Diskuse: UV gel laky

   
Řadit:
4
příspěvků
Správce: muchva
Kamarádka nemá fotografii.
Iv | 31.1.2014 20:58

Ahoj, prodám uv gel bílý 20 ml. Jeden je křídově bílý a druhy extra french. Přidám ještě 12x zdobení. Gely jsou z Cosmetic beauty Lada. Vše za 350 plus poštovné. Vše je úplně nové zakoupené v lednu. Kontakt Evanna@seznam.cz

Kamarádka nemá fotografii.
svetluska2 Poslat vzkaz | 27.5.2011 10:52

Já právě chodím na gelové nehty,ale chtěla jsem to zkusit doma sama, protože to leze hodně do peněz. A pak jsem našla Uv gely laky, že to vypadá na přírodní nehty skvěle....tak ted nevím, co si raději koupit, jestli gel nebo ty gely laky...::placici::

Kamarádka nemá fotografii.
Klokanka Poslat vzkaz | 27.5.2011 10:48

Ahoj, no já mám...a jsem ráda, že tu toto téma je, protože jsem si s tím fakt užila. Koupila jsem si několik voucherů, nikdy jsem na nehtech nebyla, mám je pěkné, zdravé, ale tohle mě lákalo. Nicméně voucher byl do šíleného špinavého studia s nevychovaným personálem, ale čert to vem. Manikérka mi nejdřív z mého krásného tvaru vypilovala cosi a pak se ptala jakou chci barvu...výběr byl mizerný, ale já stejně nechtěla barvu, protože, při představě, že gellak vydrží tak jak deklarují (2-3 týdny) bych měla odrosty do půl nehtu, takže jsem si vyprosila francouzskou manikúru. Postup nanášení laků a tvrzení pod lampou už si nepamatuju jen vím, že jsem ten lak měla opatlanej všude možně, stejkal mi mezi nehet a kůžičku, takže v lampě to pěkně bolelo a pálilo. Z dálky vypadaly nehty pěkně, ale já viděla tu hrůzu...ale to může být způsobeno hlavně odfláknutím ze strany manikérky. Nicméně, o část gel laku jsem z jednoho nehtu přišla hned za dva dny...a pak už to šlo rychlostí cca dva prsty denně....neoprýskal se jako klasický lak, ale vždy se mi kus odloupnul, tak do půl nehtu. Nejhorší na tom je, že se to nedá sundat...jen obrousit....a já se zařekla, že už tam ani nepáchnu a v zoufalství jsem nakoupila obyčejné pískové pilníky a dala si večer ve znamení ničení nehtů....Mám je teď poškrábané, ale už mi rostou nové a zdravé...juchů.

Takže můj názor...NIKDY!!! Nicméně nepopírám, že to může být hlavně salónem...ten můj byl Les Joliesse, takže pozor na ně!!!!

Kamarádka nemá fotografii.
svetluska2 Poslat vzkaz | 26.5.2011 19:48

Ahoj holky, nemáte s touto novinkou některá zkušenost, prosím?

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění