Výtok - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

výtok

Diskuze

anonym
| 29. 1. 2016 17:08
Dobrý den
Už 2. den mám výtok z pochvy s trochou krve jako při krvácení z nosu. Nijak to nepálí. Právě jsem prodělala mononukleózu.. Nikdy jsem nic takového nestalo.. Doufám, že mi někdo pořadí
anonym
| 11. 1. 2014 11:28
Kvasinková infekce a plísně
http://www.fcc-club.cz/…finclub/0/0/2/82
ivulka7410...
| 2. 9. 2012 17:33
Dobrý den, chtěla bych poradit. Včera jsem měla první pohlavní styk (je mi 15) s ochranou ale nebylo to dlouhé byli jsme vyrušeni.Bolelo to a nevím jesik mi ji protrhl nebo jen natrhl.Dnes od rána mám hnědý výtok bez známek krve a nevím co to je? Kondom nebyl poškozený. Mestruaci mám mýt cca za 2 týdny. Poraďte prosím...
anonym
| 16. 8. 2012 16:47
Ahoj holky,výtokem trpím už od svých 13 let,je mi 18..Na netu jsem četla,že na výtok je dobrý FEMIGEL,ale vůbec mi nepomohl.Co stím?
anonym
| 22. 6. 2012 16:14
Ahoj holky, dneska jsem byla na gynekologii, vše OK, prý jsem zdravá. Ale pak jsem zjistila po několika hodinách, že mi začal výtok, takové to špinění před menstruací. Menstruaci mám dostat ale až příští sobotu. Co s tím? Je to důvod k panice?
anonym
| 23. 4. 2012 19:11
Co takhle zkusit laktobacily na pročištění organismu?

Mám taktéž problémy s výtoky a také pocit, že je to právě především z krabicového "mléka" a nebo také možná i ze sladkostí, světlého pečiva.
Jinak co se kyselých mléčných produktů týče, tak ty jsou právě výborné na očistu trávicí soustavy a to právě kvůli těm laktobacilům.
Těch však například v kefíru najdeme velmi málo, proto se dají koupit bacilky v tabletkách, kde je X milionů různých kmenů těchto laktobacilů.

Když jsem tuto očistu prováděla, citíla jsem se lépe...celková imunita těla se zlepšila...ale je potřeba toto nejspíš provádět častěji.
-výtok se po čase zas vrátil.

Možná by byla i dosti účinná kefírová houba...je tomu hodně dlouho co sme ji měli doma, ale opravdu dobře chutná a osvěží - pročistí skvěle.

Máte zcela určitě pravdu, že se v dnešní době těžko chemii vyhneme a právě především v biopotravinách - ty se jako BIO jen tváří, ale mají v sobě většinou více chemie nežli běžné potraviny...

Pokud bylo myšleno biopotravinami právě pěstovat si své, tak to je jiná...

Všeho s mírou a taky láskou a ono si s tím tělo nějka už bude muset poradit.
anonym
| 21. 8. 2011 17:20
ahoj, výtoky trpím už od první menstruace. Nemám svědění a výtok je průsvitný bez zápachu. Vím, že je to přirozené před menstruací a při ovulaci, ale já ho mám neustále, sice ne silný, ale je tu.Vadí mi to a nedokážu si s ním představit ***.
výtok
Naty01
| 9. 1. 2010 10:16
Ahojky všem=) chtěla bych se vás zeptat...před třemi dny mě skončila menstruace měla jsem tedy 7 denní pauzu tudíž jsem nebrala HA ve středu mi menstruace skončila a prášek jsem si měla vzít až v pátek a ve čtvrtek mě začal žlutý výtok který nesvědí jen lehce zapáchá nevíte co to muže znamenat? nedávno jsem prodělala zánět pochvy a gynekolog mi na to předepsal slotrimazal ale svědilo mě to i pálilo tohle jen jen žlutý výtok nic víc muže to souviset s tou menstruací? nebo to muže znamenat něco jiného
Adka
thery
| 7. 7. 2009 18:34
Adko, tak to rozhodně neni dobrý, myslim, že by sis měla zajít k doktorovi...to už by chtělo každopádně léčbu! A vůbec neni dobrý tolikrát denně se koupat, to už je extrém...
Ahoj
Adka
| 7. 7. 2009 13:30
ahojky mam takovi mensi problem : dost mne to trapi protoze mne to nebavi koupat se i 10 krat denne ja se vikoupu a hned zemne dou vitoky a jsou moc hnusny ale porad neprestava to chtela bych nejakou radi dekuji
citron a jogurt
Sosek
| 1. 4. 2009 23:22
Ahoj, podělím se s váma o svůj tip: Preventivně proti kvasinkovým a jiným infekcím pochvy platí jogurt a citrón...ovšem ne jíst. Ehm, jaksi na prst a dostat ho dovnitř do pochvy co nejhloubš. Měla jsem s infekcema dřív dost problémy a dlouhodobě nic nepomáhalo. Až tohle. Po každém styku buď jogurt nebo citrón a když cítím, že by mohlo být zle (svědění), tak 2x denně na prstík citrón. Nebo, kdo je cimprlich, tak citronovou vodu do stříkačky a výplach. Opravdu to funguje mě i všem mým kámoškám. Dřív tak 2x do měsíce problémy, teď už skoro rok v pohodě
gynekologové
Kloa
| 25. 3. 2008 17:21
S gynekology je to těžko. Moje známá chtěla tu nejlepší péči, taky hlavně kvůli miminka a tak šla do gyncentra, kde si vlastně za každou prohlídku platí navíc a nebyla moc spokojená, čekala od toho víc. Když se na něco zeptala, tak ji připadalo jako by tu doktorku obtěžovala, prý ji odpověď vždycky tak odsekla, tak se pak už raději na nic neptala, jen na ty nejdůležitější věci. V komunikaci mají hold někteří lékaři ještě dost velké mezery Nedávno jsem se setkala s moc příjemným doktorem, byl sice jiného oboru, ale odpověděl mi na cokoli jsem se ho zeptala, bez pohnutek, že ho tím obtěžuju, pokaždé se ještě zeptal jestli mám nějaké otázky, apod., tak si myslím, že by to mělo fungovat všude, zvlášť když jde o zdraví.
gynekolog
Lulu89
| 25. 3. 2008 12:04
Tak to ti věřím, že to byl hrozný zážitek..
Na doktorovi opravdu hodně záleží..
Teď toho mojeho ještě nějak zkousnu, přece jenom chodím většinou jen na preventivní prohlídku jedenkrát do roka..
Ale třeba někdy v budoucnu, když budu chtít mít mimčo, určitě budu hledat někoho milejšího..
iruli
saraes
| 25. 3. 2008 11:44
ja mam ten samy problem jako iruli, ale HA nepouzivam takze taky nevim cim to je. nevite nekdo o co muze jit?diky!
Iruli
angelwoman
| 22. 3. 2008 19:28
A nemůže to být třeba jen špinění? Jako že slabá menstruace-třeba když začínáš brát antikoncepci, apod. tak to dělá... Ale výtok by jinak být hnědý opravdu neměl
Výtok
Iruli
| 22. 3. 2008 19:11
Chtěla jsem se zeptat mám asi 2 dny výtok takový hnědý.... a čas od času kapka krve... Nevíte co by to mohlo být? děkuji za odpověd..
lulu
Dedeckova
| 21. 3. 2008 00:33
Teda s tou plisni to je sila Tohle by si doktor dovolit fakt nemel. Neprijemnou prodavacku clovek zkousne, ale aby se takhle choval gynegolog, to mi prijde desive.
Lulu
angelwoman
| 20. 3. 2008 20:57
Tu emulzi používám taky
Já mám s chlapy-gynekology rozdílné zkušenosti...Jednou jsem měla nějaké problémy-nevědělo se jestli to je slepé střevo nebo ledviny a poslali mě na gynekol. vyšetření do nemocnice, aby se vyloučil gynekol. problém..Přijal mě od pohledu nepříjemný obtloustlý doktor (sakra, nemají mít gynekologové štíhlé ruce??!! )..Hned na začátku na mě vyjel, jestli jako nejsem těhotná, tak jsem řekla, že teda jako nejsem a on mě přejel očima a prý: no, uděláme radši těhotenský tes Připadala jsem si jako nějaká pubertální 17, kterou někdo omylem zbouchnul a ona o tom ani neví Samozřejmě byl tes negativní tak mi pak řekll ať se se v "kabince" svléknu..byla to vykachličkovaná kóje bez pořádného závěsu a pak jsem musela jít polonahá přes velkou místnost ke křeslu, kde mě beze slov a velmi nešetrně až bolestivě vyšetřil..pak mě poslal na ultrazvuk, kde jsem musela přejít z jedné ordinace do druhé jen v kalhotkách!! Po celou dobu byl nepříjemný a byl to pro mě dost hrozný zážitek, na který nerada vzpomínám
A pak jednou byla moje doktorka nemocná a vzal si mě na prohlídku její manžel-byl moc příjemný, pohodový, taky vtipkoval, ale tak normálně, povídal mi o všem co dělá-prostě navodil pohodovou atmosféru, ve které jsem neměla strach se na něco zeptat-prostě jsem ho hodnotila velmi kladně Takže je to fakt různé...ale od voustaých malých obtloustlých gynekologů se už držím dál - to byl fakt otřesný zážitek
angelwoman
Lulu89
| 20. 3. 2008 15:46
Tak jsem si dneska koupila emulzi Lactacyd femina.
Asi je gynekoložka žena vážně lepší, já chodím ke gynekologovi, ale on si ze všeho dělá srandu, beztak se do nás žen tak nedokáže vcítit..
Ze ségry si prý dokonce utahoval, jestli doma nemáme plíseň, že má pořád tu kvasinkovou infekci..
A mně taky akorát vylekal..
Děkuju za rady.
Lulu
angelwoman
| 19. 3. 2008 17:08
No, jasně obyčejný bílý jogurt, který si tam dáš a necháš třeba přes působit-doporučily mi to babské rady a i gynekoložka Jinak já také občas použiju slipovou vložku, přece jen ten pocit mokra není vždy úplně ok, ale nějak zvlášť to neřešílm, je to přece naše součást, že? Ty sprchové gely bych určitě už nepoužívala, můžeš si s tím hodně uškodit-mě stačilo vykoupat se ve vaně, kde jsem se mydlila sprchovým gelem a už to bylo..
Určitě si kup nějakou kvalitní intimní emulzi, ale i tady platí-čím míň tím líp. Nepoužívat jí hodně, jen pár kapek na umytí, nedrhnout se a hlavně se nemýt uvnitř Pak by mělo být vše ok
angelwoman
Lulu89
| 19. 3. 2008 11:51
Bílý jogurt? tak to vyzkouším Mně taky nic nesvědí, nebolí, má normální konzistenci..jenom je to ve větším množstvíobčas to obtěžuje tím mokrem na kalhotkách..poslední měsíc jsem kvůli toho nosila slipové vložky.
možná jsem si uškodila, když jsem se mydlila obyč. sprchovými gely, když jsem neměla intimní emulzi..protože třeba po milování to nejde důkladně vymýt jen vodou..
už to raději nebudu dělat.
Kvasinkovou infekci jsem taky jednou měla, je to fakt nepříjemné.taky jsem měla nějaké tabletky a krém a zabralo to.
LuluT
angelwoman
| 18. 3. 2008 21:33
Tak, tak..měla jsem teď kvasin. infekci, která se neustále opakovala a nemohla jsem se jí zbavit, takže jsem si koupila tu tabletku a taky krém pro partnera a zatím musím zaklepat (klep, klep ), že je vše v pořádku. Výtok mám pořád, ale ten zdravý a normální, nic mě nesvědí, nebolí, atd. Snažíms e ale tu chemii použít fakt jen v nejkrajnějším případě, jako prevence se mi osvědčil třeba obyčejný bílý jogurt - jíst i použít na ona místa Jinak teda si myslím, že určitě ten výtok ovlivňuje i antikoncepce, ale s tím asi moc nenaděláme, pokud ji nechceme vysadit..na druhou stranu, pokud tě ten výtok nijak neobtěžuje, nepálí a má normální barvu a konzistenci, nelámala bych si s tím hlavu
Lulu
Lulu89
| 18. 3. 2008 21:18
Máš pravdu..
já bych se nejraději léčila nějakou přírodní cestou..chci si alespoň koupit kvalitní intimní emulzi, měla jsem teď nějakou z dm, ale přišla mi úplně syntetická..
Jinak já mám taky průhledný výtok , ale poslední dobou byl docela silný, možná to přece jen není v pořádku...Ale ty tabletky beztak nic neřeší..
Lulu
angelwoman
| 18. 3. 2008 20:29
Lulu, holt žijeme v takové době-nosíme upnuté spodní prádlo ze syntetických materiálů, používáme tampóny a ne vložky, koupeme se vaně plné dráždivé pěny do koupele, nezdravě jíme - spoustu cukrů a sladkého, atd. atd. Vše souvisí se vším a často se to projeví právě zde, protože je velmi citlivé prostředí na jakoukoli změnu. Sama na to hodně trpím..slabý průhledný výtok mám pořád, ale je normální-nikdy mi na to gynekolog nic nenapsal-to má přece každá žena, jen to normální fyziologický jev...Ale nejsem gynekolog samozřejmě, jenže někdy se prášky předepisují na každou blbost a doktoři s pacienty nemluví...
výtok
Lulu89
| 18. 3. 2008 20:01
Dneska jsem byla u gynekologa, říkala jsem, že mám průhledný neutrální výtok a hned mi dal nějaké zaváděcí tabletky..

Udělal mi stěry a že si prý mám zavolat, že bysme kdyžtak nasadili nějakou léčbu..Prý je tam větší počet bílých krvinek, ale nemusí to ještě nic znamenat.

Ptala jsem se, jestli má nějaký vliv to, že jsem zrovna nemocná (bolí
mě v krku a měla jsem teplotu) a tvrdil, že ne..Zdá se mi to hodně
divné, protože všude se píše, jak se to tam všechno při oslabené
imunitě mění..

A ještě divnější se mi zdá, že se na nic moc neptal, jen mi prostě dal ty tabletky..

Ale stejně si myslím, že je to kvůli antikoncepce..Výtok je průhledný, ale někdy hodně silný..

Nejradši bych ji vysadila, ale nevím, jak bysme to pak s přítelem
řešili..Být pořád ve stresu..s kondomem to není zdaleka takové..
Najednou mám hrozný pocit, že nejsem v pořádku..
Co to tady čtu, tak holky mají s tímto velké trable..
čím to je? Antikoncepcí, životním prostředím, mýdly, stravou?
Sestra má už několik let kvasinky a nic jí nepomáhá, přijde mi, že to snad je zázrak , když to tam má holka všechno v pořádku
výtok
angelwoman
| 10. 11. 2007 16:10
Výtok může být přirozený, ale s pupínkama bych hned letěla ke gynekologovi!
výtok
Andry
| 10. 11. 2007 14:03
Ahoj,nemáte prosím někdo zkušenost s tmavým žlutým výtokem z pochvy?Bohužel ho teď mám pořád,navíc mě ještě trápí bolestivé pupínky na povrchu pochvy. Děkuji za odpověď.
tantum rosa, antikoncepce
miri
| 17. 8. 2007 13:12
Ahojky.
V týhle diskuzi jsem poprvé a tak budu reagovat na různý její části.
Co se týče výtoků, jsem na tom stejně, trpim na to jak pes. Výplachy tantum rosa jsou super, je to taková dočasná úleva, nicméně skvělá, doporučuju.
Jinak po vysazení antikoncepce jsem neměla cyklus asi 2 roky, ale nevzdala sem to a upravilo se to, teď šlapu jak hodinky bez toho aniž bych se ládovala hormonama.
Mimochodem i ty výtoky se mi výrazně zmírnily po vysazení antikoncepce. O zvýšený chuti na *** ani nemluvim
Musela jsem ale změnit doktorku, protože ta první byla krá..
Chtěla to řešit znovu nasazením antikoncepce, přesto že se m jí rázně říkala, že jí brát už nechci.
Takže pokud máte pochybnosti, nebojte se utýct jinam a říct špatný doktorce pá pá
výtok
rojana
| 4. 8. 2007 14:56
Děkuji moc za rady, vyzkouším
výtok
anonym
| 3. 8. 2007 20:00
Zdravím, výtoky, záležitost dosti nepříjemná, já to zažila jen jednou v životě po porodu, ale perfektně mi pomohl Canesten, alespoň myslím, že se to tak píše!!Volně prodejnbý v lékárnách!

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
16. 4. 2024 19:53
11775
Alka...
16. 4. 2024 12:27
70221
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video