Diskuse: Oslabená imunita

1 2 3 4 .. 6 .. 11 .. 15 .. 20 Další »

Řadit:
296
Kamarádka nemá fotografii.

TO tereza.jun@seznam.cz: Ahoj Terezo, já beru dlouhodobě vitamín D3 EXTRA, který přispívá ke správnému fungování imunitního systému.Mám ho na doporučení lékaře, protože jsem s imunitou mívala velké problémy.Navíc ho beru i kvůli svalům, protože dost sportuju a svaly někdy dost trpí.Doporučili mi v lékárně výrobce Biomin, je to výrobce léčiv, takže umí vyrobit i kvalitní doplnky stravy.Navíc stačí užívání jedné tablety za týden, což je super, protože jsem zapomětlivka:-)Stačí mi 2 balení na rok, takže paráda.Koukni na net, určitě o tom něco někde najdeš nebo se poptej v lékárně :-)

Mohu se zeptat co si dáváte na posílení imunity? Mám ji dost oslabenou :-S

Ja jsem na to cetla také jenom dobře recenze

Tak to mohu potvrdit, chutná dobře ta kustovnice cinska ten napoj a myslím, že vloni na podzim mi pomohl, že jsme nebyli nemocní.

Ahoj, chtěla bych poprosit o radu, jak získat znovu imunitu, pokud je imunita téměř nulová?? děkuji za odpovědi :-)

Ahoj taky mam dost problem s aftama, dalo by se to lečit kloktanim nějakych bylinkových čaju nebo tak? Vím že mam slabou imunitu-hlavně teď jak se pořád střida teplo a zima.

TO kamila.336@email.cz: Dekuji za tip, urcite se mrknu.

TO michaelanavrc@post.cz: Ahojky, mrknete se na internet , vetsinou to obsahuje vytazek z konopi a je to na posileni imunity hodne dobry pripravek.

Dobry den, nedoporucil by mi prosim někdo něco na posileni imunity? Dekuju moc, jsem často nemocna a uz s tim potrebuji něco udelat.

Dobrý večer, už 2 měsíce mám vlastně v kuse rýmu a kašel, pobolívá mě v krku, můžete mi prosím dát nějaký tip, co Vám pomáhá pro posílení imunity? Berete nějaké multivitamíny nebo co? Děkuji za odpovědi

Ahoj co takhle poradite na podporu imunity v této sychravě době?

Byl jsem teď delší dobu nemocný, mám hodně oslabenou imunitu. Poraďte mi jaké vitaminy nebo něco co funguje pro posílení imunity.

TO lenkahanlova66@seznam.cz: A ještě kde se dají sehnat? Normálně v lékárně a kolik stojí, děkuji :-)

TO Gabina: A jak dlouho je zapotřebí ty imunilky brát než začnou působit? Děkujiza odpověd :-)

micur@atlas.cz Poslat vzkaz | 21.10.2015 07:24

Pro imunitu je nejlepší vyhýbat se stresu, který ničí těla. Jako prevenci doporučuji užívat echinaceu a/nebo rakytník. Nemusíte je užívat stále, stačí například měsíc a pak zase vysadit. V tomto období začít už je docela pozdě, ideální je září, ale rozhodně nic nezkazíte a budete připravené na listopad a prosinec ;-)

1 2 3 4 .. 6 .. 11 .. 15 .. 20 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění