neuháněla A když jste tady oba dávali nějaký ukázky ze života, tak se pokusím přispět svojí troškou do mlýna
Když jsme se potkali s bývalým, tak jsme si sice vyměnili čísla, ale jediná naše komunikace běhen týdne bylo prozvonění v sobotu odpoledne. Nikdy sem neměla jistotu, jestli ho pak večer potkám nebo ee. Jen jsem chodila každej sobotní večer na stejný místo a vždycky se tam objevil a dlouho sme si povídali. Jednou se zdržel a přišel později než obvykle a já si uvědomila, jak už mi moc na něm záleží... Ale abych mu dala prostor, aby si to mohl ujasnit i on, tak sem pokračovala ve stejným stylu jako předtím. Povedlo se a po dvou měsících sobotního povídání jsme najednou měli potřebu si psát a vídat se denně Myslím si, že ze začátku bys měl vztahům dávat větší volnost - většina holek ale ani kluků nemá ráda pocit, že je lovnou zvěří

A nakonec ještě nějaký moudro : "Nepřežeňte to se snahou. To nejlepší nás potkává, když to nejméně očekáváme."

Lolka:
Jj, styl jízdy bychom se měly snažit pilovat, ať je ta podívaná ještě lepší Ale mě zatím chybí někdo, kdo by to ocenil
Lolka
Loose
| 26. 8. 2009 18:33
Sry, byl jsem pomahat babicce a jeste jsem si zajel do obchodu a do pekarny na rohlíky a ted se podrz - na cesnekové rohlíky. Rohlik potreny cesnekem, luxusni ...

Povím ti část mého pribehu.
Když jsem byl na stredni, kolem me to bylo jen same vztahy atd. Ja na vztahy z vysoka kaslal. Proc bych se taky s holkama bavil,zejo. Bavil jsem se s nima jako s klukama. Nadavka stridala nadavku, zadne lichotky nic. Az se me segra zeptala, jestli nahodou nejsem teply, ze proc si nehledam holku atd. Jsem ji rekl, ze nepotebuju. Zil jsem jen brigadama na stavbach-pro nekoho hnusna prace, pro me konicek. Prazdniny, vikendy, volna, na stavbe. Dospaval jsem to v pondelky v ekonomice/a maturoval za s trochou stesti dokonce za 2/. Az jako jsem si rekl, ze mozna by to tu holku i chtelo. Zastesklo se mi po tom, jak porad kazdy s kazdym za rucicku. Chybel mi ten pocit, ten druhy clovek, pro ktereho bych tohle vsechno delal. Mel jsem penez jak supek/a to skoro doslova/, jenze k cemu? K cemu, kdyz se nemate s kym radovat? Kamosi je jedna vec,ale me cim dal vice schazela ta jedna vec - druha pulka..
A tak jsem se zacal poohlizet. Jenze narazil jsem, ze jsem byl hruby.. Tak jsem jim zacal vice lichotit atd. Hold, obchodka,tam se komunikaci s holkama uci velmi rychle. Precetl jsem par knih o neverbalni a verbalni komunikaci a sel "s chuti do toho". Narazil jsem pokazde na jednu vec: "Jsi moc hodny, nez aby jsme spolu chodili. Budme radeji kamaradi.."Kolikrat ja slysel tuhle vetu. Clovek se snazi a pak tohle . No, potom jsem potkal moji byvalou a dali jsme se dohromady. Jenze trvalo to dva roky a clovek casto zapomina a tak tedko uz nevim, jak balit baby. Jsem hold extrem.
No, neresim to. Ikdyz me to stve. Vim, ze proste takhle asi niceho nedosahnu, kdyz budu jen vysedavat u netu, ale zase na druhou stranu, po tomto vsem nemam moc naladu na nejake nove holky. Holka musi mit neco v sobe a ne na obliceji,nebo jak vypada. Jde o to, ze nemusim ty nalestene berbie, co se motaji porad po discotekach a mysli si, ze jsou kdo vi co.. Kamaradky balit nebudu a s novyma holkama se seznamovat jakoze ne, ze nechci, ale nemam na to, jako abych pisel za holkou a jen tak ji zacal nabalovat. Kurnik, baby, nemuzete pit pivo? Si nedovedete predstavit,jak by byl ten svet ruzovejsi, pro nas nezadane!
Loose
lolka
| 26. 8. 2009 17:34
Samozřejmě se neměň, zůstaň dobrákem od kosti, takhle jsem to nemyslela. Teď ti povím část svého příběhu já. Kdysi jsem byla děsně zblázněná do tehdejšího přítele, ale nedával mi najevo lásku jako já jemu, dokonce za mnou za dobu vztahu přijel on jen jednou, možná dvakrát a to v případech, kdy jsem se s ním chtěla rozcházet. Já jsem byla taky velice zamilovaná až hloupá. Stále jsem čekala na jeho sms, stále jsem chtěla, aby mi zavolal, stále jsem byla připravená kdykoliv kamkoliv přijet, něco jako ty dnes. Změň tohle s máš vyhráno. Jde o to, nenechat s sebou mávat. Dnes bych jednala zcela odlišně. Dnes bych ho při první příležitosti seznámila s chováním, které požaduju a pokud se mu to nelíbí a přijde mu normální, že jezdí dívka za ním a ne on za ní, tak si nemáme o čem dál povídat. Za deseet let bych mu snad byla i ukradená.
Pomáhej lidem pro radost jejich i svou, ale nikdy se nenech vláčet a zneužívat ku pomoci, když ti za to neumějí poděkovat. Nikdy se neomlouvej, nejsi-li přesvědčen, že omluva měla přijít z tvé strany a přestaň tolik volat a smskovat, když ti ona neodpoví. Když neodpoví, asi nechce odpovědět nebo nemá mobil u sebe, ale to přece není důvod psát jí hned email. Podlézáš těm slečnám, myslím, že i každá normální žena chce vidět, že muže zaujala něčím ona sama a ne, že on je z ní úplně paf a ona se nudí, protože nemusí vymýšlet, jak by ho zaujala. Pouvažuj a zkus to.
Lolka
Loose
| 26. 8. 2009 17:22
Ano, asi to tak bude,no.
To, že jsem dobrák až za hrob, že bych se pro druhé rozdal
//ted to zni jako samochvala,co?//
to mi vycita hodne kamaradu, liddi v mem okoli. Moje byvala se semnou kvuli tomuto kolikrat hadala
/ty kazdemu pomuzes,ale kdo pomuze tobe? Proc mu pohamas,po tom vsem,co udelal? Atd../
Ale proste uz jsem hold takovy.

Na druhou stranu,nebyt takovy,tak ji ten vecer nepotkam,protoze jsem se tehda sbalil z minuty na minutu, protoze stryc zavolal,jestli bych mu neprijel pomoct-a pomoct rodine? Tak to se neptam,to proste jedu..

zitar mam jit odpoledne kopat na zaklady sestrence na garaz,ale segra mi volala, ze mi zitra napise odpoledne na netu,ze bude, jak je ve spanelsku. Tezke rozhodovani, se segrou bych si rad pokecal,ale se sestrenkou jsem hafo dni nemluvil a kopat se mi taky nechce. jenze nechci vypadat jako blbec, co se mu nic nelibi. Precijen, prisel jsem sem makat,abych zapomel na byvalou a ne sedet an netu,o muzu i doma, prijde mi to sproste vuci babicce atd...

Jinak,co co jsi napsala me bohuzel-bohudik, uplne charakterizuje.

Jen jsem trochu smutny,ez se tedko hadam s tou holkou, protoze nepochopila,co jsem ji napsal,ze bych to na dalku stejen nechtel. Ale co chce? Abych ji to napsal na tvrdo,ze jako nechci s ni chodit a ze mi to nedavi? Je to prilis cerstve,abych takove neco napsal..


Jak mam byt tvrdy? jak mam odmitnout? Na druhou stranu hodne lidi mi rika, nemen se..
Loose
lolka
| 26. 8. 2009 16:38
To jsou zvraty . Tvoje citlivost tě dovádí rychle nahoru a rychle taky někdy dolů. Nejsi schopný holce říct ne a možná ani nikomu jinému. Docela by mě zajímalo, jestli toho tvé okolí nezneužívá. Měl bys začít být tvrdší a ne tak přeochotný a být tím, kdo má stále čas a stále může kdykoliv přijet, jen na to budeš doplácet.
Lolka
Loose
| 26. 8. 2009 16:03
Kazda houpacka jde nahoru i dolu..

Prijel jsem, malem jsem si zlomil zada jak jsem vezl ten batoh. No a dozvim se, ze chodi uz s jednim kamosem. V nedeli se dali dohromady.

Jakoze na jednu stranu me to stve, na druhou stranu si rikam, ze bych dotoho mozn aani nesel, rpotoze by to bylo "na dalku".

Prave jsem si precetl vzkaz od ni, kde mi to pise, ze nemam byt nastvany,ze se mi omlouva,ze me bere jako kamosa.

No, co už, když uz jsem dole, snad se zase nekdy vyhoupnu nahorutakze snad nekdy..Ja zase letim.

Asi pojedu domu a zacnu brigadnicit jak o zivot. Aspon tech par dni, teda necely mesic jeste, at to za to stoji.. A potom se opiju jako male dite. A bude dobre. Snad i bez bab.
Loose
lolka
| 25. 8. 2009 20:02
Konečně jsi zase s námi a konečně je tu to, co jsme ti tu jednohlasně říkali, prostě nevěš hlavu a vidíš?

Hlavně tu svou novou slečnu neodraď svou dychtivostí, aspoň u mě je to odrazující, taky se ráda snažím .

Tak přeju hodně štěstí a doporučuju si tohle téma přečíst od začátku a pokud tě někdy něco takového znovu potká nebo tvé známé, budeš vědět, že není konec světa. Hodně štěstí!
Lakysek - dobré obrátky to chytlo:-)
Loose
| 23. 8. 2009 15:12
Jsem šťastný Úplně happy

Jsem byl tak u babiny. Tož pohoda, každý den jsem makal na stavbě, žádné baby = žádný problém, pohoda. Akurád v sobotu tam byla pouťová zábava - typická slovenská hodová zábava . No, bohužel jsem na ni nešel,protože jsem jel se strýcem do nemocnice, jelikož spadnul ze 4 metrů na dřevěné kulatiny. Ale měl štěstí, jen kotník to odnesl, asi má zlomený nárt.

Ale o den později. To by jste čuměly! Taková akce! Z toho setkání budu ještě dlouho šťastný .
Jsem byl s kamoškou na kofolu, posedět, pokecat, na chvíli, že jako potom pojedu domů(měl jsem řídit, tož hody-mati si dala, tatik si dal, zbylo to na mě). Jenže potkali jsme ještě další lidi, nakonec nás bylo u stolu už více. Napsal jsem sms, že zůstávám na Sk a aby jeli beze mě. Sice teda máti nasraná, že si dala kalíšek, že musí čekat, ale jako pohoda. Tož jsme tam pokecali, popili. A potom vidím, naproti mě jedna holčina, co jsme se dlouho neviděli. Ty její oči, ten pohled, ehmm.. Nepopsatelné. potom jsme se nějak dali do řeči, ja už připitý, tak jsem ji řekl, že jestli má bazén, řekla, že ne, tož já na ni siláckým hlasem že "Zítra má být 33*! Bez bazénu to nemá cenu!", protože bude teplo ona mi na to řekla, že by nepoznala, že jsem z Moravy, že mluvím krásně slovensky. No kurňa. Já se jí ze začátku snažil odehnat, protože jsem si říkal, že na baby nemám náladu, ale potom, co jsem viděl její oči, ty jiskřičky.. No, změna názoru okamžitá. Pak jsem ještě přihodil, že kdyby byla o 20 cenťáků nižší s plochou hlavou, že by z ní byla ideální podložka pod pivo. No, v tu chvíli už jsem si myslel, že mám po sranděl, jen jsem čekal, kdy mi jedna přiletí, ale ne. Jen další lichotky . Potom mi řekla, že jí kamoška řekla o mě a moji bývalé, že prý by jí úplně potěšilo,kdyby ji kluk odporsil na kolenou, že to se snad už ani nestává. Já byl v tu chvíli naštvaný-ona o mě ví všechno a já o ní tak málo! A šťastný zárověň-takové lichotky, taková kvantita, to už jsem dlouho neslyšel. pka mi kámoška řekla, o té holce, její příběh. No, na závěr mi řekla, ža tahle holka je ze zlata-což jsem sám později pochopil a že bych "do ní" měl za každou cenu jít, že mi ji jen doporučuje..
To se nedá, je to už týden a současně jako včera. Suprové. Druhý den na stavbě, šalovali jsme /příprava na betonování, pěkně na sluníčku stloukat desky../. Moje zažívání bylo trošku pohnuté, ale pořád jsem na ni myslel, že bych se měl omluvit, za to, co jsem řekl, atd. Měl jsem v telefonu její číslo. Říkám si, že jako bych jí měl napsat,ale zase - co ji napsat? "Ahoj, já jsem tvůj opilý snoubenec, ze včerejška?" - to ne. Tak jsem přemýšlel, až jsem něco napsal. Neodepsala. Moje úvaha byla jasná, že jsem v pr.. po tom, co jsem jí řekl. Ale tak, řekl jsem si, že ji napíšu mail. Napsal jsem, kdy pojedu domů na kole, že pojedu kolem ní.. No, co myslíte? Baby zlaté, ona tam byla! Spolu s ní i naše společná kamarádka a ta řekla "a co už spolu chodíte? .. No nebudu rušit hrdličky, já idu." Když jsem jel kolem ní, byly možná tak 4 hodiny, pak už jsem jen sledoval vlak o 6 jak ide dolu. Tož jsem řekl, že to nemá cenu, že pojedu až zítra. Pak jsem šel domů. Doma jaké překvapení? Já dal baton an rozeklý asfalt,takže bílé tričko na kolo na zádech celé od asfaltu, ještě dneska jsem to zkoušel sádlem sundat,ale ty hnědé fleky budou asi navždy.. Večer jsem ji napsal sms, jestli by nešla ven, až bude mít čas. Pak jsem byl nedočkavý na odpověď. Až potom, někdy kolem 10 večer přišla sms z netu, že nemá kredit a že teda má volno, jestli půjdeme ven.
Kurnik, já jásal! Nemohl jsem ji to napsat(musím být přeci tvrďák,ne?), tak jsem jen napsal, že jí půjdu naproti.. Ty jo. Procházka až někde do půl druhé do rána. Přenádherné... Ono, to se nedá ani popsat. Jsme šli, sedli na stavbě do sklepa na cihly, povídali si a mě jen pomalu odkapávaly slzy štěstí . Dovedete si představit, že by se všechna krása hvězd na obloze soustředila do jediného místa? Že ne? Tak potom bych Vám přál vidět její úsměv a přivírající se oči. Jsem neměl slov. Prostě luxus, nepopsatelná krása.
Potom o půlnoci zhasly všechny lampy-jsem čuměl,ale tak, jsme na vesnici,žejo .
A Ona už musela domů. Potom řekla něco, co mě úplně zarazilo, zeptala se, jestli budu tak hodný a odprovodím ji domů.
Kura, tož kde to jsme?! Holka aby se zeptala kluka, jestli ji v půl druhé odprovodí domů po tmě? Jasně, že jo!! Tak,ale prohodil jsem pár hlášek typu, že musí pak semnou zpátky, že se budu bát atd..
Jsem jí ještě skočil do chalupy pro mikinu ať si dá, protože byla zima a já se nemohl dívat na to,jak se klepe zimou a říká, že to je dobré.. Tak jsem ji odprovodil a před její brankou mi řekla, "Vidíme sa budůci týžďeň?". Jejda, jasně, že jo!
Takže tak. Co myslíte, kam jedu zítra? Ano, ano Já blbec jedu na kole 80kiláků na Slováky, kvůli holce, o které ani nevím,jestli vůbec půjde ven..(můžu jet vlakem, ano, ale když pojedu na kole, bude to stylovější,ne? Pokud teda dojedu,žejo .. Ale jo, dojedu, otázka kdy, když budu vyrážet tak ve 3-4.. ). Už jsem takhle párkrát jel, jenže to jsem trénoval, teďko vůbec,takže to bude zajímavé,ale každopádně, chci přijet.
Asi jí o tom ani nenapíšu. Jen ji pak napíšu sms, ať za 5 minut vyjde před barák, že přijedu(snad bude doma a bude mít čas a nekopne mě do zadku).

Dneska má narozky. Tak jsem jí napsal na icq, ať si nemyslí, že ji popřeju na icq. Že chci zažít znovu ten pocit, kdy se ji zadívám do očí a příjdu o slova. Asi si napíšu, co jí popřeju, protože její krásný pohled, .. to nevymyslím asi ani ahoj .

Sice nepůjdu na brigádu-už jsem tam nebyl tak měsíc. Si o mě beztak ta chudera myslí, že jsem flákač, když mám tolik času, ale rozhodněte se, kam jít? Za ní, nebo do práce? Hmm.. Volba je jasná/ikdyž v pokladničce se pomalu zabydlují pavouci - hlavně, že si ji sem chci dovézt příští týden na pizzu,že Ony ty Slovenky stále mají prču z mojeho města, že Žihlavové mesto-už asi i víte,odkud jsem,co?/. U babi aspoň pomůžu srýcovi na stavbě a večer, možná, se půjdeme zase jednou projít. Brigáda počká na přespříští týden.

Jen si říkám, doufám, že si tehle nepřečtě. Bych vypadal zas jak hadr na vytírání pohlady


Lolka:
Básnička je suprová,neboj Někdy tayk kutím básničky, naposledy asi před měsícem, ale jaksik někdy se povede,někdy ne. Před dvěma rokama jsem bývalé psával. Teďko už bych to neudělal. Teď už jen sem-tam, "za odměnu".

A ty kola , teďko bych chtěl být Váš partner To by se jezdilo..

takže zatím papa a potom napíšu,jak se vrátím, možná i dříve. Vůbec nevím, na jak dlouho tam budu a hlavně, co budu dělat. Když ona je tak zaměstnaná, že i na icq ji vidím jendou za den na 5 minut. Já doma a co mám dělat? Mám to zaplé, hozený away a ona mi napíše, že jsem závislák. Dobře, možná trošku jo. Alu nechce se mi do práce s tím, žepůjdu na jeden den, to by vypadalo blbě,ne?
Lakysek
lolka
| 17. 8. 2009 00:02
Díky za uznání, kéž bych někdy sama něco takového vytvořila, ale aspoň vím, kde hledat a to je někdy důležitější .
Jsme ráda, že se ti taky nelíbí ve předu, ale když to máme tak dobře obhájené, tak to abychom zapracovaly obě na stylu jízdy .
Saba1, Loose
Lakysek
| 16. 8. 2009 19:50
Saba1:
Jee, to je jak z nějakýho filmu. Hlavně že jsi tedkom spokojená

Loose:
Tak hlavně že ti dovča aspoň trochu zvedla náladu Jinak děkuju za vysvětlení s tím kolem Jsem vždycky hrozně nerada jezdila jako první, bo to bylo provázeno řečma typu, že na mě musí dávat pozor, aby se mi něco nestalo nebo aby mi neujel No a když sem začala stávkovat, že první nepojedu, tak dělal přede mnou takový blbosti, že sem se bála, aby ho nesrazilo auto, takže sem nakonec jela jako první dobrovolně
Ale jak písala Lolka, měli bychom se tu začít bavit trochu víc pozitivněji Jinak ta Lolčina básnička fakt nemá chybu
Loose
lolka
| 13. 8. 2009 23:07
Jezdím vzadu i ve předu, asi si mě prohlíží ze všech stran . Je to milé, co jsi napsal, já měla opravdu pocit, že ho to se mnou nemůže bavit, díky.

Ale co mě stále mrzí, že jsi opět nenapsal ani řádku o "mé" básničce. Ještěže mám aspoň Sabu1.

Určitě zase napiš, až si najdeš chvíli, máš to dost rozlítané
Lakysek, Lolka
Loose
| 13. 8. 2009 11:19
Ahoj holky, tak jsem zpátky z dovči . No, zpátky, včera jsem večer dojel. Ani nevím jak, porstě jsem sednul na kolo a jel se projet, nejel jsem na nějaké určité místo, prostě jsem jel, abych se "dorazil" a doma jen lehnul a spal. Ale co se nestalo, nějak jsem projel okolo jedné zmrzky, kde jsme spolu chdívali. A nálada byla ta tam.. Cesta zpátky, to jsem na sebe vylel litr vody, abych se vzpamatoval, dojel domů, lehnul, slzy mi opět tekly proudem. Dneska zase odjíždím, tento krát ke strýcovi na stavbu, něco pomoct. Jsem chtěl jet na kole,ale to bych vyjel ráno v 9 a dojel možná na oběd. V takovém počasí.. Ne, děkuji. Takže asi za hoďku a půl mi jede vlak, sednu na něj a pojedu pryč.

Jinak na dovolené jsme byli ještě s dvěma kámošema na Slovensku v Tatralandii. Jsme byli ubytovaní u jedné rodinky, v baráčku, takoví příjemní starší lidé. Jenže jak my jsme se styděli, když jsme z auta vynášeli věci do pokoje Vynesli jsme batožinu a potom nosili piva (58piv + 3 vína + vodka). Se nás ptali, že "Na jak dlouho taky budete?" a my "Tak dvě noci, kým to vypijeme.." . Jsme ten den ještě jeli to té Tatralandie, pohoda tam. Až na ty ceny(vstup 15euro, pivo tam vychází na 40-50Kč. No děs..) Ale ty tobogány, ty atrakce, luxus. Jsme si nakonec rochnili v termálu, voda 38, vzduch 19*C. To byla prča. My tam takoví tři blázni. Ležímče v té horké vodě a jen na sebe "Chro, chro..." Měli jste vidět ty obličeje těch lidí tam . Ti Poláci, "slušní Češi", takoví ti lidé, co se chvají "jakože na výši..", jak od nás odcházeli, že jsme prasata. Takový úlet. Ale co, vždyť nás tam nikdo nezná, takže jsme si to užili do sytosti.

Večery u mě byli ve znamení vymívání myšlenek na ni. Oni dělají tady v jedné továrně u pásu a trochu jim to vlezlo do hlavy,no. Jsme tak seděli a oni pořád na mě, že "tu normu dáš, 12piv! Dáš, jinak spíš venku!". No prostě pánská jízda.
Druhý den pršelo, tak jsme jen leželi, pak jsme si zajeli na oběd do Ružomberka a potom leželi a pili a pili.
No, dovolená, jak má být. Ikdyž pravda, jeden večer jsme se tak nějak zasekli a všichni jsme jen nadávali na vztahy, baby.

Jo a přišla mi pozvánka, od sestry, že mě zve na Ibizzu. Na 4dny až týden. Že ubytování mi zajistí(hotel na pobřeží..), jídlo = švédské stoly.. Jen ta letenka mě trápí, penízky z brigádek už se rozkutálely,jaksik, ale tak nějáká snad bude, potom bych ukecal rodiče a možná bych letěl. Lidi, já bych poprvé v životě letěl a na Ibizzu! No LuXuuuusSsss

Jo, ještě, co si vzpomínám, matně, jsem chtěl dodat pár věcí k tomu, co jste psaly..

Lolka:
Že ho brzdíš na kole. Hele, ono, no, neměl bych Ti to možná říkat.. Ale všimni si pár věcí:
Jezdíš většinou před ním, že, asi? Hmm.. Víš proč? Protože ono je to tak krásný pohled.
A potom. Když s ním někam jedeš. .. A usmíváš se .. Všimni si potom těch pohledů jiných cyklistů, co Vás míjejí. Jak se dívají, stylem "Kurňa, to je šťastný muž, tak krásná žena a jezdní s ním i na kole.". Otoč se někdy a podívej se na přítele.. Uvidíš pohled, blažený úsměv, který bude říkat, něco ve smyslu "Chlapi těď čumte! Celý svět! Dívejte se na to nádheru, co jede předemnou, jaká krása! Jsem ten nejšťastnější člověk na světě a všichni mi závidí!" Srdce mu při těch pohledech jiných cyklistů jásá! /To ti můžu garantovat z vlastní zkušenosti /
No a co já miloval.. Když jsme projížděli nějákými opuštěnými místy a Ona už nemohla, tak jsme zastavili, spočli. Jen tak seděli, objímali se a dívali se na sebe. Cítil jsem ji vedle sebe a věděl, že je má, JEN MÁ. Ty chvíle, to jsou jako střepy v hlavě, teď už jen.. Tomu se říká krása cyklistiky s přítelkyní. Tyto věci, to je k nezaplacení. Takže jezdit s přítelem, jezdit, jezdit a jezdit! A to že ho brzdíš. He he.. To je to nejmenší, to mi věř!


Lakysek:
Ach jo.. Teďko to bude smutnější..
Opět o mluvení.
Jak jsi psala, že Tě někdy něčím tak dostal, že jsi byla smutná, zamlklá, tak pak doloval v čem byla chyba, co udělal špatně... Ono, tohle jsem zažíval i já. Pořád, skoro co druhý den. Vím přesně, o čem mluvíš a ještě líp si umím představit, jak se cítil Tvůj přítel..
Já ji taky málokdy vyčital její chyby. Řekl jsem si v duchu "Podívej se na to, co děláš Ty jí, jak se k ní chováš a potom se odvaž jí vyčítat takovou prkotinu!". Tak jsem její chyby nekritozoval. Nikdo není nezchybný. A když jsem ji o nějaké její chybě řekl, přesně jak říkáš. Zůstala zamlklá a já to z ní doloval. Jenže ono bylo to tak nepříjemné.. Věděl jsem, že je to moje chyba, že to já to způsobil, ale odčinit to bylo tak těžké. Proto jsem Ji potom její chyby už nevyčítal, nemluvil o nich. Ano, samozřejmně, když jsem jí řekl, jakou dělá chybu, snažila se ji napravit. napravila ji a já si potom ani nevím jak našel zase další chybu.. No, ale když ona řekla mě o mojí chybě, snažil jsem se zlepšit. Ano, zlepšil jsem se. Ale sám jsem potom viděl, že po nějaké době tu chybu dělám zase.
A tak jsem dospěl k závěru "Nikdo není dokonalý, vzláště pak já ne. A to, co já dělám Ji. To jsou tak hnusné věci, že prostě ty její chyby jsou vedle toho maličkosti, prkotiny. Proč bych jí je tedy měl vyčítat? Když ji právě pro tyto její chby miluju!! PROTOŽE JI MILUJU TAKOVOU JAKÁ JE a ne proto, aby byla taková jakou ji chci mít já!!" Asi takhle nějak jsem si to odůvodnul.. Možná to zní celé šíleně, ale prostě, já věděl, že když jí povím o její chybě, ikdyž budu vědět, že já mám tu samou chybu, ne-li větší, že Ji tím akurád naštvu, že bude zase zamlklá a smutná. A to přeci nechci
(A Teď jsi se prozradila milovaná markétko! Že jsi tam ty! Na tom druhém konci drátu?! )

Teď, když jsem to napsal si řikám, že možná jsem jí o těch chybách měl říkat. Ale jak? Měl bych na to srdce,když bych věděl, že ty samé chyby mám já? Sám si i odpovídám, že ne. Neměl bych to srdce.
Stejně jako teď nemám srdce na to, říci, že mě podrazila. Nemám srdce říci to, co mi kluci říkali, že si musím říct, že je, ne, to ani nenapíšu. Řekl jsem jim, ať mi to samé řeknou o jejich bývalých. Myslíte, že to dokázali? Ne. když jednoho holka podváděla dlouho a rozešla se s ním stylem, že za ním přišla s tím novým. On na něj hleděl a ten "nový objev" mu řekl "Teď mě zmlátíš, co? A před ní?" a kámoš na to "Ne, proč? Jen ti povím, jaká je to skvělá holka a aby jsi se k ní choval hezky. Měj se.". Rozdíl je v tom, že on tu holku už potom neviděl a ona se mu už neozvala. Přešly tři roky a ten kluk už má jinou a je s ní šťastný.
Pak jsme chvíli seděli a mlčky otevřeli další pivo..

saba1:

Moc krásný příběh. Smutný,ale o to krásnější. Taky mě ro napadlo, ji poslat písničku,ale to by stejně nikam nevedlo. A hglavně v mém věku, žejo. Kolikrát už jsem slyšel názor, že v mém věku bych měl vymetat diskotéky(netančím, spíše mám raději posezení u čepovaného piva) a baby, ale nevím. Uvidím, možná časem..


No, teda, psaní tohoto přízpěvku se mi protáhlo, se dívám na hodinky, no, pomalu povalím.
Doufám, snad, že jsem Vás těmito mými názory nezklamal a možná ještě někdy odepíšete.

Tak já teda valím na ten vlak, ještě naházím do baglu monterky, trika,atd a jedůůů. Mějte se zatím krásně. Ahooooj A ještě jendou díky za pomoc! Snad i já jsem Vám možná malinko pomohl. To bylo pozitivní. Protože by to znamenalo, že ten vztah mi přinesl i pozitivní věci, ne jen ty depky teď. A já jsme mohl pomoct, poradit. A jak se říká, tento pocit je jeden z krásnějších. Nejkrásnějších ne, tam u mě spadají jiné pocity(kupodivu ne ***. Po tomto vztahu a hlavně v jeho průběhu jsem si uvědomil, že *** je třešnička na dortu. Ale pokud ten dort není, je to jen třešňa, nic víc, nic mín..)

Takže ahooooj, se ozvu možná,zase zítra. Víte jak to semnou je
Saba1, Loose
lolka
| 11. 8. 2009 15:19
Děkuju za reakci na básničku, taky mi imponovala , musela jsem se o ni s vámi podělit .
Tvůj nešťastný rozchod je asi i trochu podobný tomu rozchodu, který prožívá právě Loose, jenomže ty už víš, že láska kvete v každém věku a můžeme potkat kohokoliv, kdykoliv a to je na tvém příspěvku velmi trefné a myslím, že máš co říct. Loose, zapíš si to!!!
jééé,
saba1
| 10. 8. 2009 08:10
sakra těch překlepů.....omlouvám se, ale snad nevypadám jako trubka...
Lolce
saba1
| 10. 8. 2009 08:09
Ahoj, nechtěla jsem se míchat do tématu, ke kterému nemám moc co říct, ale k básničce, to říct mám co... a to, že byla skvělá!!! Hned jsem si to přepsala, to prostě nemá chybu... jojo, chce to mluvit o nčem trochu jiném... ale zae je pravda, že každý prochází těmi zázemi jinak dlouho...šok - lítost - apatie - znovuotevření očí - první úsměv jinam - a radost ...tak nějak jsem to měla já, když jsem se s někým, tedy on se mnou, rozešla...ale pozor, může být i hůř... já jsem se po 12 letech rozešla s manželem, a od té doby mám z jeho strany jen jednu fázi - a to nenávist, napadání, urážky a z mé je to jen strach, kdykoliv se s ním mám sejít...

Vzpomínám na mou první lásku, sice to je hodně dávno, ale člověk si pamatuje... chodila jsem s ním tři roky...A on se se mnou rozešel...dva měsíce jsem mu volala, psala(tehdy ne sms, ale dopisy), čekala, až zavolá.... po dvou měsících jsem to vzdala....začal se kolem mně motat někdo jiný....a v tom okamžiku se ten bývalý chtěl vrátit... zrovna jsem měla svátek, tak mě překvapil, když jsem špa z práce...pozval mě k jeho rodičům - oni mě měli docela rádi a já je taky... ale já jsem byla ve fázi apatie, skoro vzdorovitosti - a tak jsem nechtěla. trvalo to asi další dva měsíce, než to vzdal....A řeknu vám, že pak jsem toho docela litovala, ale nešlo to vzít zpátky. Vdávala jsem se a on se za pár týdnů ženil...Bohužel ani jedno manželství nevydrželo...Chvilku jsme se vídali, teď už za jiných okolností, pak to přešlo.A po hodně dlouhé době jsem v noci poslouchala rádio, běžely tam tenkrát vzkazy poslané do rádia, a oni to tam četli.... a byl tam vzkaz pro mě...že jsem stejně byla to nejlepší, co ho potkalo a nikdy nepřestane litovat, že se se mnou rozešel...Věděla jsem, že to je pro mě, uvedl i jména a dobu, jak dlouho mě neviděl...Obrečela jsem to, ale život jde dál.Mohla jsem být s člověkem, kterého jsem tenkrát nade vše milovala. Ale upřímně přiznávám, že láska kvete v každém věku a někoho, koho budeme milovat, taky potkáme...
Ještě něco
lolka
| 9. 8. 2009 21:48
Mohli bychom si začít povídat o něčem pozitivním, třeba, co ta moje super básnička, nebyla na ni žádná reakce.
Já se tě tu snažím rozptýlit a ty jsi zabraný do té svojí minulé slečny. Začneme trošku od jinud a budeme se tu trošku bavit pozitivněji, šlo by to?
Loose
lolka
| 9. 8. 2009 21:46
Proč ti tohle dělá?? Ona neví, co ti to dělá, nemá s tím takový problém jako ty. Ona neví, že když ti napíše, jsi v tom zase. Myslím, že se něco dozvěděla od někoho, komu jsi se svěřil, bohužel, a proto ti napsala. Ona se ti vyhýbá ze stejného důvodu jako ty jí, jen z jejího pohledu, aby ti neublížila, nemyslela to zle. I když trocha nenávidění by ti opravdu pomohla zapomenout.
Tak jak tě lehce odbývá, mám z toho trošku ten pocit, tak je mi víc než jasné, že potkáš někoho, kdo si tě bude víc vážit a na koho budeš myslet ještě víc než na ni. Neboj, přebolí to, ale velká láska se nezapomíná. Jen musíš věřit, že přijde ještě větší .

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
jirinaova
18. 4. 2024 15:58
70244
helena.07
18. 4. 2024 11:55
11784
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video