Prsa - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

prsa

Diskuze

anonym
| 29. 2. 2012 17:38
Pro holky, které měly stejný problém jako já ... malá prsa! : moje kamarádka mi doporučila prášky na zvětšení prsou jménem Nadrain ..vyzkoušela jsem ho a musím říct, že to splnilo mé očekávání! Prsa mám teď o velikost větší a dokonce jsou i pevnější
prsa
Pavlinka123
| 31. 3. 2010 19:43
ahoj holky, mám takovej problém, ale asi to nic nebude...občas když se třeba převlíkám do pyžama nebo když jdu do vany tak si všimnu že mam na bradavkách prostě bílý povlak...ne hodně, ale je tam...a mě by zajímalo proč se mi to dělá a jestli vám taky...děkuju :)
XYZ
angelwoman
| 24. 10. 2009 12:43
Hmm, zajímavý úlet - nejen tady ale i na jiných diskuzích
Obvaz
XYZ
| 24. 10. 2009 07:04
Nemyslím si, že mám nějak extra velká prsa - košíček B, objem 85. Celá míra přes hrudník 104. Nicméně mě hrozně boleli záda jeden čas. Zkoušela jsem všechno - rehabilitace, masáže, dávala jsem si bacha abych se nehbila, nenastydla. Ale bolest pořád byla.


Dospěla jsem k názoru, že jsou to prsa, všichni mi tvrdili, že je to blbost a že si jen hledám záminku abych se mohla zaobírat zase tím, že jsem se měla narodit jako chlap.


Nedala jsem na kecy. Koupila sportovní podprsenku velikosti S a převázala to ještě 2 obvazy pružnými. Nosím to tak už půl roku a jsem naprosto šťastná - žádná bolest zad, žádná otravná prsa nikde nelezou. Jen mé okolí je nešťastno, že není nic vidět ve výstřihu.
Elunka
m33g
| 8. 3. 2009 13:34
Ahojky,
Tak takový prsa mám ze všech nejraději.
Hezčí tvar snad ani nemůžou mít.
Krása.
Ahojky
Incest v rodině
Xara
| 7. 3. 2009 21:34
Moje známá se mi ve slabé chvíli svěřila a vyrazila mi dech sdělením,že když její (dnes už dospělý a šťastně ženatý)syn měl tak veliké problémy s dívkou,která ho opustila,že uvažoval o sebevraždě. Ona nevěděla nic lepšího, než že ho utěšila tím jediným a ženským způsobem. Jednou. Jsem z toho dost znechucená a myslím,že ani taková vypjatá situace to neospravedlňuje.Zdá se,že takových případů je víc. Synové ale asi své matky nežalují..
podprsenky
Pilotka007
| 29. 11. 2008 19:10
Ahojky...no já ti jen můžu poradit že jsem viděla v obchodech H&M a C&A hodně hodně malé velikosti.Tak určitě tam by něco bylo k sehnání.Např na Zličíně nebo v Letňanech... v těch větších prodejnách mají obrovský výběr.
odepiste mi prosim
maji20
| 22. 11. 2008 22:38
odepiste mi pls.kde bych ji koupila jste fajn a mejte se
(jakoze me to nevadi ze nemam prsa i kdyz nekdy trosku,ale smirim se s tim ale potrebuju ji kvuli satum mno asik tak nak)
tak cauky
Dedeckova
Lulu89
| 20. 11. 2008 18:22
Lulu
Dedeckova
| 20. 11. 2008 17:18
Skvělý pokrok. Gratuluju Ale největší odměna je stejně v duši, viď.
..
Lulu89
| 20. 11. 2008 16:15
Koukám, že jsem tuhle diskuzi založila, dneska by mě to asi už nenapadlo.. Tak vidím pokrok v tom, že jsem se přijala a nechápu, co jsem to na sobě viděla za chyby.
malá prsa
maji20
| 19. 11. 2008 20:43
ahojte holky!!!mam takovy problem....
je mi 14 let a hodim do devítky.ve skole mame mit skolni ples.vybrala jsem si nadherne saty ale maji vystrih...no a to je ten problem....(jine saty nemohu sehnat,jsem moz mala merim jenom 150cm.)ja mam totiz mala prsa,nebo spise receno zadna.
ve skole se mi i smejou ze sem deska...ale z toho si uz nic nedelam...at se smejou...
tak vas prosim o radu.kde bych pls koupila nakou malou podprsenku?mam doma jednu vel.32/70.ta by i sla(je mi trosku vetsi)...ale tu bych i mohla nosit,ale ze zacatku potrebuji jeste trosku mensi.pac nemam prsa a nejednou ze dne na den budu mit...divne ze...no tak proto schanim nakou malou podprsenku,ale nevim kde ji sehnat.ale pres internet nenakupuju...ale jezdim do brna nekdy,tak kdybyste vedeli kde tam nakou koupit dejte vedet pls co ihned...
kidne i od tamanu aspon na zacatek....díky moc a ozvete se co nejrychleji pls pls pls...zacatkem prosince mame ten ples...tak se pls ozvete...ste fajn ...a díky..tak zatim papapa
malá prsa
maji20
| 19. 11. 2008 20:43
ahojte holky!!!mam takovy problem....
je mi 14 let a hodim do devítky.ve skole mame mit skolni ples.vybrala jsem si nadherne saty ale maji vystrih...no a to je ten problem....(jine saty nemohu sehnat,jsem moz mala merim jenom 150cm.)ja mam totiz mala prsa,nebo spise receno zadna.
ve skole se mi i smejou ze sem deska...ale z toho si uz nic nedelam...at se smejou...
tak vas prosim o radu.kde bych pls koupila nakou malou podprsenku?mam doma jednu vel.32/70.ta by i sla(je mi trosku vetsi)...ale tu bych i mohla nosit,ale ze zacatku potrebuji jeste trosku mensi.pac nemam prsa a nejednou ze dne na den budu mit...divne ze...no tak proto schanim nakou malou podprsenku,ale nevim kde ji sehnat.ale pres internet nenakupuju...ale jezdim do brna nekdy,tak kdybyste vedeli kde tam nakou koupit dejte vedet pls co ihned...
kidne i od tamanu aspon na zacatek....díky moc a ozvete se co nejrychleji pls pls pls...zacatkem prosince mame ten ples...tak se pls ozvete...ste fajn ...a díky..tak zatim papapa
prsa
IRISS215
| 9. 5. 2008 22:28
já mám malá a jsem s nimi spokojená, nikam mi neutíkají a holky s velkými prsy spíš lituju a chlapi si ani neumí představit, co to je nosit takovou zátěž, přála bych jim si to jednou vyzkoušet, když je tak obdivujou
Anketka
mangos
| 9. 5. 2008 14:34
Milé dámy, kdyby se vám chtělo skouknout a vyplnit takovou malou anketku týkající se spodního prádla, udělaly byste mi radost. Čím víc nás bude, tím je i větší šance, že by mohla posloužit dobré věci. Předem díky
http://ankietka.pl/ankieta/pokaz/id/11725/spodn-prdlo.html
prsa
samm001
| 3. 4. 2008 18:20
Já si myslím, že jde hlavně o prádlo. Kojila jsem půl roku a z mých trojek se staly šestky. Měla jsem 46 kg. Dnes je mému drobečkovi 17 let a moje velikost se pohybuje podle mé váhy. a k tomu prádlu-nikdy jsem nenosila slabé podprsenky, vždycky zvedačky nebo vyztužené, nechodím bez podprsenky, pouze bez ní spím. A musím říct, že dobrý
Atevi
Lulu89
| 16. 3. 2008 20:10
jojo, s tou zimou je už to dost profláklé
Jinak moc hezky napsáno.
:)
Elunka
| 16. 3. 2008 18:13
tak s tou zimou a rukama nad hlavou souhlasím:D to sem i já spokojená ale opravdu se takhle nedá chodit normálně
prsa
Atevi
| 16. 3. 2008 17:56
Já mám menší prsa než jsem měla dřív .Taková docela normální.Když je mi teplo nic moc jo ,ale když je mi zima a ještě zvednu ruce nad hlavu tak mám moc hezká.No ale uznejte chodit s rukama nad hlavou a v listopadu jen v tričku to asi ne.Když udělám toto gesto tak manžel vždy říká no to je pškný a já na to jo chlapče ty budou klesat dolů každým rokem smiř se stím oba se tomu smějeme.,Mě se taky líbí když on zatáhne břico,ale miluji ho stejně když ho povolí a může zas dýchat.Já radím všem ženám nestarejte se tak o tvar jako o zdraví svých prsů.Já chodím na sono každý rok holky je to důležitější.Jinak to přeci doženeme dobrou podprsenkou né????!!!
Elunka
Lulu89
| 16. 3. 2008 17:54
I já mám 18 a prsa trojky..Mně nejvíc vadí ta nepraktičnost, nepříjemný pocit bez podprsenky, vadí mi při spánku a tak..
ale nezbývá mi nic jiného, než s tím žít O modelaci ani zmenšení teď rozhodně neuvažuju..navíc nevím, kde bych na to vzala peníze..a přítel by asi moc nadšený nebyl :)
Jestli jsi nespokojená, tak ti nikdo nepomůže...musíš se naučit mít je ráda..
Mně taky občas pěkně štvou, ale jsou moje a snažím se mít je ráda..
:)
Elunka
| 16. 3. 2008 17:33
ja mu verim jen nejsem sama spokojena..kazdemu se bohuzel libi neco jineho a tak je to i se mnou a mym patrnerem
za chlapy
block
| 16. 3. 2008 17:22
Asi Te to neuklidni. Mozna, ze chces slyset jen nekoho kdo s Tebou bude souhlasit, kdyz neveris ani svemu priteli. Ale za sebe rikam, ze je to krasa a mit tohle nad sebou je moc hezke. Tim myslim ten tvar....
prsa
Elunka
| 16. 3. 2008 17:13
docela by mne zajímala ta modelace..já mám prsa trojky , sice je mi jen 18 jsem spokojená se svým tělem ale s prsama neetakový tvar mi byl čert dlužen..mám prsa jako hrušky..š***tá velká a tou tíhou povislá..sice přítel říká že se mu to líbí ale mi to docela vadí i třeba při poloze nahoře se cítím blbě...přikládám obrázek podobný mému
Dočítám
Miky
| 5. 3. 2008 23:37
Přečetla jsem si původní příspěvek, od kterého se odvíjely ostatní. No, že by se prsa zmenšila, jsem také ještě neslyšela, pokud má žena tedy stejnou váhu po dítěti, jakou měla předtím.....Pokud, po dítěti, vyloženě víc zhubla a teď je štíhlejší, než před těhotenstvím, tak je to možné. tady by pomohla ale určitě spíš modelace, nže silikony. Ano, bude je mít stále menší, ale určitě hezká. Je to lepší, než si tam nechat dát implantát. Implantát se musí po 10 - 15 letech vyměnit a pokud to nepůjde, např. z finančních důvodů, tak si představte až jí implantát vyndají a nevloží jiný, jak to bude vypadat, podle mne to bude ještě horší...Můj pohled na věc....
Prsa
Miky
| 5. 3. 2008 23:27
Silikony bych taky nechtěla. Všude říkají, že to není poznat, ale je. Jako ony pohmatem nejsou nijak tvrdé atd, ale pohledem se to asi pozná. I když v některých případech ne, asi fakt záleží, jak moc jsou implantáty velké a jak je provedená ta operace. Před nějakou dobou jsme koukali na prsa na netu a mělo se klikat na ano, jsou to silikony a ne, nejsou, tipovali jsme s mužem a kolikrát jsme se netrefili.....Jinak můj osobní názor je, že modelace ano, silikony nikdy....
Co se týká změny prsů po kojení, tak většinou se prsa opravdu " zvětší " a to proto, že předtím byla nalitá mlékem, byly zvětšené mléčné žlázy a po ukončení kojení se žlázy zmenšily, ale kůže zůstala stejně velká, né úplně, ale větší zůstane....Takže jsou jako by delší , ale objemově menší, na pohmat jsou měkčí, nemají prostě tvar jako dřív atd..... Mně se tvar změnil na 100%.
No, nemám vyloženě věšáky, jak se říká, ale mám je povislejší...To je prostě úděl přírody, daň za to, že máme dětičky a nejde vyloženě o kojení, prostě už v těhotenství se natahuje kůže a prsa se zvětšují, tak to je a bude....
Já bych ráda modelaci, výsledky jsou super, je toho na netu plno, ale je to docela drahá sranda, takže kdo má rodinu, děti, tak spíš uvažuje nad jinými výlohamy peněz, než je strkat do svých prsů....
od Jil
Bandaska
| 15. 2. 2008 07:09
Děkuji mnohokráte, vytisknu a přinesu to domu.

Děkuji Vážně ještě jednou všem. také si myslím, že pokud se nic nepřežene, bude to OK.
prsa
angelwoman
| 14. 2. 2008 21:41
Tak já jsem se to tom dneska s přítelem bavila, tak říkal, že se mu moc líbím taková jaká jsem, že jsem jeho ideál a že jsem nádherná až mi málem ukápla slzička..
Povadlé čtyřky a modelace je něco jiného, než silikony-alespoň dle mého názoru.Modelace mi přijde ještě celkem v pohodě, silikony už jako velký zásah do těla a něco umělého..Já mám bohužel zkušenosti s kamarádkou takové, že silikony prostě poznat jdou.I na omak..rozhodně to pozná partner, když měl v rukách něco měkkého a přírodního a pak najednou takový pevný silikon.V plavkách je kamarádka kočka, ale bez nich má tak dokonalé kulaté dva balóny, že to pozná člověk i na pohled..ale někdo má rád dokonalou umělou krásu a nemá s tím problém...
Já jsem šťastná, že se mám ráda taková jaká jsem,i když teda prsama příliš neohromím...ale ctím proporce a k mým 52 kilo by bylo silikony jako pěst na oko
Jinak pokud to ženám pomůže a nemají sebevědomí, tak ať jdou do toho, i když si myslím, že sebevědomí je třeba hledat nejdřív jinde. Jinak proti gustu....
Prsa
Jil
| 14. 2. 2008 19:10
Pokud Vaše žena není se svýma prsama spokojená, tak ani sebevětší láska partnera nepomůže k tomu, aby se cítila líp. Zažila jsem to na vlastní kůži. Trpěla jsem mindráky se svýma povadlýma čtyřkama a i když mi manžel 100 x říkal, že se mu to líbí jak to je, tak jsem z toho byla úplně zdeptaná. Nyní jsem po modelaci prsou a jsem nadšená a manžel se přiznal, že je nadšen taky. Konečně mám vyrovnané proporce a mohu se obléknout jako normální člověk. A k těm silikonům. Myslím, že to holky moc dramatizujou. Moje sestra dlouho trpěla mindráky z malých prsou a nechala si udělat silikony. Já sama jsem to nepoznala do doby, než mi o tom sama řekla. Prsa má nádherná, vypadají naprosto přirozeně, dokonce i na omak jsou měkká a podle mě to nelze poznat. Taky jsem si vždycky myslela, že umělý prsa se hned poznají, zůstavají na stejným místě a nehýbou se. Omyl! Když se to udělá profesionálně, nepřežene se velikost, tak implantát schová prsní žláza a nikdo to nepozná. Nevěřila bych tomu, kdybych to neviděla na vlastní oči. Sestře se prsa přirozeně pohybují a při lehu na zádech se přizpůsobí. Jizvy jsou téměř neznatelné a uvidí je jen ten, kdo o nich ví a navíc jen z bezprostřední blízkosti. Doporučuji si zajít na konzultaci přímo k lékaři a budete mít jasno. Pokud to Vaší ženě zvedne sebevědomí, tak ať jde do toho. Za sebe i za sestru mohu říct, že ten úžasný pocit, když se na sebe podíváte do zrcadla a líbíte se sám sobě, je nezaplacení.
:-(
angelwoman
| 14. 2. 2008 12:32
Teda já jen doufám, že do tohoto mě přítel po dětech nutit nebude... Chápu, že dotyčná si to přeje sama, ale milující muž by ji přece měl vysvětlit, že se mu líbí taková jak já, ne? A nepodporovat ji v tom... Ale tak pokud si přeje laskat silikony, tak to je jiná...
Bandaska
adelaida
| 14. 2. 2008 11:18
To asi nebude o míře.. Můžou Ti udělat i jedničky, ale jako umělý kozy to bude vypadat a chovat se vždycky, to se na mě nezlob. Když se vám to oběma líbí, tak směle do toho, ať si každý dělá co chce, že..

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
16. 4. 2024 19:53
11775
Alka...
16. 4. 2024 12:27
70221
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video