Diskuse: Potřebuju RADU...

   
Řadit:
8
příspěvků
Správce: vratislav
Kamarádka nemá fotografii.
Terka | 16.2.2017 00:33

Zdravím, nevím zda píšu správně sem, ale moc nejsem s počítačem kamarádka :-)) Tak či tak také Potřebuji RADU :) Jsem v 8 třídě a nachazí čas rozhodování o střední škole .. Mám samé jedničky takže výběr mám vcelku slušný .. Ale mám strach, že se rozhodnu špatně .. Vše zavisí na dalším vzdělání a na tom zavisí mé budoucí zaměstnání.. Má vysněná práce je být psycholožkou :) A tak se tedy ptám .. Znáte někoho kdo psychologem/žku je? Jak se mu v práci líbí? Jaký na to máte názor vy? Hodí se mi každá rada :)

Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 12.1.2012 16:57

Ja bych to videla na odchod. Kdyz neco skonci, tak pak muze zase neco jineho zacit. A jak chces zit spoustu let s nekym, s kym se hadas po par mesicich.

Kamarádka nemá fotografii.
apostol Poslat vzkaz | 10.1.2012 17:27

TO Adelka123: Jestli ho opustíš nebo s ním zůstaneš, samo o sobě není to nejdůležitější. Problémy v nezávazných vztazích pramení právě v nezávaznosti vztahu. ZOUFALE chybí závazná smlouva, která rozhodně není „jen kus papíru a fraška na radnici“, ale naprostné vzájemné odevzdání. Pak nepatříte sami sobě, ale jeden druhému. NE jako majetek, ale jako objekt láskyplné péče. Tam pak není prostor pro takové problémy, jako flirt, nevěra, chorobná žárlivost, podezřívavost, ... nebo útěk ze vztahu do iluze něčeho lepšího v samotě nebo jiném vztahu. Každý nelegální vztah je ve své podstatě zdroj problémů souvisejících s banalizovanou vlastní soběstředností. Chceš vědět víc? Napiš mi vzkaz. :-\

Kamarádka nemá fotografii.
vratislav Poslat vzkaz | 3.7.2011 07:04

Milá giino Nevím zda- li Ti pomohu vyřešit problém protože nevím o co jde.Ale zkus mi napsat ,pokud budu vědět tak Ti rád poradím.Hezký zbytek dne V.

Kamarádka nemá fotografii.
gina1 Poslat vzkaz | 1.7.2011 10:48

umíte někdo věštit na dálku.mám osobní problémi a chtěla bych se na něco zeptat

Tatu
Tatu Poslat vzkaz | 13.6.2011 13:14

Přece se říká „podle sebe soudím tebe“ On se nedokáže udržet, je fascinován tím, že technika mu umožnila velice snadno svádět další ženu, aniž by musel za ní jezdit, či vyhledat fungující budku, uhájit si jí a házet mince do telefonního automatu a ve své omezenosti si představuje že tví kamarádi ti píší přesně to, co on té cizí berušce na FB. Máš -li ho ráda i po tomto odhalení, můžeš mu odpustit, ale musel by se změnit. Myslím, že to nedokáže.  Bude dál žárlit a tebe omezovat. Nejlepší by bylo, kdyby se kamarádi sešli s vámi oběma. Viděli by, že jsi zadaná a on by viděl, že všem dáváš najevo, že patříš k němu. Ale co si píšeš s kamarády, do toho mu nic není. Nezakrývej před ním obrazovku a neshazuj stránku, ale nestrp, aby ti koukal přes rameno, a už vůbec mu nevěš na nos své texty. Je to ponižující. Je to nefér i vůči tomu kdo ti píše, počítá s tím, že je to jen mezi vámi dvěma. Tvému milému bude muset zkrátka stačit tvé slovo, že neděláš nic špatného. Když ne, tak si tě nezaslouží.

Kamarádka nemá fotografii.
Bazinga Poslat vzkaz | 10.6.2011 13:42

Podle mě ta jeho výmluva, že chtěl abys věděla jaký to je, je pěkná blbost. ::dabel::Kdyby chtěl abys to viděla, tak si to s ní nebude psát když nejsi doma, jestli vážně šlo o tohle. Ale jinak jsem spíš toho názoru, že je to lhář a žárlí na tebe jen proto, že sám nemá čisté svědomí. Je si moc dobře vědom toho, že psát si takto s cizími ženami není v pořádku, a tak tebe kontroluje, protože se sám cítí provinile. A říká se, že ti co nejvíc podvádí jsou nejžárlivější. Můžu ti říct, že jsem se nedavno rozešla s mužem, který mi víc jak rok lhal o spoustě věcech, a když jsem náhodou přišla na to, že lže, tak se ještě rozčiloval a dělal mi scény, jako kdybych to byla já, kdo provedl něco špatnýho.::nastvany2::
Muži prostě mají skvělý dar. Své chyby a prohřešky hned obrátí proti nám v tom smyslu, že je to vlastně naše vina. Ale v tomhle si buď jistá, že to nedělal jen proto, aby tě naštval, a zrovna když jsi přišla dřív z práce. ::souhlas::

Kamarádka nemá fotografii.
Adelka123 Poslat vzkaz | 8.6.2011 20:57

Nevim s kým bychom se poradila a ráda bych se podělila s problémy s Vámi..
Chodím s přítelem už skoro dva roky a začali jsme spolu bydlet po půl roce, všecko bylo bezvadné jako to má každý na začátku vztahu... Ale pak se to začalo hroutit hádali jsme se kvůli blbostem, třeba když jsem si psala s kamarádem, jak se má a tak uplně normálně, nebyl to žádný flirt a ani žádný provokování vůči příteli, nemám před ním žádnou tajnost... ale jednoho dne jsem přišla z práce domů dřív zrovna se koupal a měl otevřený facebook a něm chat s jednou ženou .. Kde si psali jako zamilovaný pár a kde on o ní psal jak mu chybí a jak na ní pořád myslí a že to je jeho beruška a má oči a srdce jenom pro ní a kdy se sejdou na kavu v našem bytě... Když jsem si to přečetla nemohla jsem věřit svým očím .. On který tvrdí o sobě že by mě nikdy nepodvedl.. Měla jsem vztek a rozbouřila jsem scénu a ptala se proč on mi řekl že to udělal, aby mě našval, abych věděla jaký to je když já si píšu s přáteli, ale on ví co si s nima píšu a i si to čte.. nikdy jsem si s nikym nepsala takové věci jako on s tou ženou... Od té doby prostě mu nedokažu věřit podezřívám ho.. Poslední dobou vypráví o jedný holce v práci a já prostě vidím to  jak mě s ní podvádí a bolí mě to a náš vztah jde do háje hádky jsou na denním pořádku a když chci odejít nedokažu to a ani nemám kam jít máme společný bydlení a nemužu si dovolit abych měla svůj byt ... Co mám dělat? Jak mu mám zase věřit? Já bych moc ráda, ale nejde mi to i přesto že ho miluju.... Mám ho opustit? Ulevilo by se mi?

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění