Digi foto z DM drogerie - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Digi foto z DM drogerie

Diskuze

anonym
| 9. 8. 2017 23:35
Již několik let využívám služeb Digi foto z DM a vždy jsem byla spokojená. Z poslední objednávky fotek se mi udělalo špatně. Neskutečná fušeřina. Z 53 snímků bylo dobrých jen 10 fotek, zbylé fotky byly k ničemu. Na fotkách chybí kus hlavy i s očima, takže aby člověk hádal o koho jde, na dalších fotkách chybí kus hlavy a tváře.. Ráda fotím své vnučky, ale tyhle fotky bych se styděla někomu ukázat.
anonym
| 11. 7. 2017 13:12
Přes tyto stránky už nikde více objednávat nebudu. Po objednávce kterou mi poslaly na e-mail kde objednávka byla vcelku, mi poté objednávku poslaly na 2x. Poslaly e-mail s dvěma objednávkami, tudíž i 2x poštovné a balné. Ikdyž jsem zadávala objednávku jednu. Nemluvě o fotkách formátu 10x15 - kdy papír je skoro průhledný, takže fotky dost prosvítají.
DM čÁSLAV
nnnnnnnnnnnnnnnnnn
| 11. 12. 2019 21:25
V dnešní době automat na kopírování fotek usekává kus hlavy, to je fakt na palici.To si člověk bude muset udělat jednu fotku, aby viděl jak maji ty krámy seřízené.....
anonym
| 26. 1. 2017 06:28
Ještě před cca 2 roky jsem tuto službu chválila. Objednávám přes internet fotografie vnoučat a hrnečky. Narodila se třetí vnučka, objednávám a hle. Hrneček za 199 Kč už stojí více /což by nevadilo/, ale nějaká hlava vymyslela, že má být náhled rozdělen na čtyři díly, 2x miniaturní foto, 1x text, 1x nějaká designová příšernost, kterou si musíte zaplatit. Takže končím, těším se na další vnouče, ale DM už určitě NE!!!! Čau!
anonym
| 26. 12. 2016 19:21
Příšerně předražené! Stáhněte si ten jejich program v němčině a budete mít poloviční ceny.... Akorát musíte mít někoho v německu, nebo si tam pro to dojet a spojit to s výletem...
anonym
| 12. 7. 2016 16:11
Jsem opět velmi spokojena. Kvalitní provedení a hlavně rychlé dodání. Nemohu očekávat umělecké dílo, záleží přece jak nafotím a zadám, očekávat zázraky je stupidní, stejně tak, jako některé zákaznice . Služba mi přijde velmi levná. Kdo potřebuje nádherné kvalitní fotografie, ať zajde do luxusního foto atelieru
anonym
| 21. 6. 2016 18:56
Nikdy více poprvé a naposled.
anonym
| 10. 12. 2015 13:24
DM digi foto nikdy více. Nechala jsem dostatečně v předstihu udělat vánoční pohlednice. Dnes jsem vyuvedávala. Půlka zakázky je špatně a reklamace možná pouze na celou zakázku! Nová zakázka by byla v půlce příštího týdne. Takže bych přání rozesílala pozdě. Celý ten jejich program mi v průběhu zakázky cca 5 spadnul (mám půl roku staré PC, plně kompatibilní) a to jsem nahrávala 1 fotku! Za mě nikdy více. Navíc si nemůžete kombinovat normální foto a kvalitu premium (normánlí foto nemá větší formáty). Tzn., že 2x platíte doručení na prodejnu Je to celé nafoutnutá bublina za poměrně hodně peněz!
anonym
| 6. 12. 2015 10:38
Dnes mi přišlo objednané triko s fotopotiskem. Velikost M odpovídá tak XXL, takže jen jako pyžamový pánský vršek. Tisk pěkný...
anonym
| 16. 7. 2014 11:20
Dnes jsem obdržela 60 fotografií + hrníčky s fotkou, jsem velmi spokojená. Je pravda, že ne všechny fotky mají stejnou velikost, kterou jsem objednávala. Ale vzhledem k tomu, že by některé byly např. s uříznutou hlavou apod., tak jsem ráda, že to dopadlo takhle. Fotolaboratoř si s tím dobře poradila, jsem ráda, že jsem nezadávala ořezy, barvy atd.., asi bych si moc nepomohla. Budu nadále objednávat v DM, jelikož před tím jsem měla jednu hrůznou zkušenost s firmou, u které už nikdy více objednávat nebudu.
Palec nahoru pro fotky z DM. Adina
anonym
| 11. 7. 2014 13:22
No potěš koště. Změnila jsem sběrnu, kde mi posílali slevové kupony, které ale nešly nikdy využít, takže jsem objednala fotky a dárky v DM a teprve nyní si čtu recenze, doufám, že nejsou všechny pravdivé. Zadala jsem formát 10x15, fotografie vypadají v náhledu dobře, nyní budu pár dní trnout , jaká ořezaná hrůza mi přijde. Doufám, že budu mít štěstí, byla bych smutná, kdyby fotky prvního vnoučátka nevyšly dobře. Objednala jsem také tři hrnečky, doufám, že nebudu muset reklamovat. Napíšu, jak jsem dopadla. Hezký den. Adina
anonym
| 4. 6. 2014 14:38
Tak já tedy s DM fotografiemi nemám vůbec dobrou zkušenost. Oproti jiným fotolabům, např. Rossmann, Teta, atd. dělají hodně "průměrné" fotky, i když si člověk připlatí za premiovou kvalitu. A to jsem měla fotky v těch nejlepších rozlišeních - přímo od profi fotografa. Také jsem se zklamala v různých foto-dárcích od DM. Jejich systém, který má provádět krok za krokem, jak si zákazník co představuje asi není nastaven tak, jak má, takže i po zadání různých parametrů, vám třeba fotka na hrnečku nesedí tam, kde měla, popisek k ní už vůbec. Výplň pod textem není v barvě v jaké měla být. A v téhle "finální" podobě je problém i s reklamací, protože se dozvíte, že takhle jste si to navolili sami. Z DM jako velké společnosti, která má celkem zajímavě řešené webovky, vše vypadá velkolepě, snadno, nabydete představy, jak krásný dárek budete, ať už pro sebe či někoho jiného, mít, ale vše je jen "nafouknuté" a když dostanete své zboží do rukou, následuje velké zklamání. Když se na všechny ty fotky a dárkové zboží nyní dívám, pořád jsem ještě "nepřekousla" jaká hrůza to je. Ani to nemůžu nikomu dát a to to mělo sloužit právě jako dárek, který potěší a bude "na památku". Za mě tedy z DM opravdu nic. Dříve jsem objednávala u Teta Drogerie, pak nevím už ani proč jsem, opravdu jen na chvíli, "přesedlala" do DM, říkala jsem si, že to bude to samé, když jsem viděla ty téměř stejné webové stránky. Možná mě zaujala i DM reklama v TV, ale teď mám vážně jen oči pro pláč a "utopené" peníze a ne zrovna málo. Takže pokud někdo z vás zvažuje realizaci ať už fotek nebo nějakého dárečku s fotkou, zůstaňte raději u poskytovatele, kterého máte vyzkoušeného a od DM co nejrychleji pryč !!
anonym
| 16. 7. 2014 11:22
TO IvetaP.:
Vy asi nebudete spokojená nikde, ani v Tetě, ani v Rossmenu :--))
anonym
| 5. 11. 2013 11:53
Dělají i fotky na počkání???
anonym
| 26. 11. 2013 14:55
TO Anonym: Ahoj, delaji, sluzba se jmenuje "Okamžitý tisk" http://www.dm-digifoto.cz/…amzity-tisk.html

Nyní je kvalita služeb zaštítěná obrovskou německou firmou CeWe, s kvalitou tisku i cenou jsem velmi spokojena - nyní mají i akci na fotky a hlavně když posílám fotky přes internet, tak si je můžu vyzvednout na prodejně, kterou mám za rohem...
anonym
| 8. 12. 2011 08:44
Objednala jsem si fotky v dm, smířila jsem se s tím, že jako amatér jsem možná někde udělala chybu a každá fotka má jiný formát.Ale kvalita je teda hrozná i moje obyčejná tiskárna vytiskla fotku mnohem lepší, takže díky, ale nikdy více.
anonym
| 6. 9. 2011 20:52
mužu se zeptat když si obědnám fotky tak že mi přijdou do prodejny je jendo kdy si je vyzvednu ??děkuji
Lulu89
Kloa
| 24. 11. 2008 20:57
Objednávku jsem vyřizovala přímo v DM přes ten jejich počítač. Nic jsem sama neořezávala, jen jsem fotky ze svého CD přenesla do jejich souboru a následně se vypálilo jejich CD s objednávkou. Zadala jsem pouze kolik kusů které fotografie chci. A volby tam mají jen fotku ořezat nebo nechat s bílým pruhem, samo, že jsem bílý pruh nechtěla. Chtěla jsem 10x15 a vyšla každá v jiném rozměru, což je opravdu nehezké. A když už nic, tak tam má být nějaké upozornění, že to takový rozměr nebude. Od toho tam jsou. Jinde se mi toto nestalo a když jsem chtěla rozměr 10x15, tak to 10x15 byl. Opravdu DM nevěřím.
andysek
Lulu89
| 24. 11. 2008 19:50
No jen mi přišlo mi divné, jak tvrdíš, že se fotkám z dm směješ a hned ten link..nevím, neslyšela jsem o tom..znám jen happy foto.

Já jsem s fotkami z dm měla dobrou zkušenost, pak jsme nechávali dělat ještě v jiné drogerce a taky to bylo v pohodě..

Když si chci nechat vyvolat nějakou větší fotku do rámečku, tak to dělám ve fotoškoda v Praze, tam je to dražší, ale taky tam nejsou poplatky a udělají i velké rozměry, plný formát i ořezy, panoramatické fotky..Na zdi mám fotku přítele 30x40 cm.
Kloa
Lulu89
| 24. 11. 2008 19:42
Jestli sis v počítači fotky třeba různě ořezávala je možné, že v tiskovém rozlišení nebyly dostatečně velké, aby pokryly celou plochu vyvolaného snímku..S tím pak nemůžou nic udělat, leda nějak zvětšit na úkor kvality, ale to v dm asi nedělají.
Je třeba je oříznout do poměru stran ve kterém má být fotka a zkontrolovat, zda jsou při tiskovém rozlišení-300 bodů na palec dostatečně velké.

Spousta lidí si myslí, že když je fotka velká na monitoru, půjde i tak velká vyvolat, ale rozlišení monitoru je úplně jiné..Navíc některé foťáky fotí ve formátu 3 ku 4, ale běžná velikost, kterou si necháváme vyvolávat je 10 x 15 cm a to je zase jiný poměr..
DM - foto
Kloa
| 23. 11. 2008 23:43
Musím připsat, že má první zkušenost s DM fotkami nebyla zrovna nejlepší Nechávala jsem tu zakázku dělat před Vánoci, že dám babičce, taťkovi, bráchovi i mamce fotky z promoce. Jenže když jsem si pro fotky přišla, tak tam byla ani ne třetina a ten zbytek se kdesi vypařil nikdo mi nebyl schopen říci kam se fotky poděly či proč je nevyvolali. Reklamace samozřejmě kvůli množství zakázek, které před Vánoci DM mělo, nebyla do Vánoc vyřízena a tak jsem si mohla fotky vyzvednout až těsně před Silvestrem. V DM jsem hezky "poděkovala" za situaci, kterou mi způsobili.
Navíc se mi nelíbilo jak měla každá fotka jiný rozměr. Od té doby jsem v DM fotky nenechala dělat a asi ani nenechám.
reklama?
andysek
| 23. 11. 2008 18:11
no nevím, ale reklama to rozhodně není. To by byla reklama i na ostatní výše jmenované firmy, nemyslíš? A předražené? Nemyslím, opravdu kvalita odpovídá ceně a hlavně ceny se rovnají ostatním fotosběrnám. Nehledě na to, že nemají manipulační poplatky, což se nedá říct o ostatních. Nevím jak ostatním, ale mě záleží na tom, co budu ukazovat svým vnoučatům a ostatnímu zbytku rodiny v budoucnu.....
andysek
Lulu89
| 18. 11. 2008 19:10
Není to tak trochu reklama? Je to předražené..

Já jsem si teď nedávno nechala poprvé vyvolat fotky v DM 10x 15 cm na kodak papíře a je to v pohoděAkorát tam, kde jsem měla žluté kytičky je to trošku do oranžova, jinak se mi to moc líbí, mám je doma zarámované
www.fotostyl.cz
andysek
| 18. 11. 2008 18:46
Já nedám dopustit na www.fotostyl.cz., opravdu kvalitní fotečky,jako pohledy. Super je,že nemusím běhat do obchodu..mají sběrnu i na netu. Teď se fotkám z dm a tomu podobným směji, rozdíl je vidět hned a ceny jsou také stejné.
dm
bludicka
| 22. 8. 2007 23:14
Ahojky dnes jsem si donesla fotky z dm 10x15.Na fuji papíře.Nechávám je tam dělat už po několikáté,ale tentokrát jsou fakt krásný barvičky!MŮZU JEN DOPORUČIT.
Rozměr fotek
panap
| 15. 8. 2007 08:45
Dobrý den,
můžete mi poradit s rozměrem fota?V DM jsem nebyla,ale u Rossmana nabízejí 11x15 a 10x13, já chci 10x15.
To samé u happyfoto,tam sice zakliknu rozměr 10x15,ale přijde fotka(podle nich nejlepší záběr)a je 10,5x14,5.
Co s tím?Poradí někdo?
fotecky
Mary
| 13. 8. 2007 13:15
ja jsem si ted nechavala delat asi 600 fotek u schleckera - dalsi sit velkych drogerii a s kvalitou jsem mooc spokojena. Doporucuji
DIGI foto
anonym
| 18. 5. 2007 14:42
Dobrý den,
jen jsem chtěla přispět také do diskuze. Dělala jsem odbornou pomoc když se tento stroj na vyvolávání záváděl na prodejny a musím uznat, že je vážně dobrý. Fotky z něho odpovídají kvalitě v které jsou nafoceny. Takže pokud jdete vyvolávat třeba fotky z paměťovky v mobilu tak nečekejte zázrak, ale pokud jsou z klasických digi foťáků tak musim uznat, že je to děla fakt dobře!! Cena dobrá
fotky
zuzu
| 12. 10. 2006 01:48
S DM zkusenosti nemam, ale Rosseman drogerie taky dobry, doporucuju a ceny mozna jeste lepsi
Dm drogerie
anonym
| 9. 10. 2006 20:14
V DM drogerii jsem nechala dělat fotky 3x a z toho to bylo 2x bez
problémů. Ovšem poslední zásilka mě vytočila. Sice jsem dostala 25 kusů
fotek zdarma, jenomže fyzicky chybělo 36 kusů fotek, na což jsem přišla
až doma, protože v drogerii těžko budu kontrolovat 207 fotek !!! Nevím,
jestli jim ještě nějakou zakázku pošlu.....

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Peggi
17. 4. 2024 22:03
70238
2112Hana
17. 4. 2024 18:51
11781
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video