Diskuse: zvetšení poprsí

1 2 3 4 .. 6 .. 9 .. 11 Další »
   
Řadit:
157
příspěvků
Správce: Efika
Kamarádka nemá fotografii.

Moje setra byla na zvětšení prsou v Německu,říkala,že je po dětech,takže jí už nic nebrání a je spokojená. Prvně se bála bolesti,ale říkala mi,že měla do rány zavedenou kanylu s takovou pumpičkou,kterou ji tam po zákroku aplikoval doktor,mechanicky stlačil pumpičku a ta jí po dobu 3 dnů postupně vytlačovala analgetika,které ji pomáhaly od bolesti. Máte s tím zkušenost i u nás?

Kamarádka nemá fotografii.

Zvětšení prsou určitě také zvažuji. Už od puberty mám kvůli tomu mindráky. Zatím jsem měla strach z bolesti a z celého toho zákroku. Přece jen to není jednoduchá operace a taky jsem četla o komplikacích po těchto operacích a to mě docela děsí. Ale hlavně ta bolest po operaci jaká je a co jizvy hojí se dobře? Budu ráda za vaše zkušenosti a rady děkuji

Kamarádka nemá fotografii.
maggda Poslat vzkaz | 12.10.2017 14:01

TO janova@centrum.cz: Na klinice jsem byla minulý rok, a nechávala jsem si tam zvětšit prsa, měla jsem je docela malé, nemohla jsem kvůli tomu nosit věci bez podprsenky, a to mi dost vadilo, protože podprsenka je pro mě nepříjemná a nosím ji nerada. Ze začátku jsem měla taky strach, přece jen je to zásah do těla, a já teda nemám moc ráda bolest, jako většina lidí, ale podle mě se to dalo přežít, žádné komplikace jsem neměla a zákrok proběhl v pořádku. Já jsem hlavně spokojená, že jsem ze svého šatníku mohla vyřadit podprsenky :-)

Kamarádka nemá fotografii.

Ahoj hledam nejakou dobrou kliniku v praze kdebych mohla jit na laserovou liposukci. nemate nekdo nejake zkusenosti? dekuji moc

Kamarádka nemá fotografii.
JanaM | 21.3.2016 14:51

TO Svaťka: A kde přesně má ten doktor kliniku nebo kde se dá na tu konzultaci u něj objednat?

Kamarádka nemá fotografii.

Zvětšení prsou určitě také zvažuji. Už od puberty mám kvůli tomu mindráky. Zatím jsem měla strach z bolesti a z celého toho zákroku. Přece jen to není jednoduchá operace a taky jsem četla o komplikacích po těchto operacích, to mě docela děsí. Myslím, že nejdůležitější je, aby si člověk vybral to správné pracoviště a hlavně spolehlivého doktora. Protože hlavně záleží na jeho šikovnosti, aby se to povedlo. Líbí se mi ta pražská klinika Yes Visage, jak jí prezentuje Simona Krainová. Nemáte s ní náhodou někdo zkušenost. Doporučily byste mi nějakého doktora, kterého máte vyzkoušeného?

Kamarádka nemá fotografii.
Svaťka | 18.3.2016 16:01

TO **JanaM: Mám moc dobrou zkušenost s doktorem Justanem to je výborný plastik,je dobré k němu zajít nejdříve na konzultaci kde si sním proluvíte o operaci a on vysvětlí co a jak hodně to pomůže a třeba vás to i zbaví strachu.

Kamarádka nemá fotografii.
JanaM | 14.3.2016 09:19

Ahoj už dlouho plánuji jít na zvětšení poprsí ale mám z toho trochu strach i přesto že jsem si o tom ledacos načetla.. Každopádně jsem už pevně rozhodnutá jen nevím kam jít.. Doporučí někdo dobrého plastického chirurga v Brně nebo okolí?

Kamarádka nemá fotografii.
superficial lawyer | 7.12.2015 22:31

Ahoj, taky mě brzy čeká zvětšení prsou a vzhledem k tomu, že jsem hodně pečlivá, předchozí 4 měsíce jsem strávila čtením všech možných diskusí a článků na toto téma. Teď bych se o všechny tyto informace ráda podělila (později také o zkušenosti se samotnou operací a rekonvalescencí), proto když vás toto téma zajímá na http://superficiallawyer.blogspot.cz/2015/12/zvetseniprsou.html najdete postupně všechno, co jsem nasbírala. A nebojte se napsat komentář, budu jen ráda :)

Kamarádka nemá fotografii.

Dobrý den. Co se týká zvětšení prsou, doporučuji ze své vlastní zkušenosti. Jsem po operaci 3 roky a uvažuji ještě o dalším zvětšení :-) Mám 2 leté dítě, které jsem skoro rok bez problémů kojila a prsa neklesla níž ani o centimetr :-) Takže, jestli někdo stále přemýšlí, jestli jít nebo ne, tak se určitě přikláním k názorů běžte do toho! ;-)

Kamarádka nemá fotografii.

Určitě zvětšit prsa o nějaké to číslo, to umí jen platická operace. Ale i jejich zpevnění je vlastně opticky zvětší, a na to jsem vyzkoušila přírodní krém na zvětšení prsou od Dr.Taffi. Po osprchování teplou vodu si prsa osprchuji chladnější a pak namažu krémem a dobrý. I po čtyřicítce se nemusí za prsa stydět. Z.

Kamarádka nemá fotografii.
Jana | 11.12.2014 12:18

TO pavca.

Děkuji moc, mám to za sebou a všechno probíhalo bez komplikací, jsem moc spokojená :) Děkuji

Kamarádka nemá fotografii.

TO Jana: tak držím palce, ať se vše podaří jak si přeješ a jak je naplánováno :)

Kamarádka nemá fotografii.
Jana | 16.9.2014 18:03

TO pavca.supakova@seznam.cz: Do Brna, k panu Justanovi, už jsem tam byla na konzultaci, tak ted už půjdu na to.

Kamarádka nemá fotografii.

Přítelkyně si nechávala zvětšit prsa implantátama cca o velikost, velikost a půl a vypadá hodně dobře. Je velká sportovkyně, takže se docela bála toho, za jak dlouho bude moct zase běhat a trvalo to měsíc a kousek a je zase v plné zátěži..

1 2 3 4 .. 6 .. 9 .. 11 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění