Diskuse: Cestování

Řadit:
70
VaneS1
VaneS1 Poslat vzkaz | 30.6.2015 12:10

Letos v listopadu se podívám do Thajska. Vybrala jsem si raději poznávací zájezd, než pobytový. Když už letím tak daleko, tak se přece nebudu válet na jedné pláži u hotelu. Na poznávacím zájezdu od cestovní kanceláře Avetour si také koupání užiju dosyta a dokonce i se slony. Procestuji tuto krásnou exotickou zemi, poznám spoustu zajímavých historických památek, národních parků, seznámím se s místními domorodci, s jejich kulturou i kuchyní. Bude to zážitek na celý život, už se nemohu dočkat.

Kamarádka nemá fotografii.
Dinibri | 23.7.2011 11:35

Ahoj,

ráda bych se také přiedala do diskuze, my jsme se letos s přítelem rozhodli, že zůstaneme u nás v Čechách, našli jsme si malý a útulný penzionek v Poděbradech,večer po příjezdu jsme si zašli do whirpoolu a do sauny a odpoledne se slunili u bazénu se slanou vodou. Musím říct, že mají penzionek vymazlený a všude je čisto.
Určitě se sem ještě letos vrátíme!!! 8-)

Pavel2009 Poslat vzkaz | 9.1.2009 01:11

<strong minmax_>POZOR NA REKLAMACE U AIRSTOP!!!! </strong> Od srpna 2008 do ledna 2009 mi nebyli schopni vyřídit reklamaci zájezdu - stále se vymlouvají na to, že s nimi německá CK nekomunikuje, pak že se stěhovali a vyjádření se ztratilo atd. - budu je muset dát k soudu!!!!!! Vymlouvají se, že jsou „jen“ zprostředkovatelé, ale peníze jsem platil jim a od nich chci stanovisko!!! Více na: <a href=„http://www.reklamace-airstop.nazory.cz/“ minmax_>http://www.reklamace-airstop.nazory.cz</a>

jituliiik Poslat vzkaz | 15.9.2008 20:23

Ahoj, nebyl jste někdy někdo u Chotěboře, v údolí řeky Doubravy? Četla jsem, že je to tam moc krásné, tak by mě zajmalo, jestli to tam z vás někdo zná::usmev::

| 9.9.2008 09:25

::usmev::jsem si zběžně přečetla vaše příspěvky a moc vám přeju ,že  máte tu možnost ,cestovat po světě ,bohužel já jí te´d nemám,ale doufám ,že časem budu také moci se podívat do Francie moje velká láska a první z ciziny, ta mě zaujala už když mi bylo 13, to víte 3 mušketýři ,pak Anglie to zas byli Beatles ::vysmaty::,no a teď už jen Wales ,Irsko ,kam jen nechci to je Amerika do země plné možností ::drsnak:: tu nemusím ,Tak si užívejte přeji vám pěkné cesty a krásné zážitky z nich ::souhlas::

pajja Poslat vzkaz | 9.9.2008 00:02

Ahoj! Příští rok plánuju odjet do Drážďan, naučit se konečně pořádně německy::ano-ano:: Nejde mi o peníze, ale samozřejmě je potřeba si tam zajistit nějaké ubytování, stravu atd. Proto se ještě rozhoduju, jestli je lepší si tam najít práci a chodit po kurzech nebo to zkusit v nějaké dobrovolnické organizaci. Nemáte někdo nááhodou nějaké zkušenosti právě z Drážďan? Taky nemám moc odvahu jet do ciziny sama, tak kdyby se chtěl někdo přidat? Děkuju za odpovědi!::drsnak::Pája

Femme Poslat vzkaz | 24.3.2008 11:19

Ahoj holky! Chtěla bych s přítelem letos na Slovensko. Někde do termálů, do příjemného prostředí a taky, aby nás to nestálo celé jmění. Nevíte o něčem pěkném a zajímavém? Moc děkuji za odpovědi!::usmev::::usmev::

Norma Poslat vzkaz | 19.12.2007 16:30

Ahojte, me se strasne libi Recko, byli jsme v lete na Corfu a urcite tam chci jet zas... pujcili jsme si skutr a objeli ostrov, pamatky, nadherne more....Rekove jsou prijemni a ochotni, vyborne jidlo, velke porce! Nemuzu si to vynachvalit.....potom se mi libilo v Belgii, ve Spa a Malmedy, klidne mestecka, velmi dobry tip na podzimni nebo jarni dovolenou, kdy se neda ani lyzovat, ale jeste to neni na koupani - proste v tech mezisezonach

angelwoman Poslat vzkaz | 7.9.2007 21:22

Tak pro mě osobně je zamilovanou zemí Francie ::usmev:: Už jen proto, že jsem na výletě do Paříže poznala svého přítele ::srdce:: Francie je mi blízká nádhernou krajinou, způsobem života francouzů,  krásnou řečí, uměním si vychutnat život-jak tomu říkají francouzi „savoir vivre“ ::usmev::
Krásně také bylo v Nizozemsku-Amsterdam je rozhodně nezapomenutelné město plné protikladů ::ano-ano:: Moc mě láká Irsko a Velká Británie, taky bych se chtěla jednou podívat do Itálie a Egypta...Snů a plánů je spousta, už se moc těším, až tak s přítelem někdy vyrazíme, protože cestování mě moc baví ::drsnak:: Teda až na cestu samotnou-dělá se mi špatně už cestou z domu na benzinku ::smich::::vysmaty::

Kloa Poslat vzkaz | 7.9.2007 19:50

Ahoj! Tak to jsem moc ráda, že se vám líbilo ::ano-ano:: Hned bych s váma měnila. Pro mě už bude Djerba navždy láskou a místem skvělých zážitků. Koukám, že jste toho navštívili hodně, to je super. A jsem ráda, že jste na mě dali a nenechali se strašpytlem kolegou ovlivnit, byla by to škoda tohle všechno nevidět. Smlouvání na tržišti je nám čechům hodně cizí, ale oni se tím takhle baví, ale smlouvat se nakonec vyplatí.

laura Poslat vzkaz | 7.9.2007 16:05

Ahoj,tak jsme se ve středu vrátili z Djerby,nádherná dovolená,měla jsi pravdu.Chceme tam letět znovu.Byli jsme u krokodýlů na farmě,navštívili jsme hlavní město Houmt Scuk,městečko Midoun a vesnici Guellala kde vyrábí keramiku.Udělali jsme si výlet na skůtrech po ostrově,bylo to nádherné,jeli jsme kolem modré laguny,no prostě jsem si Djerbu zamilovala taky.Byli jsme i na římské cestě,ta spojuje Djerbu s pevninou ,je dlouhá 7km,dá se říct,že jsme projeli téměř celou Djerbu.Navštívili jsme i 2krát tržiště a až na to smlouvání,což jsme poprvé nějak nepochopili,to bylo taky super.Nakoupila jsem tam spoustu suvenýru,přivezli jsme si i vodní dýmku. Taky jsem si vyzkoušela jak se dělají koberce,těžká práce.Hotel byl skvělej,strašně jsme si zvykli na animátory,loučení bylo těžké i jsme si pobrečeli.

Zdenka Poslat vzkaz | 9.5.2007 05:27

::usmev::Ahoj Lauro, my jsme s mužem byli v Tunisku 23.září vloni a bylo tam na sluníčku 32 stupnů, takže určitě budeš mít hezky . Jak jsi psala, že už neměli volno na Monastri, tak možná že je to dobře, já jsem tam nebyla já byla v Marhabě, což můžu doporučit  jídlo a personál perfektní, a to proto, že blízko Monastriu je letiště a tam je hroznej rachot  a hluk, tedy řekli nám to v cestovce, ale říkali to i lidi, kteří jeli pak s námi domů, že je tam hezky až na ty letadla. takže si to hezky užij...::tleskajici::::tleskajici::Zdenka

Kloa Poslat vzkaz | 8.5.2007 18:22

Ty nejdůležitější informace jsem ti už předala, teď už to nechám tak ať zažiješ taky nějaké to překvápko ::usmev::
Ale pokud by tě něco zajímalo, tak se ptej.

laura Poslat vzkaz | 7.5.2007 22:54

Díky za info,jestli si ještě na něco vzpomeneš napiš.Dík.::souhlas::

Kloa Poslat vzkaz | 7.5.2007 15:01

Lauro, ještě jsem si vzpomněla na jeden takový poznatek na dovči na Djerbě. To jak se muži k sobě chovají, nejdříve nás to s kamarádkou až vyděsilo jak se k sobě mají ::smich:: ale tam to tak prostě je. Mají takový zvyk když se zdraví, tak se jakoby políbí na tvář, ale ve skutečnosti se nelíbají, což jsem si jednou vysloužila pěkný trapas, ani nevím proč, neměla jsem potřebu je líbat na tvář, ale tam mi to nějak uklouzlo ::stydlivka:: začal se smát a začal mi vysvětlovat, že se nelíbají ::smich:: A s tím jak na veřejnosti převládá více mužů jsme se setkaly i na diskotéce, bylo až zvláštní jak spolu dva chlapi tančí, teda ne spolu jako, že by se drželi za ruce, ale tančili vedle sebe, tak jako u nás tančí holka s klukem. To jsme až pochybovaly o jejich orientaci ::smich::

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění