Od ledna hubnu! Pojďte do toho taky - spolu to zvládnem! ;o) - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Od ledna hubnu! Pojďte do toho taky - spolu to zvládnem! ;o)

Diskuze

anonym
| 3. 6. 2014 15:21
Zdravím. Nabízím clenbuterol výborné kvality, více druhů za bezkonkurenční ceny začínajících již na 600kč. Peníze dopředu NEVYBÍRÁM! Pokud mám zboží skladem desílám nejpozději den od objednání. Pro více info mě neváhejte kontaktovat na: clenbuterolcz@gmail.com (férové jednání je samožřejmostí)
anonym
| 1. 5. 2014 21:22
Nehubnu sice od ledna, ale už dva měsíce piju TRF čaj a zatím jsem shodila 2,5 kila. Tak držte palce, ať do léta stihnu ještě aspoň další dvě :D
anonym
| 31. 3. 2014 21:15
Taky jsem v lednu začala Po vánocích bylo potřeba, no :D Obethin jsem si vzala na pomoc a po dvou a půl měsících jsem shodila 10 kilo :)
anonym
| 31. 3. 2014 20:06
Hubnu od ledna 2014 s přípravkem Obethin, který mi doporučila kamarádka. Zatím 8 kg dole a jsem velmi spokojená. :) Neměla jsem ani hlad nebo chutě na sladké a nezdravé, což byl vždycky můj malý hřích... :)
Peta29
| 8. 4. 2013 22:40
Ahojky. Najde se tu dobrá duše, která by hubla semnou? Zhubla jsem už 23 kilo a musím ještě dost shodit. Hledám aspoň človíčka na dopisování kvůli podpoře, radám atak. Ve dvou se to lépe táhne. Pokud někdo chce napiš mi na Petra2929@email.cz a půjdeme do toho spolu
krizova.za...
| 2. 2. 2013 14:53
foto Pijete rádi kávu, čokoládu, či čaj??
Na trhu se vyskytla nová značka: Organogold, kterou seženete pouze na internetu. Obsahuje čínskou houbu Reishi (houba nesmrtelnosti), která má desítky pozitivních účinků. Většina káv dehydratuje organismus a má mnoho dalších neblahých účinků.
Přidáním této houby se negativní účinky ruší a převažují jen ty pozitivní. Tím pádem se nemusíte zbavovat návyku pít kávu a ještě můžete zlepšit své zdraví.

__Některé účinky kávy:__
• antialergenní účinek
• snižuje negativní účinek kofeinu a uvolňuje svaly
• snižuje hladinu cholesterolu
• antivirální účinek
• podporuje metabolismus
• pomáhá snižovat tělesnou váhu
• zabraňuje tvorbě bronchitídy
• zlepšuje hemodynamiku (tok krve) v koronálních žilách
• antitusívně (zmírňuje kašel) – uvolňuje hleny
• chráni játra před jedy
• antibakteriální účinky
• snižuje krevní tlak
• má neutrální PH mezi 7,2 – 7,5
• obsahuje pouze 9 mg kofeinu (klasická káva 135 mg!!)
• účinná v boji s nádorovými onemocněními
• podporuje detoxikaci organismu
• pomáhá při vyrovnávání krevního tlaku
• vhodná při léčbě průduškového astmatu
• tlumí bolesti
• příznivě působí na regeneraci organismu po chemoterapii
• pomáhá při alergiích
• pozitivní vliv na plodnost a potenci
• potlačení projevů stárnutí
• pomáhá při poruchách spánku

Stránky: http://www.pijeme-kavu.organogold.com/r/CZ/CZ/

-v případě že by se Vám nějaký produkt líbil, chtěli jste vědět více,v horní části je email, na který pište..Kafe je malinko sice dražší,ale když si vezmete, že v obchodě koupíte kávu za 200 Kč a ještě je škodlivé, tak není nad čím uvažovat..já s ním mám velmi dobrou zkušenost..:) Můj známí s ní právě hubne a kila jdou krásně dolů!!
anonym
| 14. 8. 2011 21:17
Nabízím velice účinné tabletky na hubnutí názvem Slimex,obsahují účinou látku sibutramin.Tyto tabketky jsou již ozkoušené řadou zákaznic které si je nemohou vynachválit,mám je vyzkoušené i osobně a opravdu skvělé.Pokud by jste rády zhubli i vy neváhejte a vyzkoušejte a přesvědčete se sami jak snadné to je.Více informací na mejlu sibutramin15@seznam.cz
anonym
| 13. 8. 2011 13:21
Dobrý den, od malička hodně jím a vůbec se nehýbu, teď je mi 22 let a mám tělo samý tuk. Mám začít hubnout např. jízdou na kole nebo ty tuky půjdou dolů spíš posilováním. Děkuju
pohodarka1...
| 4. 11. 2011 22:47
TO Veronika:
Ahoj Veroniko, posilováním rozhodně ne a jen kolo také není samospasitelné. Spíš by si měla upravit stravu, ta je základem zdravého hubnutí v 75% ... Já měla taky dlouho nadváhu, zkoušela různé diety, ale nakonec mi nejvíc pomohlo začít jíst skutečně pravidelně a po menších porcích. Naučila jsem se to díky krabičkové dietě I feel well, se kterou jsem začínala zhruba před rokem. Funguje to tak, že Ti každý den ráno dovezou až domů jídlo na celý den rozdělené do krabiček, tak jak ho máš jíst. Za měsíc jsem tak zhubla 7 kg.
anonym
| 27. 7. 2011 09:40
Mohu doporučit receptíky http://www.jakzhubnu.cz/…zdravi/recepty/, případně i poradce paní Pecánkovou. A hlavně nehubne se tam s produkty. HURÁ, konečně rozumné hubnutí. Jsem moc a moc spokojená .
Patina
| 22. 7. 2011 16:47
Ahoj holky, mám problém se jídlem a už nevím jak si pomoct, tak jsem doufala že vy tady by jste mně mohli pochopit a poradit mi.
Během pracovního týdne jím poctivě zdravě a pravidelně, ale jakmile přijde víkend dostanu strašnou chuť na sladké a jsem schopná sníst všechno co mi přijde pod ruku. Zmizí ve mně celá vanička zmrzliny, k tomu balíček sušenek a někdy to pokračuje dál Pak jsem strašně přecpaná, takže zbytek dne už nic nejím Co mám dělat, aby se toto už nestávalo? Miluju čokoládu a nechci se jí uplně vzdát, ale jakmile si vezmu malej kousek, tak jedu dál..
anonym
| 12. 7. 2011 17:08
Ahoj všem,
hubnu už rok. Zhubla jsem 15 kg.
Pomocníkem mi byla poradkyně. Poradila jak upravit jídelníček, jakým potravinám se vyhýbat atd.
I fajn recepty jsem dostala na vaření ....když budete chtít, tak se podívejte sem
http://www.zdrave-hubnuti.org/ snad budete spokojené jako já.
o
milkaa
| 17. 4. 2011 14:03
Je tu někdo na hubnutí?
j
milkaa
| 5. 4. 2011 12:35
chcete někdo se mnou hubnout?Psát si, co jsme snědly,jak se hýbaly.....?


vlcimakk@seznam.cz
anonym
| 27. 2. 2012 20:11
TO milkaa: Ahoj Katka36 platí ještě ta nabídka!!
kuk
milkaa
| 5. 4. 2011 12:33
Již rok hubnu.Před rokem a půl, když jsem šla rodit,tak jsem při výšce 170cm vážila 120kg,teď za rok cvičení a nejezení sladkého a omezování v jídle,mám 30kg dole,ještě chci dát dolů 20kg.


Jde to teď moc pomalu dolů,ale jde to doluů,to je hlavní.Asi za rok bych mohla mít tu vysněnou váhu 70kg.A teď ať se to nevrátí zpátky.To je nejdůležitější.
Vím jak jím
Monchichi
| 30. 3. 2011 23:30
Dobrý den všem,

já osobně jsem vyzkoušela holandský detoxikační
program Vím,
jak jím. Tento způsob se mi velice líbí z toho důvodu, že hubnutí je tam
jaksi jako bonus vedle detoxikace. Jedná se o změnu stravovacích, ale
také i
pohybových návyků. Dále mne na tom zaujalo, že člověk netrpí hlady, může
se
jíst až 12 porcí denně. Člověk nemusí
složitě vymýšlet jídelníček, jelikož máte k dispozici seznam potravin,
co
můžete jíst. Nejedná se o jednostrannou dietu, jelikož v potravě jsou
zastoupeny všechny složky potravy, které tělo potřebuje.

Jelikož jsem s ním slavila úspěchy, tak si toho
všimlo i
mé okolí a programem už úspěšně prošla celá řada lidí.

Pokud byste chtěla více informací ozvěte se mi
prosím na mail
sperlovam@gmail.com

Monika
Kofein K
Lolita1
| 23. 3. 2011 20:14
Tak takhle bych se chtěla cíti. Mít energii na rozdávání! O tom Kofeinu K jsem ještě neslyšela. A nemá to třeba stejnou působivost jako káva?. Totiž mě káva dá se říct skoro uspává.
hubnutí
anonym
| 23. 3. 2011 10:39
Pořád tady čtu, jak používáte nejrůznější prášky na hubnutí a podobný hnusy, ale přečetli jste si někdy, co to opravdu způsobuje?? Víte, že většina těhle chemikálií může vaše tělo úplně zničit a to nejen po fyzický ale hlavně pro psychický stránce? Holky neblbněte, radši si sestavte zdravej jídelníček a vykašlete se na nějaký chemický hnusy....
hubnu
duny
| 22. 3. 2011 17:58
Ahojky, taky jsem se po novém roce rozhodla, že zhubnu.Diety jsem držela už mockrát, ale vždycky se dostaví jojo efekt. Tentokrát držím dietu od ledna-dělená strava a k tomu cvičím. Začátky byly hrozné, protože jsem po cvičení byla úplně KO, bez energie..Kámoška mi doporučila Kofein K z lékárny, který prý nabudí, dodá energii. Tak jsem to vyzkoušela a můžu říct, že mám energie na rozdávání. Po cvičení bych mohla jít ještě i na diskotéku.A má kila-od ledna 9kg dole.
Xenical
Sopka
| 17. 3. 2011 14:07
Nabízím originální balení Xenicalu, je to účinný lék na redukci hmotnost. 84 tvrdých tobolek, nerozbalené. Záruka 2013. Působí pouze ve střevech, nepůsobí na psychiku. Nejšetrnější hubnutí a účinné. halodova.s@seznam.cz Cena 1.500,- ... ...
Vím jak zhubnout!
Miselinda
| 16. 3. 2011 20:37
Ahojky,
chtěla bych se s vámi podělit o zkušenost mé příbuzné, která
bojovala s nadváhou. Snažila se jíst méně, často, aktivně sportovat
(turistika, plavání, jízda na kole, lyžování, fitcentrum). Přesto to
kýžený výsledek nepřineslo, každé zhubnuté kilo představovalo velké
odříkání, jakmile přestala držet dietu kila byla rychle zpět.
Protože touha se sebou něco udělat byla stále velká, dostala se na doporučení k produktům zdravé výživy.
Díky této zdravé výživě si zhubla krásných 10kg za 2 měsíce. Nejprve zhubla více na cm a poté šly kila dolů, velmi nenásilnou cestou.
Jenom začala snídat zdravě a večeři nahradila plnohodnotným proteinovým nápojem.
Po dvou měsících se cítí v plné kondici, má více energie a je daleko šťastnější.
slimex
andrea1661
| 14. 3. 2011 13:56
Nemohu se zbavit dojmu, že si tady někdo dělá dobrý business podobné příspěvky se nacházejí i na " rel="nofollow" target="_blank">http://atraktivni.cz/…hle-hubnuti
Jen utrácejte za preparáty na hubnutí, ať se jiní mají za vaše peníze dobře!!!!!!
Všechno je to o psychice a režimu. Hlavně taky dodržovat pitný režim ten je při hubnutí nejduležitější.
Při dětech jsem nabrala 17 kg dva porody po roce už mi schází schodit trochu bříško, ale to mi pomůže jen cvičení. Cvičím na orbitreku, míči, plavu a výsledky se dostavují.
Hubnu
Janinka1
| 13. 3. 2011 18:20
Ahojky, tak jsem se také rozhodla, že už konečně zhubnu! Ale je to jako začarovaný kruh, pořád dokola. U hubnutí toho mám nečtěného celkem dost, ale stejně mám pocit, že to nedělám úplně správně. POtřebuji zhubnout 20kg. Snažím se jíst zdravě, ale občas mám pocit hladu. Na pravidelný sport nejsem, tak to řeším cvičením doma, ale nepravidelně. Držte mi palce, ať to všechno vydržím a kila jdou dolu...
Doplňky stravy
Lenka321
| 6. 3. 2011 21:59
Je fakt, že jsem měla taky problémy se zažíváním. Na konci ledna jsem měla kilo a půl dole po měsíci používání Acai Slim, teď už to jsou skoro 3 kila, což je u mě úspěch. Četla jsem o tom v diskusi a lidi to chválej, tak na tom něco bude. Navíc jsem nebyla od začátku roku nemocná, tak si říkám, že je to snad něco zázračnýho. Na DoktorBio.cz mají teď mají speciální cenu, tak si ještě přikoupím.
hubnutí které mám vyzkoučené a funguje
Barunka34
| 1. 3. 2011 21:32
Ahojky všem,

Ráda bych souhlasila s příspěvkem Hanky,také jsem tomu dlouho nevěřila,chodila cvičit a pořád se mi nedařilo zhubnout tak jak bych si přála. Nakonec jsem se odhodlala a zkusila si objednat ten SLIMEX,.Hned od prvního dne jsem tyto tabletky na sobě pocitovala a výsledkem bylo že jsem za měsíc schodila 6 kilo.Stále si choím zacvičit a dále beru tabletky.Je skvělé že se dají objednat po jednom platíčku což je 10 tbl. a nemusíte si hned objednávat 50 nebo 100tbl.Na tomto emajlu jsem si je objednala i komunikace proběhla výborně.Takže holky doporučuji,léto se blíží. sibutramin15@seznam.cz
zdravá výživa
EvCaJp
| 1. 3. 2011 16:01
ahoj, ono v dnešní době co je zdravé? ve všem je samé éčko,salám maso nevidělo,být zdravý a i štíhlý je v dnešní době téměř zázrak.Máte někdo zkušenost s Herbalife?
pro Lenkasek
FoodyElen
| 1. 3. 2011 13:12
S těmi dietami máš naprostou pravdu. A totéž si myslím, že platí o různých umělých doplňcích stravy. Pokud má člověk zdravý a vyvážený jídelníček s dostatkem ovoce a zeleniny a má dostatečný pohyb, žádné doplňky už nejsou zapotřebí
pro Lenkasek
lenkaskri
| 1. 3. 2011 09:56
Plně s Vámi souhlasím,taky jsem zkoušela různé diety a stačilo upravit si jídelníček,tak jak píšete a šlo to samo dolů,je to opravdu o životním stylu,dnes jsem ještě přidala vzhledem k potížím doplňky stravy.Trpěla jsem zácpou a nadýmáním,vyzkoušela jsem kde co až teď doplněk stravy mi pomohl s tímto problémem jsem spokojená a cítím se dobře
Jíst normálně
Lenkasek
| 28. 2. 2011 18:30
Ahoj, máš v mnoha ohledech pravdu. Zdravé jídlo a pohyb je základem hubnutí. Krabičková metoda je pro mě příliš nákladná, proto prostě jím hodně zeleniny, ovoce, libové maso, více ryb a místo bílého pečiva si k snídani dávám celozrnné cereálie (např. fitnessky
) a hubnu. Jím často a menší porce, než jsem bývala zvyklá. Je to o životním stylu, ne o dietě. Pokud totiž člověk dietu přestane držet, kila naskáčou zpět. Kdo chce mít hezkou postavu a být zdravý, nesmí se přecpávat a ležet na kanapi.

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
♥Jarka*Alice♥
16. 4. 2024 12:44
11773
Alka...
16. 4. 2024 12:27
70221
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Gabriela ediv
21. 1. 2024 20:59
478
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video