Diskuse: Dárek pro přítele k promoci

   
Řadit:
12
příspěvků
Správce: Kaminek81
Kamarádka nemá fotografii.
jouda | 11.2.2015 15:37

Je slušné dávat k promoci pouze květinu i chlapovi, nebo se muže jednat i o něco jiného? :-)

Kamarádka nemá fotografii.
InFERNET | 22.2.2014 11:02

TO pepa: Dejte si všichni pozor při otevírání odkazu. AVG mi tam zablokoval 4 nálezy!!! devil

Kamarádka nemá fotografii.

TO DanusS: Také nás něco takového napadlo, ale tedy původně jako opravdu zaplacený dárkový poukaz. Děkuji za nápad :-)

Kamarádka nemá fotografii.

TO stojaspa@email.cz: A mohu se zeptat, kde tatínek židli koupil? Pro nás by Brno totiž bylo nejschůdnější, navíc syn tam bude i pracovat.

Kamarádka nemá fotografii.
DanusS Poslat vzkaz | 28.6.2012 10:24

TO stojaspa@email.cz:

Jde to udělat i tak, že se mu dá pouze dárkový poukaz, nemusí být ani nikde nic zaplaceného, jen se udělá kartička. O překvapení nikdo nepřijde a židli si může vybrat sám. A má to i tu výhodu, že když by třeba chtěl něco jiného, tak není nikde vázaný :-)

Kamarádka nemá fotografii.

TO janina.studena@seznam.cz:

Tak určitě je to originální nápad ;-) Taťka si kupoval židli v Brně, nevím přesně kde, ale nestěžuje si:) Potřeboval nějakou lepší kvůli zádům, ale nevím jestli by Vám Brno nějak pomohlo :-) Určitě by si ji ale syn měl sám vyzkoušet, což Vám asi tím pádem pokazí překvápko... :'(

Kamarádka nemá fotografii.

Hezký den, narazila jsem na tuto diskuzi, protože vymýšlím dárek pro syna. Ukončil právnickou fakultu a s manželem se nemůže dohodnout, co mu dát. Pero a podobné věci nám připadají takové „tradiční“, tak jsem uvažovali nad nějakou pěknou židlí do kanceláře. Ráda bych znala něčí názor a případně kdyby byly nějaké zkušenosti s kvalitními židlemi, tak bych je uvítala. Děkuji za případné komentáře

Kamarádka nemá fotografii.
angelwoman Poslat vzkaz | 25.5.2010 16:41

Já si myslím, že dárek k promoci by mělo být něco mezi osobní věcí (ty se dávají spíše na narozeniny a Vánoce) a tou neosobní. Zkrátka, že by to mělo být něco na památku, něco trvalejší hodnoty ::usmev:: Něco jako zmíněné hodinky, nějaký šperk (náramek, prstýnek - třeba také s vyrytým věnováním), ozdobná spona do kravaty, nový kufřík nebo kožená taška do ruky do nové práce, krásný kožený plánovací diář, který mu vydrží několik let, apod. Nemyslím si, že třeba dárková sada psacích potřeb Parker by byla neosobní - odpovídá to úrovni dané události a vzpomene si na tebe pokaždé, když s nimi bude psát ::usmev::

Kamarádka nemá fotografii.
Lenciska Poslat vzkaz | 13.5.2010 10:35

Taky přidám názor, mě osobně by se asi nelíbilo dostat od partnera l promoci něco tak neosobního jako je vizitkář nebo super propiska. K promoci se hodí něco, co by si sám přeje, ale nikdy by si to sám nekoupil::ano-ano:: Sama znáš partnera nelépe, jeho koníčky i libůstky. Pro příklad moje sestra je náruživá čtenářka a má plno knih, tak od nás k promoci dostala všechny díly F. L. Věka vázané v kůži. Sama by si to nekoupila, ale ty její štěstím zářící oči vidím ještě dnes.

Kamarádka nemá fotografii.
Anabel Poslat vzkaz | 18.4.2010 19:36

Ahojky, děkuji za radu, tohle by mě vůbec nenapadlo, ale určitě o tom popřemýšlím ::ano-ano::

Kamarádka nemá fotografii.
barunka1985 Poslat vzkaz | 18.4.2010 17:29

ahoj,
pokud bude Ing. co třeba nějaký pěkný pouzdo na vizitky- vizitkář. a třeba tam nechat narýt jeho jméno::svaty::

Kamarádka nemá fotografii.
Anabel Poslat vzkaz | 18.4.2010 13:20

Ahojky, potřebovala by jsem radu, protože nemůžu najít nikde vhodnou inspiraci. Přítel má v červnu promoci a já si marně lámu hlavu s tím, jaký je vhodný dárek pro tuto slavnostní příležitost. Někde jsem četla, že např. nové hodinky ,ale ty již přítel má nebo třeba nějaká ta dražší prospiska, ale tím si nejsem jistá, zda by ho to potěšilo.....Nemohl by jste mi dát někdo nějaký tip na vhodný dárek pro čerstvého inženýrka? :-)
Za každou radu předem moc děkuji.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění