Chloupky pod pupikem a na prsou - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Chloupky pod pupikem a na prsou

Diskuze

anonym
| 11. 9. 2017 20:49
Ahoj . Jak už víte mám stejný problém jako vy.Takže chloupky mám na břiše a v okolí prsou,nevim co s tim mám dělat stydim za to a proto moc nenosím výstřihy.Mamka mi rádi ať si to oholim,když já nevim jestli to je to dobré řešení.Kdyby ste mi někdo moh poradit budu ráda
anonym
| 21. 7. 2017 12:59
A co nejake ty pripravky od veet? jako pena a pak to setrit tou spachtlickou a nebo zatnout zuby a vytrhat voskem no. :)
anonym
| 29. 5. 2017 16:05
Ahoj je mi 15let a nevím co mám dělat,mám chlupatý břicho ale to si holim, ale taky mám chlupatý prsa...nevíte někdo co s tím?
anonym
| 21. 12. 2015 20:03
Ahoj v životě jsem neměla s chloupkama problém,ale teď během 6 měsíců se objevují na obličeji,krku ,zádech,na obličeji všude,mám je blonďaté a jemné,ale začínají být delší,mamka mi poradila ať s nima hlavně nic nedělám,že to bude jen horší budou tmavnout a sílit,ona je má také a začalo to kolem 35.roku,jako mně,jenže já jsem z toho na nervy,mé okolí to teda nebere začínají narážky,že jsem chlap,opice,zrůda,kolegové v práci si mě dobírají,přestávám chodit ven jen brečím,teď mám dovolenou tak to nějak přežiju,ale jak mám žít dál?Co,když se to zhorší a bude ze mě opice?
Myslím,že jsem na tom psychicky špatně.A zrovna teď před Vánoci,všichni si všimli,že jsem nešťastná ,ale já to nikomu nechci říct
anonym
| 1. 4. 2017 16:33
TO Elena: nic si z toho nedělej, jsou horší věci- zlato .Pa
anonym
| 19. 11. 2015 22:41
No můžu říct že moje milá je chlupatá úplně všude a je to naprosto super :). Nebojte se toho dámy, chloupky jsou roztomilá hračka. Okolo dvorců, všude tam dole, i na nožkách. Chlapi jsou různí :).
anonym
| 4. 5. 2015 23:18
Ahoj. Tak sem si trochu oddychla, že v tomhle nejsem sama. Ale moje kamarádky takový problémy nemají snad jen n rukách mají a jinak vubec.... a že mezi nima jsem zrovna já?-_- Když sem nastoupila do prváku tak sem měla jen chlupy trochu na rukách. A teď? JSem ve tretaku... Mám ted tmavý na rukách....Nejvíc mě, ale stvou chlupy na krku a na obličeji a na bradě na bradě si je trhám a někdy i na stranách obličeje ale je to hruza i když nosím šátky tak to de vidét a me to stve -_- a nejhorší coje tak mám na prsách a na břichu a ne žádnej proužek ale celý břicho. A na zadku mam taky a zajimalo by me jestli s tim nekera neco delate nebo ne?.. Jako mám pocit, že dyž to nejakej kluk zjisit kdyz tak mě kopne do Nebo jestli mám to rict doktorce..nevim Poraďte mi co je nejvýhodnější zpusob na to bricho a na prsa. :-\ prosim
anonym
| 30. 5. 2015 21:05
TO LOL:
Ahoj, sice odpověď po měsíci, ale myslím že se sem stejnak ty, nebo některá jiná koukne :)
Je mi 16 let a chloupků jsem se začala zbavovat tak od 14, když mi bylo 14, tak všechny holky ve třídě neměli ani chloupek, a já měla chlupaté ruce, tak jsem si "kousek" ruky oholila ( obávala jsem se následků, věděla jsem, že na nohách to potom píchá :D ) naštěstí na ruce mi to moc nenarostlo, sice mám tmavé chloupky, ale na rukách a zádech to neřeším, nohy i stehna si holím, ale v oblasti třísel se mi to dělá čím dál víc :( k tomu ještě odněkud přišly chlupy po celým břiše, mezi prsy a na krku + pod nosem.. pruh od pupíku nahoru epiluju ( bolest to je, ale na týden mám cca pokoj) , ale potom jdou okolní chloupky vidět ještě víc, pod nosem to strhávám voskem, a na krku vytrhávám ty nejvíce zářící černé chloupky :D holit 100% nebudu, s tím už zkušenosti mám, a né dobré.
Promluvím si s mamkou a zkusím koupit nějaký zesvětlovač vlasů a zkusím to na chloupky na břiše :) mimo to, jak holím stehna, už mi to zasahuje i k zadečku, naštěstí to jsou tenké chloupky, ale tmavé!! :/ přípravek bych vyzkoušela na břicho, když zabere efektivně, tak bych možná zkusila i na zadek :D každopádně doufám, že to alespoň ty 2-4 týdny vydrží.. abych mohla barvit jen v létě, když budu chodit na koupaliště :D
anonym
| 14. 6. 2015 15:57
TO Iveta9: Ahoj tak aspon nekdo odepsal.Dekuji :) NA rukach to taky nejak neresim a na zadech ... Nohy si smaozrejme taky holim :D A s těma trislama to mam taky tak -_- Jak uz sem psala taky mam po celym brichu a nevim co stim proste -_- Ja sem si to holila ten pruh od pupiku nahoru ale uz to nedelam...A na krku si taky vytrhavam .... Ja sice asi pojedu nekam pro radu,ale az neco vyzkousis tak dej vedet prosim :)
anonym
| 4. 5. 2017 07:51
TO LOL: ahoj neviem ci to tu navstevujes, mam tiez problem s chlpkami na zadku zbavila si sa toho?
anonym
| 7. 3. 2015 15:53
Ahoj holky, no co udělá Vaše tělo, když chloupek vytrhnete?? No za různou dobu ale vyroste zas...
Co naznačuje chloupek? Je to něco co musíte v životě řešit, může to být, že se něčeho potřebujete v životě zbavit, je to různé, musíte dát do pořádku vztahy, vztah k sobě, vše souvisí se vším...
Naše tělo nám nedělá naschvály, ale pouze ukazuje nějakou informaci!
Je moc chytré, a tak spíše než abyste dávaly šílené peníze za depilace, zkuste si srovnat život...a chloupky pak odpadnou sami...
A co ženskost u žen? Nevytratila se nám trochu? (Stejně jako mužnost u mužů?)
Buďme ženami!;) Nechovejme se jako muži...
Buďmě hrdé na to jaké jsme!
Ale hlavně se netrapte! A vzhůru k novým- lepším zítřkům!:)
anonym
| 8. 6. 2017 12:30
TO lala: Mám chloupky na vagíně jsem s toho jelen nemám na žiletku ještě se nebralo pocity chlupaté a spoceně
anonym
| 25. 11. 2014 13:17
Já jsem si třeba na chloupky u pupiku atd koupila epilátor začátky jsou tezky trochu to boli ale treba ted uz to vubec necitim a mam na 14 dni pokoj ! urcite bych to neholila!
anonym
| 27. 8. 2014 21:46
Ahoj, mám tlusté černé chloupky všude.. :D na krku, mezi prsama, pod pupíkem.. tak různě se objevují i samostatně. :/ Zkoušela jsem je obarvit normální barvou 100 na vlasy a fungovalo to skvěle! :) na dotek a při bližším ohledání je to vidět… ale lepší než by mi stále po vytrhávání zarůstaly.. :) Každopádně, barvila jsem si je zatím jen párkrát, ale teda nějak mi nechtějí přestat růst nové černé kusy.. trochu se obávám, jak moc až vyrostou, dokonce i po aplikaci se mi zdá, že některé normálně kraťoučké chloupky mi povyrostly.. nevíte o tom někdo něco? :) doufám, že brzo růst přestanou, protože zatím mi odbarvené části nijak netmavnou :)
anonym
| 2. 4. 2014 13:56
Chloupky pod pupíkem a okolo bradavek mě vzrušují mnohem více než běžné bradavky. Měl jsem v průběhu 15 let tři přítelkyně (kromě ostatních), které měly chloupky okolo bradavek, nijak je neřešily, ale já jsem byl těmi chloupky nadmíru vzrušený. Dodnes na ně vzpomínám. Současná manželka má jen dva chloupky na prsou a stále je vytrhává, čímž ochuzuje můj prožitek.
anonym
| 3. 12. 2013 22:07
Tak strašně se stydím za to že mám břicho chlupaté jako chlap,nejhorší je ,že jsem si to předtím holila a tím chlupy ještě zesilněly a ztmavly a zanašela si ranky a teď tam mám jizvy. Gynekoložka mi poradila antikoncepci ale jelikož je mi 16 matka mi ji nechce koupit,stydím se i před holkama v šatně si sundat triko tak chodím na zachod, nebo zvednout ruce aby se mi nevyrhnulo tričko. Hodně mě to trapí, zkouším to vytrhavat i depilatorem a dost to bolí a stejně je to do tří dnů zpatky, nejhorší je léto, nemužu jít ani na bazen s kamarady a to jsem docela hezká holka ale podle mě nemám ani šanci si najít kluka protože v dnešní době není nikdo normální a navíc se děsím toho kdyby se to někdy někdo dozvěděl..
anonym
| 23. 2. 2014 21:56
TO Mjay:Nemusíš se bát že si nenajdeš kluka já ho mám a mám taky chlupaté břicho a jemz to vůbec nevadí.Dřív jsem se taky styděla před holkama na těláku převléc a pak když to zjistili a začali mít keci tak jsem jim řekla že každý je nějaký všichni nemůžou bejt stejný a byli sticha :))
anonym
| 4. 10. 2013 17:24
hrozne take si stim nemohu poradit
babihanda
| 20. 8. 2013 18:54
děvčata, nezlobte se, že nemluvím k tématu, je mi 72 roků a moje chloupky odešly neznámo kam, ale já špatně vidím, a četla jsem CHALOUPKY POD PUPÍKEM, tak jsem to otevřela, a slzím smíchy. Přeji vám aby jste zdárně svůj problém vyřešily. Zdravím Hana
anonym
| 19. 8. 2013 23:02
Ahoj, jak se tak koukám nejsem jediná co má tyhle problémy.
Jenže rozdíl je v tom, že mi je teprve patnáct let a už jsem chlupatá jako opice.:( Nevím co s tím mám dělat. Mám chlupy snad všude. Na obličeji ne, jen pod nosem. Ale mám komplet celé chlupaté břicho a nejsou to jen ty jemné a světlé chloupky. Jsou to černé chlupy a některé mají skoro centimetr. Dálé mám ty černé chloupky(trochu kratší) na prsou a kolem bradavek jich mám pár také.
Mám je i na tříslech a o nohách a stehnech radši nemluvím. Jenže nohy se dá ještě vyřešit. Nejvíc mě štve to břicho a prsa.:( Bojím se zajít k doktorovi, příjde mi to strašně trapné. Poradíte mi někdo?:(
anonym
| 31. 8. 2013 01:16
TO Denisa:

Zajdi si na gynekologii nebo endokrinologii a hlavně se nestyď, není vůbec za co ;)
anonym
| 3. 4. 2014 16:56
TO Denisa:
ahoj mám podobný problém jen u mě to není až tak hrozné jak to popisuješ ty možná to jenom přeháním ale i tak by sis měla zajít k doktorce/doktorovy .. no ale hlavně to říct mamce a spolu najdete nějaké řešení a taky jsi ve vývinu a to někdy hormony vyvádí a začínají víc pracovat ty mužské hormony a na to jsou taky nějaké ty iniekce a tím se to dá všechno postupně spravit zpátky samozřejmě neříkám že si nějaký tran***uál nebo tak něco ale jsi ve vývinu a to se může prostě stát každému tak se pozbírej a řekni to alspoň mamce doufám že jsem ti trochu pomohla
anonym
| 3. 3. 2013 16:59
Zdravím,
Mám takový problém. Je mi téměř 18 a od začátku puberty mě trápí chloupky. Na nohou to nějak neřeším, prostě je oholím, na rukou mi nějak nevadí(i když jsou dost viditelné, husté a černé). Knírek jsem začala trhat pinzetou a jsem spokojená , ale mám pocit že mi začali růst a vousy na bradě a tvářích a nevím co s nimi. Pak mám ještě problém s chloupkama pod pupíkem. Ze záčátku jsem to holilaa tím si to ještě zhoršila, ted se to snažím trhat pinzetou, ale potom některé ty chloupky za růstají. Holit je už moc nechci( i když občas po žiletce sáhnu, když se jich rychle potřebuji zbavit). Nevím, co s nimi. Jsem docela světlý typ a mám i světlou pleť, takže je to dost vidět. Nemáte nějakou dobrou, efektivní a hlavně levnou metodu? Děkuju
anonym
| 31. 1. 2013 10:22
Ahoj, opravdu ráda vidim, že v tomhle boji nejsem sama. Všem děkuju za ty rady co tu píšete ohledně bylinek apod..hned na to jdu kouknout a zkusim to taky..a k tomu la***. Ja osobne na nem byla uz dvakrat. Dohromady asi 13 sezení. Přičemž se všude uvádí, že po 3 sezeních je to už znát. A že většinou neni víc jak 6 návštěv potřeba. Bohužel mi to vůbec nepomohlo. Chloupky na obličeji rostou dal. Ba co víc, tim jak se museli zkracovat před samotným výkonem mám pocit, že je jich teď ještě víc. Paní kosmetička mi sama řekla, že nemá cenu, abych tam chodila, protože to nijak nepomáhá a zbytečně vyhazuju peníze. Odkázala mi právě ke gynekologovi, ať zkusím nějkou hormonální antikoncepci. To je moje asi poslední šance a pak už mi zbyde se jen naučit s chloupky žít. Což se mi tedy ale VŮBEC nechce! Bohužel si nedokážu říct, že se na nějaky chlupy vykašlu a nebudu si s nima dělat vrásky..to prostě nejde. Kort když všude kolem sebe mám holky, co tyhle problémy nemají. Tak všem držim palce. A zkuste na to koukat víc s nadhledem než já
anonym
| 15. 4. 2013 12:42
ahoj, už jsem to nemohla vydržet a začala to řešit. Objednala se k dr. obvodní a ke gynekologovi. A asi skončím i na endokrinologii. Nevím, dky přesně se to takhle rozjelo....asi po druhém dítku. Musím se holit denně i nekolikrát na tváři - hlavně brada....a všude jinde rosto utaky chloupky rychleji o moc....((( i obočí, Do toho se my ukládá tuk na břiše a ramena a ruce mám široká, i když se snažím hubnoutT. Když se nenamaluji a neusmívám vypadám jak chlap.-(((, nikomu se nepřibližuji, dávám si ruce před obličej, šátek, je to hrozné - hrozné....Psychicky to strašně ubíjí a kŕ nyní, dkyž vysvitl oslnce a je vše vidět.-((( O Iveta:
anonym
| 30. 4. 2013 22:28
TO květina: jak jste dopadla??
anonym
| 13. 11. 2012 18:53
Ahojky vsichni.Taky mam na prsu chloupku :( stydim pred pritelem a rxchle jsem vytrhala chloupky :(( jak se zbavit???? :((((
bemoredog
| 28. 7. 2012 21:25
Ahoj, zkuste peroxid vodiku nebo HA vreya a nebo se na to vykašlete, je to "jen chlup" proč si dělat vrásky a oplakavat každý chloupek . Sama jsem s tím bojovala hoooodně dlouho, chci zkusit pokud to půjde HA vreya, peroxid používám tak uvidíme ale jinak? Nehodlám se s tím už více trápit!!!
anonym
| 29. 4. 2012 09:38
Mně je 16, chloupky pod nosem si trhám voskovýma páskama (veet, jiné mi nezabírají), které jsou určené na nohy, střihám si je na pásky a jednou, dvakrát týdně strhnu, a co zůstane, to dotrhám pinzetou. Nedávno mi začly růst i chlupy na bradě, to řeším stejně, ale moc nevím, co s chlupama na břiše... :-\ nemám tam jenom tenký pásek chloupků, ale celé břícho, zkoušela jsem peroxid, ale ten mi je vůbec nezesvětlil, krémy mi taky moc nepomohlya páskama to dost bolí
andělika čínská
Diva
| 23. 9. 2009 14:39
Na zvýšení ženských hormonů používám denně Anděliku čínskou (angelicae chinensis). Vařím ji tak dvě minutky, pět nechám luhovat a ráno na lačno. Zpravidelňuje menstruační cyklus, uvolňuje bolest v podbřišku, reguluje ochlupení, zvyšuje činnost prsních žláz atd. atd. Doporučuju :)

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Alka...
16. 4. 2024 12:27
70221
helena.07
15. 4. 2024 14:30
11772
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Gabriela ediv
21. 1. 2024 20:59
478
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video