Chci zhubnout a nevím jak na to - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Chci zhubnout a nevím jak na to

Diskuze

lenka.svit...
| 7. 8. 2018 12:56
Zkus vícekrát do dne jíst a menší porce. Určitě vyloučit sladkosti a více vody pít.
kaledka
| 6. 8. 2018 08:04
Já chci taky hrozně moc zhubnout, ale nevím jak :-\ Zkouším všecko možné a furt nic :/ Přemýšlím, že už někam zajdu k nějakému výživovému poradci, nebo nevím. Jaké s nimi máte zkušenosti vy, prosím? :-\
lenka.svit...
| 7. 8. 2018 12:56
TO kaledka:
zkus vícekrát do dne jíst a menší porce. Určitě vyloučit sladkosti a více vody pít.
Drahoslava112
| 7. 8. 2018 14:19
foto TO kaledka: Zhubnout chce asi většina žen. Patřím mezi ně také. Pokud Ti mohu poradit, tak se vykašli na výživového poradce! To je k ničemu. Já sama jsem tam nebyla, ale nevlastní dcera tam nastrkala plno pěnízků a zhubla. Ne zase tolik, aby si z toho všichni okolo sedli na zádel. Přestala ale po roce a půl docházet a dodržovat jeho doporučení a je na tom hůř, než byla na začátku. Musela jíst ty „nedobré sýry, samou zeleninu a šunku“. Pak, když přišla k nám na návštěvu, tak byla jako „nezavřená“ a dopřávala si, jako by chtěla dohnat to, co si rok a půl upírala. Já to mám také složité, mám ráda sladké a buchty. Od dubna se snažím něco shodit, a až teď jsem trochu pohnula s váhou. Žádný velký úspěch to není, jen 3,5 kg. A váha se hnula až poslední měsíc. Ale vyzkoušela jsem jíst vícekrát denně, malé porce, a to mi absolutně nevyhovovalo! To jsem šla s váhou ještě nahoru. Doslechla jsem se o metodě 18 : 6. A to vypadá, že by mohlo v mém případě, zabrat. Znamená to 18 hodin bez jídla a během 6 hodin, tři dávky jakéhokoliv jídla, ale v rozumné míře! Jí se večer v 17 - 18 hodin naposledy a pak až druhý den v 11 nebo 12 hodin. Když sleduji váhu ráno a i večer, tak mám každý den o něco málo méně. Také bych chtěla vyzkoušet denní nebo dvoudenní půst, ale k tomu mám malou odvahu a nevydržím to! Pokus se najít pro sebe něco, co Ti bude vyhovovat, ale je to o disciplíně. A s tou zápasím. Jsem zvědavá, jestli já to vydržím přes zimu. Ke cvičení mám odpor, tak pokud nerada cvičíš, podle výživového poradce, bys musela. A to se pak musí dodržovat celý život. Jak bys přestala, byla bys v háji.
lenka.sucha75
| 19. 6. 2016 23:07
Právě že né, jedla jsem jejich jídlo několikrát denně, je dobré a nemusela jsem hladovět a necvičila jsem, šlo to opravdu snadno a bylo skvělé vidět už po týdnu výsledky
lenka.sucha75
| 18. 4. 2016 21:01
Určitě zkuste dietu KetoFit, já už si zoufala a potom se mi díky ní podařilo zhubnout 15 kilo! Je přírodní a obsahuje vše co ženské tělo potřebuje
JitkaM
| 17. 6. 2016 23:41
TO lenka.sucha75: 15 kilo to zní skvěle mně by stačilo 10. musela si se nějako hodně omezovat při té dietě a cvičit?
anonym
| 19. 11. 2015 21:38
doporučuju poradce. Z vlastní zkušenosti.

Člověk se víc snaží, když už si to zaplatil.
..
Navíc je mu blbý přijít na konzultaci s tím, že (se) podváděl , nedodržoval rady a nic nezhubnul.
..
Dobrej poradce vám udělá program přímo na tělo.
Co zabere jednomu, nemusí fungovat u jinýho.
..
Mně dokonce změnili poradkyni. Ta první se mnou neměla výsledky...
..
podle tý druhý jedu dodnes.
terouneek
| 19. 11. 2015 11:55
U nich je to predci jen jistota
anonym
| 10. 11. 2015 18:49
A s vyzivovymi poradci jste to nezkouseli?
pavsobkova
| 22. 10. 2015 15:35
Jak už tady zaznělo, není to o dietě, je to o pravidelné stravě, menších porcích a pohybu. Není třeba ani chodit každý den do posilovny, stačí dvakrát, ale na tom jídelníčku hodně záleží, hlavně jíst pravidelně
lenka.sucha75
| 21. 10. 2015 22:57
Jaká dieta se vám osvědčila?Cvičím ale nemám zase tolik času a nestačí to
anonym
| 26. 1. 2015 12:31
Základ úspěchu je pohyb a překopat jídelníček. Proč se dřít v posilce, když si pak naložím hromadu knedlíků a čokolády. Nechala jsem si sestavit jídelníček, ve fitku jsem si zaplatila 5hod s trenérem, teď už jedu sama a vím, co můžu a v lékárně mi ještě na doporučili na větší posun, abych líp hubla a neměla chutě-to jsou takový potvory jedny, Slimax, teď je v akci. Jedu tak třetím měsícem a mám cca 9kg dole a hlavně 2konf.čísla gatí a menší obvod podprsenky:))))a i tu čokoládu si dám a teď v sob má děda narozky, tak je oslava, tak kapku zhřeším:))
anonym
| 25. 10. 2014 20:16
15,5 kg? To by mě taky zajímalo, kam jsi chodila :) myslim, ze už potřebuji něco dělat, a po vánocích to nechci ani vidět :(
silvie.berková
| 4. 6. 2014 13:43
Doporučuji zajít k výživovému poradci, nechat si poradit, sestavit jídelníček a začít cvičit. Když budete mít pevnou vůli, dokážete to
Já mám takto dole 15,5 kg
anonym
| 11. 6. 2014 11:27
TO silvie.berková:
15,5 kg? fiha, tak to závidim teda!
U jedné výzivové poradkyni jsem kdysi byla a prd to pomohlo. Tady v Blansku to je asi zabité :/
Já bych vydržela, kdybych viděla výsledky, jenze..
anonym
| 10. 7. 2014 09:59
TO terez: Všechno je spíše otázkou motivace. Jde o to, jestli člověk chce opravdu něco změnit. Hodně lidí se domnívá, že když bude o problému často hovořit, tak jde za svým cílem. Na webu www.reduna.cz je několik testů. Test motivace a Test rizika nadváhy mi otevřely oči. Už vím, jak na tom skutečně jsem...
anonym
| 24. 4. 2014 18:21
foto Kdo by rád skutečně zhubnul natrvalo a pouze tuk, ať mrkne sem www.zhubnout50kg-zdrave.g6.cz. Zaměřuji si především na klienty s velkou nadváhou a z Jihomoravského kraje či Vysočiny.
anonym
| 14. 4. 2014 19:58
Pokud se vám nedaří zhubnout nějakou dietou či cvičením, protože nemáte třeba vůli, můžu za sebe doporučit Obethin, protože zacpal žaludek a snědla jsem toho méně. více jsem se hýbala a váha šla dolů.
jantrecek5...
| 18. 1. 2014 16:19
Dobrý den, jmenuji se Slávek a pracuji jako Senior Direktor v Nemecké Společnosti - výživové poradenství.
Rád bych Vám nabídl možnost hubnutí u naší společnosti. Máme otevřených 12 světových trhu a velikou úspěšnost. Pro více informací se můžete kouknout na internetové stránky www.wellstar-company.com Pro jakékoli dotazy můžete zavolat 608 874 444 ,přejí hodně uspěchů.V případě nezájmu i tak přeji hodně štěstí
anonym
| 8. 11. 2013 11:33
Prášky na hubnutí - http://track.acaiberry900.cz/…t/AcaiBerry-900/?… Má objednávka přišla přesně v uvedenou dobu a pilulky fungují skvěle.
ahoj Peg
anonym
| 14. 9. 2008 19:32
tak já čtu rady ,ale zase nevím jak budu vše dodržovat ,tudíž se nezlob ,ale vlastně s počítáním kcal ,to je fakt jednoduché jen vydržet ,doufám ,že to zvládnu tak tě zdravím z Dubí
anonym
| 31. 10. 2011 09:07
Já osobně na hubnutí můžu doporučit Emulips a k tomu emulips slim drink, 8 kilo dolů, ikdyž jsem jedla normálně a necvičila, protože jsem celkem lenoch. Věřím tomu, že k tomu dělat nějaká pohybová cvičení tak by to šlo ještě víc, ale hlavně nemusíte mít strach, není v tom žádná chemie, Jsou to bylinné výrobky, jestli někdo chce pomoct s hubnutím tímto způsobem tak doporučuji distributora, můžete mu napsat klidně i o radu ohledně toho výrobku, email je OKG.objednavky@seznam.cz
2.
Peg
| 14. 9. 2008 19:21
Máte před sebou deníček toho, jak jste jedly. Je jedno kdy jste se přidaly, ale měly byste mít alespoň týdenní soupis, abychom ho mohly zprůměrizovat. POKUD DENÍK TEPRVE PÍŠETE, NÁSLEDUJÍCÍ ŘADKY NEČTĚTE. MOHLY BY VÁS OVLIVNIT:
Budeme se věnovat první otázce. Kdy jíte? Vaše jídlo by mělo být rovnoměrně rozdělené do celého dne. To znamená - snídaně - svačina- oběd- svačina- večeře- popřípadě i druhá večeře. Na svém deníčku vidíte, zda v rozložení děláte nebo neděláte chyby. Nejčastější problémy bývají s jídlem večer (kdy většinu KJ spořádáte po příchodu z práce)a nebo s neustálým uždibováním něčeho během celého dne. Celý následující týden se soustřeďte na to, abyste si jídlo rozdělily. Neřešte nic jiného. Nedržte dietu, jen hlídejte, abyste opravdu jedly minimálně pětkrát denně. Pokud počítáte KJ, pokračujte v tom nadále. Příští týden pro vás bude naprosto zlomový, kdy vám vysvětlím, jak s nimi zacházet, aby to bylo přirozené vašemu tělu. Pokud to neděláte ,začněte se jednou týdně vážit. Je velice důležité dělat to opravdu jen jednou týdně. Každodenní vážení je stresující. Dejte svou váhu třeba rodičům nebo kamarádce, kterou navštěvujete jednou za týden ve stejnou dobu a važte se tam. Určitě to znáte, ráno váha ukazuje méně a tak si ten den víc dopřejete. Když na ni týden nešlápnete, budte mít více vůle (nebo možná strachu) vydržet, protože se budete bát, co za týden ukáže. Pokud opravdu dodržujete mé instrukce, je celkem možné, že jste za uplynulý týden už něco málo shodily. Už jen fakt, že si zaždé sousto vložené do úst musíte zapsat vás odradí od uždibování. Uznávám, že zapisování je otrava, ale je to jako s jízdou na kole. Co se teď naučíte, budete používat po celý život. Za začátku je to namáhavé, ale za čas budete schopné mít přehled na svým jídlem i bez papíru a ještě později to začnete dělat podvědomě, tak jako se před přecházením silnice automaticky i v jednosměrce podíváte na obě strany. Budete si hlídat váhu aniž byste nad tím musely přemýšlet.
Na závěr bych vás chtěla poprosit, napište, jak vám to jde. Ráda bych věděla, kdo se zapojil.
juuu
Peg
| 14. 9. 2008 19:03
Holky, já myslela, že jsem Vás otrávila, protože po mém příspěvku tu diskuze úplně umřela. Proto jsem už nic dalšího nepsala, páč jsem si myslela, že není zájem. Teď vidím, že je, takže pokračujeme....
peg
maykee
| 14. 9. 2008 14:48
Ahoj, taky bych se ráda přidala... Jestli to nějak nevadí.... kdy se budou hlásit rozpisy jídel???
Úbytek váhy bez kompromisů?
Pavel42
| 13. 9. 2008 23:13
Začněte hned,nač to pořád odkládat.
K obědu můžete jíst to co máte rádi.
Opravdu stačí jen začít.
www.hubnete.cz/pavel42
nebo volejte 737211051.
lekce 2 ?
Mikus
| 13. 9. 2008 20:21
Bude lekce 2 ? :)
lekce 1 :-)
Peg
| 2. 9. 2008 13:02
Holky,
než začneme, prosím, zkuste týden věnovat tomu, že si zapíšete, co jste jedly. Vím, že je to otrava, ale pak s tím budeme pracovat.
Napište si: Kdy jste jedli, jak dlouho, co, kde a jak jste se u toho cítili.
Pro ty, které jsou ochotné i počítat: Vezměte si do ruky KJ tabulky (jsou například na stob.cz) a zkuste odhadnout kalorickou hodnotu jídla.
Důležité je, abyste se následující týden vůbec neomezovali a jedli tak jako normálně. Na druhou stranu se zbytečně nepřejídejte s tím, že je to poslední týden a pak přeci začne ta dieta podle mojich rad žádná jídla vám zakazovat nebudu (osobně jsem zhubla sedm kilo i když jsem snídala sladké a ke svačině si dala občas brambůrky). Pokud máte nějaké dotazy, tak napište. Každý den se tu ukážu Příští týden si ty vaše rozpisy rozebereme.
Tento způsob hubnutí je z části založen na počítání KJ, pokud se do toho vrhnete. Určitě zhubnete, to se snad ani nedá, abyste nehubnuli. Ale ze zkušenosti vím, že řada holek je na to líná (mě to ze začátku taky prudilo). Zkrátka zas tak silnou motivaci k hubnutí nemají. Z toho vyplývá úkol dvě pro tento týden. Sedněte si večer až budete mít klid a zamyslete se. Proč chcete zhubnout? Napište si na kus papíru vše, co vás napadne (nesnáším, když se mi stehna dřou o sebe a když si sedám, že si musím hlídat břicho, aby mi nevylezly špeky). Na jiný kus papíru si napište, co vše vám jídlo přináší (je vážně dobré). Pak se nad tím zkuste zamyslet. Jestli máte víc kladů než záporů do hubnutí se nepouštějte. Nemáte motivaci a jste v podstatě spokojené takové jaké jste.
nemám čas
Misicka
| 2. 9. 2008 09:36
Ahojky,ted jsem tu dlouho nebyla,protože mám dost práce a doma už nemám náladu dál čučet do počítače! Vubec nevím jak mám vydržet jíst zdravě když jsem v práci a ostatní kolem mě jedí! Tak jak na to půjdem holky? Co myslíte? Jsem na sebe naštvaná,že nemám pevnou vůli!!!!

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Peggi
17. 4. 2024 22:03
70238
2112Hana
17. 4. 2024 18:51
11781
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video