Vysazení antikoncepce - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

vysazení antikoncepce

Diskuze

anonym
| 18. 4. 2018 11:45
vysad
anonym
| 17. 7. 2016 22:25
Dobrý den. Nyní už týden trpím hroznými bolestmi hlavy na jedné straně, nevím, jestli to nemůže být migréna. Kdyby ano, tak si myslím, že by ji mohla způsobit antikoncepce Jangee, kterou užívám teprve 2 měsíce. Bolest je nesnesitelná a přemýšlím s vysazením antikoncepce. Myslíte, že by to mohlo souviset s bolestí? Popř. na jak dlouho mám antikoncepci vysadit, aby bylo jisté, že bolest je kvůli antikoncepci?
anonym
| 24. 9. 2015 19:00
Ahoj, chtěla jsem se zeptat zda je možné vysadit antikoncepci na jeden měsíc. Stejně jako slečna jsem zjistila že došlo platíčko a nevím co s tím. Vím že teď je potřeba užívat ochranu, ale i tak. Pokud jsme s přítelem předtím spolu normálně spali, nemůžu během toho měsíce otěhotnět?
Děkuji za odpověď
anonym
| 29. 6. 2013 17:00
Ahoj chtěla bych se zeptat. kvůli dlaze na noze jsem musela na týden vysadit antikoncepci a po tom týdnu jak mi ji sundali už zase beru platíčko, beru ho zatím jen 7 dní a zajímalo by mně jestli jsem pod ochranou nebo ne? když jsem to vysazovala jenom na týden a ted už zase beru. Díky za odpověď :)
angelwoman
Kloa
| 4. 6. 2009 22:31
V tom případě ano I když stejně záleží na četnosti těch milování, ale do stokoruny je toho fakt minimálně, vždyť už jen dvě, tři balení kondomů (záleží na značce) za tu stovku taky vydají a to je jen 6 styků.
No jo, i tady jednoznačně platí, že vše má své klady i zápory
cena
angelwoman
| 4. 6. 2009 15:50
Mluvila jsem spíše o ostatních metodách antikoncepce (kondomy, čípky, pesary, krémy.....), jasně, že existují i levné HA.
cena
Kloa
| 4. 6. 2009 14:33
Ano, i o tom jsem psala. Jinak myslím, že kondomy vycházejí taky ještě docela levně, vzhledem k Pharmatexu.
Nevím proč by ochrana za stovku měla být nereálná představa, já to tak skoro mám a nepřipadá mi na tom nic divného
cena
angelwoman
| 4. 6. 2009 14:20
Jojo, tak cena je hodně relativní, protože mě třeba Pharmatex stojí míň, než mě stála HA na měsíc, takže hodně záleží, co kdo bral/bere za prášky - tzn. kolik stojí No a samozřejmě taky na té frekvenci milování Ale zase když si vezmete spotřebu kondomů....No, prostě je třeba brát v úvahu různé faktory a u každé ženy budou mít jinou váhu
Ale zase mít ochranu za stovku na měsíc je trochu nereálná představa
Kloa
ax
| 4. 6. 2009 13:02
S tím, že "kynu" jsem to trochu přehnala, spíš se mi nedaří zhubnout, když v některých obdobích přiberu (Vánoce, stres). Připadá mi, že před HA se mi hublo lehčeji.
U Pharmatexu mě odrazuje ta cena - kdyby stál stovku, obětovala bych trochu té pohodlnosti a šla do toho.
cena
Kloa
| 4. 6. 2009 12:50
Tak je pravda, že Pharmatex není nejlevnější, za jedno jeho balení mám HA skoro na dva měsíce, a když se někdo miluje hodně často, může se to opravdu hodně prodražit.
Pokud někdo ale HA nepřijal "za vlastní", tak je lepší ji neužívat. S tím můžou souviset i problémy s partnerem - že vůbec neví co HA obnáší. Ale toto je problém komunikace a vzájemné dohody. To je zase jiný problém, který byste si měli ax vyříkat.
Ale není pravda, že se po HA kyne. Pokud se tak děje, tak je něco špatně.
ax
angelwoman
| 4. 6. 2009 12:20
No, tak ono taky záleží, jak častý jak drahou HA bereš, když to cenově srovnáváš

Jinak teda postoji tvého přítele nerozumím Můj přítel vždycky říkal, že kdyby byly pilulky pro chlapy, tak by je bral. A dobře věděl, že HA má také svá rizika a zápory - mluvili jsme o tom spolu. Ale dohodli jsme se spolu na tom, že v tu určitou dobu to pro nás byla vhodná ochrana.
rozumím ti
ax
| 4. 6. 2009 12:13
Ahoj LuLu, úplně ti rozumím. Antikoncepci beru přes rok a taky uvažuju o jejím vysazení (připadá mi, že při ní nemůžu zhubnout a naopak "kynu"), jenomže nevím, co jiné používat.
Příteli je kondom nepříjemný, Pharmatex jsme nezkoušeli, ale ani já sama nejsem z té představy moc nadšená. I když tu nebudu polemizovat o jeho spolehlivosti, tak mi to připadá takové nepohodlné a rušivé a taky je to hodně drahý způsob ochrany (jedno balení stojí 250 Kč, 10 dávek ... to už i ta HA je levnější).
Takže nevím. HA je svinstvo,ale zase je velmi spolehlivá a pohodlná, člověk nemusí při samotném ***u na nic myslet ...
Tak celkově mi přijde, že chlapi jsou v tomto sobci. Kdyby do nich samotných někdo rval hormony, to by se určitě bránili, ale od žen to očekávají. Můj přítel je fajn,ale pravděpodobně si myslí, že HA je neškodná lentilka, kterou mi doktor dává zdarma...
Lulu
slunko
| 4. 6. 2009 06:27
Lulu, diskuse o tomto je založena v sekci Zdraví a nemoci (tam, kam jsi i tuto sama uložila) - mrkni tam, protože tam je celá problematika probrána ze všech stran, určitě tam najdeš odpovědi na všechy otázky, na které se tu ptáš. Kdyžtak písni tam, pokud tam něco nenajdeš ať tu zbytečně neduplujeme.

Jinak po skoro 3 měsících bez HA se cítím dobře, je to určitě pozitivní rozhodnutí ji nebrat (pro mě).
vysazení antikoncepce
Lulu89
| 3. 6. 2009 23:48
Ahojky,

vím, že se tady už tohle téma probíralo, ale nějak jsem tu diskuzi nemohla najít..

Rozhodla jsem se na měsíc vysadit antikoncepci, protože jsem zjistila, že už nemám další platičko a tak jsem si řekla, že taky vyzkouším, co to se mnou udělá, jak tady někde psala angelwoman. a opravdu, samé příznivé změny..

Zhubla jsem asi 3 nebo 4 kila, přestože jím úplně stejně, zmizela mi celulitida a pociťuju takovou větší harmonii těla.. Bála jsem se , že nedostanu menstruaci a už jsem chtěla jít ke gynekologovi, protože už je to skoro dva měsíce.. ale nakonec se dneska dostavila, takže jsem opravdu ráda, že se s tím tělo už vyrovnalo a menstruace přišla sama od sebe. Pleť se mi taky nezhoršila a mám pocit, že menstruační bolesti jsou ještě o něco slabší, stejně tak i menstruace.

Po tomhle všem se mi vůbec nechce znovu hormony brát..
na druhou stranu si nedovedu představit, že bychom se pokaždé milovali s kondomem, je to taková pláštěnka
navíc máme s milováním trošku potíže a bojím se, že s tím kondomem nám to půjde hůř.. přece jen přítel říká, že ho to občas trošku stahuje a mě to taky trošku dráždí..prostě to není ono.. už tak mám pocit, že to úplně nesedí a ten kondom to ještě zhoršuje.. možná je to v psychice..

Chtěla jsem se zeptat, jaké jsou jiné možnosti? četla jsem tady o tom pharmatexu , ale mám pocit, že to stejně nemůže být ono si tam něco stříkat.. nemá to nějaký zápach? nevytéká to, nedráží? přece jen to musí být agresivní látka, když hubí spermie... a navíc se to ještě musí kombinovat s kondomem.. když si to představuju, tak mi to připadá jako líbání přes sáček ještě s ústním sprejem..

nechci už se k hormonům vracet.. ale při těch našich problémech mi to přijde hrozné se ještě milovat přes kondom a s nějakými vaginálními globulemi nebo sprejem.. je to složité..

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Peggi
17. 4. 2024 22:03
70238
2112Hana
17. 4. 2024 18:51
11781
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video