Partner a jeho bývalá žena - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

partner a jeho bývalá žena

Diskuze

anonym
| 10. 8. 2011 11:47
dobrý den ,taktež sem v nečem podobnem.Muj manžel ma s prvniho manželstvi dve deti,ja taky-spolu nemame zadne.Jemu zustala taky zahrada z minuleho manzelstvi a ja tam rada travim s nim a detmi volny cas.Ale manzeluv tata se rozhodl bydlet na zahrade co mi vubec neprekazi,mam ho rada,no prave on pri urode merunek ci trnek vola svou byvalou nevestu,aby si prisla pro ovoce-nevim jak bych zareagovala kdyby prisla a ja tam byla-muj nazor je ,ze kdyz ji chce dat nech ji to zaveze on sam.Manzel nic nerika nechava to tak,z jedne strany tomu rozumim,deti budou mit vitaminy,ale mi jim davame vzdycky,takze si sami vezou kdyz jedeme domu.
nechci
Atevi
| 16. 10. 2009 22:41
se nikoho dotknout,ale vaše příspěvky jsou tak trochu zvláštní( nic ve zlém prosím!)pro bývalé ženy vašich manželů nebo partnerů jste přeci "TY DRUHÉ" Vy.musíte se s tím smířit jako se ony musely smířit s milenkami nebo ženami ,které je nahradily.Cítím v tom žárlivost a opravdu tomu rozumím.Taky bych žárlila.Ale ten pocit :"Opustil svoji první ženu proč by neopustil taky mě?!"
V jednom příspěvku bylo dokonce napsáno,že hledá rodinu ,která už není.Nebo tak něco. No to je podle mě kravina!!
Děti jsou rodina. A ty on měl a bude mít pořád.Myslím ,že to si spousta žen ,které jdou do vztahu muže s minulostí neuvědomuje.A pak jsou zklamané.
Nikdy jsem to naštěstí nepoznala ani z jedné strany tak můžu dělat chytrou.Ale tohle si o tom myslím.
bývalá žena
Janule
| 2. 8. 2009 10:11
Ahoj všem .Otevřela jsem staré téma,abych nemusela zakládat nové...Žiju s přítelem,který je 5 let rozvedený,jeho děti už jsou velké a mají už své rodiny a jeho bývalá žena se krátce po rozvodu znovu vdala.Přítel vlastní zahradu,na které se s dětmi a vnoučaty schází.Jeho bývalá žena přišla o práci,tak ted celé dny přebývá s jejich nejstarší dcerou a s vnoučátkem na zahradě(zahrada je udělaná tak,že se tam dá bydlet).Přítel tam každý den každé odpoledne po práci jezdí a domů se vrací až večer.Samozřejmě jsem tam jezdila s ním,ale od té doby,co se tam jeho bývalá "nastěhovala",tam nechci.Mluvila jsem s ním o tom,že ona by se měla ptát,jestli může na zahradu přijet,že rozvodem nárok na zahradu ztratila.Přítel mi řekl,že tam jezdí za dětma,že je mu to jedno,že tam je.Na to,že já tam teda nebudu jezdit,pokud tam bude ona řekl,at tam teda nejezdím,když nechci.Nepřipadá mi to normální,já bych na zahradě svého bývalého muže určitě nebydlela.Budu ráda za vaše názory.Díky.
partner a jeho bývalá žena
anonym
| 3. 5. 2007 11:51
No přiznám se, že jsem trocha v podobné situaci, jenom přítel ještě není rozvedený, nicméně žijeme spolu a on chodí tak na tři dny (večery) v týdnu za dětmi domů a jeho manželka v tu dobu bývá pryč. Situace mi pochopitelně vadí z více důvodů, ale oba se shodujeme na tom, že je to pouze přechodný stav a do budoucna to tak zůstat nemůže. Zajímalo by mne jestli má bývalá manželka Vašeho přítele nového partnera, protože si myslím, že pokud již nebude sama a bude bydlet se svým novým partnerem, tak tento bude asi těžko ochotný snášet to, že k nim do bytu bude docházet bývalý manžel jeho ženy, aby si pohrál s dětmi. Prostě z tohoto pohledu mi docházení za dětmi do bytu své bývalé normální nepřijde a do určité míry stále zachovává "povědomí rodiny", která už není..
Ojooj
anonym
| 5. 4. 2007 04:42
tak tu je to jasne: To, ze tvoj priatel ma stale zdravy vztah s byvalou svedci o jeho citovej zrelosti a aj o jeho dovere vo vas vztah a v teba.
Chodim so starsim muzom, ktory bol tiez zenaty devat rokov, a so svojou byvalou udrziava velmi priatelske vztahy a to iste robim ja so svojimi byvalymi, sice nie manzelmi ale frajermi. Dokonca ked sme sa o tom s priatelom rozpravali, tak sme obaja skonstatovali, ze svojich byvalych istym sposobom stale lubime, ved ak tam ekdysi bola laska, predsa sa len tak nemoze vyparit. Len sa zmeni jej forma z mileneckej na priatelsku, ak mame dost stastia. To sa stalo nam obom a pokladam za velky dar, ze si navzajom tak doverujeme a chapeme sa, ze nam to nevadi a vieme si to do oci povedat a preto sa ani jeden z nas neobava o nas terajsi vztah.

treba na to kus sily ale hlavne dovery jeden v druheho, ale prave ta dovera je dokazom mocneho vztahu.

Vztah s jeho byvalou manzelkou nech ti je dokazom, ze je zodpovedny, dospely, zrely a sebavedomy muz a bud taka aj ty. Ak sa v tvojom pripade nejako z tvojej starny da uskodit vasmu vztahu, tak to bude len tym, ze mu nebudes doverovat, ze budes neopodstatnene ziarlit a ze nebudes mat tu sebadoveru, ktoru chlapi tak zboznuju.

Ty si pre neho ta prava, inak by sa predsa nerozviedol s byvalou, navyse ak maju dieta a on ho miluje. S tym pocitom zi a neustale si to opakuj, to je liek na tvoju ziarlivost a podozrievavost ci nedoveru.

Verim, ze to zvladnes. Mas skveleho chlapa, tak si ho vaz a neurob hlupost... ver mu bezpodmienecne, do poslednej chvile, az kym naozaj nebudes mat dovod neverit. Ale v tom pripade to uz bude iny pribeh, teraz sa s tym trapit by vas vztah asi zabilo skor ako akakolvek nevera.

drzim palce.

papa
Bývalá...
anonym
| 4. 4. 2007 13:16
Já myslím, že to normální je, naopak, je vidět, že se dokážou domluvit a tak je dobré na všechny strany. Myslím, že ten problém máš Ty!!! Proč se tím užíráš, podezříváš ho???Buď se s tím musíš smířit, a nebo si musíš najít svobodného. Jinak vztah dostane trhliny a nebudeš mu důvěřovat, budeš podezírat, klást "kontrolní" otázky atd. Nebo se s jeho bejvalkou seznam.
partner a jeho bývalá žena
anonym
| 4. 4. 2007 13:02
Dobrý den, ráda bych znala váš názor na můj "problém". S přítelem spolu žijeme rok, je tři roky rozvedený a z tohoto manželství má 12-ti letého syna, kterého má velmi rád. S malým problémy nemáme, velmi dobře spolu vycházíme, tráví s námi každý druhý víkend. Co mi vadí jsou přítelovy návštěvy syna u něj doma, respektive u své bývalé ženy. Nějak nemůžu překousnout, že se tam každý týden staví na dvě hodiny za synem a zároveň poklábosí se svou bývalou u kafíčka. Podotýkám, že mi nevadí přítelův zájem o syna, naopak sem ráda, že je takový prima táta. Jen ten styk s bývalou ženou mi z mého pohledu nepřijde úplně normální.

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
♥Jarka*Alice♥
16. 4. 2024 12:44
11773
Alka...
16. 4. 2024 12:27
70221
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Gabriela ediv
21. 1. 2024 20:59
478
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video