Diskuse: antikoncepce

1 2 3 4 .. 62 .. 123 .. 183 .. 244 Další »

Řadit:
3658
Kamarádka nemá fotografii.

Dobrý den, prodám jeden blistr Violetta, ex. 3/2019 a jeden blistr Asumate, ex. 4/2019. Oba nerozbalené vč. nálepek, kus za 170 Kč vč. poštovného. Oba mám po dlouhém hledání té vyhovující antikoncepce.

Dobrý den, prodám antikoncepci Bonadea 2,0mg/0,03mg 3×21 potahových tabletek+ příbalový leták. Nechybí ani jedna tableta,jsou zcela nové.
Původní cena 570,- prodám za 500 v ceně i poštovné.
Kontakt: sima.horychova@seznam.cz

Dobrý den, prodám antikoncepci Calleto 2mg 3×21+příbalový letáček.
V 1.plátíčku chybí 2tabletky z důvodu začátku braní antikoncepce, měli jsme jinou formu antikoncepce, která selhala a otěhotněla jsem, tudíž mi je teď k ničemu :-D Původní cena byla 550kč. Prodám za 400kč, v ceně je i poštovné.

Dobrý den, prodám Antikoncepci Asumate 0,10 mg/0,02 mg potahované tablety - 2 platíčka (blistry) + placebo, příbalový leták - původní cena cca 500 Kč, nyní 250 Kč - datum spotřeby (EXP): 04/2021
- důvod prodeje: přestala jsem brát ze zdravotních důvodů, zbyly mi 2 blistry

Ahoj,kupim Clormetin, cena dohodou,prosim nabidnite: monica.viharova@gmail.com

Ahoj, prodám 3 platíčka (jedno balení) antikoncepce KATYA za 450,- i s poštovným. v případě zájmu pište prosím rovnou email :) Dííky... ;-)

TO ketrin.88889@seznam.cz: mam vazny zajem ,je jeste volna ?

Dobrý den, prodám celé balení antikoncepce Natalya, tedy 3 plata za 550 Kč. Zcela nové z lékárny.

Mam zajem ,lze zaslat postou ,platba na ucet neni problem .Diky

Prodám HA Logest, 3×28 , v jednom platíčku chybí dva prášky. Cena 400 Kč. Předání Kladno

modry.belasek Poslat vzkaz | 4.10.2018 20:55

Dobrý den, prodám celé jedno balení Yadine, už nevyužiji :) Původní cena 900, Kč, prodám za 500 Kč + dobírka. Nebo předání v Praze. Kontakt: modry.belasek@seznam.cz

Prodám HA MAITALON. Mám 3 platíčka za 400 Kč. Předání v Praze.

Koupím Minisiston. Prosím nabídněte na email: ruda223@seznam.cz

Prodám antikoncepci Leverette: 2 platíčka - 150kč/kus a Evellien: celé balení (3 platíčka) - 160kč/kus, v případě zájmu pište na e-mail: terezpost@seznam.cz

Prodám 5 platiček antikoncepce Azalia, vhodná i pro kojící ženy. Cena 600,-. V případě zájmu napište na mail veronikab14@gmail.com. :-[

1 2 3 4 .. 62 .. 123 .. 183 .. 244 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění