Epilátor - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

epilátor

Diskuze

Epilace
sona.koutn...
| 19. 9. 2021 12:04
Taky jsem používala žiletky. Ale to oholení prostě nevydrží. Chtěla jsem si koupit IPL epilátor, ale nakonec jsem se na to vykašlala, protože výsledky nejisté a navíc hrozí zarostlé chloupky. Takže jsem si zašla na kliniku v Praze a pohoda... Chlouky jsou pryč a já jsem spokojená.
JančaPeš
| 17. 4. 2017 23:40
Když si chci koupit kvalitní epilátor, na co se mám dívat ve specifikacích? nebo podle čeho se vybírá?
kamila.336
| 25. 4. 2016 10:33
Ja pouzivam normalni ziletky, ktere objednavam z internetove drogerky. ale o epilatoru uz uvazuju hrozne dlouho tak uvidim jak to dopadne jestlise nekdy dokopu si ho koupit
michaelana...
| 26. 4. 2016 10:23
TO kamila.336@email.cz: a z jake internetove drogerky prosim?
silvia122
| 10. 9. 2017 14:39
TO kamila.336@email.cz To už je dnes přežitek, už jsem tu psala, že jsem taky používala žiletky, ale teď už delší dobu epilátor a rozhodně bych neměnila. A nebolí to jak tady všichni píšou...
anonym
| 4. 9. 2014 12:25
Ahoj holky. Já na to zarůstání vyčetla docela dobrou fintu. Po epilaci aspoň dva dny mýt kůži jen jemnou houbičkou nebo žínkou. Mě zarůstali chloupky strašně moc a pomohlo mi to hodně. Taky zkuste od dermacolu krém na zpomalení růstu. Není sice moc velký,když mažete celé nohy,jak je za dva týdny fuč, ale řekla bych,že se mi růst opravdu zpomalil a i chloupky jsou trošku světlejší a měkčí.
anonym
| 23. 8. 2014 21:44
Boze muj, a co takhle se neholit a ponechat to tak, jak to je? Kazda tu brecite, jak to boli, neni to blbost?
anonym
| 3. 8. 2014 21:26
nechci se porat casto či dene holit ,,

,myslim to vazne

jinak uz nechi se holit kazdy druhy den ale chci holit po dlouhy bode na tydnen
....

a co hodne dlouho. vydrzii treba 1 tydnen neholit ???????

cim se dobre wšude oholit ???

holici strojek damsky ten hodne boli epilátorem a depilátorem i ten vosk ,,,pasky i ten vosk ,,,pasky .,.........

ale ja to nechci aby to bolelo ......taky uz se neholim s epilátorem a depilátorem ,,protoze tu bodlest nevydrzim

holky cim dobre oholite ??

,Ziletky jsou hodne kratkodobe a ziletka mi nepomuze anni pena

a vzdycky se pri holení porezam ať jsem sebevsc opatrna....

zakrok laserem je hodne drahej ,,,ja na laser nemam penize protoze jeste chodim do skoli.....

.jsem .zavodni cyklistka.iplavkyne
.
.tak se musím holit. kazdni den ....neb každý chlup,který trčí..mě zpomaluje

mě to nebavi uz casto se holit nebavi dene ci denne
anonym
| 31. 1. 2013 15:27
Ahoj holky,
prosila bych o radu. Nedávno jsem se poprvé zkoušela epilátor. Ta bolest se dala vcelku vydržet ale docela mě vadilo že když jsem si potom po té noze přejela, stále sem cítila chloupky, nebyly vytrhané všechny... je to tím že nebyly dostatečně dlouhé, nebo že sem se strojkem jela příliš rychle? strojkem to myslím nebude pač ho mám nový... :) díky moc za radu.... :)
anonym
| 29. 10. 2012 20:46
Já když jsem poprví zkoušela něco jiného než žiletku, zkusila jsem voskové pásky veet. Mám opravdu hodně silné chloupky, takže i když moje noha byla hebká, stále na ní byly vidět černý tečky . Proto jsem to chtěla zkusit. Jen tak na zkoušku jsem zkusila jenom jeden pásek. Sice to bolelo, dalo se to ale vydržet. Nijak jsem to neošetřovala, bylo to lehce zarudlé. Chloupky mi dorostli až po dvou týdnech, žádné pupínky, žádné zarůstávání. Pak jsem ale na ty pásky nějak zapomněla a používala jsem žiletku. Každopádně co mě pobavilo, překvapilo a potěšilo, že když jsem si je nechala víc narůst, dokázala jsem i po dlouhé době rozeznat, kde jsem ten vosk použila . Rostlo tam totiž a si o polovinu méně chloupků A to mi rostou velice rychle a silně, ke kadeřníkovi musím 1 za měsíc, protože za dva bych už byla k nepoznání
anonym
| 14. 10. 2012 12:06
Holky, nemáte někdo zájem o poukazy na laserove odstranění chloupků nad horním rtem v Brně? Byla jsem tam 5x a spokojenost (ale stačilo jít jen 4x, po páté mi odstranovali jen úplně svetlé chloupky). Nějak jsem to neodhadla a 3 kupony mi ještě zbyly, tak kdyby někdo chtěl, ráda je prodám:) elusa.elusa@seznam.cz
Bábel - zmatení
Tatu
| 22. 7. 2010 10:08
Nebylo by dobré si nejdříve osvětlit pojmy co je epilace a co depilace? Je v tom chaos.
Něco jsem si zjistil, ale pořád nemám jistotu.
Tedy, pořád narážím na tu okolnost, že když dva miliony lidí budou říkat modré a zelené modrá nebo zelená, jak je napadne, znejistí i ti, kdo si doposud mysleli, že rozeznají modrou od zelené.
holení
coudi
| 16. 7. 2010 19:30
Ahoj, já si teda nohy epiluju už pár let, nebolelo mě to nikdy, řekla bych, že je to hodně individuální. Ale třísla si raději holím, ze začátku jsem měla trošku problém se zarůstáním chloupků, ale když jsem se začala mazat heřmánkovým krémem, tak to ustalo. Není drahej, v lékárně asi 50 Kč.....Spíš mám problém s náhradními díly, kupuju si epilátor s depilátorem v jednom a pak nemůžu sehnat náhradní břity Jeden vždycky mají a druhý se nedá sehnat, takže výsledek - celý strojek zahodit
zkušenosti se strojkem
coudi
| 16. 7. 2010 19:23
Ahoj, můžete se někdo podělit o zkušenosti s holicím strojkem? Už jsem měla dva, ale zhruba po roce se břity otupí a pak se nedají sehnat. Nejdřív to byl Philips, pak Eta - výsledek stejný, zahodit celý strojek Nemáte někdo tip na něco, k čemu se pak dají sehnat náhradní břity? Díky
epilátor
bera
| 9. 6. 2010 14:00
Jak často si musíte epilovat nohy? Moc dlouho mi to nevydrží a hlavně mě štve, když začnou chloupky růst, tak ty "pupínky". Škrábala bych to až běda...
epilator
Lucinkenzi
| 20. 4. 2010 12:11
ahoj chci si pořídit první epilator tak jsem se chtěla zeptat jestli nemá někdo zkušenost s timto epilátorem? epilator intimate(eta 034990000) uvazuji o jeho koupi je prý vhodny pro zařatečníky tak nevím..
První epilace
Janca4
| 25. 8. 2009 16:08
Ahoj holky. Tak dneska jsem vyzkoušela svoji první epilaci . A protože nejsem normální, začala jsem hned s epilací třísel. Předtím jsem četla celou tuhle diskuzi a zapamatovala si pár vašich rad, které se celkem osvědčily, takže to bylo celkem v pohodě. První jsem šla asi na 15 minut do vany, aby chloupky trochu změkly a aby to tak nebolelo. Potom jsem si všechna místa které jsem chtěla "odchlupit" promasírovala žínkou z lymfy (teď nevím jestli to říkám správně, no prostě ta žínka co se používá proti celulitidě a taky co si ji berete do sauny ). Jo, ještě předtím jsem si vzala 2 prášky proti bolesti (Ataralgin). Někde jsem to četla v časopise a přišlo mi to jako dobrý nápad si je vzít předem a ne až potom, jak už vás všechno bolí.
No... jak to probíhalo. Protože jsem začala v tříslech, tak jsem musela hodně zatnout zuby, ale nebylo to TAK strašné jak sem si myslela. Vytrhala jsem si jen ty chloupky, které vyčuhují z kalhotek (jedu totiž za tři dny k moři a to opravdu nevypadá hezky). Celá třísla, to bych asi fakt nezvládla, epilovala jsem si to asi 10 minut a stejně to nevzalo všechno, musela jsem si ty zbívající ještě doupravit žiletkou...
Jak už jsem říkala, že jedu k moři, rozhodla jsem se ještě vzít nohy až to mám všechno společně. Nohy nebyly vůbec tak hrozné. Prostě jako žiletka, která občas tak jemně štípne. Možná jsem to tak ani nevnímala kvůli těm práškům a taky proto, že jsem u toho poslouchala rádio, ale nohy mi přišly naprosto v pohodě. Nakonec jsem si je ještě na vaše rady přejela žiletkou, znova promasírovala lymfou a namazala krémem proti zarůstání chloupků.
Takže milé dámy, doufám že se mi to vyplatí a že si dovolenou užiju jako "bezchloupkatá". Mějte se a všem začátečnicím (stejně jako mě) přeju hodně zdaru.
hluk
ellejka
| 20. 3. 2009 20:46
Ahoj. Před rokem jsem si koupila epilační strojek Philips HP 6409/33- a od pokračování v epilaci mě neodradila bolest, ale hluk strojku. Nevíte prosím jestli existuje méňe hlučný strojek?
Zdravím :-)
Lucsynka
| 6. 3. 2009 18:34
Taxi tady procitam vase prispevky a hadejte, co u toho delam.. no jo, epiluju si nohy.. nebavi me totiz jen tak sedet a nic u toho nedelat.. i kdyz u toho zjistuju, ze sem (aspon z pulky) chlap, moc mi to nejde najednou..
Jaký epilátor?
evulle
| 6. 3. 2009 16:29
Nemohli by jste mi poradit, pro jaký epilátor se mám rozhodnout? Přemýšlím o koupi Rowenta 5820 nebo Panasonic 2027. Máte někdo s nějakým zkušenost?
Venus
Lucy87
| 3. 3. 2009 18:44
Ahojky, chtěla bych se zeptat, jestli tohle holítko použiváte a jak jste spokojené, případně čím jiným se holite!! Díky
epilátor
Lucy87
| 18. 2. 2009 18:22
Chtěla jsem se zeptat jestli máte někdo zkušenosti s epilátorem od Braunu SE 7280, chtěla bych si ho objednat, stojí docela dost, tak aby to nebyly vyhozené penízky..diky
srdicko
Kloa
| 12. 2. 2009 12:26
Vždyť už jsem ti psala. Jaké triky bys ještě chtěla znát?
ROWENTA FRESCH AIR
Srdicko
| 12. 2. 2009 12:05
JE SKVĚLÝ EPILÁTOR!! HOLÍM SI S NÍM PODPAŽÍ A JE TO SUPER! JDI DO NĚJ!! JEN MI SEM HODTE NEKDO RADY NA EPILACE TŘÍSEL! DIKY
Který vybrat?
Nora
| 11. 2. 2009 11:21
Pečlivě jsem si pročetla všechny příspěvky k tomuto tématu. I já se rozhodla pořídit si epilátor a vyzkoušet ho. Nejdřív jsem se vyděsila, jak všechny píšete, že je to šílená bolest. Ale když je to pak lepší a lepší... Jdu do toho. Netuším však, jaký si ten ďáblův přístroj koupit. Chci, aby měl zároveň i depilační hlavu, takže Vás tímto všechny prosím o své zkušenosti. Philips, Rowenta nebo Braun? toto jsou 3 favorité, mezi nimiž vybírám.
1) Rowenta Access Fresh Air Vision EP8975DO


2)Philips HP 6503 Satinelle Ice Premium 2v1


3)Braun Exelle 5270


Budu vděčná za jakékoliv rady. Nemáte někdo některý z uvedených epilátorů? Moc díky.
Srdicko
Kloa
| 1. 2. 2009 18:34
Pokud tě nebolí epilace podpaží, věřím že ti nebude ani velké nepříjemnosti dělat epilace třísel, asi máš jemné chloupky. Pokud se toho bojíš, zkus nejdříve vyzkoušet jak tam epilaci tvá pokožka snáší a co to dělá s chloupky, jestli nezarůstají, tedy oepiluj si jen nějakou část.
A každý epiluje asi takovou část jakou "potřebuje" a co vydrží
Epilace třísel
Srdicko
| 30. 1. 2009 12:32
Ahojky holky Koukám, že tento server je opravdu povedený, a dozím se tu spoustu skvělých tipů na vánoce jsem dostala krásný epilátor, epiluju si hohy a v podpaží, ale třísel se hrozně bojím...prosím o radu, epilujete si třísla celá? Jakým způsobem? Moc děkuji za radu!!! Pááá
Braun
laaria
| 18. 12. 2008 16:53
Ahoj, to je pravda. Bolestivé je to pro každou jinak.
Já musím říct, že jsem opravdu mile překvapena. Už skoro dva týdny mám nohy oepilované a pořád jsou dokonale hladké. Fakt si říkám že ta troška bolesti jednou za dva týdny už mi za to stojí. A hlavně pro ten pocit když mě přítel hladí na nohách a já se nemusím cítit nepříjemně......fakt jsem moc spokojená. K tomu strojku - já mám strojek Braun, je to nejlevnější základní typ, jen má nástavec s masážními válečky, který mimochodem opravdu dělá hodně, bez něj je to pro mě více bolestivé. Takže tento doporučuji
epilátor
Helen
| 18. 12. 2008 08:56
S tím souhlasím, každý si to prostě musí vyzkoušet.
Helen
Kloa
| 17. 12. 2008 22:10
Chloupky a práh bolesti má každý jinak

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
16. 4. 2024 19:53
11775
Alka...
16. 4. 2024 12:27
70221
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video