Diskuse: Kontaktní čočky

   
Řadit:
5
příspěvků
Správce: majkel
Kamarádka nemá fotografii.

Já mám s čočkama problém a po delší době jsem zas u brýlí. Kombinace alergie na pyly, suchých očí a čoček není zrovna ideální. Pod čočkama mi vysychaly oči a ono jim to obecně nijak zvlášť nedělá dobře, zejména třeba čočky na měsíc a déle... Škrábaly mě oči, měla jsem s tím dost problémy. Musím si oči dovlhčovat, pomohlo mě toto http://onlinelekarna.com/vidisic - ale teda žádná radost :( Takže jestli máte nějaké problémy s očima jako já, raději se na čočky vykašlete, nestojí to za pozdější potíže.

Kamarádka nemá fotografii.
Tester Poslat vzkaz | 27.7.2011 18:36

zajimave

Kamarádka nemá fotografii.
majkel Poslat vzkaz | 1.7.2011 09:51

Ahoj, mám tu pro tebe skvělej tip na koupení čoček :-). Web Vašečočky.cz spustil zcela nový web a v rámci toho udělal velkou akci! Při nákupu nad 500 Kč dostane každý zájemce zdarma <a href=„http://www.vasecocky.cz/horien-360-ml-s-pouzdrem.html“>roztok Horien 360ml</a>. Mimo to, ještě je možné získat další slevu a to 100 Kč při zadání kódu: 4E6ED. Tak si myslím, že to je skvělá akce, ne? Jinak více informací o novinkách an webu najdeš zde: <a href=„http://www.vasecocky.cz/kontaktni-cocky-vyhodneji.html“>Výhodné nakupování s Vašečočky.cz</a>. ::drsnak::

Kamarádka nemá fotografii.
Angellii Poslat vzkaz | 11.3.2011 13:44

Ahoj, já jsem sama dlouhou dobu uvažovala o pořízení kontaktních čoček a rozhodla jsem se až po dlouhém a dlouhém zvážení. Nejvíce mi však pomohl magazín www.veStylu.cz, kde jsou rozsáhlé recenze kontaktních čoček a doporučení na e-shopy. I ty si určitě přečti reference e-shopu, jestli jsou zákazníci spokojeni a hlavně něco o značce kontaktních čoček. Není to jen tak. Musí se to všechno správně rozmyslet. Kamarádka koupila a byla v šoku, protože to byl nevhodný materiál nebo co a prostě jí to vadilo. Zpátky jí to vzít nechtěli, protože porušila hygienický obal. Potom jsem si objednala já a bylo to úplně něco jiného, protože jsem jí to půjčila a říkala, že to nemůže srovnávat. Tak si taky přečetla recenzi materiálů a značek a já jsem jí k svátku objednala kontaktní čočky, takže jsem ji předběhla::smich::

Kamarádka nemá fotografii.
applik Poslat vzkaz | 29.1.2011 16:54

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli některá z vás objednává čočky na stránkách <a href=„http://www.cockyshop.cz/“ >www.cockyshop.cz</a> ? Doporučila mi je kamarádka, že tam prý mají výhodné akce, ale těch stránek je tolik, že nevím kterou vybrat:) Díky za rady!

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění